Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 6, 7, 8, 9, 10 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinki 6, 7, 8, 9, 10 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD - streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 6, 7, 8, 9, 10 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinek 6, 7, 8, 9, 10 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  6, 7, 8, 9, 10 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

>>Złoty chłopak odcinki 1, 2, 3, 4, 5 ZA DARMO onlineOglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie – Złoty Chłopak Co wydarzy się w serialu? >>

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 6, 7, 8, 9, 10 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 11 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 6, 7, 8, 9, 10  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 6

Seyran została żoną Ferita. Po uroczystości mąż zabrał ją do pokoju hotelowego, gdzie zastali ich… jego dziewczynę! Pelin wyraziła gratulacje, wyciągając rękę w stronę rywalki. Zdezorientowana siostra Suny zwróciła się do męża, pytając, „Co to ma znaczyć?”.

Ferit postanowił być szczery od samego początku. Przyznał, że wiedział, iż żadne z nich nie chciało tego małżeństwa, ale zostali do niego zmuszeni. Wyjawił, że chce być uczciwy, i zachęcał do rozmowy i porozumienia.

„Będziesz wszystko wiedzieć i wszystko tolerować” – dodał. Seyran w odpowiedzi uderzyła go w twarz z wściekłości i zamykała się w łazience. Tam, zdecydowana, zrzuciła biżuterię i welon, wskoczyła do wanny i zasnęła.

Po pewnym czasie opuściła łazienkę, zauważając nieprzytomnego męża na podłodze. Szybko przypomniała sobie o jego cukrzycy. Wsunęła mu kostkę cukru do ust i wezwała karetkę.

Ferit zapytał, „Jest dla ciebie korzystna? Czy małżeństwo ze mną jest takie okropne?” Seyran odpowiedziała, „Dlaczego jesteś zdziwiony? Kilka godzin temu powiedziałeś mi, że ty też tego nie chcesz. Co się zmieniło?” Ferit próbował się usprawiedliwić, mówiąc, „Moja dziewczyna była wtedy obok mnie. Wszystkie dziewczyny marzą o ślubie ze mną. Gdzie znalazłabyś lepszego męża ode mnie?” Seyran odparła, „Fericie, myślę, że nie jest to właściwy czas na przechwałki. Skupmy się na powrocie do zdrowia”. Ferit zaakceptował jej sugestię, mówiąc, „Dobrze, niech tak będzie. Nie złapiesz mnie za rękę?”. Seyran tylko przewróciła oczami, siadając w fotelu, a Ferit uśmiechnął się.

Następnego dnia akcja przeniosła się z powrotem do hotelu. Przybył także Kazim, aby sprawdzić, co z jego zięciem, ale głównie dbając o własne interesy. Gdy Pelin doszła do siebie po wypiciu zbyt dużo alkoholu poprzedniej nocy, Abidin opowiedział jej o ostatnich wydarzeniach. Dziewczyna poczuła gniew na siebie za to, że nie zadbała o swojego ukochanego. Małżonkowie wkrótce przyjechali do Stambułu.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 7 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 12 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Seyran spotyka Fuata, jego żonę i pracowników rezydencji. Pokój Ferita, kiedy ten go nie ma, zmienia się drastycznie, stając się sypialnią małżeńską. Styl wnętrza bardzo przypadł Seyran do gustu, jednak jej mężowi zupełnie nie. Tęskni za konsolą i pucharami, które symbolizują jego osiągnięcia sportowe. Jedynym problemem dla Seyran jest konieczność dzielenia jednego łóżka z mężem. Znużona kładzie się na kanapie i tam zasypia.

Ferit budzi żonę, gdy nadeszła pora na codzienną kolację z dziadkiem. Wtedy Seyran ma okazję poznać nestora rodziny Korhanów. Stojąc przed nim, odczuwa ogromny respekt. Halis przyjmuje ją jednak dość ciepło, a po kolacji zaprasza do swojego gabinetu na rozmowę na osobności. Tymczasem Yusuf przeżywa bolesne rozstanie z ukochaną. Pełen gniewu, kieruje nim żądza zemsty. Przyjaciele, z którymi się spotkał, próbują go uspokoić, przekonać, by odpuścił, ale Yusuf jest zdeterminowany i nie zamierza się wycofać.

Nie ujdzie im na sucho to, co nam zrobili” – powiedziała, patrząc w nocne niebo. – „Niech ten księżyc będzie świadkiem, że nie zostawię ich w spokoju. Nie dam im ani jednego spokojnego dnia”.

Akcja przenosi się na następny dzień. Seyran obudziła się z obolałym karkiem. Całą noc spędziła na leżance, nie chcąc położyć się w jednym łóżku z mężem. Suna podsłuchała rozmowę mamy, ciotki i sąsiadki, z której dowiedziała się o krążących o niej plotkach. Kobiety postanowiły, że musi jak najszybciej wyjść za mąż, aby uciąć krzywdzące komentarze innych.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 8 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 13 października 2023; dzień: piątek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Seyran otrzymuje od członków rodziny Korhan prezenty – rodzinną biżuterię i kluczyki do samochodu, chociaż sama nie posiada prawa jazdy. Gulgun dodaje, że wkrótce otrzyma dostęp do konta bankowego oraz kartę kredytową. Ferit żartuje z żoną, a następnie płynie jachtem na siłownię. Asuman, żona Fuata, przeprowadza rozmowę z Seyran na osobności. Później Ifakat przeprowadza poważną rozmowę z dziewczyną.

„W tym domu obowiązują zasady, których każdy musi przestrzegać” – oświadcza Ifakat. – „Będzie dobrze, jeśli nauczysz się ich jak najszybciej. Halis-aga jest dla nas wszystkich. Jest naszym ojcem. Nigdy nie będziesz go lekceważyć. Niewiele mówi, ale zawsze trafnie diagnozuje sytuację. Kiedy wypowie słowo, jest ostateczne. Jeśli nikt nie choruje, jemy wszyscy razem. W domu nie ma krzyków ani hałasu. Cokolwiek się stanie, nie wychodzi poza te ściany. Nie możesz też wychodzić, kiedy ci się podoba. Nie wiemy, kiedy ktoś zrobi ci zdjęcie i wpakujesz się w kłopoty”

„Nasi pracownicy są dla nas ważni, ale pamiętaj, by zachować dystans” – kontynuowała kobieta. – „Jeśli będziesz miała jakiś problem, możesz przyjść do mnie, aby go rozwiązać. Moje drzwi są dla ciebie zawsze otwarte. Ale jeśli usłyszę o twoim problemie od innych, zostaniesz sama. Najważniejsze, że jesteś teraz Seyran Korhan. Twoje nazwisko jest przed twoim imieniem. Nie zapominaj o tym. Zachowuj się odpowiednio i to wystarczy”.

Sultan, jedna z pokojówek, była od samego początku negatywnie nastawiona do Seyran. Ferit zauważył to i natychmiast upomniał pracownicę, chociaż jego żona uważała, że nic takiego się nie stało. „Będzie z tobą rozmawiać, jak z pozostałymi żonami w tym domu” – powiedział stanowczo mężczyzna. – „Jesteś w końcu moją żoną”. „Więc o to chodzi? O twoje ego? Żałosne. Czasami człowiek powinien pomyśleć o uczuciach innych”.

Ferit wręczył żonie telefon, ponieważ jej stary model się zepsuł. Hattuc opowiedziała Kazimowi o plotkach, które krążyły o Sunie w dzielnicy. Mężczyzna wpadł w szał i wyładował swoją złość na córce, dotkliwie ją bijąc. Esme, matka dziewczyny, płakała na zewnątrz, słysząc krzyki Suny, ale nie podjęła żadnej interwencji, by jej pomóc. Halis znalazł wnukowi zajęcie, nad którym Ferit pracował do późnej nocy. Seyran obserwowała to z satysfakcją.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 9 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 16 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Podczas śniadania Halis poinformował pozostałych domowników, że zdecydował wysłać Ferita na praktyki do atelier. Jednocześnie ostrzegł wnuka, by zachowywał się odpowiednio, zaznaczając, że nieprzestrzeganie tego może skutkować konsekwencjami. W następnej scenie Ferit znalazł się już w pracowni, gdzie został zaskoczony, gdy mistrz polecił mu pozamiatać przed wejściem, trzymając miotłę. Było to zaskoczenie, bowiem oczekiwał innej pracy. Mimo to, zgodnie z naukami dziadka, zabrał się do pracy, chociaż niechętnie.

Seyran próbowała skontaktować się z siostrą, z którą od wczoraj nie mogła się połączyć. Suna po chwili przekazała telefon mamie. Obie uspokoiły, że u nich wszystko w porządku, mimo że prawda była inna. Fuat i jego żona przeżywali zawód, gdy kolejne badania jednoznacznie wykluczyły możliwość posiadania dzieci. Kolacja rodzinna odbywała się w ponurej atmosferze. Z powodu krążących plotek po Gaziantep, Kazim zdecydował się przenieść z rodziną do Stambułu. Na razie o swojej decyzji poinformował tylko Hattuc, choć jej zdanie niewiele znaczyło dla mężczyzny.

Późnym wieczorem, gdy Seyran już wzięła prysznic i szykowała się do snu, otrzymała SMS od Yusufa: „Zostawmy już to, co nam zrobili. Ale to, co zrobili twojej siostrze? Czy twoje sumienie jest spokojne? Całe Antep mówi o twojej siostrze. Dowiedzieli się, co twój tata jej zrobił. Czy było warto? Nie zażądałaś od Korhanów, żeby ci odpowiedzieli?”. Seyran wybrała numer siostry, ale jej telefon był wyłączony. Ferit zauważył na jej twarzy zdenerwowanie i zapytał: „Co się stało? Znowu chodzi o twoją siostrę?”.

„A ciebie co to obchodzi?” – Seyran odpowiedziała podniesionym głosem. – „Kładź się i śpij!”. „Co się stało? Czyżbyście się pokłóciły z mojego powodu?”. „Naprawdę jesteś żałosny! Niszczysz człowiekowi życie, a potem jeszcze z tego żartujesz!”. „Ach, biedna Seyran. Nagle stała się bogata, obsypana biżuterią, chodzi na zakupy i tak dalej. Życie Seyran legło w gruzach, jakie to straszne. Tak naprawdę to moje życie zostało zniszczone. Przez ciebie nie mam nawet własnego pokoju.

Ciaran zaczęła krzyczeć, a mąż poprosił ją, żeby się uspokoiła. „Ludzie to usłyszą. To byłaby szkoda” – powiedział Ferriter. „Wstydziłbyś się? Naprawdę?” – zapytała z niedowierzaniem córka Kazima. — „Jakimś cudem nie wstydziłeś się, że błagałeś mnie zamiast mojej siostry. Nie wstydziłeś się zrujnowanych snów mojej siostry i łez mojej matki. Tej nocy tata mnie bił za to, że odmówiłem. Czy nie jest ci wstyd? Do cholery ! Nienawidzę cię!”. Ferit gwałtownie chwycił żonę za ramię, przyciągnął ją do siebie i namiętnie pocałował w usta.

Seyran odepchnęła męża, uderzyła go w twarz i otarła usta dłonią. Następnie poleciła mu opuścić pokój, rzucając w jego kierunku dzbankiem, który roztrzaskał się o drzwi, za którymi mężczyzna w ostatniej chwili zdążył się schować. Ferit wyszedł na zewnątrz. Sultan, siedząca w altanie pokojówka, zwróciła się do niego: „Chcesz kawy, młody człowieku?”. „Dziękuję. Kawa mi nie pomoże”. „Jak się masz w małżeństwie?”. „Jak można się mieć? Ciężko”. „Do tej pory uwodziłeś wszystkie kobiety. Co teraz się wydarzyło? Nie możesz być mężem?” – Podchodzi do niego.

„Może tym razem nie chcę” – odpowiedział Ferit. „Dlatego upokorzyłeś mnie przed swoją żoną?”. „Popełniłaś błąd, Sultan. Przesadziłaś. Nie rób tego”. „Czego mam nie robić, Fericie? Nie kochać cię więcej?” – Delikatnie przesunęła dłonią po policzku chłopaka. Ten po cichu wrócił do sypialni, gdzie jego żona już spała w łóżku. Położył się na kanapie i na niej zasnął.

Następnego dnia Seyran, mimo trudności, udało się skontaktować z siostrą. Dowiedziała się, że Suna wraz z rodzicami i ciotką planują podróż do Stambułu. To wzbudziło w niej radość, bo wkrótce będzie mogła zobaczyć swoich bliskich. Przy okazji zapytała o plotki, które zostały wspomniane w wiadomości od Yusufa, ale Suna nie potwierdziła, żeby były to poważne problemy. Szybko zakończyła rozmowę, wyjaśniając, że musi się przygotować do wyjazdu.

Akcja przeniosła się do Gaziantep. Suna natknęła się na Yusufa na ulicy i zaczęła z nim awanturę. „Nie odważ się rozpowiadać o mnie do mojej siostry!” – ostrzegła. „Wczoraj wypiłem sporo. Nie byłem świadomy tego, co piszę” – tłumaczył chłopak. – „Wysłałem wiadomość z przeprosinami, ale zablokowała mnie”. „Co napisałeś o mnie?” – zapytała. „Nic, przysięgam. Tylko że ludzie plotkują”. „Słuchaj, to nie jest żarty. Jeśli nie masz odwagi porwać Seyran, to teraz nie ma sensu, żebyś próbował się z nią skontaktować ani o nią pytać!” – stanowczo odparła Suna. „Zrozum mnie. Jak mogliśmy w takiej sytuacji uciec?”

Suna odpowiada Yusufowi z wyższością: „Gdybyś miał prawdziwą męskość, znalazłbyś rozwiązanie”. Patrzy na niego z pogardą. „Mogła powiedzieć nie w urzędzie. Moje poczucie dumy zostało zdeptane. Zabrał ją, bo ma pieniądze”. „A ty biesiadowałeś do późna i wysyłałeś komunikaty! Pozwoliłeś, by plotkowano o tym! Nie śmiej więcej mówić jej o mnie! Nie śmiej się!”. Córka Kazima opuszcza miejsce. Co łączy Ferita i Sultan? Wygląda na to, że chłopak jest z nią w szczególnym związku, bardziej niż z pozostałą służbą.

ZDJĘCIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 10

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 17 października 2023; dzień: wtorek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

Ferit opuszcza pracownię, mimo że jeszcze nie skończył pracy, i skrycie spotyka się z Pelin. Wręcza jej ręcznie wykonaną bransoletkę, ale dziewczyna nie wykazuje zainteresowania, stwierdzając, że jest źle wykonana. Po powrocie do pracowni mistrz odmawia Feritowi wejścia. W domu, Halis upomina wnuka za opuszczenie warsztatu bez zezwolenia, ale jednocześnie chwali go za doskonałe szkice. Ferit czuje się dumny i korzysta z uznania dziadka, aby podśmiewać się z żony.

Ifakat nie mówi bezpośrednio, ale sugeruje Asuman, że nie powinna odrzucać szansy dla Fuata na zostanie ojcem tylko dlatego, że sama nie może mieć dzieci. Wypowiada to podczas rozmowy z Orhanem i jego żoną. „Czy nie mógłby mieć dziecka z inną kobietą i potem przyjąć je pod swoje nazwisko?” – pyta Ifakat. – „Czy Halis-aga nie zrobił tego w przeszłości?”. „Ifakat, proszę, nie wspominaj o tej kobiecie” – mówi Orhan, powstrzymując się od wybuchu emocji. – „Zrobił to, i co z tego? Czy ona może tu przyjść po tym wszystkim? Krótko mówiąc, Ferit jest naszą ostatnią nadzieją na posiadanie wnuka”.

Gulgun dostrzega Asuman stojącą przy wejściu do salonu, która szybko ucieka na zewnątrz. Ferit próbuje oddać żonie bransoletkę, którą Pelin wcześniej odrzuciła. Tym razem to Seyran, żona Ferita, zaczyna droczyć się z mężem. Oboje znajdują się na łóżku, blisko siebie, twarzą w twarz. Ich usta zbliżają się do siebie, sugerując możliwość drugiego pocałunku, jednak zostają przerwani nagłym pukaniem do drzwi tarasowych. Ferit wstaje i wpuszcza Pelin do środka. Nie wydaje się zaskoczony jej przybyciem.

„Próbuję to zrozumieć” – mówi Seyran, spoglądając pytająco na kochankę męża. – „Ty tutaj? Wspięłaś się po ścianie?”. „Cóż, mogłam wejść przez drzwi, ale nie chciałam sprawić ci przykrości” – odpowiada Pelin. „Są schody” – informuje Ferit, siadając w fotelu. – „W rezydencji obok nas nie ma nikogo. Kiedy tam wejdziesz, możesz dotrzeć tutaj. I co, dziewczyny?” – Uderza w dłonie. – „Może obejrzymy jakiś film, żeby się rozweselić?”

„To mi odpowiada” – mówi Pelin. – „Fericie, może zamówimy pizzę?”. „O tej porze, Pelo (zdrobnienie, jakim Ferit zwraca się do dziewczyny)?”. „Żartujecie? Co się z wami dzieje? Jak możecie być tak spokojni?” – Seyran patrzy z niedowierzaniem na kochankę męża. „Pytałam to samo Ferita, gdy usłyszałam, że się żeni” – oznajmia Pelin. „Znalazłem świetny film” – mówi Ferit, siedząc obok kochanki z laptopem na kolanach. Wskazuje ręką miejsce obok. – „Seyran, dołącz do nas. Obejrzymy razem”.

„Nie mogę tu dłużej zostać. Róbcie, co chcecie!” – Seyran wychodzi. Przez chwilę podsłuchuje pod drzwiami rozmowę męża i jego kochanki, a potem schodzi na dół. Przez uchylone drzwi jednego z pokoi zauważa całujących się Ifakat i Orhana! Zaskoczona zakrywa usta dłonią i wycofuje się, by nikt nie widział. Wraca do sypialni na górze. Nie mówi jednak mężowi o tym, co widziała.

Następnego dnia Seyran wchodzi do pokoju Ifakat. „Czy coś się stało?” – pyta kobieta. „Nie, wszystko w porządku. Chciałabym jednak spotkać się z rodzicami, jeśli mi pozwolisz” – odpowiada Seyran. „Czy to jest pilne?” – dopytuje Ifakat. „Nie, po prostu chciałam ich zobaczyć” – tłumaczy się. „Wkrótce ich zaprosimy, wtedy będziesz mogła ich zobaczyć”. „Rozumiem, ale… Czy to źle, że mam ochotę ich zobaczyć? Nie do końca rozumiem” – wyjaśnia Seyran. „Jesteś dopiero po ślubie. Lepiej, żeby nikt, ani my, ani oni nie myśleli, że tęsknisz za nimi tak szybko” – tłumaczy Ifakat. „Rozumiem. Zrobię tak, jak uważasz” – Seyran wychodzi. Czy zachowa w tajemnicy to, co zobaczyła zeszłej nocy?

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 6, 7, 8, 9, 10 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK WCZORAJSZY ODCINEK odc. 6, 7, 8, 9, 10  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1

  • ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZŁOTY CHŁOPAK GRANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę