Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmo – nowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie!

ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmo - nowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie!

SERIALE TURECKIE

ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmo – nowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie!

„Złoty Chłopak” to nowy serial, który rozpoczął emisję 28 sierpnia 2023 roku na antenie TVP1 o godz. 14:00. Pierwszy sezon tego tureckiego serialu, składający się z 36 odcinków o długości około dwóch godzin, został wyemitowany w Turcji. W polskiej wersji został tradycyjnie skrócony do ok 45 minut co przełoży się na 118 epizodów. Akcja skupia się na dwóch zamożnych rodzinach, jednej związanej z nowoczesnością, a drugiej oddanej tradycyjnym wartościom. Wydarzenia rozgrywają się zarówno w Stambule, jak i w mniejszym mieście Gaziantep, łącząc wartości wschodniej i zachodniej Turcji. Złoty chłopak serial turecki okazał się wielkim sukcesem, z rekordową liczbą odtworzeń na platformie YouTube. Pierwszy odcinek zanotował ponad 30 milionów wyświetleń.

ZŁOTY CHŁOPAK – FABUŁA, OPIS 

Fabuła tureckiego serialu Złoty Chłopak VOD opowiada o Halisie, głowie rodziny Korhan, prowadzącej prestiżową firmę jubilerską. Jest on autorytarnym patriarchą, decyzje zawsze podejmuje zdecydowanie. Mimo problemów zdrowotnych i przekazania prowadzenia firmy synowi Orhanowi, nadal zachowuje wpływ na najważniejsze wybory. Ferit, wnuk Halisa, to absolwent studiów w USA. Po powrocie do Stambułu kontynuuje beztroskie, beztroskie życie.

Ferit różni się od swojego brata Fuata i ojca Orhana. Nie jest posłuszny i pragnie żyć według własnych zasad. Jednak jest finansowo uzależniony od rodziny i brakuje mu odwagi, by się zbuntować. Gdy Halis ma dość lekkomyślnego zachowania wnuka, postanawia zmusić go do małżeństwa z dziewczyną z rodzinnego miasta Gaziantep. Zleca swojej starszej synowej Ifakat znalezienie odpowiedniej kandydatki.

Ferit nie ma wyjścia i musi zaakceptować to małżeństwo. Wierzy, że będzie to związku pozorowany, a on będzie mógł kontynuować swój beztroski styl życia. Aby znaleźć idealną narzeczoną dla rodziny Korhan, Ifakat udaje się do Gaziantep, gdzie rozpoczyna poszukiwania potencjalnej partnerki dla Ferita. Informacja o tym szybko obiega miasto, ponieważ rodzina Korhan to jedna z najbogatszych rodzin w Stambule.

Kazim, głowa jednej z najzamożniejszych rodzin w Gaziantep, ma dwie córki: Sunę i Seyran. Marzy o zaślubinach swoich córek z zamożnymi mężczyznami, by nie stracić szansy na połączenie się z rodziną Korhan. Ifakat widzi Sunę jako idealną kandydatkę dla swojej rodziny. Wzywa Ferita i jego rodziców do Gaziantep, aby ubiegać się o rękę dziewczyny. Gdy Ferit przybywa, postanawia zwiedzić miasto. Przypadkowo spotyka Seyran, nieświadomy, że jest ona siostrą jego przyszłej narzeczonej. Na początku relacje między nimi nie układają się dobrze, a Seyran nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Niedługo potem rodzina Korhan udaje się do domu Suny, aby prosić o jej rękę. Jednak Ferit nie chce poślubić Suny, tylko jej siostrę Feyzę. Kazim zgadza się na to, nie zastanawiając się nad reakcją swoich córek i ignorując, jak ta decyzja wpłynie na ich życie. Życie sióstr zmienia się drastycznie. Suna, jako starsza córka, powinna wyjść za mąż przed młodszą siostrą, aby nie naruszyć konserwatywnych norm społecznych. Z drugiej strony Seyran chce kontynuować naukę i nie zamierza wychodzić za mąż. Ignorując pragnienia córek, Kazim zatwierdza małżeństwo Seyran z Feritem.

Bohaterowie serialu tureckiego Yali Capkini [Złoty chłopak CDA]:

Bohaterowie serialu „Złoty Chłopak” to:

 • Halis Korhan: Jest głową rodziny Korhan, urodzonym w Gaziantep, który zdobył sukces jako biznesmen w Stambule. Jest autorytarny i trzyma się swoich tradycji. Zawsze ma ostatnie zdanie w rodzinie i nie zawsze słucha swoich dzieci. Jego decyzje są zdecydowane i konsekwentne. Po tym, jak znużyły go wybryki wnuka Ferita, postanawia zorganizować dla niego małżeństwo z kandydatką z rodzinnego miasta Gaziantep.
 • Ferit Korhan: To wnuk Halisa, pełen energii ekstrawertyk, kochający życie towarzyskie. Jest kobieciarzem, choć spotyka się z Pelin. Chociaż związek ten nie jest dla niego szczególnie ważny emocjonalnie, godzi się na niego. Kończy studia w USA, zmuszony przez rodzinę jako formę kary. Akceptuje propozycję dziadka, aby poślubić kogoś z Gaziantep, uznając, że będzie to małżeństwo formalne, a on będzie nadal prowadził beztroskie życie.

Ci dwaj bohaterowie stanowią ważne ogniwo w fabule serialu, a relacje między nimi, jak również ich postawy wobec tradycji i życia, wpływają na rozwój historii.

 • Orhan Korhan: To syn Halisa, głowy rodziny Korhan. Jest mężem Gulgun i ojcem dwóch synów, Ferita i Fuata. Charakteryzuje go posłuszeństwo wobec ojca, zawsze realizuje jego życzenia i unika konfrontacji. Związał się z Gulgun z powodów rodzinnych, mimo że nie ma dla niej miłości. Orhan ukrywa sekretny romans z Ifakat, co dodatkowo komplikuje jego życie rodzinne.
 • Gulgun Korhan: Jest żoną Orhana, matką Ferita i Fuata. Wie o romansie swojego męża, lecz udaje, że niczego nie wie, aby utrzymać pozory szczęśliwego małżeństwa. Pomimo trudnej sytuacji, nie chce zakończyć swojego związku i pragnie nadal być kochana przez męża. Gulgun jest pomocna, wyrozumiała i serdeczna wobec swoich synowych, Asuman i Seyran. Stara się chronić swoich synów i dbać o dobro swojej rodziny, nawet w trudnych okolicznościach.
 • Ifakat Korhan: Jest najstarszą synową Halisa, wdową po tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginął jej mąż i syn. Ifakat to kobieta zdolna do podjęcia drastycznych działań w celu wzmocnienia swojej pozycji społecznej. Posiada znaczną władzę w rodzinie Korhan i dba o utrzymanie dobrych relacji z teściem, Halisem. Jednocześnie utrzymuje sekretny romans z synem Halisa, Orhanem, co dodatkowo komplikuje relacje w rodzinie.
 • Fuat Korhan: Jest starszym bratem Ferita, synem Orhana. Ojciec zawsze cenił Fuata bardziej, ponieważ jest pracowity i posłuszny. Charakteryzuje go skrytość i powściągliwość. Wbrew Feritowi, Fuat zawsze pozostawał w tle w rodzinnych interesach. Teraz jednak pragnie zdobyć większą władzę i wpływy. Ma małżonkę Asuman, do której związek związał przede wszystkim z powodów rodziny.
 • Abidin: To jeden z pracowników rodziny Korhan, który troszczy się o Ferita i staje się jego bliskim przyjacielem. Abidin podejmuje wszelkie środki, aby chronić Ferita i utrzymać go z dala od kłopotów. Jego rola w życiu Ferita wydaje się być istotna, a jego oddanie i lojalność wobec niego mają wpływ na fabułę serialu.
 • Pelin: To dziewczyna Ferita, wywodząca się z zamożnej rodziny. Zgadza się na małżeństwo z Feritem, przekonana, że będzie to związek tylko na papierze, który nie zmieni ich relacji. Jednak gdy zauważa, że Ferit żywi uczucia do Seyran, podejmuje wszelkie starania, aby zakończyć to małżeństwo.
 • Kazim Sanli: Jest ojcem Seyran i Suny. Dorastał w zamożnej rodzinie i pragnie kontynuować luksusowy styl życia, planując sprzedaż odziedziczonych po ojcu gruntów. Chociaż wydaje dużo pieniędzy, nie pozwala swoim córkom na to samo. Chce, aby wyszły za bogatych mężczyzn, dbając o zachowanie pozycji społecznej. Nie chce utracić możliwości połączenia się z rodziną Korhan. Akceptuje małżeństwo Ferita z Seyran, ignorując pragnienia swoich córek.
 • Seyran Sanli: To córka Kazima, urodzona i wychowana w Gaziantep. Jest piękna i ambitna, dążąca do sukcesu młodą kobietą, znaną z wytrwałości w realizowaniu celów. Posługuje się dwoma językami obcymi: angielskim i francuskim. Czuje presję ze strony ojca i ciotki, chcących zaaranżować jej małżeństwo. Marzy o kontynuowaniu nauki i studiowaniu rzeźby i malarstwa. Mimo że nie jest gotowa na małżeństwo, ulega presji rodziny i wychodzi za mąż za Ferita, chociaż wie, że nie darzy go miłością.
 • Suna Sanli: Starsza siostra Seyran, urodziwa i naiwna. Tak jak jej siostra, Suna posiada zdolność nauki dwóch języków obcych: angielskiego i francuskiego. W przeciwieństwie do Seyran, Suna wykazuje łagodność, posłuszeństwo i skromność. Marzy o małżeństwie, widząc w nim ucieczkę od presji wywieranej przez ojca.
 • Yusuf: To chłopak Seyran, uczęszczający do tej samej szkoły. Planuje poślubić Seyran tuż po ślubie jej siostry, Suny. Gdy dowiaduje się, że Seyran wychodzi za Ferita, nie znajduje w sobie odwagi, by uciec z ukochaną. To wywołuje w nim gniew wobec rodziny Korhan i motywuje go do zemsty.
 • Hattuc: Jest ciotką Kazima, którą Seyran i Suna nazywają „ciocią”. Pomimo wychowania w zamożnej rodzinie, zdaje sobie sprawę, że bogactwo rodziny ulega stopniowemu zanikowi. Dlatego kontroluje każdy wydatek w rodzinie. Kazim słucha jej rad i powierza jej zarządzanie sprawami domowymi. Hattuc nigdy nie wyszła za mąż i obecnie mieszka z siostrzeńcem Kazimem oraz jego rodziną.
 • Esme Sanli: Matka Suny i Seyran, która stale doświadcza poniżenia ze strony swojego męża. Jako że nie mogła urodzić syna, spotyka się z pogardą ze strony Kazima. Pełni rolę gospodyni domowej i jest całkowicie podporządkowana mężowi, żyjąc w opresyjnym otoczeniu. To silnie oddziałuje na jej życie i relacje w rodzinie, ujawniając silne społeczne i kulturowe presje, z którymi musi się zmagać.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę