Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinki 236, 237, 238, 239, 240 online ZA DARMO – Oglądaj Serial turecki DZIEDZICTWO na VOD TVP

Dziedzictwo odcinki 236, 237, 238, 239, 240 online ZA DARMO – Oglądaj Serial turecki DZIEDZICTWO na VOD TVP

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinki 236, 237, 238, 239, 240 online ZA DARMO – Oglądaj Serial turecki DZIEDZICTWO na VOD TVP

Dziedzictwo odcinek 236, 237, 238, 239, 240 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 236, 237, 238, 239, 240 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 236, 237, 238, 239, 240 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 14 marca 2024; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 236, 237, 238, 239, 240 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>>Zakazany Owoc odcinek 414, 415, 416, 417, 418 online ZA DARMOSerial turecki ZAKAZANY OWOC na TVP VODOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma]ZAKAZANY OWOC streszczenia>>

Dziedzictwo streszczenie odcinka 236

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Ciocia Sultan coraz bardziej traci cierpliwość z powodu nieustannego bałaganu oraz kłótni pomiędzy Ibrahimem a Fratem. W zamiarze zaskoczenia jej i poprawienia nastroju, obaj panowie decydują się na przygotowanie niespodzianki. Niestety, ich starania przynoszą skutek odwrotny od zamierzonego, wprowadzając jeszcze większe zamieszanie.

W tym czasie Yaman snuje plany związane z oświadczynami dla Seher, pragnąc uczynić ten moment niezapomnianym. Seher, chcąc wyrazić swoją miłość, postanawia upiec dla niego specjalne ciasto. Kiedy wyrusza do sklepu po składniki, Ikbal szybko informuje wynajętego przez siebie mężczyznę o idealnej okazji, aby zrealizować swój mroczny plan zamachu na życie Seher. Jednak i ta próba kończy się niepowodzeniem.

Zuhal, która jest ciągle dręczona przez Melahat, doświadcza ataku histerii. W akcie desperacji, uderza głową o ścianę, co prowadzi do jej hospitalizacji w szpitalu więziennym.

W międzyczasie, Seher zdaje sobie sprawę, że zgubiła swoją obrączkę, co dodaje jej zmartwień. Neslihan, podejrzewając Borę o kłamstwo dotyczące rzekomego wypadku, konfrontuje go z tymi zarzutami. Bora, będąc przygotowanym na taką rozmowę po wcześniejszym podsłuchaniu jej i Frata, zaprzecza wszystkiemu, prezentując jako „dowód” rozbite auto. Neslihan, w obliczu tych „dowodów”, przeprasza Borę za bezpodstawne oskarżenia.

Tymczasem, Seher otrzymuje od Yamana serię tajemniczych wiadomości, które pobudzają jej ciekawość i zachęcają do ich śledzenia. Pełna nadziei na to, co może ją czekać na końcu tej ścieżki, podąża za podpowiedziami wysłanymi przez Yamana, nieświadoma tego, co on dla niej przygotował.

Streszczenie odc. 237 DZIEDZICTWO TURKWEB

gdzie w TV: TVP1; premiera TV:  15 marca 2024; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Seher, kierując się tajemniczymi wiadomościami od Yamana, dociera do ogrodu, który przemienił się w miejsce pełne romantyzmu, specjalnie przygotowane na zaręczyny. Wszystko dookoła jest perfekcyjnie zorganizowane, a w centrum tego magicznego miejsca czeka na nią Yaman. Wtedy Seher dowiaduje się, że to właśnie Yaman był odpowiedzialny za tajemnicze zniknięcie jej obrączki, co było częścią jego planu, aby zaskoczyć ją zaręczynami.

Ikbal, obserwując z daleka ich szczęście, jest przepełniona zazdrością i nie może pogodzić się z widokiem ich wzajemnej radości. Złość i frustracja targają nią na myśl o ich szczęściu.

Seher, chociaż ogarnięta emocjami związanymi z zaręczynami, czuje niepokój przed zbliżającą się nocą poślubną. Mieszają się w niej uczucia ekscytacji z obawą przed nowym rozdziałem w jej życiu.

Tymczasem, w innym wątku, Dondu ujawnia Melahat prawdę o tym, jak Zuhal pokrzyżowała jej plany. Wyjawia, że to właśnie Zuhal była tą, która poinformowała Yamana o wszystkim, co Melahat planowała, przez co jej zamiary spełzły na niczym. Ta informacja jest dla Melahat szokiem i jednocześnie źródłem nowych napięć między nią a Zuhal.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 238 Dziedzictwo

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 18 marca 2024; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Yaman, pełen zrozumienia dla obaw Seher związanych z nocy poślubnej, stara się być delikatny i szanuje jej granice. Podkreśla, że nie zmusi jej do niczego, dopóki sama nie będzie gotowa. Seher, stopniowo przezwyciężając lęk, daje mu do zrozumienia, że nadszedł czas, aby pokonać te obawy.

W międzyczasie Firat dowiaduje się, że Neslihan dała się oszukać Borze. Pomiędzy przyjaciółmi dochodzi do sprzeczki, podczas której Firat, niemal wyznając swoje uczucia, wyraża swoje rozczarowanie sytuacją.

Yaman, nie kryjąc ekscytacji perspektywą spędzenia nocy z Seher, jest pełen radości. Jednak widok tej szczęśliwej pary sprawia, że Ikbal wpada w szał z zazdrości.

W tym czasie Yusuf, nie chcąc spać, wymyśla różne zabawy, w które angażuje Seher i Yamana. W trakcie jednej z tych zabaw, gdy Seher idzie podgrzać mleko dla chłopca, Ikbal popycha ją i zrzuca ze schodów. Yaman, zaniepokojony losem ukochanej, natychmiast zabiera ją do szpitala, nieświadomy, że to Ikbal stoi za tym niebezpiecznym incydentem.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> Dziedzictwo odcinki 231, 232, 233, 234, 235 online ZA DARMO – Oglądaj serial turecki DZIEDZICTWO na TVP VOD – DZIEDZICTWO odc. 231, 232, 233, 234, 235 >>

Streszczenie odcinka 239 DZIEDZICTWO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 19 marca 2024; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki, telenowela turecka

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Neslihan odczuwa żal wobec Firata, zarzucając mu brak szacunku dla jej decyzji. Para rozstaje się po burzliwej kłótni, jednak oboje cierpią z powodu napiętej atmosfery. Sultan, niechętna trwającej sytuacji, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i przydziela każdemu z mężczyzn konkretne zadanie.

Ikbal udaje troskę o Seher, chociaż w rzeczywistości panicznie obawia się, że dziewczyna odzyska przytomność i ujawni Yamanowi prawdę. Na szczęście obrażenia Seher okazują się niepoważne, a lekarz przewiduje szybki powrót do formy za sprawą fizjoterapii. Za namową Nedima Yaman zatrudnia Belgin, doświadczoną fizjoterapeutkę.

W międzyczasie Zuhal, dręczona przez Melahat i współwięźniarki, postanawia odebrać Wąsatą władzę. Aby to osiągnąć, kieruje Ikbal, by przesłała sobie pokaźną sumę pieniędzy – pół miliona lir, mając nadzieję na zakup lojalności wśród więźniarek.

DZIEDZICTWO Opis odc. 240

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 20 marca 2024; dzień: środa; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki,

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Neslihan nalega na Borę, aby ogłosił swoim bliskim o zaręczynach, jednak chłopak wymyka się temu, twierdząc, że jest zajęty podróżą służbową. Firat zdobywa sympatię Sultana dzięki sprawnemu radzeniu sobie z pracami domowymi, co budzi zazdrość İbrahima.

İkbal jest pewna, że Ziya był świadkiem, jak zepchnęła Seher ze schodów, i obawia się, że zamierza powiedzieć o tym Yamanowi. Seher rozpoczyna fizjoterapię pod okiem Belgin, niecierpliwie oczekując na powrót do pełnej sprawności.

Zuhal, chcąc zyskać przychylność współwięźniarek, dostarcza do celi ciepłe koce. Jednak Melahat, wpadając w szał, tnę je na kawałki, co powoduje wzrost niechęci więźniarek do niej. Sytuacja w więzieniu staje się coraz bardziej napięta.

Kiedy powtórka odcinek 236, 237, 238, 239, 240 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 236, 237, 238, 239, 240 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 236, 237, 238, 239, 240 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odc. 236:

piątek, 15 marca – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • odc. 237 DZIEDZICTWO:

poniedziałek, 18 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • DZIEDZICTWO odcinek 238:

wtorek, 19 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Dziedzictwo odcinek 239:

środa, 20 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Odcinek 240 Dziedzictwo:

czwartek, 21 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę