Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe – Stylowe wyposażenie do My Cafe


Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe – My Cafe wyposażenie: zamrażarka na lody truskawkowe – Moja Kawiarnia LODY TRUSKAWKOWE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe - my cafe

>> Moja Kawiarnia lodówka sok winogronowyStylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe LVL 9

Zamrażarka lody truskawkowe kosztuje 6 500 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 7 000 Monet Pierwszy przepis na lody truskawkowe zostaje odblokowany na poziomie 9 i jest przygotowywany w specjalnej zamrażarce na lody truskawkowe.

Stylowa wersja zamrażarki kosztuje 8 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

 

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Zamrażarka lody truskawkowe - my cafe

 

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 9 ⭐ ⭐   4 000
od 7 poziomu
6 500 ⭐ ⭐ ⭐  3 000 8 000
220 pkt CAŁKOWITY  7 000  
Szybkie uzupełnienie (x4)    

Wszystkie przepisy Lody truskawkowe zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Lody truskawkowelista przepisów My Cafe LODY TRUSKAWKOWE >>

 

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski zamrażarka na lody truskawkowe i angielski zamrażarka na lody truskawkowe ).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia zamrażarka lody truskawkowe:

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

Advertisement
Na górę