Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 46, 47, 48, 49, 50 online za darmo

Złoty chłopak odcinki 46, 47, 48, 49, 50 online za darmo

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 46, 47, 48, 49, 50 online za darmo

Złoty chłopak odcinek 46, 47, 48, 49, 50 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  46, 47, 48, 49, 50 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 46, 47, 48, 49, 50 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 30 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 50 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 46, 47, 48, 49, 50  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 46

Ferit i Seyran pragną zjednoczyć swoje rodziny. Ferit wymyśla plan, który ma na celu nakłonienie jego dziadka do przeprosin Kazima. Wspólnie z Seyran przygotowują się do realizacji tego pomysłu. W międzyczasie Seyran opowiada Feritowi o swoim dzieciństwie, a mężczyzna słucha z zainteresowaniem. Następnie decydują się wybrać na zakupy przed świętami.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

Ferit i Seyran spędzają noc w domu na wsi, gdzie Ferit przywiozł Seyran. Rozpalają ogień i przygotowują posiłek. Seyran jest zdezorientowana i pyta Ferita o powód, dla którego ją porwał z domu. Ferit odpowiada, że zrobił to dla swojego dziadka, który jest bardzo chory i ma nadzieję, że narodzi się prawnuk. Seyran nie zgadza się z tą koncepcją i mówi, że nie jest „klaczą rozpłodową”. Ferit próbuje przekonać ją, że to jest jedyny sposób na spełnienie obietnicy danego dziadkowi, ale Seyran jest przeciwna temu pomysłowi i wyjaśnia, że wróciła do domu swojego ojca, ponieważ nie chce być częścią tej planowanej sytuacji.

Seyran i Ferit kontynuują swoją dyskusję w domu na wsi. Ferit nadal próbuje przekonać Seyran, że jest ona najlepszą kandydatką na matkę jego dziecka, ale Seyran nie zgadza się z tą koncepcją. Zakładają się ponownie, że Ferit może pogodzić swoje skłócone rodziny, a jeśli mu się to uda, Seyran wróci z nim do domu, a jeśli przegra, pozwoli jej studiować.

Suna nie może spać i dzwoni do Abidina z obawą o Ferita i Seyran. Abidin również próbuje skontaktować się z Feritem, ale bezskutecznie. Oboje martwią się o nich, ale Abidin stara się pocieszyć Sunę, sugerując, że Ferit i Seyran na pewno znajdą rozwiązanie. Suna jednak wyznaje, że jej ojciec, Kazim, nie wydaje się skłonny do zmian, i że zaczęli już pakować się, aby wrócić do Antep.

Suna rozmawia przez telefon z nieznajomym mężczyzną. Wyraża smutek z powodu zbliżającego się wyjazdu do Antep i opuszczenia obecnego miejsca zamieszkania, które stało się dla niej domem. Mężczyzna słucha jej z troską i współczuciem, wyrażając żal, że nie może być przy niej fizycznie, aby ją pocieszyć. Rozmawiając, oboje wyrażają swoje emocje, a mężczyzna podkreśla, że chciałby podzielić się z nią swoimi uczuciami i łzami.

Następnie akcja przenosi się do sypialni, gdzie małżonkowie Ferit i Seyran spędzają noc razem w jednym łóżku. Chociaż początkowo położyli się na przeciwnych krańcach łóżka, budzą się blisko siebie, wtuleni w siebie, co może sugerować zbliżający się moment pojednania i zbliżenia między nimi.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 47 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 31 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 50 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Ferit planuje zorganizować kolację noworoczną w nadziei, że pomoże to pogodzić swoją zwaśnioną rodzinę. Gulgun i Kazim starają się znaleźć sposób, aby rozłagodzić obrażonego Kazima. Seyran jest zachwycona i kupuje świąteczne ozdoby. W sklepie spotyka Pelin w niespodziewanym spotkaniu. Ifakat zauważa, że Suna staje się zbyt bliska Abidinowi i sugeruje, że powinna znaleźć partnera, który spełni jej oczekiwania zarówno finansowe, jak i emocjonalne.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

Ferit postanawia zorganizować kolację sylwestrową w domu letniskowym w nadziei, że będzie to okazja do pogodzenia rodzin. Informuje matkę o swoim planie, a także zaprasza Kazima i jego rodzinę na tę okoliczność, mając nadzieję na pojednanie dziadka z tatą Seyran. W międzyczasie Seyran pomaga mu w przygotowaniach, ale wydaje się być pesymistycznie nastawiona do powodzenia tego przedsięwzięcia.

Hattuc i Suna przybywają do rezydencji Korhanów. Hattuc domaga się, aby Halis powtórzył to, co wcześniej powiedział Kazimowi. Halis stara się tłumaczyć i zaprzecza, ale Hattuc jest zdeterminowana i wyraża swoje rozczarowanie jego postawą, oskarżając go o próbę wypędzenia ich z domu. Obwinia go o brak szacunku, który miała dla niego przez lata. To wywołuje napięcie i konfrontację między nimi.

Hattuc wyraża swoje rozczarowanie i oburzenie postawą Halisa, który kiedyś był bliskim przyjacielem jej męża i wielokrotnie gościł w ich domu. Zwraca mu uwagę, że przeklinał na Kazima tak, jak na swego wroga, i pyta, jak zmarnował swoje życie. Hattuc przypomina mu o obowiązku szacunku wobec nich, a także dzieli się informacją, że Ferit porwał Seyran z domu ojca.

Nestor wyraża zdziwienie i zaskoczenie tymi informacjami, nie wiedząc o całej sytuacji. Hattuc opisuje Ferita jako „małego ignorant” i zauważa, że wykazał się odwagą, w przeciwieństwie do Halisa. Ta rozmowa przynosi pewne napięcie między Hattuc a Halisem, a także ujawnia nieznane wcześniej szczegóły sytuacji.

W pokoju Ifakat rozmawia z Suną na temat sytuacji w ich domu. Suna mówi, że ich rodzina spakuje się i wyjedzie. Ifakat uspokaja ją i obiecuje, że zawsze będzie o nią dbać, niezależnie od tego, jak daleko będą od siebie. Przyznała też, że była zaniepokojona czymś, co widziała, odnosząc się do rozmowy Suny z Abidinem.

Ifakat prowadzi dalej rozmowę, sugerując, że Suna powinna zwrócić uwagę na siebie i poznać swoją wartość, zanim zdecyduje się na niewłaściwego mężczyznę. Ifakat daje dziewczynie do zrozumienia, że musi bardziej docenić siebie i nie pozwolić, by niewłaściwa relacja zrujnowała jej przyszłość. Chce, aby Suna była bardziej pewna siebie i zdawała sobie sprawę z własnej wartości.

Kamera przenosi się z powrotem do gabinetu Halisa, gdzie Hattuc zwraca się do niego. Kobieta wyraża swoje rozczarowanie wobec jego postępowania, pytając, czy to, co zrobił, było właściwe. Przypomina mu o swoim cierpieniu i o tym, jak rozbiła swoje bariery, aby być z nim. Pyta go, czy chce podarować swoją bratanicy to samo los, który sprawił jej tyle bólu.

Halis próbuje wyjaśnić, że Seyran sama zdecydowała się wrócić do domu ojca, a on nie odesłał jej. Hattuc zauważa, że Seyran jest młoda i że Halis mógł ją zatrzymać, podobnie jak płakał za swoim wnukiem w szpitalu, mogąc to zrobić również dla swojej synowej. Hattuc podkreśla, że Halis zawsze był dla niej po prostu Halisem, nie potrzebując tytułu „aga”. Ostrzega go, że jeśli nie pojawi się na kolacji, na którą zaprosił ich wnuk, i nie pozwoli im pocałować mu w rękę, przestanie być dla niej Halisem i stanie się „agą”. Po tych słowach Hattuc odchodzi.

Ferit i Seyran udają się na zakupy, a w sklepie spotykają Pelin, towarzyszoną przez znajomego swojego kuzyna. Ferit ostrzega kochankę, by nie ryzykowała związkami z innymi mężczyznami, w przeciwnym razie grozi jej to złym zakończeniem. W międzyczasie Orhan i Gulgun przybywają do apartamentu, starając się przekonać Kazima, by wziął udział w rodzinnej kolacji, którą organizują jego córka i zięć. Mężczyzna wciąż jest urażony słowami Halisa i nie jest skłonny spotykać się z nim, ani tym bardziej pogodzić. Hattuc i Suna wracają do domu, a Seniorka zapewnia rodziców Ferita, że wszyscy przybędą na kolację.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 48 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 2 listopada 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 50 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Ciotka naciska na Kazima, aby ten poszedł na przyjęcie do Ferita. W domu na wsi gromadzą się obie rodziny oraz służba, która normalnie pracuje u Korhanów. Halis i Kazim udzielają sobie pojednania. Mimo przegranej zakładu, Seyran nie jest skłonna całować Ferita. Sultan siada z Feritem w samochodzie, a Yusuf próbuje zrobić im zdjęcie.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

Kolacja noworoczna, mająca na celu pojednanie skonfliktowanych rodzin, w końcu się odbywa. Esme jest pięknie wystrojona, nie ustępując urodą Gulgun i Ifakat. Halis, pomimo swojego uporu, pokonuje dumę i spóźniony pojawia się na kolacji. Usadza się na swoim miejscu i wygłasza przemówienie: „Jak cudownie widzieć naszą całą rodzinę razem. Wszyscy jesteście dla mnie niezmiernie ważni, bez względu na to, czy jesteśmy spokrewnieni, czy nie. Nie chciałem was zostawiać samych. Aby być dokładnym, nie chciałem być oddzielony od was”.

Nestor kontynuuje swoje przemówienie, mówiąc: „Dziś jest wyjątkowy dzień. Czasami bywam bardzo surowy i ranisz was. W miarę jak osiąga się mój wiek, zaczyna się rozumieć, jak krótkie jest życie, i że zagojenie ran serca jest znacznie trudniejsze niż zadawanie ran, ale czasami nasze ego nad nami zwycięża. Jeśli w ciągu tego krótkiego życia zraniłem kogoś lub jeśli wzajemnie się zraniacie, to wybaczmy sobie nawzajem. Skoro wszyscy jesteśmy tu dziś wieczorem, zapomnijmy o przeszłości i wkroczmy w nowy rok z nowymi nadziejami i czystym sumieniem”.

Kazim i Halis spotykają się, a Halis skupia swoją uwagę na ojcu Seyran. Mężczyzna mówi: „Kazimie, byłem wściekły i krzyczałem na ciebie. Rozumiem, że poczułeś się urażony. Każdy miałby takie uczucia na twoim miejscu. Ale złamane serce wciąż oznacza, że miłość i przebaczenie nadal w nim tkwią. Proszę, wybacz mi. Niech twoje serce nie stwardnieje z powodu mojego postępowania. Wiele powiedziałem, a ty milczałeś. Dlatego dziękuję i przepraszam”. Cała rodzina czeka na reakcję Kazima. Hattuc, jego żona, szturcha go delikatnie w nogę. Kazim wstaje, podchodzi do Halisa i całuje go w rękę. Ostatecznie Halis i Kazim obejmują się po męsku, a obie rodziny zostają pogodzone.

Po wieczornej uroczystości Korhanowie wracają do swojej rezydencji. Sultan jest upita, a Dicle i Sefika muszą ją prowadzić. Ferit przypomina żonie o ich zakładzie i żąda od niej pocałunku. Suna wręcza Abidinowi noworoczny prezent. Ferit wychodzi na zewnątrz, aby odebrać swój telefon z samochodu, i spotyka pijaną Sultana. Kobieta przytula się do niego. Yusuf jest także obecny i próbuje zrobić zdjęcie, ale gubi telefon. Gdy go podnosi, Ferit i pokojówka już nie są razem.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 49 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 3 listopada 2023; dzień: piątek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 50 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Ferit zaczyna podejrzewać, że Ifakat i jego ojciec łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Gulgun organizuje sesję zdjęciową dla niego i Seyran do magazynu „Defne”, którym była dawna sympatia Orhana. Tymczasem Seyran dowiaduje się od Yusufa, że widział nocną, czułą scenę między Sultanką a Feritem. W związku z tym Seyran zaczyna dawać obojgu do zrozumienia, że ma swoje podejrzenia co do natury ich relacji.

ZDJĘCIA:

Ferit wraca do rezydencji i zastaje swojego ojca, Halisa, w pokoju Ifakat, gdzie ten czule odgarnia włosy z twarzy kobiety. Zaniepokojony sytuacją, pyta, „Tato, co się dzieje? Gdzie jest mama?” Orhan odpowiada, „Śpi, jest zmęczona.” Ferit kontynuuje pytania i dowiaduje się, że jego ojciec potrzebuje porozmawiać z ciocią Ifakat. Ifakat oznajmia, „Jutro twój kochany teść przyjdzie do nas na śniadanie. Będziemy rozmawiać o tym, jak zapłacimy za twoje złe uczynki. Ty też przyjdź.”

Następnie Orhan zwraca uwagę na kondycję włosów Ifakat i dotyka ich, sugerując, aby wzięła prysznic przed snem, ponieważ jej włosy są pełne konfetti. Ifakat broni się, twierdząc, że to normalne po udanej zabawie. Ferit jednak nie ufają ojcu i Ifakat, odchodzi do sypialni, twierdząc, że Seyran czeka na niego.

Następnego dnia Seyran znajduje wiadomość od Yusufa, który informuje, że muszą pilnie porozmawiać, ponieważ jest to sprawa życia i śmierci.

Seyran wychodzi na balkon, zostawiając śpiącego męża w sypialni, i odbiera telefon od swojego byłego chłopaka, Yusufa. Yusuf wydaje się bardzo zaniepokojony i mówi, że muszą porozmawiać osobiście. Seyran próbuje uniknąć spotkania twierdząc, że może rozmawiać przez telefon, ale Yusuf nalega i informuje ją, że widział Ferita i Sultan w samochodzie, przytulających się. Seyran nie wierzy w te słowa i uważa je za bzdury. Jednak Yusuf upiera się, że mówi prawdę i przysięga na swoją matkę.

Seyran w końcu zdenerwowana przekazuje mu, aby zamknął się i przestawił gościć. Chociaż początkowo nie wierzy, że między Feritem a Sultan mogło dojść do jakiejkolwiek zdrady, ziarno podejrzeń zostało zasiane w jej umyśle przez Yusufa.

Po rozmowie Seyran wraca do pokoju i postanawia zamówić kawę. Następnie do rezydencji przyjeżdża Kazim. Orhan i Fuat próbują przekonać go do wyboru nowego domu, ale jest bardzo wybredny. Podczas śniadania Gulgun informuje Halisa o sesji zdjęciowej, którą zaplanowała dla Ferita i Seyran w magazynie.

Podczas rodzinnej kolacji, Gulgun informuje wszystkich, że zaplanowała sesję zdjęciową dla Ferita i Seyran z przyjaciółką ze studiów, Defne, która jest redaktorką prestiżowego magazynu. Nestor i Orhan wyrażają pewne zastrzeżenia i uważają, że to nie jest odpowiedni czas na taką sesję. Gulgun zapewnia ich, że nie zostaną opublikowane żadne zdjęcia bez zgody Ferita i Seyran, a Defne jest osobą, której ufa.

Ferit i Seyran również chcą przeprowadzić tę sesję. Kazim zgadza się z pomysłem, sugerując, że może to pomóc w zakończeniu plotek na temat ich związku. Kazim przekonuje resztę rodziny, że ​​zgoda na sesję to dobry pomysł, pod warunkiem, że zdjęcia nie zostaną opublikowane bez ich zgody.

Jednak Orhan wyraźnie nie jest zadowolony z tego pomysłu i wyraża swoje zastrzeżenia w rozmowie z żoną. Sultan przekonuje Ferita, że ktoś mógł ich zobaczyć wczoraj wieczorem, a osoba ta mogła być Yusufem.

Ferit wyjaśnia, że płakała w samochodzie, a on starał się ją pocieszyć. Pokojówka wyraża zmartwienie, że Seyran mogłaby coś zasugerować, gdy Ferit jej nie będzie. Ferit podkreśla, że musi się uspokoić i kontrolować swoje zachowanie, by uniknąć przyciągania niepożądanej uwagi. Pokojówka ostrzega go przed dalszymi niestosownymi zachowaniami i grozi, że jeśli tak się zachowa, zostanie wyprowadzony z domu.

Małżonkowie wyruszają na spotkanie z Defne, redaktorką magazynu, w towarzystwie Suny.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 50

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 6 listopada 2023; dzień: poniedziałek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 50 minut; Gatunek: Serial turecki

>>Złoty chłopak odcinki 41, 42, 43, 44, 45 online za darmoOglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie, Co wydarzy się w serialu? >>

Zorganizowana przez Gulguna sesja zdjęciowa idzie bardzo dobrze, ale Ferit ma zastrzeżenia do niektórych zbyt odważnych zdjęć Seyran. Uważa, że nie powinny one ujrzeć światła dziennego. Tymczasem, po raz kolejny Ferit przyłapuje swojego ojca na intymnej chwili z Ifakat, co go wścieka.

Ferit postanawia zorganizować wyjazd na imprezę, na którą zaprosiła je znienawidzona przez niego Defne. Chce odwrócić uwagę od swoich rodzinnych problemów i zabrać ze sobą Seyran oraz Sunę. Na miejscu Ferit upija się i prowokuje Defne, aby opowiedziała mu o swojej znajomości z jego ojcem.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

Akcja serialu koncentruje się na dwóch zamożnych rodzinach – jednej, która reprezentuje nowoczesność, i drugiej, zakorzenionej w tradycyjnych wartościach. Wydarzenia rozgrywają się zarówno w Stambule, jak i w Gaziantep. Historia skupia się na losach kobiety, która zostaje zmuszona do niechcianego małżeństwa i stara się odnaleźć w nowym życiu.

Ferit (w tej roli Mert Ramazan Demir) to rozpieszczony młodzieniec, pochodzący z zamożnej rodziny Korhan, która od dawna prowadzi firmę jubilerską. Jego lekkomyślność nie podoba się starszemu członkowi rodziny – Halisowi (w tej roli Cetin Tekindor). Aby uspokoić dziadka, Ferit zgadza się na małżeństwo z odpowiednią dziewczyną z Gaziantep. Ferit jest przekonany, że to małżeństwo nie zmieni zbyt wiele w jego życiu. Jednak wkrótce staje się mężem Seyran…

Akcja przenosi się do wieczora, kiedy to Ferit, Seyran i Suna przeglądają efekty sesji zdjęciowej. Ferit wyraźnie sprzeciwia się publikacji tych zdjęć w magazynie i nie ukrywa swojego niechętnego stosunku do Defne, redaktorki magazynu, która kiedyś była związaną z jego ojcem. Chcąc przekonać swojego ojca do zablokowania publikacji, Ferit udaje się do jego pokoju i po raz kolejny widzi go w bliskim kontakcie z Ifakat. Teraz nie ma już wątpliwości, że jego ojciec i ciotka są w związku. Na twarzy chłopaka maluje się smutek, a z oka spływa łza. Po chwili zbiera się i wraca do sypialni, sugerując żonie i jej siostrze, żeby razem wyszły się zabawić.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 46, 47, 48, 49, 50 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Złoty Chłopak WCZORAJSZY ODCINEK odc. 46, 47, 48, 49, 50  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1 ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

  • odc. 46 ZŁOTY CHŁOPAK:

wtorek, 31 października – 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • ZŁOTY CHŁOPAK odcinek 47:

czwartek, 2 listopada – 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Złoty Chłopak odcinek 48:

piątek, 3 listopada- 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Odcinek 49 Złoty Chłopak:

poniedziałek, 6 listopada- 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • ZŁOTY CHŁOPAK odc. 50:

wtorek, 7 listopada – 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

RANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę