Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 41, 42, 43, 44, 45 online za darmo

Złoty chłopak odcinki 41, 42, 43, 44, 45 online za darmo

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 41, 42, 43, 44, 45 online za darmo

Złoty chłopak odcinek 41, 42, 43, 44, 45 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  41, 42, 43, 44, 45 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 41, 42, 43, 44, 45 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 23 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 41, 42, 43, 44, 45  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 41

Esme, matka Pelin i Seyran, w nocy dostarcza swoim córkom kanapki, zachowując tę czynność w tajemnicy przed ich ciotką. Dodatkowo wręcza im klucz do pokoju. Pelin, w obliczu Feritowej zdecydowanej decyzji o wyjeździe, próbuje go zatrzymać. Jest zaniepokojona i desperacko wysyła wiadomość do Seyran. Tymczasem Halis, dziadek dziewczyn, mocno przeżywa konfrontację z wnukiem.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

Seyran bardzo chce skontaktować się z Feritem, a Esme pomaga jej odzyskać telefon, który zabrał jej ojciec. Po pewnym czasie zostaje przyłapana przez Hattuc, ale ciotka decyduje się pomóc dziewczynie i pozwala na korzystanie z telefonu do porannej modlitwy. Seyran znajduje wiele wiadomości od Yusufa, ale nie odpowiada na nie. Natychmiast dzwoni do męża, ale jego telefon jest wyłączony, tak samo jak telefon Abidina.

Pelin informuje Ferita, że jest gotowa polecieć z nim do Nowego Jorku, jednak chłopak jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Seyran budzi się wcześnie rano po koszmarze i widzi wiadomość od Pelin, informującą ją o planach Ferita do Nowego Jorku. Panika ogarnia Seyran, która postanawia spróbować powstrzymać męża przed wyjazdem.

Suna zachęca swoją siostrę Seyran do podjęcia próby zatrzymania Ferita przed wyjazdem do Ameryki. Prosi ją, aby pojechała do niego i spróbowała go przekonać do pozostania. Suna podaje Seyran klucz do drzwi pokoju, który dostała od matki. Wierzy, że jej siostra jest jedyną osobą, która może wpłynąć na Ferita. Seyran początkowo jest sceptyczna i uważa, że Ferit jest zbyt samolubny, aby zrezygnować z wyjazdu.

Suna przekonuje ją, że Ferit nie wyjeżdża dla zabawy, ale ucieka przed czymś. Namawia Seyran, żeby nie zasmuciła rodziców Ferita swoją biernością. W końcu Seyran zgadza się i z pomocą Suny wyrusza na lotnisko, aby spróbować zatrzymać Ferita. Gdy Hattuc odkrywa ich plan, Seyran jest już w drodze na lotnisko.

Seyran udaje się na lotnisko w ostatniej chwili, kiedy Ferit miał już przechodzić przez bramkę kontrolną. Są zaskoczeni swoim nagłym spotkaniem. Ferit jest zdezorientowany i pyta ją, co robi na lotnisku i dokąd się wybiera. Seyran zadaje mu te same pytania i pokazuje obrączkę na swoim palcu, przypominając mu, że są małżeństwem. W odpowiedzi Ferit wydaje się być obojętny i informuje ją, że przeprowadza się do Nowego Jorku.

Seyran próbuje go zatrzymać, mówiąc, że nie może go zostawić, ale Ferit twierdzi, że jest w stanie to zrobić. Seyran stawia mu wyzwanie i zachęca go do przekonania się, czy jest w stanie przejść przez bramkę i opuścić wszystko i wszystkich. Ferit pozostaje zdeterminowany i twierdzi, że jest złą osobą, co jest sprzeczne z wcześniejszymi słowami Seyran o jego dobroci.

Seyran przekonuje Ferita, że jest dobrym człowiekiem i nie odejdzie. Ferit jest zdeterminowany, aby opuścić wszystko i wyjechać do Nowego Jorku. Jednak Seyran zmienia swoje nastawienie i zdecydowanie stwierdza, że nie chce, aby Ferit wyjechał. Ferit jest zaskoczony jej nagłą zmianą zdania i pyta, co się stało, dlaczego teraz się opiera, podkreślając, że to ona go wcześniej odrzucała.

Seyran jest zdeterminowana i mówi Feritowi, że nie chce, aby wyjeżdżał. Ferit jest zirytowany i oświadcza, że nie interesują go już ani Seyran, ani jego rodzina. Oznajmia, że odchodzi. Seyran jednak niespodziewanie całuje go namiętnie. Ich pocałunek trwa długo i jest obserwowany przez Pelin i Yusufa, którzy są zszokowani. W międzyczasie Halis doznaje ataku serca.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 42 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 24 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Karetka odwozi Halisa do szpitala, po tym jak został ranny. Korhan przeprasza swojego wnuka za to, że uderzył go. Seyran, wstrząśnięta i zasmucona, opowiada swojej siostrze o niefortunnym spotkaniu na lotnisku. Asuman spostrzega, że Suna i Abidin wykazują zainteresowanie sobą. Gulgun stara się długo uspokoić płaczącą synową.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

Po namiętnym pożegnalnym pocałunku Ferit nadal nie zmienia swojej decyzji o wyjeździe. Seyran jest zrozpaczona, a Ferit odchodzi na odprawę bez odwracania się. W tym czasie Yusuf zostaje powiadomiony przez Sultan o złym stanie zdrowia Halisa i pilnie wychodzi z terminala.

Seyran pyta, co się stało, i dowiaduje się od byłego chłopaka, że Halis trafił do szpitala. Yusuf potrzebuje samochodu, aby tam dotrzeć, więc natychmiast wyrusza. W apartamencie Kazim dowiaduje się o hospitalizacji Halisa, co powoduje, że Hattuc wpada w panikę i oskarża Kazima o pogorszenie stanu ojca. Kazim opuszcza apartament, nie zdając sobie sprawy z zniknięcia swojej młodszej córki z domu.

Seyran, wracając zapłakana do apartamentu, opowiada swojej siostrze Sunie o tym, co się wydarzyło. Następnie razem z Hattuc udają się do szpitala. Na miejscu, przed placówką, dziennikarze pytają ich o przyczynę pogorszenia się stanu Halisa. W środku szpitala, Seyran informuje teściową o wyjeździe Ferita do Nowego Jorku i wyznaje, że próbowała go powstrzymać, uciekając z domu. Lekarka informuje ich, że Halis czuje się dobrze, ale miał łagodny atak serca i będą potrzebne dalsze badania.

Bliscy postanawiają ukryć przed Halisem prawdę o wyjeździe Ferita. W międzyczasie, nestor rodziny wzywa Seyran do swojego pokoju, prosząc ją o prawdę. Chce wiedzieć, gdzie jest Ferit, jednak spokojnie, nie chcąc denerwować córki. Seyran zapewnia go, że jest z Feritem wszystko w porządku, a gdy ojciec wyznaje, że wie, że znów go okłamują, dziewczyna ostatecznie mówi mu o chorobie Halisa.

Ferit niespodziewanie pojawia się w pokoju i całuje rękę swojego dziadka, Halisa, po czym go obejmuje. Seyran, zaskoczona i szczęśliwa z powodu niespodziewanego powrotu Ferita, opuszcza salę, pozostawiając mężczyzn w prywatnej rozmowie.

Ferit wyznaje dziadkowi, że czuje się winny za wszystko, co się wydarzyło. Jednak jego dziadek nie zwraca na to uwagi i cieszy się jego obecnością. Ferit tłumaczy, że potrzebował czasu dla siebie i przyjechał do szpitala, gdy tylko się dowiedział o chorobie dziadka.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 43 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 25 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Hattuc wyraża zgodę na to, aby Seyran wróciła ze szpitala do domu swojego męża. W nocy czuwa nad Halisem. Ferit wciąż wraca w rozmowie do pocałunku na lotnisku i frustruje się, gdy Seyran wyznaje, że to Yusuf odwiózł ją tam. Następnego dnia, wraz z rodzeństwem i rodziną, witają Halisa, który opuszcza szpital. Ferit zdaje sobie sprawę, że zapomniał zadzwonić do Pelin. Jednak ona nie odbiera telefonów i wysyła mu wiadomość z decyzją o zakończeniu ich związku.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

Seyran i Ferit spotykają się w stołówce szpitalnej. Ferit zadaje pytania dotyczące okoliczności, w jakich wróciła do rezydencji po jego wyjeździe. Chłopak jest zdziwiony, że nikt nie zapytał jej o powody jej niespodziewanego powrotu, a zwłaszcza jej ojciec, Orhan. Seyran opisuje, że jej ojciec zabrał ją z lotniska, a jej matka, Gülgün, próbowała go powstrzymać, ale bezskutecznie.

Ferit pyta, jak Seyran dostała się na lotnisko, a ona przyznaje, że uciekła z domu. Ferit jest zdziwiony i wydaje się, że to go bawi. Jednak Seyran podkreśla, jak bardzo wszyscy się martwili o jego wyjazd i jak bardzo go kochają. Ferit jest zaniepokojony swoją obojętnością wobec innych i próbuje usprawiedliwić swoje zachowanie. Seyran zachęca go do zmiany i pyta, czy na pewno nie zamierza wyjeżdżać ponownie.

Ferit zapewnia Seyran, że pozostanie ze względu na swojego dziadka, co wywołuje u niej zazdrość. Po chwili żartuje z nią, a atmosfera między nimi staje się bardziej swobodna.

Akcja przenosi się do wieczora, gdzie Hattuc pozwala Seyran wrócić do rezydencji z Feritem, obiecując porozmawiać z jej ojcem, aby ten nie robił im problemów. Pelin obserwuje, jak Ferit i Seyran wychodzą z szpitala, trzymając się za ręce. Ten widok jest dla niej bolesny, ponieważ jest zakochana w Fericie, a on nie skontaktował się z nią ani nie podziękował za pomoc w odwiezieniu go na lotnisko. Burak, towarzyszący Pelin, próbuje uświadomić jej, że Ferit ma swoją rodzinę, do której zawsze będzie należał, co jest dla Pelin trudne do zaakceptowania.

Pelin pyta Ferita o nazwę swojego przyjaciela, z którym miał ją zapoznać. Ferit wspomina o Serterze i zgadza się zorganizować jej spotkanie z nim.

Po powrocie do rezydencji Ferit i Seyran zaczynają kłótnię. Chłopak wytyka żonie, że przyszła na lotnisko z Yusufem, mimo że mu to odradzał. Seyran, zmęczona kłótnią, prosi go o przemyślenie, co zrobiła dla niego, i o przeprosiny.

Następnego dnia Halis zostaje wypisany ze szpitala i wraca do domu. Ferit, w trakcie swojego pobytu w szpitalu, przypomina sobie o swojej kochance, więc próbuje się z nią skontaktować, jednak zostaje odrzucony. Później dostaje od Pelin wiadomość, w której wyraża gotowość do zakończenia ich związku. Czy to ostateczny koniec relacji między Feritem a Pelin?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 44 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 26 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Seyran i Ferit planują wyjście na zakupy, które mają być prezentem dla Seyran od jej teścia, pana Halisa. Zatrzymują się na pizzę, ale gdy Seyran odchodzi na chwilę do toalety, Ferit dowiaduje się z mediów społecznościowych, że Pelin przebywa w drogiej restauracji. Postanawia opuścić Seyran i spotkać się z Pelin, która akurat jest z Serterem. Jednak Pelin nie wyraża chęci wyjścia z Feritem. Gdy wracają do domu, dochodzi do gwałtownej awantury między Seyran, która czuje się upokorzona, a wściekłym Feritem.

Wieczorem, podczas kolacji z udziałem Kazima, Seyran ogłasza, że uszanuje decyzję swojego ojca i zdecyduje się opuścić rezydencję Korhanów.

ZDJĘCIA:

Halis rozmawia z Seyran, przypominając jej o swojej obietnicy dotyczącej studiów i dodaje, że marzy również o prawnuku. W międzyczasie, Ferit wychodzi z domu i spotyka Yusufa na swej drodze. Ferit podziękuje mu za przyprowadzenie Seyran, ale również sugeruje, że nie powinien żywić złudzeń co do swoich szans u Seyran. Yusuf, broniąc się, zaznacza, że Ferit nie rozumie, jak trudne jest życie bez rodziny i bogactwa.

Ferit wydaje się być zrelaksowany i rozmawia z Yusufem, wyśmiewając go trochę i nazywając go „małym ptaszkiem”. Po chwili żartów Ferit wsiada do samochodu, gdzie czeka na niego Abidin, i odjeżdża na obiad do restauracji z Seyran. Gdy Seyran udaje się do toalety, próbuje zadzwonić do Pelin, ale dziewczyna nie odbiera. W poszukiwaniu informacji sprawdza media społecznościowe Pelin i odkrywa, że również jest w restauracji. Zaintrygowany sytuacją, dzwoni do Buraka.

Ferit dzwoni do Buraka, pytając o Pelin, na co Burak odpowiada, że dziewczyna jest poza domem i pozostawiła go samemu. Ferit pyta, gdzie jest Pelin i z kim się spotkała, ale Burak nie chce zdradzać szczegółów. Ferit jest zaniepokojony, ponieważ Pelin nie odpowiada na jego połączenia. Burak sugeruje, że Pelin mogła podjąć jakąś decyzję, aby rozpocząć nowe życie.

Ferit naciska na Buraka, by mu powiedział, z kim jest Pelin, ale Burak sugeruje, że Ferit powinien zostawić ją w spokoju. Seyran wkracza do rozmowy i Ferit informuje ją, że musi natychmiast spotkać się z Pelin. Bez wahania opuszcza restaurację, nie zważając na oburzenie Seyran. Następnie udaje się do tej samej restauracji, w której Pelin spotkała się z przyjacielem Buraka. Ferit jest przekonany, że Pelin rzuci się w jego ramiona, ale dziewczyna wydaje się zdeterminowana i stanowcza, mówiąc mu, żeby zostawił ich w spokoju.

Seyran wraca pieszo do rezydencji, a jej nastrój jest przygnębiony po konflikcie z Feritem. Na podwórku spotyka swoją teściową, która rozmawiała z ogrodnikiem. Gulgun jest zaskoczona, widząc ją wracającą samą. Pyta, dlaczego wróciła pieszo, gdzie jest Ferit i dlaczego wrócili osobno.

W tym momencie Ferit wjeżdża na teren rezydencji samochodem. Gulgun zapytuje, dlaczego wrócili osobno. Ferit nie jest chętny do wyjaśnień, ale jego żona upomina go, aby opowiedział, co się stało. Po naciskach matki, Ferit ujawnia, że w czasie ich wspólnego obiadu odebrał telefon od Pelin i od razu poszedł do niej, zostawiając Seyran samą.

Seyran wyraźnie jest zaniepokojona zachowaniem męża, a jego słowa w obecności rodziny wydają się go obciążać. Gulgun zaczyna martwić się o narastające napięcie w rodzinie i prosi o wyjaśnienia. Ferit przyznaje, że poszedł do Pelin w trakcie ich wspólnego obiadu, co wywołuje kolejne zaniepokojenie w rezydencji.

Podczas kolacji po incydencie związany z Feritem i Pelin, Gulgun próbuje uspokoić napiętą atmosferę i prosi ojca i córkę, aby udali się do pokoju i tam wyjaśnili swoje sprawy. Seyran jest rozczarowana postawą swojej teściowej i pyta, dlaczego ta nie reaguje na zachowanie swojego syna. Gulgun zgadza się rozmawiać z Feritem, ale jednocześnie przekonuje Seyran, aby jeszcze raz przemyślała konsekwencje swojego napięcia.

Seyran jest głęboko zawiedziona zachowaniem teściowej i wyraża swoje rozczarowanie tym, że Gulgun nie potrafi dostrzec prawdy oraz wspierać jej w tej sytuacji. W końcu Seyran sugeruje, że Gulgun może zatajać inne sprawy, co jest nawiązaniem do romansu Orhana i Ifakat, o którym dziewczyna wie, a który rodzina próbuje utrzymać w tajemnicy. Rozmowa kończy się bez wyjaśnień, a Seyran odchodzi, rozczarowana sytuacją.

W pokoju Ferit i Seyran kontynuują swoją kłótnię. W wyniku gorącej wymiany słów Ferit wypowiada bardzo raniące uwagi, które głęboko ranią Seyran. Wkrótce akcja przenosi się do wieczora, kiedy to Kazim, ojciec Seyran, zostaje zaproszony do rezydencji przez Halisa. Podczas kolacji Kazim wyraża stanowczą decyzję, że nie zmieni zdania i zabierze swoją córkę stąd. To wywołuje oburzenie Halisa, który nie zgadza się na to i postanawia nie pozwolić nikomu zabrać Seyran siłą.

Następnie nestor rodziny sugeruje, że warto zapytać samą Seyran o jej życzenie, czy chce opuścić męża i opuścić rezydencję z ojcem. Po tej propozycji Seyran oświadcza, że szanuje decyzję swojego ojca, co jest jednoznaczną zgodą na jego decyzję. Ferit próbuje dotknąć jej dłoni, ale dziewczyna odrzuca jego rękę i twierdzi, że respektuje zdanie ojca, co przekonuje Kazima do swojego stanowiska. Rodzina Korhan jest zdumiona, a Kazim opuszcza rezydencję z dumą, zadowolony z postawy swojej córki.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 45

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 27 października 2023; dzień: piątek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

>>Złoty chłopak odcinki 36, 37, 38, 39, 40 online za darmo – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie, Co wydarzy się w serialu? >>

Halis decyduje się wreszcie wyrazić swoje prawdziwe uczucia wobec Kazima, w wyniku czego dochodzi między nimi do poważnej konfrontacji. Kazim, będąc wściekłym, postanawia zabrać swoje córki do domu. Jednak Ferit jest zdeterminowany, aby odzyskać to, co uważa za swoje. Wraz z Seyran udaje się do opuszczonego domu. Tam para spędza razem noc, co zbliża ich do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

Seyran opuszcza rezydencję Korhanów w towarzystwie swojego ojca, Kazima. Ferit jest oszołomiony i zszokowany tym, że zarówno jego kochanka, jak i żona, odeszły od niego. Stoi na balkonie ze łzami w oczach i patrzy na dziewczynę, która znika zza bramy. Seyran wydaje się być spokojna i uśmiechnięta w tej sytuacji.

Po wizycie Kazima w rezydencji, Halis wybucha złością. Jego bliscy, martwiąc się o jego stan zdrowia, próbują go uspokoić. Akcja przenosi się do apartamentu, gdzie po wejściu ojca i córki Hattuc jest zaskoczona obecnością Seyran. Kazim wyjaśnia jej, co się wydarzyło, mówiąc, że Halis poruszył temat zazdrości swojego ojca i nazwał ich niewdzięcznymi. W odpowiedzi na to Seyran potwierdza, że nie okazała braku szacunku i że jej córka nie jest winna tej sytuacji. Kazim zaznacza, że winą jest to, że nie była żoną Ferita i że okłamała swojego ojca, co sprawiło, że stała się źródłem wstydu w oczach wszystkich. Halis pytając Hattuc, czy zasłużył na takie słowa, wyraża swoje rozczarowanie i oburzenie postawą córki.

Kazim, będąc w szoku po słowach Halisa, wściekły i zrozpaczony, nakazuje swojej rodzinie, aby jak najszybciej spakowali swoje rzeczy i opuścili mieszkanie, mimo że jest to środek nocy. Hattuc próbuje zrozumieć, co się dzieje, twierdząc, że Halis nie mógłby wyrzucić ich tak bezceremonialnie. Jednak Kazim jest przekonany o słuszności swoich słów i nie jest w stanie znieść tego, co usłyszał.

Wkrótce do apartamentu przybywa Orhan wraz z synami na polecenie Halisa, aby dopilnować wyprowadzki rodziny Seyran jeszcze tej samej nocy. Ferit jednak ma własne plany. Bezceremonialnie przenosi swoją żonę przez ramię i wynosi ją z mieszkania, pomimo jej protestów. Reszta obecnych jest zdezorientowana i zaskoczona tą sytuacją. Ferit i Seyran odjeżdżają razem w samochodzie, choć dziewczyna jest wyraźnie przerażona i próbuje zmusić męża, aby zatrzymał pojazd.

Seyran jest zrozpaczona i zszokowana, kiedy Ferit gwałtownie zatrzymuje samochód, aby ją porwać. Jej reakcja jest pełna złości i niezrozumienia, próbuje się bronić przed mężem, wykrzykując oskarżenia w stronę Yusufa, który towarzyszy im w samochodzie. Ferit próbuje uspokoić sytuację i przekonuje Seyran, aby zapięła pasy, obiecując, że odwiezie ją później do jej ojca. Mimo że jest zrozumiana, zaciekle zapina pasy w samochodzie, wyrażając swoje oburzenie.

Ferit, choć świadomy powagi sytuacji, próbuje rozbawić żonę i wyznaje jej swoją miłość. Seyran jest jednak nadal zirytowana i obrażona. Ferit z uśmiechem na twarzy opowiada jej, że ta historia będzie wspaniałą opowieścią dla ich przyszłych dzieci. Seyran uważa go za idiotę, ale Ferit jest przekonany, że żyją teraz i cieszą się chwilą. Następnie Ferit zawozi żonę do odległego drewnianego domu poza miastem, gdzie planują spędzić czas razem. W środku jest bardzo chłodno, a brat Fuata próbuje rozpalić ogień, choć nie jest zbyt sprawny w obsłudze siekiery.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 41, 42, 43, 44, 45 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Złoty Chłopak WCZORAJSZY ODCINEK odc. 41, 42, 43, 44, 45  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1 ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • odc. 41 ZŁOTY CHŁOPAK:

wtorek, 24 października – 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • ZŁOTY CHŁOPAK odcinek 42:

środa, 25 października – 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Złoty Chłopak odcinek 43:

czwartek, 26 października – 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Odcinek 44 Złoty Chłopak:

piątek, 27 października- 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • ZŁOTY CHŁOPAK odc. 45:

poniedziałek, 30 października – 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

RANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę