Connect with us

Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze – My Cafe wyposażenie: gablota na pomarańcze – Moja Kawiarnia POMARAŃCZE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze - my cafe

>> Moja Kawiarnia fontanna do ponczu – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze LVL 29

Gablota na pomarańcze kosztuje 6 600 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 2 200 000 Monet. Pierwszy przepis na pomarańcza zostaje odblokowany na poziomie 29 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na pomarańcza.

Stylowa wersja Gabloty na pomarańcze kosztuje 6 6000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

 

Moja Kawiarnia GABLOTA NA POMARAŃCZE - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 29 0  2 200 000
od 7 poziomu
6 600 000 ⭐   1 100 000 6 600 000
1 885 pkt ⭐ ⭐  2 200 000  
  ⭐ ⭐ ⭐ 1 100 000  
  CAŁKOWITY  6 600 000  

Wszystkie przepisy z Pomarańczami zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy Pomarańczalista przepisów My Cafe POMARAŃCZA >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski gablota na pomarańcze i angielski gablota na pomarańcze ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia gablota na pomarańcze

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę