Moja Kawiarnia maszyna do nasiona chia – Stylowe wyposażenie do My Cafe

18 lipca 2022 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia maszyna do nasiona chia – Moje Cafe Wyposażenie: Maszyna do nasion chia – Moja Kawiarnia NASIONA CHIA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia Maszyna do nasiona chia – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

 

Moja Kawiarnia maszyna do nasiona chia

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia Maszyna do nasiona chia LVL 24

Maszyna do nasiona chia kosztuje 1 050 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 350 000 Monet. Pierwszy przepis do nasiona chia odblokowany na poziomie 24 i jest przygotowywany w maszyna do nasiona chia.

>> Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6 6 urodzinyWszystkiego Najlepszego! oraz Sezon Kwiatowy! >>

Stylowa wersja Maszyna do nasiona chia kosztuje 690 000 Monet . Dalej wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Sprawdź teraz sprawdź Sprzęt po więcej.

Moja Kawiarnia maszyna do nasiona chia

 

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 24 0    350 000  od 7 poziomu
1 050 000 ⭐  210 000 890 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe
1 310 pkt ⭐ ⭐  210 000 2 KUBKI 2 540 💎 promocja -70% 762💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 350 000 3 KUBKI 3 855 💎 promocja -70% 1 157 💎
  CAŁKOWITY  1 120 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe  

Moja Kawiarnia maszyna do nasiona chia

 

Wszystkie przepisy nasiona chia zajdziesz tutaj: >>Moja Kawiarnia przepisy nasiona chialista przepisów My Cafe NASIONA CHIA >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski Maszyna do nasiona chia i angielski Maszyna do nasiona chia ). 

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Maszyna do nasiona chia