Moja Kawiarnia przepisy francuskie naleśniki – lista przepisów My Cafe FRANCUSKIE NALEŚNIKI

1 lutego 2022 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia przepisy francuskie naleśniki – Lista przepisów na FRANCUSKIE NALEŚNIKI do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy francuskie naleśniki, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie przepisy z francuskimi naleśnikami dostępne w grze online My cafe. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices  >>

My Cafe wyposażenie: Maszyna francuskich naleśników

Maszyna do francuskich naleśników kosztuje 161 600 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 50 500 Monet. Pierwszy przepis na francuskie naleśniki zostaje odblokowany na poziomie 16 i jest przygotowywany w specjalnej francuskiej naleśnikarce.

Stylowa wersja Maszyna do francuskich naleśników kosztuje 465 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia przepisy w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia przepisy francuskie naleśniki – Standardowe przepisy My Cafe FRANCUSKIE NALEŚNIKI:

Istnieje obecnie 3 standardowe przepisy z francuskimi naleśnikami. Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 16. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz do francuskich naleśników, jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Francuskie Naleśniki.

Przepisy na FRANCUSKIE NALEŚNIKI w Moja Kawiarnia:

Klasyczny naleśnik z czekoladą (francuski naleśnik + syrop czekoladowy) LVL 16

Mocna czekoladowy naleśnik z bitą śmietaną (francuski naleśnik + syrop czekoladowy + bita śmietana + wiórki czekoladowe) LVL 16

Orzechowy naleśnik z karmelem i lodami waniliowymi (francuski naleśnik + lody waniliowe + syrop karmelowy + wiórki orzechowe) LVL 16

>> Moja Kawiarnia francuska naleśnikarka  – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na Zielona Herbata.

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na SufletDlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia francuskie naleśniki