Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 31, 32, 33, 34, 35 ZA DARMO online

Złoty chłopak odcinki 31, 32, 33, 34, 35 ZA DARMO online

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 31, 32, 33, 34, 35 ZA DARMO online

Złoty chłopak odcinek 31, 32, 33, 34, 35 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  31, 32, 33, 34, 35 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

>>Złoty chłopak odcinki 26, 27, 28, 29, 30 ZA DARMO onlineOglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie, Co wydarzy się w serialu? >>

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 31, 32, 33, 34, 35 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 9 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 31, 32, 33, 34, 35  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 31

Halis przybywa do Kazima i sugeruje, że weźmie Sunę pod swoją opiekę, starając się znaleźć dla niej odpowiedniego męża, godnego ich rodów. Ferit z kolei zachęca Seyrana, aby zgodnie z obietnicą daną dziadkowi, zaczęli planować dziecko. Jednak w trakcie rozmowy z Kazimem, dowiaduje się, że i Seyran został zmuszony do małżeństwa.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

Halis wraz z Ifakat przybywa do apartamentu i od razu przechodzi do sedna sprawy. „Przyjechaliśmy, aby porozmawiać o twojej córce Sunie” – zwraca się do Kazima. „O Sunie? Oczywiście, ago. Czy popełniła jakiś błąd?” – odpowiada Kazim. „W żadnym wypadku. To my popełniliśmy błąd, ale teraz nie będziemy o tym dyskutować. Zdarzyły się nieodpowiednie sytuacje. Kazim, niedawno powiedziałeś nam, że jesteśmy odpowiedzialni za kłopoty, które spotkały twoją córkę. Dlatego też bierzemy odpowiedzialność za to przyspieszone małżeństwo” – tłumaczy Halis.

„Chcę zaangażować się w los Suny” – kontynuuje Halis. „Zapraszamy ją do naszego domu, zaopiekujemy się nią, nauczymy stambulskich obyczajów. Gdy nadejdzie odpowiedni czas, założy rodzinę z kimś, kto będzie satysfakcjonujący zarówno dla ciebie, jak i dla nas.” Kazim wydaje się zachwycony tym pomysłem, mówiąc: „To niesamowite, ago. Jestem w szoku, to ogromna rzecz. Bardzo ci dziękuję, ago. A co ty na to, ciotko?” – pyta Hattuc. „Jesteś jej ojcem, więc to twoja decyzja” – odpowiada kobieta. „Ale propozycja Halisa-agi to prawdziwe błogosławieństwo, którego trudno dzisiaj znaleźć” – dodaje.

Kazim zadaje pytanie: „Dobrze, ale jak to będzie wyglądać?” i kontynuuje: „Suna będzie mieszkać tutaj czy w rezydencji?”. Ifakat tłumaczy, że przygotują dla Suny pokój w ich domu, gdzie będzie mogła przychodzić i odchodzić, a jej synowa będzie nad nią czuwać. Ifakat dodaje: „Życie Suny wkrótce się zmieni” i zapewnia, że nie mają wątpliwości co do jej wychowania, ale ich pomoc będzie dla niej korzystna. Kazim zgadza się z planem, mówiąc: „Oczywiście, będzie tak, jak mówicie” i obiecuje ostrzec Sunę. Ifakat kontynuuje, mówiąc, że czasami będą chodzić na przyjęcia i że Suna otrzyma instrukcje w razie potrzeby, ale większość rzeczy powinna wydarzyć się naturalnie, a ona postara się zadbać o jej potrzeby.

Podczas kolacji Halis informuje Seyran, że Suna będzie teraz pod opieką Ifakat i wkrótce przeprowadzi się do rezydencji. Seyran jest bardzo szczęśliwa. W następnej scenie Seyran i Ferit są razem w sypialni. Ferit stwierdza: „Dziadek dotrzymał swojej obietnicy” i siada obok żony na kanapie, dodając: „Teraz kolej na nas”. Jednak Seyran wydala się być zaniepokojona i odsuwa się na koniec kanapy, mówiąc: „Dziadek na pewno nie czeka na wnuka ze stoperem w ręku”. Ferit próbuje ją przekonać, że dziadek czeka i że muszą dotrzymać danego słowa.

Seyran stwierdza: „Udaje ci się wszystko naprawić, zawsze masz asa w rękawie” i dodaje: „Na tę sytuację też znajdziesz rozwiązanie”. Ferit, bawiąc się włosami żony, oznajmia: „Zapytam cię o coś” i kontynuuje: „Dlaczego jesteś taka, kiedy poruszam ten temat?”. Seyran odpowiada: „Nie sądzę, byś to zrozumiał” i Ferit upiera się: „Ale ja chcę to zrozumieć. Jeśli mi powiesz, może zrozumiem”. Seyran podnosi się i frustrująco mówi: „Czego jeszcze nie rozumiesz? Nie chcę, żebyś mnie dotykał, jasne? Możemy zamknąć ten temat? Działa mi na nerwy”.

Ferit kontynuuje pytając: „Seyran, czy istnieje coś, czego nie możesz mi powiedzieć? Coś związane z twoją przeszłością, coś osobistego. Coś, o czym nie chcesz, żebym wiedział, co uznam za złe”. Seyran zdziwiona pytaniami Ferita, mówi: „O czym ty mówisz, Fericie? Nic już nie rozumiem”. Rozmowę małżonków przerywa pukanie do drzwi. Ferit szepcze z niezadowoleniem: „Jak my doczekamy się dziecka w tym pokoju…” i otwiera drzwi wraz z żoną. To Fuat przyszedł ich odwiedzić, a wkrótce dołącza do nich także Asuman.

Dicle informuje Yusufa, że Gulgun chce przenieść go do pracy w firmie. Chłopak jest przekonany, że to Ferit zlecił matce pozbycie się go. Wspina się na balkon i chce opowiedzieć Seyran o sytuacji. Jednak Seyran nie jest tym zainteresowana i natychmiast go przegania. Akcja przenosi się do następnego dnia, kiedy to małżonkowie przyjeżdżają do apartamentu. Gdy Ferit zostaje sam na tarasie z teściem, próbuje poruszyć trudny temat dotyczący Suny.

Ferit mówi: „Chciałem z tobą porozmawiać, tato. Chodzi o Sunę. Źle to zrozumiałeś tamtej nocy. Naszym celem…”. Kazim przerywa, mówiąc: „Powiedzieliśmy sobie, że ten temat jest zamknięty, a ty znowu go otwierasz”. Ferit próbuje tłumaczyć swoje intencje, mówiąc, że nie chciał poruszać tego tematu, ale sposób, w jaki Kazim ukarał Sunę, go niepokoi.

Kazim, zaskoczony, pyta: „Ukarałem? Myślisz, że to była kara? Od kiedy małżeństwo jest karą?”. Ferit kontynuuje, mówiąc o tym, jak Kazim skupia się na kontroli nad ciałem żony. Kazim broni się, pytając, czy Ferit ożenił się w inny sposób. Ferit opowiada o sytuacji, gdy Seyran sprzeciwiła się małżeństwu, a Kazim ją za to ukarał fizycznie, chwycając za włosy i zmuszając do posłuszeństwa.

W rozmowie między Feritem a Kazimem, Ferit próbuje przerwać słowa teścia, mówiąc: „Panie Kazimie, wystarczy. Zrozumiałem”, nie chcąc słuchać dalszych detalii. Jednak Kazim jest zdeterminowany, aby wyrazić swoje przekonania.

Kazim kontynuuje, mówiąc o tym, jak zamknął Seyran w piwnicy, gdzie była głodna i spragniona, a potem zmusił ją do podpisania dokumentów przed urzędnikiem. Zarzuca Feritowi, że nie rozumie, że Seyran wcale nie chciała być z mężem, a mimo to Ferit uśmiechał się tego dnia od ucha do ucha. Kazim pytając, czy Ferit spojrzał w twarz Seyran i czy widział, że ona się śmiała, sugeruje, że teraz Ferit nie ma prawa narzekać na jego postępowanie.

Ferit reaguje wrogo, mówiąc: „I jeszcze się tym chwalisz?” i wbija teściowi wrogie spojrzenie. Kazim lekceważąco wzdycha i stwierdza: „Och, to twoje pokolenie X, Y, Z”, sugerując, że młodsze pokolenie jest inne i nie rozumie wartości tradycyjnych, jakie stawiał on przed swoją córką, próbując ją ujarzmić, aby mogła docenić męża, dom i rodzinę.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 32 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 10 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Ferit zachęca Seyrana, aby kontynuował grę w tenisa stołowego. Seyran przegrywa, ale nie jest zainteresowany pójściem z Feritem do łóżka. Ferit naciska i pyta, co naprawdę łączyło ją z Yosufem. Gdy chłopak zostaje przywołany, kłamie, twierdząc, że spał z Seyran. Ferit jest przekonany, że żona nie chce mu się oddać, ponieważ wciąż kocha Yusufa.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

Pelin czuje się bardzo źle po tym, jak Ferit zastał ją w restauracji w towarzystwie innego mężczyzny. Ferit nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości. Burak, kuzyn Pelin, próbuje ją pocieszyć, ale jednocześnie przekonuje, że powinna zakończyć związek z Feritem. Tymczasem Ferit i Seyran kontynuują przerwany kilka dni temu mecz tenisa stołowego. Pojedynek kończy się zwycięstwem Ferita, który skacze ze szczęścia i ogłasza, że zostanie tatą, bo taka była stawka tej rywalizacji. Akcja przenosi się do wieczora. Ifakat informuje Seyran, że pokój dla jej siostry jest już gotowy i może przyjechać do rezydencji. Następnie udaje się do gabinetu Orhana.

Orhan mówi do Ifakat: „Myślę, że tracisz czas na tę dziewczynę. Pewnego dnia wyjdzie za mąż i odejdzie. Myślisz, że wtedy będzie myśleć o tobie?”. Ifakat zapewnia: „Moja praca nie pójdzie na marne. Wiemy, jaka jest sytuacja z Fuatem i Asuman. Fuat nie odejdzie od niej, ale nie sądzę, by Asuman była w stanie kontynuować to małżeństwo”. Orhan zdziwiony pyta: „Proszę?”. Nagle uświadamia sobie, co planuje Ifakat. „Myślisz o Fuacie i Sunie? Najwyraźniej nie jesteś przy zdrowych zmysłach. To niemożliwe”.

Seyran, spotykając się z ciągłymi odmowami Ferita dotyczącymi powiększenia rodziny, wyznaje, że jedynym powodem dla niej jest obawa przed swoim dziadkiem, który zgodzi się na wszystko za pieniądze. Ferit, niezadowolony z tych wyjaśnień, zaczyna podejrzewać, czy w przeszłości Seyran miała coś wspólnego z Yusufem. Postanawia skonfrontować się z rywalem i wręcz pyta, czy doszło między nimi do czegoś. W przeciwieństwie do Seyran, Yusuf potwierdza, że tak.

Seyran, oburzona tą odpowiedzią, uderza Yusufa i kaze mu opuścić sypialnię. Następnie zdradza Feritowi, że Yusuf kłamie. Ferit, zdenerwowany sytuacją, konfrontuje ją: „Oczywiście. Jeśli nie miałaś tylko jednego chłopaka w swoim życiu, łatwo jest generalizować”. Seyran, zdezorientowana, pyta, czy wierzy mu czy jej. Ferit, z trudem wierzący komukolwiek, zarzuca jej kłamstwo.

Seyran, zdecydowanie, utrzymuje, że nie kłamie i że to jej przeszłość. Prosi Ferita, aby nie mieszanej się w tę kwestię. Jednak Ferit, zdezorientowany i zdenerwowany, odwraca się od niej. Seyran podkreśla, że sprawa nie dotyczy go, ale Ferit nie potrafi pozbyć się gniewu. Zarzuca jej, że kłamie i że zamiast rozmawiać z nim, biegnie do Yusufa.

Seyran nie zamierza jednak na to odpowiedzieć, nie chce dostarczyć paliwa do kolejnych kłótni. Ferit, frustrowany, domyśla się, że coś ukrywa. Zarzuca jej, że tajemniczo spotyka się z Yusufem. Seyran odpowiada współczująco, mówiąc mu, że szkoda jej go, widząc, jak bardzo jest obsesyjny, zakompleksiony i rozpieszczony. To zdanie rani Ferita.

Ferit zaczyna oskarżać Seyran, że gdyby Yusuf nie ujawnił prawdy, to i tak by mu jej nie powiedziała. Twierdzi, że Seyran bała się, że Yusuf zdradziłby więcej szczegółów i z tego powodu odepchnęła swojego ukochanego i przegoniła go. Ferit próbuje zrozumieć, dlaczego tak zrobiła.

Seyran również chce uderzyć męża, ale Ferit zatrzymuje jej rękę i oznajmia, że wstydzi się jej. Ferit wyraża, że nie chciałby jej już nigdy spotkać, po czym opuszcza pokój. Seyran, załamana, opada na podłogę i płacze.

Ferit, aby oderwać się od konfliktu, wychodzi z Abidinem. Seyran, gdy trochę uspokaja się, kontaktuje się z Yusufem i każe mu wyjść do altany. W rozmowie z byłym chłopakiem wyraża żal i pytanie, dlaczego postąpił tak, jak postąpił. Zarzuca mu kłamstwo i skonfrontowanie jej z sytuacją, która ją zgubiła.

Seyran, córka Kazima, z oburzeniem w głosie odpowiada na uwagi. Stanowczo wyraża swój gniew, podkreślając, że Ferit jest jej mężem i nie akceptuje, że ktokolwiek bezpodstawnie atakuje jej małżeństwo.

Dialogi są krótkie i pełne emocji. Seyran odrzuca zarzuty Yusufa i wyraża swoje uczucia, jasno dając do zrozumienia, że nie chce go ani Ferita w swoim życiu. Odczuwa silną niechęć do mężczyzn i zaznacza, że nie życzy sobie ich obecności. W końcu Seyran odchodzi, pozostawiając Yusufa poruszającego się w konfuzji. Cała scena kończy się ujęciem na Dicle, która obserwuje burzliwą rozmowę.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 33 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 11 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Ferit spotyka swoją koleżankę w klubie, która przedstawia mu swoją znajomą. Ta próbuje go uwieść, mimo że Ferit pokazuje obrączkę ślubną. Rozgniewana Pelin atakuje dziewczynę i sytuacja prawie przeradza się w bójkę. Przyłapany przez fotografa, Ferit próbuje przekonać go, aby nie publikował zdjęcia. Jest zaniepokojony reakcją swojego dziadka. Postanawia opowiedzieć rodzeństwu o tym incydencie, a wszyscy próbują zatrzymać publikację kompromitującego zdjęcia.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

Ferit wychodzi do klubu, gdzie bawi się w towarzystwie dwóch kobiet. W klubie pojawia się koleżanka Pelin i robi zdjęcie Feritowi, które wysyła do jego kochanki. Pelin natychmiast udaje się do klubu i sprawia awanturę Feritowi i towarzyszkom. Pomiędzy kobietami dochodzi do rękoczynów, a syn Orhana próbuje je rozdzielić, co zostaje uchwycone na fotografii. Abidin zatrzymuje fotografa i okazuje się, że jest on dziennikarzem. Proponuje mu pieniądze za usunięcie zdjęć, ale mężczyzna jest nieprzekupny.

Ferit i jego kochanka zdają sobie sprawę z potencjalnych konsekwencji po opublikowaniu zdjęć. Zaczynają się wzajemnie oskarżać. Ferit, próbując wejść do pokoju przez dach, zostaje przyłapany przez Yusufa, który myli go z Pelin. Dochodzi do nieporozumienia, gdzie Yusuf myli Ferita z Pelin, co prowadzi do dalszych spięć i emocji. Ferit jest coraz bardziej zaniepokojony, a temat Seyran wciąż powraca w rozmowach.

Yusuf i Ferit spotykają się w naprężonej sytuacji. Yusuf zaczyna rozmowę, zadając pytanie zaczepnie, sugerując, że coś go martwi. Ferit, nie chcąc dać po sobie poznać, odpowiada, że nic go nie denerwuje. Jednakże, gdy coś go rzeczywiście zaniepokoi, ostrzega Yusufa, że powinien go wtedy bać się. Ferit chwyta rywala za krawat i przyciska go do ściany, próbując zastraszyć.

Yusuf, nieco szyderczo, pyta, czy powinien bać się go tak samo jak Halisa-agi, sugerując, że obaj są tchórzami. Ferit jednak nie daje się sprowokować, twierdząc, że nie nabierze się na jego manipulacje. Przekonuje Yusufa, że Seyran go kocha, i że to ona jest jego wybranką, choć ojciec dziewczyny zmusił ją do ślubu z nim.

Yusuf uważa, że Ferit oszukuje samego siebie, a Ferit z uśmiechem przyznaje, że jest „szalony”, bo każdego ranka budzi się u boku Seyran. Yusuf jednak twierdzi, że to się zmieni, sugerując, że Ferit wkrótce połknie swoje słowa.

Ferit, nie dając się sprowokować, żartuje, że Yusuf może co najwyżej zaoferować mu kebaba z Antep do przełknięcia. Ostatecznie Yusuf odchodzi, a Ferit idzie do sypialni. Jego żona, mimo kłótni przed wyjściem, zostawia mu wolne łóżko na kanapie. Jednak Ferit nie korzysta z niego i zasypia na fotelu.

Dialog między nimi wyraźnie pokazuje napięcie i rywalizację w związku z Seyran, która jest przedmiotem ich konfliktu. Jednak Ferit wydaje się pewny swojego uczucia i nie daje się zastraszyć Yusufowi.

Akcja przenosi się na następny dzień. Abidin podejmuje kolejną próbę wykupienia zdjęć od fotoreportera, ale rezultat jest ten sam co poprzedniego dnia. Ferit, podczas śniadania bez obecności dziadka, prosi ojca o prywatną rozmowę. Ifakat, zdając sobie sprawę, że syn popadł w kłopoty, nakazuje mu opowiedzieć wszystkim, co się stało. Orhan zgadza się z nią, mimo niezadowolenia jego żony.

Ferit na początek stwierdza, że tym razem nie jest to jego wina. Fuat, znużony ciągłymi problemami brata, odpowiada, że zawsze tak mówi. Ferit opowiada, że wieczorem poprzedniego dnia wyszedł z Abim. Po tym położył się wcześnie spać, ale później nie mógł zasnąć. Nie chciał zaniepokoić Seyran, więc poszedł z Abim do baru. Tam zastał swoją koleżankę ze studiów, Pelin, kłócącą się z kimś. Postanowił interweniować, by uniknąć poważnych konsekwencji.

Seyran, chociaż zna odpowiedź, pyta, dlaczego dziewczyny się pokłóciły. To wskazuje na jej zainteresowanie wydarzeniami i próbę zrozumienia sytuacji. Ferit próbuje wytłumaczyć, że nie wie, co spowodowało kłótnię między Pelin a inną osobą. Dochodzi do tego, że próbował tylko uspokoić sytuację.

Ferit opisuje sytuację jako typową kłótnię między dziewczynami, sugerując, że nie było to nic nadzwyczajnego. W momencie interwencji, gdy próbował rozdzielić kłócące się koleżanki, pojawił się fotograf, który sfotografował całe zdarzenie. Mimo prób przekonania go, nie udało im się przekupić fotografa.

Orhan, ojciec Ferita, z trudem znajduje słowa w tej sytuacji i wyraża rozczarowanie. Nie chce słuchać dalszych wyjaśnień. Ifakat, matka Ferita, odnosi wrażenie, że to Seyran jest winna zaistniałej sytuacji, choć nie miała na to wpływu. Seyran, broniąc się, tłumaczy, że nie miała kontroli nad tym, co zrobił Ferit, gdy wyszedł nocą i został sfotografowany.

Ferit potwierdza, że Seyran jest niewinna w tej sprawie i dodaje, że tym razem również nie jest winny. Orhan, zaniepokojony, pyta, co robił Ferit w tym czasie na zewnątrz. Ferit z trudem oddychał i wyszedł z domu, aby się odetchnąć. Orhan, niezadowolony z tej odpowiedzi, krytykuje go za opuszczenie domu w nocy. Asuman, żona Orhana, przypomina mu o chorobie Halisa, próbując uspokoić sytuację.

Ifakat zgadza się, że Halis-aga nie powinien wiedzieć o zaistniałej sytuacji, postanawiają ukryć ją przed nim. Ferit nie jest pewien, czy zdjęcia zostaną opublikowane, ale Abidin rozmawiał z fotografem, choć nie udało mu się go przekonać. Orhan podkreśla, że Halis-aga jest chory i starają się chronić go przed stresem i nerwami. Przestrzega Ferita, że musi być bardziej odpowiedzialny.

Ferit tłumaczy, że nie chce być atakowany, a winę za sytuację kieruje w stronę innych osób, sugerując, że to oni sprowadzili go do tego stanu. Gulgun pyta, kto go zmusił do tego, a on odpowiada, że to życie samo w sobie.

Asuman zwraca się do Seyran, pytając, jak zareagują rodzice dziewczyny, gdy się dowiedzą. Seyran wyraża obawy, zwłaszcza co do reakcji swojego ojca, który nigdy nie doświadczył takiej sytuacji w domu. Podkreśla, że treść artykułu może być równie kłopotliwa jak same zdjęcia. Fuat zgadza się, zauważając, że teksty bywają jeszcze bardziej kłopotliwe niż zdjęcia.

Nagle do kuchni wchodzi Dicle, flirtująca z Yusufem, co wywołuje zdenerwowanie Sultan, która kaze Yusufowi odejść i krzyczy na swoją córkę. Sytuacja rodzi napięcie w domu.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 34 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 12 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Seyran jest zaniepokojona kłopotami, w które Ferit wplątał swoich bliskich. Gulgun przeprowadza poważną rozmowę z Pelin, starając się przekonać ją do zerwania związku z Feritem dla dobra wszystkich. Pelin jest załamana. Dziennikarz ciągle stawia nowe warunki w związku z opublikowaniem zdjęcia. Chce spotkać się z Seyran, aby usłyszeć od niej opowieść o małżeństwie z Feritem. Cała rodzina obawia się, że Halisowi pogorszy się stan zdrowia, gdy zobaczy to zdjęcie.

ZDJĘCIA:

Pelin zostaje wezwana przez Gulgun do rezydencji, gdzie rozmawiają prywatnie w salonie. Gulgun stara się wyrazić swoje uczucia w sposób delikatny, podkreślając, że nie ma zamiaru osądzać Pelin ani jej wyborów. Radzi jej, aby potraktować jej słowa jako poradę matczyną lub siostrzaną. Gulgun uważa, że jeśli ktoś jest winny w tej sytuacji, to jest to jej syn Ferit, który powinien zakończyć związek, gdyż nie był to jego wybór, a decyzja została podjęta przez dziadka.

Pelin broni swojego związku z Feritem, zauważając, że to nie on podjął decyzję o ślubie, ale jego dziadek. Pyta, czy to nie jest niesprawiedliwe wobec Ferita i wobec niej samej. Opowiada, że są razem od trzech lat, i choć decyzja o ślubie była szokiem dla niej, ukryła swoje emocje, by nie sprawić Feritowi dodatkowego smutku. Przyznaje, że kocha go bardzo mocno i jest to jej pierwsza i prawdziwa miłość. Pelin wyraża, że Ferit jest dla niej najważniejszą osobą w życiu, a rozłąka z nim byłaby dla niej niewyobrażalna. Gulgun próbuje wskazać, że taka sytuacja nie jest właściwa, ale Pelin tłumaczy, że to jej uczucia są prawdziwe i nie wie, jak nagle mogłaby porzucić Ferita.

Gulgun, matka Ferita, rozmawia z Pelin, starając się przekazać jej ważne przesłanie. Próbując otoczyć dziewczynę zrozumieniem, przekonuje ją, że ma przed sobą pełne życie, piękny wygląd i wsparcie w postaci wspaniałych rodziców. Gulgun docenia to, jak Pelin została wychowana, jaką miłość otrzymała od swoich rodziców i jakie piękne wspomnienia zbudowała z Feritem. Jednak zaznacza, że Ferit jest mężem innej kobiety i podkreśla, żeby nie pogrążać się dalej i nie sprawiać bólu sobie i swoim bliskim. Stara się przekazać, że Pelin zasługuje na spełnienie swoich marzeń, na związek, który będzie dla niej właściwy i szczęśliwy.

Pyta Pelin, czy rozumie jej słowa i przekonuje, że to nie może tak trwać, zachęcając ją do zakończenia tego związku. Nie chce, aby dziewczyna postrzegała to jako poświęcenie, lecz jako krok ku lepszemu dla siebie i dla Ferita.

Tymczasem Orhan informuje Ferita, że udało mu się zablokować publikację zdjęć wykonanych przez fotoreportera. Ferit odczuwa ulgę, jednak nie wydaje się wyciągnąć wniosków z tej sytuacji. Natychmiast próbuje skontaktować się z Pelin, ale zostaje zignorowany, gdy dziewczyna odrzuca połączenie i wyłącza telefon.

Abidin zabiera Sunę do lodziarni, a akcja przenosi się do wieczora. Ferit, wyraźnie zaniepokojony, siada naprzeciwko swojej żony i zaczyna prośbę: „Potrzebuję twojej pomocy. Tata rozmawiał z przełożonym tego mężczyzny, który zrobił mi zdjęcia. Udało nam się zablokować publikację, ale niestety, okazało się, że facet został zwolniony. Ustaliliśmy z nim spotkanie na jutro, ale chce, żebyś była ze mną. Być może chce, żebyś również go przekonała, żeby nie publikował tych zdjęć.”

Seyran, z uśmiechem na twarzy, opiera dłoń na policzku i z lekkim zaskoczeniem pyta: „Dlaczego miałabym to zrobić?”. Ferit, z pewnym desperackim wyrazem, tłumaczy: „Dla nas, Seyran. Żeby uniknąć publikacji. Nie zrobisz tego dla mnie?”.

Seyran reaguje z lekkim żartem, uśmiechając się i odpowiada: „Jesteś taki słodki, gdy jesteś zaniepokojony. Może zamiast tego pójść na kolację?”. Ferit, z nadzieją, proponuje zjedzenie kolacji w ich pokoju, podczas której mogliby uzgodnić, co powiedzą na jutro. Seyran jednak nie daje się tak łatwo przekonać, przechodząc na kanapę i wyrażając swoje zdanie: „Jeszcze się nie zgodziłam”. Rozsiada się wygodnie i pyta z lekką drwiną: „Naprawdę jesteś niemożliwy. Czy nie możesz się doczekać, kiedy będziesz mógł mnie szantażować? Dlaczego jesteś taki? Chcesz, żebym cię błagał?”.

Seyran stanowczo odrzuca propozycję Fericiego, mówiąc: „Nie interesuje mnie, czy będziesz mnie błagać”. Nie chce uczestniczyć w spotkaniu z dziennikarzem i kłamać na temat swojego męża i jego kochanki. Ferit próbuje argumentować, zwracając uwagę, że to nie dotyczy tylko niego, ale ich wszystkich. Stara się pokazać, jakie konsekwencje mogą nastąpić, jeśli ojciec Seyran zobaczy te zdjęcia.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 35

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 13 października 2023; dzień: piątek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

Ferit zachęca swoją żonę, aby spotkała się z Taylanem, reporterem, który szantażuje ich. Rodzice Ferita są pewni, że kryzys został załagodzony. Kazim odkrywa zdjęcie swojego syna w gazecie i wścieka się. Postanawia natychmiast udać się do rezydencji Korhanów. Halis przygotowuje dla Hattuc wyjątkowy prezent.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

Seyran nie daje za wygraną, twierdząc, że Ferit nie będzie miał szans, jeśli ojciec zobaczy zdjęcia. Grozi mu, że nie odejdzie, nawet jeśli ojciec próbowałby rozmawiać. Wtedy Ferit próbuje zastraszyć, że jeśli Seyran nie pomoże mu przekonać dziennikarza, sam pójdzie do ojca i zdradzi mu informacje o Yusufie, że siostra wiedziała o tej sytuacji.

Seyran, oburzona groźbami, pyta, czy zdaje sobie sprawę, że jej grozi. Ferit nie cofa się, i opuszczając pokój, odwiedza spotkanie z dziennikarzem. Następnego dnia odbywa się spotkanie Ferita i Seyran z dziennikarzem, gdzie starają się udawać szczęśliwe małżeństwo i wyjaśniają sytuację w klubie. Mimo to, Halis spotyka się z Hattuc w kawiarni, gdzie wzruszająca rozmowa o przeszłości doprowadza ich oboje do łez.

Akcja przenosi się do następnego dnia, gdzie Suna dostrzega w nowym wydaniu brukowca artykuł dotyczący jej szwagra. Próbując ukryć gazetę przed ojcem, ten zauważa jej podejrzane zachowanie i sięga po magazyn. W nagłówku czyta: „Burzliwa noc Ferita Korhana”, a jego uwagę przyciąga zdjęcie zięcia między dwiema dziewczynami. Szybko przesuwa wzrok po tekście, zadając pytania dotyczące sytuacji.

Zaniepokojony ojciec zaczyna pytać Sunę o szczegóły, sugerując, że córka coś ukrywa przed nim. Wybuchająca scena wywołuje zdenerwowanie w całej rodzinie. Hattuc wraz z Esme wchodzą do pomieszczenia, a Kazim pokazuje im gazetę i opisuje sytuację. Zażąda odpowiedzialności za to, co się wydarzyło.

Akcja przenosi się do rezydencji, gdzie Latif przynosi do gabinetu Halisa nową gazetę. Seyran dostaje wiadomość od siostry informującą o opublikowanym artykule o Fericie. Ojciec, po zobaczeniu zdjęć, wychodzi z domu, co wprawia Seyran w przerażenie. Natychmiast pokazuje tę wiadomość mężowi, obawiając się reakcji ojca.

Ferit opowiada rodzicom, co się wydarzyło z nadzieją, że uda im się przynajmniej przed dziadkiem ukryć wiadomość. Orhan nakazuje Latifowi zabrać gazety z gabinetu Halisa, aby zatuszować sprawę. Nagle do rezydencji przyjeżdża Kazim. Przedstawia rodzicom Ferita artykuł o ich synu i ogłasza, że zabiera swoją córkę stąd. W tym samym momencie w przedpokoju pojawia się Halis.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 31, 32, 33, 34, 35 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Złoty Chłopak WCZORAJSZY ODCINEK odc. 31, 32, 33, 34, 35  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1 ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

  • Odcinek 35 Złoty chłopak:

poniedziałek, 16 października- 6:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZŁOTY CHŁOPAK GRANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę