Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 26, 27, 28, 29, 30 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinki 26, 27, 28, 29, 30 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD - streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 26, 27, 28, 29, 30 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinek 26, 27, 28, 29, 30 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  26, 27, 28, 29, 30 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

>> Złoty chłopak odcinki 21, 22, 23, 24, 25 ZA DARMO onlineOglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie, Co wydarzy się w serialu? >>

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 26, 27, 28, 29, 30 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 2 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 26, 27, 28, 29, 30  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 26

Seyran, ubrana w koszulę nocną, opuszcza łazienkę i kładzie się na łóżku, pełna lęku i zakłopotania. Ferit zbliża się do niej i pyta, czy naprawdę myślała, że mógłby spać z kobietą, która go nie chce. Następnie schodzi na balkon i próbuje wyjaśnić swoje zachowanie. Seyran, zdezorientowana i zaniepokojona, podąża za nim i pyta, dlaczego to zrobił. Ferit wyjaśnia, że chciał zrozumieć, czy go chce czy nie, ale przyznaje się do błędu i prosi, aby zapomnieć o całej sytuacji. Seyran próbuje zrozumieć jego motywację, ale czuje się zgorszona i pokrzywdzona. Ferit usiłuje uspokoić sytuację, obiecując pomóc siostrze Seyran. Jednak dziewczyna jest zaniepokojona, że została zmuszona do przeprosin i czuje się teraz winna.

Ferit próbuje uniewinnić się, odsuwając winę za sytuację na Seyran. Dochodzi między nimi do gorącej wymiany zdań, w której dziewczyna wyraża rozczarowanie i oburzenie wobec postawy męża. Zarzuca mu, że jest podły i wykorzystał jej siostrę, stawiając ją w trudnym położeniu. Ferit obiecuje pomoc dla Suny i usiłuje uciąć dyskusję, sugerując jej, by poszła spać. Jednak Seyran odmawia, wyrażając niezadowolenie z brudnego łóżka.

Następnego dnia Ferit próbuje zrealizować obietnicę, sugerując porwanie Suny, aby uniemożliwić jej wyjazd. To drastyczne i szokujące propozycje zadziwia Seyran, która nie może uwierzyć w to, co słyszy. Ferit próbuje przekonać, że jest to najlepsze rozwiązanie, mające na celu powstrzymanie małżeństwa, które Suna nie chce. Dziewczyna jest zszokowana i zdumiona tym propozycją, wyrażając swoje zdziwienie i niezgodę na taki drastyczny plan.

Seyran cynicznie docenia plan Ferita, ironicznie oklaskując jego spryt. Ferit, pełen dumy, reaguje na te słowa, przekonany o trafności swojego planu. Jednak Seyran szybko go krytykuje, nazywając go idiotą i wyrażając wątpliwości co do porwania Suny, argumentując, że dziewczyna nie odważy się uciekać. Ferit próbuje zdyscyplinować siostrę, zachęcając ją do kontaktu z Suną.

Małżonkowie udają się do apartamentu, gdzie Seyran prezentuje plan ucieczki. Pomimo początkowych oporów, Suna zgadza się pod wpływem namów matki i Ferita. Ostatecznie, po namowach i perswazji, dziewczyna wychodzi z domu i odjeżdża samochodem Abidina. Gdy Hattuc zauważa jej zniknięcie, natychmiast informuje Kazima o tym niepokojącym wydarzeniu.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 27 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 3 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Abidin, zgodnie z poleceniem Ferita, odwozi Sunę do mieszkania Pelin. Po przybyciu tam, siostra Seyran jest zdumiona obecnością dziewczyny, którą wcześniej zobaczyła w restauracji, gdzie doszło do nieporozumienia. Abidin tłumaczy, że jest to najbezpieczniejsze miejsce, w którym mogą schować Sunę na kilka godzin.

Seyran, dowiedziawszy się o tej części planu, nie wierzy, że Ferit mógł zabrać Sunę do mieszkania Pelin. Ferit tłumaczy, że potrzebowali bezpiecznego schronienia, aby uniknąć zainteresowania jej ojca. Seyran próbuje podać alternatywne rozwiązania, ale Ferit argumentuje, że mieszkanie Pelin było najlepszą opcją, aby uchronić Sunę przed ojcem i ewentualnymi poszukiwaniami.

Seyran stanowczo oznajmia, że nie wejdzie do mieszkania. Odwraca się, krzyżuje ręce i skierowuje wzrok w stronę okna. Ferit próbuje ją uspokoić, zapewniając, że sytuacja potrwa tylko do wieczora. Obiecuje przenieść jej siostrę do ich pokoju, gdy atmosfera się uspokoi. Seyran jest zdumiona tym planem i pyta, czy to właśnie Ferit wymyślił takie rozwiązanie.

Ferit tłumaczy, że ich sypialnia jest miejscem, o którym nikt by nie pomyślał, co sprawia, że jest to doskonały sposób ukrycia Suny. Seyran wyraża obawy, że Ferit może użyć dachu jako środka transportu dla jej siostry, ale Ferit zapewnia, że nie zrobi niczego, czego Suna się boi.

Kolejna scena przenosi nas do mieszkania Pelin, gdzie Seyran i Ferit próbują pocieszyć Sunę, a Ferit spędza czas z kochanką. W międzyczasie Kazim, płonący z wściekłości, znęca się nad żoną.

Ferit wpada na nietypowy pomysł, aby ukryć Sunę przed jej ojcem i rodzicami Ferita. Postanawiają, że Suna zostanie wniesiona do rezydencji głównym wejściem, owinięta w dywan, aby ominąć konieczność korzystania z dachu, który byłby dla niej zbyt trudny do przejścia.

Wieczorem wracają do rezydencji. Ferit decyduje się wziąć prysznic, podczas gdy Yusuf wchodzi na balkon w sposób identyczny do Pelin. Seyran dostrzega go i natychmiast go przepędza. Abidin zostaje na noc w mieszkaniu Pelin, a pomiędzy nim a Suną zaczyna rodzić się bliższa relacja.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 28 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 4 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Pelin zauważa, że Abidin jest zainteresowany Suną i ostrzega go, by zachował ostrożność. Kazim ogląda kolejny luksusowy dom proponowany przez Korhanów, lecz nie spełnia on jego oczekiwań, mimo imponującego widoku i położenia na wzgórzu. Nagle odbiera telefon od nieznajomego numeru. Po chwilowej ciszy słyszy głos swojej starszej córki, Suny, która zapewnia, że wszystko jest w porządku i prosi, aby przekazać to matce. Kazim informuje Orhana o ucieczce córki i prosi go o pomoc w jej odnalezieniu.

Zaniepokojony ojciec Suny wyznaje Orhanowi, że bez tego znalezienia może popełnić tragiczny czyn. Dramatycznie zapowiada, że jeśli coś jej się stanie, stanie się mordercą. W międzyczasie kamera przenosi się do siostry, Seyran, która próbuje uspokoić Sunę. Seyran podkreśla, że Suna podjęła ważny krok, porozmawiając z ojcem. Pomimo strachu Suna zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa mogła być pierwszym krokiem ku zmianie w ich relacji.

Obok sióstr zatrzymuje się samochód dostawczy. Suna wraz z Abidinem wchodzą do naczepy, w której znajduje się zawinięty w rulon dywan. Orhan kontaktuje się z Ifakat i informuje ją o ucieczce Suny, sugerując, że dziewczyna może przebywać w ich domu. Plan Ferita się udaje, a Suna, skryta w dywanie, zostaje wniesiona do sypialni małżonków. W tym momencie Suna zaniepokojona pyta, co będzie się teraz działo. Brat Fuata, Abidin, zapewnia ją, że nic jej nie grozi i że będą ją ukrywać tak długo, jak będzie to konieczne, twierdząc, że od teraz są rodzeństwem.

W następnej scenie akcja przenosi się do wieczora. Esma, maltretowana przez męża, przechodzi załamanie nerwowe. Pod wpływem strachu i bólu wyjawia Kazimowi, że to Seyran pomogła Sunie uciec. W tym samym czasie Ifakat odwiedza małżonków, zauważając nieoczekiwaną wymianę dywanu. Zaniepokojona tym zaczyna robić obchód po pokoju. Suna, która schowała się na balkonie, unika zauważenia przez Ifakat. Nagle do rezydencji przyjeżdża Kazim, który wchodzi prosto na górę. Yusuf próbuje ostrzec Seyran, ale nie może się z nią skontaktować, gdyż dziewczyna zablokowała jego numer.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 29 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 5 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Siostry znajdują się samotnie w pokoju. Nagle ktoś puka do drzwi. Głos Kazima donośnie przekrzykuje ciszę. Suna szybko ukrywa się za zasłoną ubrań, a Seyran zakręca klucz w zamku. Gdy ojciec wchodzi do środka, dziewczyna tłumaczy, że akurat się przebierała. Kazim, zachowując surową minę, zaczyna szukać Ferita, pytając, gdzie jest jej mąż. Seyran informuje, że jest na dole i niedługo wróci. Wtedy ojciec uderza ją otwartą dłonią w twarz, powodując jej upadek na podłogę.

Kazim, stojąc nad córką, pytającym tonem zapytuje o miejsce pobytu jej siostry. Seyran, przerażona, odpowiada, że nie wie. Wystraszona cofa się i wdrapuje na łóżko. Scena przenosi się na zewnątrz, gdzie Sultan i Ferit dyskutują ostrożnie, aby nikt nie usłyszał. Ferit wyjaśnia, że jeśli sytuacja się zmieni lub coś się stanie, Sultan lub Abidin mają być poinformowani. Pokojówka, Sultan, nie rozumie związku tego z Yusufem, ale zostaje pouczona, by nie wnikać w ten temat.

„Ferit, znam ten ton i to spojrzenie” – nalega kobieta. „Nie zagłębiajmy się w ten temat” – odpowiada młodzieniec. – „W porządku?”. „Dlaczego twoja matka tak często o niego pyta?”. „Nie myśl o tym, Sultan. Jeśli już, to myśl o Dicle (córka Sultana, która wyraźnie przypadła do gustu Yusufowi). Niech trzyma się z daleka od tego chłopaka, dobrze?”. „Boże, co Dicle ma wspólnego z nim?”. „Znam pewne fakty, Sultan”. „Jeśli coś wiesz, powiedz mi. Co łączy Dicle z tym wszystkim?”. „Opowiem ci, jeśli coś się wydarzy. Po prostu zwracaj uwagę na nią. Niech trzyma dystans”.

„Ferit.” – Sultan kładzie dłoń na piersi mężczyzny i spogląda mu prosto w oczy. – „Kiedy do mnie przyjdziesz?”. W tym momencie zjawia się Yusuf na tyłach rezydencji. Zatrzymuje się na chwilę, zaintrygowany widokiem blisko stojących Fericiego i Sultana, po czym kieruje się w ich stronę. Widząc go, pokojówka natychmiast oddala się od syna Gulgun. „Ferit, przyjechał Kazim-aga, jest bardzo zdenerwowany!” – donosi Yusuf, przejęty. – „Poszedł zobaczyć córkę. On zabije Seyran! Szybko, pośpiesz się!”. Ferit w mgnieniu oka wstaje i rusza w bieg.”

Kamera wraca do sypialni. „Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobiłbym twojej mamie, gdyby ta mała nie wróciła do domu?” – zapytał Kazim, wpatrując się dziko w córkę. — „Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobiłbym tobie i twojej matce? Myślisz, że po ślubie obronisz się przede mną?” „Naprawdę nie wiem, tato…” „Nie okłamuj mnie!” – Kazim popchnął córkę na materac. – „Gdzie jest twoja siostra?! Wiem wszystko, powiedz mi! Chcesz mnie zszokować?” – Znów uderzyła córkę w twarz. —— „Chcesz, żebym cię zabił? Chcesz, żebym był mordercą?” Kazim położył ręce na szyi córki i zaczął ją dusić. Theran jest bezsilna wobec mocy swojego wściekłego ojca. Ten człowiek był naprawdę zdeterminowany, żeby ją zabić! Suna wiedziała, że ​​musi coś zrobić, inaczej jej siostra umrze. Zauważył leżące na podłodze hantle Ferita. Chwycił jednego i uderzył nim ojca w tył głowy. Kazim stracił przytomność i upadł na łóżko obok córki. Theran oddychał ciężko, jak człowiek, który prawie się utonął.
Ferit wbiegł do pokoju. Patrzył na tę scenę zszokowany. Jego żona i siostra przytuliły się i stanęły obok nieruchomego ciała ojca. Wokół jego głowy, na białej pościeli, rozlewała się czerwona plama krwi, powiększająca się z każdą sekundą…” Kazim był w łazience. Ri odzyskał przytomność Ferit wyjaśnił mu, że podczas rozmowy z Seyranem spadł mu żyrandol na głowę. Teść poprosił go, aby przyniósł mu szklankę wody, a potem, gdy został sam na sam, powiedział: „Wiem, gdzie jest twoja siostra. Wiem, co ona zrobiła. Dobra, zamknij się. Zamknij się. Nie wiesz. Nie musisz mi nic mówić. Ale jeśli twoja siostra nie wyjdzie z dziury, w której się ukrywa, jeśli nie Jeśli wrócisz jutro do domu, najpierw ukarzę ciebie, potem twoją Matkę, a na końcu twoją siostrę.Wiesz: „No dobrze, co ja z tobą zrobię. Nie chcąc narażać swoich bliskich na niebezpieczeństwo, Suna wymknęła się w nocy z rezydencji z pomocą Yusufa.

Zdarza się jednak, że ktoś to zauważył – Sultan. Wkrótce Ferit odnajduje list, który dziewczyna zostawiła. Budzi swoją żonę i pokazuje jej ten list. „Moja ukochana, moja droga Seyran” – czyta w myślach żona Ferita. – „Nie powinnam być częścią tej historii. Spójrz na swoje życie. Odnalazłaś swoje spokojeństwo, a ja? Dryfuję jak unoszący się latawiec. Jakbym nie miała już dość swoich problemów, stwarzam też kłopoty tobie. Przemyslałam wiele i postanowiłam wrócić do domu. Zaakceptuję każde słowo, jakie wypowie tata. W przeciwnym razie zrobię krzywdę wszystkim jeszcze bardziej. Nie martw się o mnie, tak bardzo cię kocham. Twoja siostra Suna”.

Podczas śniadania Halis porusza temat tajemniczego nocnego wyjścia Suny. Żąda od Seyran wyjaśnień. „Nie wstydzicie się zakłócać harmonii tego domu?” – pyta, spoglądając surowo na wnuka i jego żonę. – „Czy nie zdajecie sobie sprawy, że nikt nie powinien wchodzić i wychodzić bez wiedzy starszych? Rozmowa z wami, jak z dorosłymi, nie ma sensu. Co z wami zrobić?”. „Przepraszamy bardzo, dziadku” – mówi Ferit. – „Ale naprawdę, sytuacja nie jest taka, jak się wydaje. To szczególna sytuacja rodzinna. Jeśli pozwolisz, chciałbym o wszystkim porozmawiać w twoim pokoju”. Halis zgadza się. Nim odejdzie od stołu, Ifakat rzuca bolesny komentarz, który popycha kobietę do łez.

ZDJĘCIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 30

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 6 października 2023; dzień: piątek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

W 30. odcinku Suna wraca do rodzinnego domu, unikając krzywdy ze strony Kazima, który został upomniany przez Hattuc. Ferit prosi dziadka Halisa, aby interweniował w sprawie Suny u Kazima i uzyskuje jego obietnicę wsparcia. Następnie Ferit zabiera Seyran do pizzerii, gdzie zauważa obecność Pelin. Podejrzewa, że Pelin spotyka się z inną osobą.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

Suna wraca do swojego mieszkania. Dzięki interwencji Hattuc, jej ojciec nie stosuje przemocy. Wchodzą do pokoju. „Przepraszam, mamusiu” – mówi Suna z pokorą, wyjaśniając sytuację. – „Wczoraj próbował nawet zranić Seyran”. Matka zaniepokojona pyta, czy wszystko jest w porządku z Seyran. Suna zapewnia, że tak, nie chcąc angażować jej w swoje kłopoty. Zapytuje matkę, czy ojciec ją pobił. Matka odpowiada, że nie, ale opowiada o desperacji i agresji ojca, którą przeżywała w kuchni. Suna zdziwiona, pyta, czy ojciec nie zareagował na to. Matka potwierdza, dodając, że wydaje się, że jej ojciec już nie przejawia takich szalonych zachowań.

Suna zwraca się do Boga z życzeniem, chociaż nie wierzy w przemianę ojca. Wyraża nadzieję, że nie ma on innych złych planów. Po chwili ponownie ogarnia ją strach, wyobrażając sobie przyszłość z mężczyzną znacznie starszym z Gaziantep. Tymczasem Halis, słuchając relacji wnuka, postanawia, że pomoże Sunie w jej trudnej sytuacji. Zwraca się do wnuka, aby poinformował swoją żonę, żeby się nie martwiła. Ferit, pełen wdzięczności, całuje rękę dziadka i rusza, by podzielić się dobrą nowiną z żoną.

Gulgun proponuje swojemu mężowi, aby znaleźli pracę dla Yusufa w firmie, tłumacząc, że kuzyn Seyran nie powinien pracować jako chłopiec na posyłki w rezydencji. Dicle podsłuchuje ich rozmowę. Ferit informuje żonę, że dziadek wyraził zgodę na pomoc dla siostry Seyran, pod warunkiem szybkiego podarowania mu prawnuka. Seyran traktuje te słowa bardzo poważnie. W kolejnej scenie małżonkowie udają się do restauracji, w której Pelin spotyka się z kuzynem Burakiem i jeszcze jednym mężczyzną. Ferit znowu podejrzewa, że Pelin go zdradza.

Seyran proponuje mężowi, aby zadzwonił do kochanki i zapytał z kim spędza czas. Pelin nie zdaje sobie sprawy, że Ferit jest w tym samym miejscu. Ignoruje połączenie od niego i kontynuuje rozmowę ze swoimi towarzyszami. Brat Fuata nie wytrzymuje tego i podchodzi do ich stolika. Do tej pory uśmiechnięta Pelin nagle traci swój entuzjazm.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 26, 27, 28, 29, 30 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Złoty chłopak WCZORAJSZY ODCINEK odc. 26, 27, 28, 29, 30  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1

  • ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZŁOTY CHŁOPAK GRANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę