Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 21, 22, 23, 24, 25 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinki 21, 22, 23, 24, 25 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD - streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 21, 22, 23, 24, 25 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinek 21, 22, 23, 24, 25 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  21, 22, 23, 24, 25 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

>> Złoty chłopak odcinki 16, 17, 18, 19, 20 ZA DARMO onlineOglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie, Co wydarzy się w serialu? >>

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 21, 22, 23, 24, 25 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 21 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 21, 22, 23, 24, 25  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 21

Ferit przygotowuje niespodziankę dla swojej żony, zabierając ją na romantyczne śniadanie jachtem do swojej ulubionej nadmorskiej restauracji. W trakcie tego wyjątkowego wyjścia, dziewczyna zauważa, że Ferit nie odbiera telefonu od swojej kochanki, a nawet odrzuca połączenie od niej. W międzyczasie Halis, po dowiedzeniu się o zaręczynach wnuka z Seyran, nakazuje Feritowi zrekompensować krzywdy doznane przez Kazima i jego rodzinę w Gaziantep, spowodowane plotkami. Zdecydowanie zaleca mu, aby spełnił wszystkie ich życzenia jak najszybciej.

Po wspólnym śniadaniu, Ferit zabiera żonę na siłownię. Tam Seyran spotyka Pelin, która próbuje wywołać konflikt zadając jej liczne pytania. Chociaż Pelin stara się drażnić rywalkę, Seyran zachowuje spokój i nie reaguje na prowokacje. Po treningu małżonkowie rywalizują w tenisa stołowego, ustalając wcześniej stawkę meczu. Seyran postanawia, że jeśli wygra, pójdzie na studia. Ferit decyduje, że jeśli wygra, spełni życzenie swojego dziadka i podaruje mu prawnuka.

Mecz tenisa stołowego zostaje naglę przerwany pojawieniem się młodego mężczyzny, który błędnie sądzi, że Ferit flirtował z jego żoną. Sytuacja przenosi się na parking, gdzie obaj mężczyźni próbują wyjaśnić sprawę, choć raczej z użyciem pięści niż słów. Przerażowana Seyran dzwoni po pomoc do swojej siostry, która akurat towarzyszy Fuatowi w pracy. Na miejscu okazuje się, że kilku kumpli młodzieńca czeka na Ferita. Na szczęście na ratunek przybywa Fuat, który interweniuje w odpowiednim momencie, ratując młodszego brata przed opresją przeciwników.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 22 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 22 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Halis, dziadek rodziny Korhan, odwiedza apartament, gdzie przebywa rodzina Seyran. Nie ma Kazima w domu, więc rozmawia jedynie z Hattuc. Oboje zasiadają na przeciwnych końcach kanapy, wydając się nieco nieśmiali ze względu na swoją obecność. Rozmowa otwiera stare rany, które nigdy do końca nie zostały zagojone. Halis pyta, czy ludzie z ich strony nie zapewnili Hattuc wsparcia. Kobieta samodzielnie przynosi kawę. „Wiesz, że zawsze sami wykonywaliśmy swoją pracę” – odpowiada Hattuc. Halis dalej kontynuuje rozmowę, wyrażając zaniepokojenie i chcąc upewnić się, że Hattuc czuje się dobrze w obecnym miejscu. Hattuc wyraża tęsknotę za swoim rodzinnym miastem Gaziantep, wyjaśniając, że choć zna swoje miejsce urodzenia, to zawsze będzie tęsknić za rodzinnym miastem. Halis informuje, że rozmawiał z Kazimem i obiecuje znaleźć bardziej odpowiednie miejsce dla nich, a może i takie, w którym Hattuc poczuje się jak w domu. Hattuc jednak podkreśla swój stan ducha, wskazując na to, że po przejściach, jakie przeszła, wie, jak czekać. Ostatecznie dziękuje za troskę, ale wyraża swoje przekonanie, że nawet w pałacu, znużenie światem nie ustąpi.

„Chcesz, żebym ci powiedział, co jest trudniejsze niż czekanie?” – pyta Halis. – „Wiedzieć, że ktoś na ciebie czeka. Chce przyjść, ale nie może. Ten płomień w sercu płonie tak silnie, że cały ocean nie byłby w stanie go ugasić.”

Akcja przenosi się do wieczora. Ferit, Fuat, Seyran i Suna wychodzą razem do restauracji. Młodszy z braci wyłącza telefon, aby uniknąć przeszkadzania ze strony Pelin. Suna, doświadczając pierwszego takiego wyjścia, bawi się wspaniale, pijąc drinka za drinkiem. Seyran zachwyca wszystkich grą na pianinie. W pewnym momencie Ferit i pijana Suna zostają sami przy stoliku. Dziewczyna prosi szwagra, aby razem zatańczyli. Podczas tańca Suna nagle zaczyna płakać i zaskakująco całuje mężczyznę!

Yusuf, patrolujący rezydencję nocą, nakrywa Pelin, która próbuje niepostrzeżenie dostać się do sypialni Ferita i Seyran. „Co robisz? Kim jesteś?” – pyta chłopak. „Co cię to obchodzi? Kim ty jesteś? Czy nie ma brata Abidina? Możesz go zawołać?”. „Nie ma go, jest na zewnątrz”. „Jak się nazywasz?”. „Yusuf”. „Jesteś stąd?”. „Nie, pochodzę z Antep. Dlaczego pytasz?”. „Czy to Ferit tak cię pobił?” – Dziewczyna skupia wzrok na siniakach, które nadal znajdują się na twarzy jej rozmówcy.”

„Skąd o tym wiesz?” – pyta zaintrygowany chłopak. „Więc to ty.” – Pelin nagle zdaje sobie sprawę, z kim właśnie rozmawia. Jest tym wyraźnie podekscytowana. – „Jesteś Yusuf, ukochany Seyran!”.

Akcja wraca do restauracji. Seyran opuszcza łazienkę. Abidin zaczepia ją, próbując zataić fakt, że zobaczyła, jak jej siostra całuje Ferita. Gdy dziewczyna wraca do stolika, Suna jest już pijana do nieprzytomności. Wszyscy opuszczają lokal tylnym wyjściem, aby uniknąć uwiecznienia pijanej córki Kazima przez dziennikarzy. Do rezydencji wracają, próbując zachować jak największą dyskrecję, lecz zostają przyłapani przez Ifakat.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 23 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 23 października 2023; dzień: piątek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Kiedy Ferit i Seyran wraz z upitą Suną wracają do swojej sypialni, zauważają obcą obecność – Pelin jest już w pokoju. Ferit pyta, dlaczego jest tu, a Pelin tłumaczy, że ma większy problem niż jej obecność. Opowiada, jak została przyłapana przez Yusufa, gdy wchodziła na drabinę. Suna, leżąca na łóżku, bełkocze i komplementuje jej włosy. Seyran pytająca o to, czy Yusuf wie, kim jest Pelin, uspokaja, że tylko stwierdziła, że jest jej przyjaciółką.

Ferit i Pelin idą na balkon i rozmawiają. Pelin całuje ukochanego, co widzi Seyran. Akcja przenosi się do następnego dnia. Suna budzi się z ogromnym kacem, zarówno fizycznym, jak i moralnym. Pamięta moment, w którym pocałowała Ferita, i czuje się źle z tym faktem. Brat Fuata, Abidin, rozmawia z nią, gdy zostają sami. Zapewnia, że nie pamięta niczego z zeszłej nocy i próbuje ją uspokoić. Suna również udaje, że nic nie pamięta, choć jest wyraźnie przygnębiona. Abidin przestrzega ją, by pamiętała tylko o dobrej zabawie, chwilach radości, ale przestrzega przed negatywnymi konsekwencjami niewłaściwych wyborów podczas imprezy.

Suna wyraża swój głęboki wstyd i zapewnia, że ​​taka sytuacja nigdy się wcześniej nie zdarzyła. Nie jest w stanie patrzeć na swojego szwagra, tak silnie przeżywa zaistniałą sytuację. Asuman, coraz bardziej niezadowolona z obecności Suny w otoczeniu swojego męża, wyraża swoje niezadowolenie wprost. Yusuf dowiaduje się od Sultan o stanie, w jakim Suna była, gdy przyjechała w nocy do rezydencji. Halis zauważa ślady po bójce na twarzach swoich wnuków i wzywa ich do swojego gabinetu. Abidin odwozi Sunę do apartamentowca, a dziewczyna przeprasza go za swoje zachowanie z poprzedniego wieczoru.

Seyran, znając swoją siostrę bardzo dobrze, zdaje sobie sprawę, że spożyty alkohol nie był jedynym powodem jej dziwnego zachowania rano. Dostrzega także, że jej mąż ma wiedzę na ten temat i próbuje wydobyć z niego informacje. Ferit, chcąc podzielić się tym, co wie, prosí o obietnicę zachowania tajemnicy. Seyran obiecuje, a Ferit ujawnia, że Suna była bardzo pijana i nie wiedziała, co robiła wczoraj. Była poza sobą i to miało wpływ na jej zachowanie. Seyran naciska, by mąż przekazał jej pełną informację, nie doprowadzając jej do szału.

Mężczyzna wstaje z fotela, oddycha głęboko i opowiada: „Seyran, twoja siostra nagle mnie pocałowała, gdyśmy tańczyli”. Córka Kazima, zdumiona, wybałusza oczy i pyta: „Co? To nie może być prawda. To niemożliwe. O co chodzi? Nie żartuj w ten sposób!”. Jej ton staje się coraz bardziej irytujący, nie może uwierzyć, że jej siostra zrobiłaby coś takiego. Dodaje: „Nie można żartować z tak poważnych spraw, zdajesz sobie z tego sprawę?”. „Słuchaj, próbowałem się odsunąć, ale to się wydarzyło nagle”.

„W policzek, prawda?” – dopytuje Seyran. „Nie wiedziała, co robi. Co to za różnica, gdzie mnie pocałowała?”. „Więc naprawdę się całowaliście?”. „Nie całowaliśmy się. Całowanie jest aktem obopólnym. Twoja siostra…”. „Jaki z ciebie głupiec!” – Wściekła Seyran uderza męża rękami w pierś. „Czy jesteś kretynem?! Jak mogłeś jej to zrobić?!”. „Nic nie zrobiłem”. „Wykorzystałeś moją siostrę, gdy była pijana! Jakie to obrzydliwe! Nie mogę nawet o tym myśleć! Nie znajduję odpowiedniej obelgi dla tego, co zrobiłeś!”.

„Mówię ci, że to stało się nagle!” – powtarza Ferit, także podnosząc głos. Nie czuje się w żaden sposób winny tej sytuacji, a gwałtowna reakcja żony podnosi mu ciśnienie. – „To nie ja ją pocałowałem, tylko ona mnie!”. „Fericie, ona nie jest taka, zrozum! Nie wszyscy cię całują, gdy cię widzą! Ona pocałowała kogoś po raz pierwszy! To nie jest coś, co nic dla niej nie znaczyło!”. „Nie była przy zmysłach, była pijana. Dlaczego tak bardzo przesadzasz? Porzuć to w niepamięć”.

„Powiedziałam ci, że nie powinna tyle pić!” – Seyran obrzuca męża oskarżycielskim spojrzeniem. – „Może celowo ją upiłeś! Ty draniu! Jesteś obrzydliwy! Nienawidzę cię!” – Po raz kolejny uderza męża. Do pokoju wpada Gulgun i uspokaja kłócących się małżonków.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 24 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 21 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Mama i ciocia informują Sunę, że wieczorem odwiedzi ją jej przyszły mąż. Dziewczyna, choć wcześniej bardzo pragnęła małżeństwa, po zasmakowaniu życia w Stambule nie chce wracać do Gaziantep. Dzwoni do siostry, lecz ta nie odbiera telefonu. Seyran jest nadal wściekła na męża za pocałunek z Suną. Mówi mu, że piekło w domu ojca było lepsze niż życie z nim. Tymczasem Yusuf rozmawia z Pelin przez telefon. „Myślę, że oboje tego żałują” – oznajmia chłopak. – „Cały czas kłócą się ze sobą”.

„Dlaczego? Znasz powód?” – pyta kochanka Ferita. „Ostatnim razem pokłócili się z powodu studiów Seyran”. „No dobrze, ale dlaczego?”. „Ferit nie chce, żeby studiowała. Halis-aga pragnie wnuka”. „I nie ma to nic wspólnego z nami obojgiem?”. „O ile wiem, nie. Gdyby wiedzieli, byłby bałagan”. „Może lepiej, żeby wszyscy dowiedzieli się wszystkiego”. „A co, jeśli się rozstaną? Myślisz, że wrócą do nas?” – Yusuf zauważa stojącego obok Carlosa i rozłącza się.”

Seyran dowiaduje się, że jej mama jest chora, i jedzie do apartamentu. Gdy siostra otwiera jej drzwi, obie zatrzymują na sobie wzrok. W milczeniu wyczekują na reakcję tej drugiej. „Co z mamą?” – odzywa się w końcu Seyran, nadal bacznie przyglądając się siostrze, jakby chciała wejść do jej myśli i sprawdzić, czy to, co usłyszała od swojego męża, jest prawdą. „Jest lepiej. Nie ma gorączki, odpoczywa w moim pokoju”. „Dobrze. Taty nie ma?”. „Jest na tarasie”.

W przedpokoju pojawia się Hattuc. „Witaj, Seyran” – mówi ciotka. – „Gdzie twój mąż?”. „Ma trochę pilnej pracy. Przyjedzie po mnie później”. „Pospiesz się.” – Hattuc zwraca się do drugiej bratanicy. – „Do wieczora zostało mało czasu”. „Co się stanie wieczorem?” – docieka Seyran. „Przyjdzie mój przyszły mąż” – odpowiada Suna z głębokim smutkiem. Kazim nakazuje młodszej córce zostać na noc w domu. „Niech mąż po ciebie nie przyjeżdża” – mówi mężczyzna. – „Skoro Suna mogła zostać w rezydencji, ty też możesz zostać tutaj. To w końcu dom twojego ojca. Będziesz tutaj i będziesz opiekować się swoją matką. Zadzwoń do swojego męża i powiedz mu o tym”.

Ferit znajduje się w mieszkaniu Pelin, kiedy otrzymuje SMS od swojej żony: „Wieczorem przyjadą goście z Gaziantep. Mama jest chora. Czy będzie problem, jeśli zostanę tu na noc?”. Mężczyzna decyduje się zadzwonić do Ifakat, aby porozmawiać o sytuacji. „Co się stało, Fericie?” – pyta kobieta. „Mama Seyran jest chora, jesteśmy teraz u niej. Seyran chce spędzić noc u swojej mamy. Czy dziadek będzie sprawiał problemy?”. „Nie, to nie wypada. Nie możesz zostawić swojej żony samej. Przyzwyczai się do przebywania na zewnątrz bez ciebie i potem będzie nie do ujarzmienia. Ale jeśli będziesz z nią, porozmawiam z Halisem-agą”.

„Dobrze, zatem Seyran i ja wrócimy jutro rano” – oznajmia Ferit i rozłącza się. „Już idziesz?” – pyta Pelin z rozczarowaniem w głosie. „Nie” – odpowiada mężczyzna z szerokim uśmiechem. – „Seyran myśli, że jestem w domu. Moja rodzina myśli, że jestem u Seyran. To oznacza, że mogę spędzić z tobą całą noc!”. Szczęśliwa Pelin skacze z radości. Wieczorem w apartamencie zjawia się kandydat na męża Suny. Jest niewiele młodszy od jej ojca i ma dziecko z poprzedniego związku. Dziewczyna jest przerażona wizją małżeństwa z tym człowiekiem. Ferit i Pelin udają się razem do klubu. Choć jego oczy utkwione są w kochance, mężczyzna nie przestaje myśleć o Seyran.

ZDJĘCIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 25

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 22 października 2023; dzień: wtorek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

Mama i siostra uspokajają Sunę, że jej ojciec nie zgodzi się na ślub z o wiele starszym od niej kandydatem, który ma już dziecko. Tymczasem Ferit, będący pod wpływem alkoholu, wsiada za kierownicę i w drodze powrotnej do mieszkania Pelin zostaje zatrzymany przez policję. Jego samochód zostaje odholowany na policyjny parking. Gulgun, nie mogąc dodzwonić się do syna, dzwoni do Seyran. Dziewczyna bez trudu orientuje się, z kim jej mąż obecnie przebywa, i kryje go przed jego mamą.

Seyran wysyła do męża SMS-a: „Twoja mama dzwoniła. Myśli, że jesteś tutaj. Nie zdradziłam cię, nie martw się. Złamałeś jednak naszą umowę. Nietrudno domyślić się, z kim jesteś”. Nazajutrz Ifakat i Gulgun postanawiają odwiedzić chorą Esmę. Ferit musi szybko dojść do siebie i pojechać do apartamentu, nim mama odkryje, że nie spędził tam nocy. Suna domyśla się, że jej siostra zna prawdę o jej pocałunku z Feritem. Między siostrami dochodzi do konfrontacji.

Suna próbuje usprawiedliwić się przed siostrą Seyran, tłumacząc, że to ona, w stanie silnego upojenia alkoholowego, dokonała tego haniebnego czynu i nie wie, jak mogło do tego dojść. Seyran, zdruzgotana, pyta, jak mogła zrobić coś takiego, wybijać jej mężowi. Suna kontynuuje, próbując wytłumaczyć, że była kompletnie pijana. Obraz przenosi się na korytarz, gdzie rodzice dziewczynek podsłuchują rozmowę, Kazim starannie zakrywając usta ręką, by nie dać się poznać. Cierpliwie słuchają, starając się zrozumieć przyczyny konfliktu między córkami.

Seyran wytyka siostrze, że wcześniej ostrzegała ją przed nadmiernym piciem. Wyraża zdziwienie, że Suna mogła jej to zrobić, domaga się wyjaśnień. Suna próbuje tłumaczyć, ale Seyran upiera się, że to właśnie teraz pokazała swoje skrywane emocje. Kazim, przepełniony gniewem, wkracza do pokoju. Atakuje Seyran, chwytając ją za szyję, a następnie rzuca Sunę na ziemię. Pomimo wcześniejszego zaniechania planu wydania córki za mąż za wdowca, po tej oburzającej sytuacji postanawia go wznowić.

W kolejnej scenie Seyran i Ferit wracają do rezydencji, a mężczyzna zdaje się zauważać, że żona jest na niego jeszcze bardziej obrażona niż wcześniej. Dziewczyna wyznaje mu, że powiedziała wszystko swojej siostrze. Ferit zaskoczony reakcją, pyta dlaczego nie dotrzymała obietnicy zachowania milczenia. Seyran tłumaczy, że jej ojciec podsłuchał ich kłótnię i zareagował drastycznie, decydując o wydaniu Suny za mąż za starszego mężczyznę. Ferit pytająco pyta, dlaczego nie poinformowała go o tym wcześniej. Seyran, pełna gniewu, oskarża go o egoizm i brak troski o innych. Ferit usiłuje obronić swoje stanowisko, jednak atmosfera wciąż jest napięta, a żona oskarża go o próby kontroli. Słowa wygłaszane przez Seyran pełne są goryczy i wściekłości.

Dzwoni telefon od Suny, a jej siostra, Seyran, odbiera połączenie. Suna wydaje się bardzo zdenerwowana i płacze. Informuje Seyran, że następnego dnia zabiorą ją do Gaziantep, gdzie ma zostać natychmiast wydana za mąż, podobnie jak Seyran. Suna jest przerażona i błaga o pomoc, mówiąc, że nie jest w stanie znieść tej sytuacji i nawet zagraża sobie życiem. Seyran uspokaja ją, obiecując, że znajdzie rozwiązanie. Suna prosi o przekazanie informacji Feritowi, aby ten interweniował. Po rozmowie z siostrą Seyran zaniepokojona opowiada mężowi, Feritowi, o sytuacji. Prosi go, by zrobił cokolwiek, znalazł rozwiązanie i porozmawiał z dziadkiem Suny. Ferit, początkowo oporny, zaczyna rozumieć powagę sytuacji i pyta, co może zrobić.

Seyran, pełna rozpaczy, opada na łóżko, ukrywając twarz w dłoniach i zaczyna płakać. Prosi męża, Fericie, o wybaczenie i obiecuje, że zrobi wszystko, aby uratować swoją siostrę. Ferit, nieufny, zastanawia się, czy może znowu jej zaufać. Seyran błaga go o szansę i przekonuje, że zrobi wszystko, co on zażąda. W odpowiedzi mężczyzna wyciąga koszulę nocną z szuflady i kieruje, by ją założyła. Seyran czuje się zdezorientowana i przytłoczona sytuacją. Ferit bezlitośnie naciska, sugerując, że jest to jej jedyna szansa na pomoc siostrze. Niechętnie, pełna niepokoju, Seyran bierze koszulę i udaje się do łazienki, zastanawiając się, czy ma pójść za żądaniem męża, aby ocalić swoją siostrę.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 21, 22, 23, 24, 25 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK WCZORAJSZY ODCINEK odc. 21, 22, 23, 24, 25  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1

  • ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZŁOTY CHŁOPAK GRANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę