Czerwony prezent Moja Kawiarnia – prezenty z historii My Cafe

5 marca 2022 0 przez my_cafe_rs

W grze Moja Kawiarnia otrzymujemy otrzymujemy gwarantowane prezenty z historii. Czerwony prezent Moja Kawiarnia to integralny element gry mobilnej. Jak zdobyć darmowy czerwony prezent z historii? Jak wykorzystać prezenty w grze? Na te pytania oraz wiele innych postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

>> Moja Kawiarnia w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Czerwony prezent Moja Kawiarnia z historii

Czerwony prezent można otrzymać za darmo wykonując polecenia i prośby klientów. Poniżej przedstawimy kiedy i w jakich momentach można otrzymać darmowy prezent od klienta. Dodatkowo jeśli otrzymanie prezentu będzie zależne od wykonania konkretnych czynności to również przedstawimy co zrobić aby w 100% go otrzymać.

Watson LVL 43

W zamian za 899 diamentów możesz otrzymać czerwony prezent. Wystarczy, że się na to zgodzisz. Zakup połącz z zadaniem zdobądź czerwone prezenty i wydaj diamenty. Uwaga zawartość tego prezentu = ilość diamentów jakie musiałbyś wydać na przyprawy po 5 każdego rodzaju poza różą i anyżem bez VIP (z statusem VIP to ok 850).

Czerwony prezent najczęściej zdobyć można w grze z króliczkiem albo w ofertach specjalnych w pakietach. 

UWAGA! Niektóre prezenty uzależnione są od Twojego wyboru w historii. Kolejna rzecz bardzo istotna: Stracisz prezent jeśli ukończysz poziom przed jego odebraniem!! Jest możliwość odzyskania należy napisać do wsparcia poprzez formularz kontaktowy w grze lub pod ten >> LINK

Czerwone prezenty z historii w pigułce:

Formularz kontaktowy Czerwony prezent Moja Kawiarnia:

W tym poście uzyskacie wszystkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. 

Więcej informacji znajdziesz o Czerwonych prezentach w MOJA KAWIARNIA TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub jeśli w opisie wkradnie się błąd, prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz. Użyj formularza kontaktowego. 

 

UWAGA OD AKTUALIZACJI WRZEŚNIOWEJ 2022 ZDOBYCIE PREZENTÓW NIE JEST ZALEŻNE OD POSIADANEGO LVL