Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Przysięga odc. 833 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA


Przysięga odc. 833 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 833 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 833 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 22.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 833 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>>Przysięga odc. 832Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 833 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 22 marca 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 833 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 833 PRZYSIĘGA

W odcinku 833 serialu tureckiego Przysięga, Reyhan i Emir stoją w obliczu konsekwencji wybuchu, który miał miejsce na końcu poprzedniego odcinka. Okazuje się, że wielu ludzi zostało rannych, a Alya jest w krytycznym stanie.

Emir i Reyhan są zdeterminowani, aby dowiedzieć się, co wywołało wybuch i kto jest odpowiedzialny za ten akt przemocy. W międzyczasie, Oktay zniknął, a Reyhan i Emir podejrzewają, że to on był zamieszany w wybuch.

Tymczasem, Yigit nadal stara się spłacić swoje długi, ale jego sytuacja finansowa pogarsza się z każdym dniem. Eda jest zaniepokojona stanem zdrowia swojego ojca i zwraca się o pomoc do Emira, aby pomógł jej znaleźć drogę wyjścia z trudnej sytuacji.

W międzyczasie, Alya leży w szpitalu w stanie śpiączki, a Reyhan i Emir starają się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pomóc dziewczynie. Okazuje się, że Alya była świadkiem nielegalnej działalności Oktaya i jego wspólników i to mogło być powodem, dla którego zostaje zaatakowana.

Ostatecznie, Emir i Reyhan odkrywają prawdę o wybuchu i dowiadują się, że to Oktay był odpowiedzialny za ten akt przemocy. Postanawiają zrobić wszystko, co w ich mocy, aby ująć Oktaya i doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości.

Odcinek kończy się tym, że Emir i Reyhan podejmują drastyczne kroki, aby powstrzymać Oktaya przed zrobieniem więcej szkody, a Yigit musi stawić czoła konsekwencjom swojego złego postępowania.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

„Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 833 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 833 z 22.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 833 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • czwartek, 23 marca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę
error: Content is protected !!