Connect with us

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.9. Londyn! My Cafe – Karolina, jej zamek oraz sezon Diabelski Młyn!

MOJA KAWIARNIA AKTUALIZACJA 2019.9

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.9. Londyn! My Cafe – Karolina, jej zamek oraz sezon Diabelski Młyn!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.9. Londyn. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową My Cafe aktualizacja 2019.9 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie aktualizacja 2019.9 Moja Kawiarnia?

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 13 września a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia 2019.9

 

Kliknij i aktualizuj.

 

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2019.9. Londyn!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony sezon Diabelski Młyn, który potrwa, aż trzy festyny. z magicznego koła otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić młyn jego koszt to będzie ok 66 PLN (16,99 $), otrzymasz codziennie 51, 117 lub 153 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Diabelski Młyn My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 4 000 diamentów (o ile grasz aktywnie).

Różowy prezent gra kody my cafe

Sezon Diabelski Młyn potrwa od 13 września do 30 września 2019.

Aktualizacja 2019.9 magiczne koło

Najbliższe festyny z młynem:

  1. 13-16 wrzesień 2019
  2. 20-23 wrzesień 2019
  3. 27-30  wrzesień 2019

Aktualizacja 2019.9 sezon diabelskie koło

Jeśli zdecydujesz się na zakup magicznego koła od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 1 500 diamentów
• 1 500 Punktów VIP

Jako właściciel elitarnego młyna po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić na zewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Festyn w miasteczku   – informacje w pigułce – MY CAFE FESTIVAL PL  >>

My Cafe Aktualizacja 2019.9 Historie, prezenty, temat

Spotykamy się z Karoliną, jeśli jej jeszcze nie poznaliście to miłośniczka książek i bibliotekarka. Karolina odziedziczyła starożytny zamek z witrażami, wieżami strażniczymi oraz portretami na ścianach. Zamierza go wyremontować oraz posprzątać, ale potrzebuje pieniędzy na naprawy dlatego będzie realizować dostawy i dopiero wtedy będzie mogła naprawić go

Różowy prezent kody my cafe - lista zadań z auta

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

1 Zamówienie

Różowy prezent kody my cafe
5 Zamówienie – 15


9 Zamówienie

Różowy prezent gra kody my cafe
15 Zamówienie – 25 


21 Zamówienie

Niebieski prezent kody my cafe
27 Zamówienie – 50


30 Zamówienie

złoty prezent - gra kody my cafe

 

Prezenty od Karoliny My Cafe:

Pomożemy Karolinie w głównej historii, która nazywa się historią LONDYN. Karolina przybędzie do graczy pięknym samochodem od poziomu 8 i zostanie do 22 września 2019. Karolina przyjedzie na 2 tygodnie czyli masz aż 14 dni aby zrealizować jej zamówienia. My Cafe aktualizacja

 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.9 Karolina

Tradycyjnie Karolina przekaże wam niektóre przedmioty, które otrzymacie za darmo z historii.

– sowa Espresso – do której będziesz mógł dokupić drugą parę za 650 diamentów jeśli je sparujesz i umieścisz razem to dostaniesz od Bartka złoty prezent do końca aktualizacji – należy śledzić historię, a zostaną podane szczegóły o tym. 

MOJA KAWIARNIA AKTUALIZACJA 2019.9 SOWY ESPRESSO kody moja kawiarnia

– bezpłatny portret z antykami aby powiesić na ścianie

Moja Kawiarnia - my Cafe - gra - kody

 

 

Unikalne przedmioty My Cafe Aktualizacja :

Do kupienia będzie unikalny przedmiot w sklepie “skrzypce” będą one kosztować 495 diamentów. Należy śledzić historię, a zostaną podane szczegóły kto zaoferuje Ci zakup skrzypiec. moja kawiarnia gra

My cafe 2019.9 SKRZYPCE

 

Dodatkowo będziesz miał możliwość zakupu:

– kostium straży który będzie kosztować 575 diamentów, a Marysia da ci za to niebieski prezent

 

Ubrania My cafe

My cafe 2019.9 nowe ubrania

 

Moja Kawiarnia gra Oferty specjalne:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić okno czerwonej budki telefonicznej oraz sofę Union Jack. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

czerwona budka telefoniczna

sofa Union Jack

 

 

Historie oraz Sprzęt My Cafe w aktualizacji

Mamy 2 nowe historie na poziomie 36 które przyniosą wam niebieski i złoty prezent i następnie przejdziemy do poziomu 37. A tam będzie nowy sprzęt Kuchenka do Kawy po Turecku, na której zrobisz Kawę po Turecku. Ten pyszny napój przygotujesz na sprzęcie, którzy kosztuje 30 mln jeśli kupisz go od razu lub za 10 mln na raty, ale nadal będziesz musiał go ulepszyć. Poza tym w ofertach codziennych w banku otrzymasz stylową wersję za 33 miliony monet. Dlatego przemyśl dobrze czy chcesz na sprzęt wydać, aż 63 miliony!

 

My Cafe Aktualizacja 2019.9 nowy sprzęt Turecka płyta kawowa

UWAGA! Od 37 poziomu będzie można kupić 50 blatów – czyli twórcy zwiększyli całkowitą liczbę blatów, w każdym zestawie na 50 sztuk. Będziesz mógł postawić na nich większą ilość sprzętu.

Dla czeskiej społeczności będzie nowy język w grze. Czesi będą mogli grać w języku ojczystym oraz zostanie utworzona społeczność w mediach, do których zostaną zaproszeni.

Nowy wygląd! Moja kawiarnia gra

Twórcy gry zdecydowali się zmienić wygląd czterech postaci. Małgosia, Marysia, Kawowski oraz Watson wyglądają teraz inaczej. Zobacz poniżej.

my Cafe - kody

My Cafe Aktualizacja 2019.9 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.9

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę