Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinki 231, 232, 233, 234, 235 online ZA DARMO – Oglądaj Serial turecki DZIEDZICTWO na VOD TVP

Dziedzictwo odcinki 231, 232, 233, 234, 235 online ZA DARMO – Oglądaj Serial turecki DZIEDZICTWO na VOD TVP

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinki 231, 232, 233, 234, 235 online ZA DARMO – Oglądaj Serial turecki DZIEDZICTWO na VOD TVP

Dziedzictwo odcinek 231, 232, 233, 234, 235 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 231, 232, 233, 234, 235 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 231, 232, 233, 234, 235 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 7 marca 2024; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 231, 232, 233, 234, 235 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>>Zakazany Owoc odcinek 414, 415, 416, 417, 418 online ZA DARMOSerial turecki ZAKAZANY OWOC na TVP VODOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma]ZAKAZANY OWOC streszczenia>>

Dziedzictwo streszczenie odcinka 231

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Z każdym dniem więź łącząca Seher i Yamana staje się coraz mocniejsza. W głębokiej rozmowie Yaman wyjawia Seher swoje marzenie o przekształceniu ich małżeństwa w prawdziwą, pełną uczuć relację. Seher przyjmuje te słowa z mieszanymi uczuciami – entuzjazmem przeplatanym z obawami.

Tymczasem, Zuhal wywiera presję na Ikbal, grożąc, że odsłoni przed Yamanem kompromitujące nagranie, jeżeli Ikbal nie doprowadzi do jej uwolnienia z więzienia. Ikbal z przerażeniem odkrywa, że to właśnie Zuhal była mózgiem jej porwania.

Ciocia Sultan nie próżnuje i szuka sposobów, aby podnieść na duchu Alego, który po serii życiowych tragedii postanawia odwrócić kartę i rozpocząć wszystko od nowa, stawiając czoła przyszłości.

Streszczenie odc. 232 DZIEDZICTWO TURKWEB

gdzie w TV: TVP1; premiera TV:  8 marca 2024; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Frat, Ibrahim oraz Czarna wkładają mnóstwo wysiłku, aby przekonać Alego do powrotu na stanowisko w policji. Ali początkowo jest zdecydowany, aby zrezygnować z pracy w służbach mundurowych. Jednak po głębokiej i przemyślanej rozmowie z komendantem, dochodzi do wniosku, że jego miejsce jest w policji i postanawia wrócić do służby.

Ikbal, z kolei, składa obietnicę swojej siostrze, zapewniając ją, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby uwolnić ją z więzienia. Tymczasem Yaman, pragnąc na nowo zbudować więź, która kiedyś łączyła go z Seher, zwraca się o radę do Cengera. Opowieść Cengera o miłości swoich rodziców staje się dla Yamana źródłem inspiracji. Uświadamia sobie, że kluczem do odzyskania miłości Seher jest cierpliwość i determinacja. Z tego powodu decyduje się na napisanie do niej listu, co jest pierwszym krokiem w jego staraniach o odbudowanie ich relacji.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 233 Dziedzictwo

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 11 marca 2024; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Seher, poruszona listem od Yamana, decyduje się odpowiedzieć mu tym samym gestem. Pisze do niego, wyrażając swoje uczucia i przemyślenia. W domu panuje chaos i nieład, co bardzo denerwuje Sultan. Neslihan, chcąc przynieść ulgę w domowych obowiązkach, proponuje swoją pomoc w zarządzaniu rezydencją, co napawa radością Frata, widzącego w tym wsparcie dla ich domowego życia.

Yaman, chcąc sprawić Seher wyjątkową niespodziankę, organizuje w jednym z pokoi domu aranżację przypominającą cukiernię, w której poznali się rodzice Seher. Z dbałością o szczegóły odtwarza nawet smak budyniu z dzieciństwa Seher, dzięki czemu dziewczyna przeżywa chwile głębokiego wzruszenia i radości. Para spędza razem niezapomniane, pełne romantyzmu chwile, ciesząc się swoją obecnością i wspólnie spędzonym czasem.

Jednak w cieniu tych idyllicznych momentów, Ikbal knuje mroczny plan. Postanawia zlecić zabójstwo Seher, co rzuca cień na szczęście, jakie zaczyna rozkwitać między Yamanem a Seher. To działanie wprowadza nowy element napięcia i niepewności w ich wzajemne relacje, zagrażając nie tylko ich szczęściu, ale i bezpieczeństwu Seher.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> Dziedzictwo odcinki 226, 227, 228, 229, 230 online ZA DARMO – Oglądaj serial turecki DZIEDZICTWO na TVP VOD – DZIEDZICTWO odc. 226, 227, 228, 229, 230 >>

Streszczenie odcinka 234 DZIEDZICTWO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 12 marca 2024; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki, telenowela turecka

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Yaman i Seher coraz bardziej zbliżają się do siebie, ciesząc się wspólnymi chwilami i odkrywając na nowo swoje uczucia. Ich wzajemne zrozumienie i bliskość rosną w miarę, jak spędzają razem czas, odnawiając i pogłębiając swoją więź.

Bora, z drugiej strony, wyraża niezadowolenie wobec Neslihan za brak uwagi i czasu dla niego, co staje się źródłem napięć w ich związku. Ibrahim, starając się wnieść swój wkład do życia domowego, podejmuje próbę przygotowania śniadania dla wszystkich, jednak jego kulinarna przygoda nie przebiega tak gładko, jakby sobie tego życzył.

Sultan, coraz bardziej sfrustrowana panującym w domu chaosem, odnajduje wsparcie w Neslihan, która decyduje się pomóc w przywróceniu porządku. Ta pomoc wzmacnia więzi rodzinne i przynosi ulgę zaniepokojonej Sultan.

W tym samym czasie Ikbal postępuje z mrocznym zamiarem, wynajmując osobę do przeprowadzenia zabójstwa Seher, co dodaje ciemnego cienia do fabuły. Melahat, nie ustając w swoich manipulacjach, wywiera presję na Zuhal, która z kolei z coraz większą desperacją domaga się od Ikbal, aby ta pomogła jej wydostać się z więzienia, tworząc skomplikowaną sieć intryg i napięć.

DZIEDZICTWO Opis odc. 235

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 13 marca 2024; dzień: środa; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki,

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Yaman i Seher z każdym dniem stają się sobie bliżsi, a Yaman nie kryje głębokich uczuć, jakie żywi do kobiety. Ich relacja rozwija się, tworząc atmosferę pełną emocji i wzajemnego zaufania.

Frat, angażując się w życie domowe, decyduje się podzielić z Neslihan swoimi obawami dotyczącymi Bory. Gdy wyjawia jej, że Bora nie był uczciwy na temat swojego rzekomego wypadku, Neslihan przeżywa szok. Informacja ta burzy jej dotychczasowe przekonania o partnerze.

W tym samym czasie Ikbal, kontynuując swoje intrygi, wysyła Seher do apteki, będąc świadomą niebezpieczeństwa czyhającego na nią. Yaman, kierowany instynktem ochrony, postanawia śledzić Seher. Jego obecność w kluczowym momencie nieświadomie przekreśla plany zamachu na życie Seher, co więcej, pozwala parze na spędzenie kolejnych cennych momentów razem.

Seher, czując się niepewnie w obliczu narastającej bliskości z Yamanem, podejmuje decyzję, by zaprosić Yusufa do wspólnego spędzenia nocy w ich sypialni, co ma być swoistym buforem dla jej emocji. Jej działanie podkreśla mieszane uczucia, z którymi się zmaga, starając się znaleźć równowagę między rosnącym uczuciem do Yamana a potrzebą zachowania pewnej dystansu.

Kiedy powtórka odcinek 231, 232, 233, 234, 235 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 231, 232, 233, 234, 235 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 231, 232, 233, 234, 235 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odc. 231:

piątek, 8 marca – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • odc. 232 DZIEDZICTWO:

poniedziałek, 11 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • DZIEDZICTWO odcinek 233:

wtorek, 12 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Dziedzictwo odcinek 234:

środa, 13 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Odcinek 235 Dziedzictwo:

czwartek, 14 marca 2024 – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę