Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 16, 17, 18, 19, 20 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinki 16, 17, 18, 19, 20 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD - streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 16, 17, 18, 19, 20 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinek 16, 17, 18, 19, 20 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  16, 17, 18, 19, 20 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

>> Złoty chłopak odcinki 11, 12, 13, 14, 15 ZA DARMO onlineOglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie, Co wydarzy się w serialu?>>

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 16, 17, 18, 19, 20 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 16 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 16, 17, 18, 19, 20  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 16

Seyran wspiera pobitego Yusufa i próbuje pomóc mu podnieść się. Pokonany chłopak odgraża się, że gdyby byli sami, pokazałby Feritowi. Pyta z troską, czy jest wszystko w porządku i czy Seyran nie została skrzywdzona. Jednak dziewczyna stanowczo odpowiada, że to Yusuf skrzywdził ją emocjonalnie i radzi mu wrócić do swojego kraju, zapominając o niej. Następnie Seyran oddala się, a Abidin otwiera drzwi samochodu, aby ją zabrać. Pyta o Ferita, ale Abidin tłumaczy, że mąż musi się uspokoić, radząc jej nie atakować go teraz emocjonalnie. Seyran wsiada do pojazdu.

W kolejnej scenie małżonkowie znajdują się w sypialni. Seyran stoi przed Feritem z głową opuszczoną, przypominając dziecko skruszone przed rodzicem po złapaniu na czymś złym. Dziewczyna stara się wyjaśnić, że sytuacja nie była taka, jak mógłby sądzić. Ferit jednak nie wierzy jej i zapytuje, dlaczego spotkała się z Yusufem, szczególnie że prosił ją, aby go zawiadomiła, jeśli coś złego się wydarzy. Niepewnym głosem Seyran przeprasza i mówi, że musiała się z nim spotkać, a kiedy Ferit wrócił, już się kłócili. Ferit jest zdezorientowany i zaniepokojony tą sytuacją.

Córka Kazima, nieprzekonana, że będzie to ostatnie spotkanie, zdeterminowana zapewnia: „To na pewno ostatni raz, naprawdę się spotkaliśmy po raz ostatni”. Mąż jednak wyraża wątpliwość, zaznaczając, że czy będzie musiał stale pilnować swojej żony. Przypomina jej, że nie są w domu ojca, a obecnie reprezentują nazwisko Korhan. Rzuca jej spojrzenie pełne pogardy, oskarżając ją o kłamstwo i niskie poczucie wartości. Próbuje zmusić ją do wydania emocji i krzyczenia, wyrażając swoje rozgoryczenie i nienawiść wobec samego siebie za sytuację, w jaką ją doprowadziła.

Seyran odradza się traumatycznych wspomnień z dzieciństwa, w których ojciec traktował ją w podobny sposób. W tej sytuacji czuje się sparaliżowana, niezdolna do obrony przed oskarżeniami męża. Nagle słychać pukanie do drzwi. Pojawił się Latif, informując, że Halis chce ich widzieć. Bez wahania małżonkowie udają się do pokoju starego nestora. Ferit, teraz przejęty i zaniepokojony, pyta, co się stało. W tej chwili to on wygląda przed Halisem, podobnie jak wcześniej jego żona.

Halis domaga się wyjaśnień. Okazuje się, że do ich rezydencji przybył gość z ojczyzny Halisa, jednak zostali mu odmówieni wstępu. Ferit próbuje wyjaśnić, że podjęcie tej decyzji było konieczne. Halis nie kryje, że wie o tym fakcie. Seyran, przerażona, drży ze strachu. Ferit chwyta jej dłoń i wyjawia prawdę, mówiąc, że to przyjaciel Seyran z liceum, który przyleciał do Stambułu, by złożyć życzenia szczęścia. Na początku nawet Ferit nie wiedział o kim mowa, co doprowadziło do bolesnej sytuacji i zraniło jego żonę.

Brat Fuata kontynuuje wyjaśnienia, relacjonując, że spotkał się z osobą, o której mowa, i wyjaśnił sprawę. Podkreśla, że gdyby to, co słyszano, było prawdą, czy trzymałby tak mocno rękę swojej żony. Halis, zwracając się do Seyran, pyta o jej zdanie w poważnym tonie. Dziewczyna potwierdza to, co opowiedział Ferit i przeprasza za konieczność wysłuchania takich informacji. Halis podkreśla, że kłamstwo jest kuszące, jednak zachęca do wiary w siebie i ufności w wiarę męża. Uznaje to, co mówi Seyran, i każe im odejść.

Małżonkowie opuszczają pomieszczenie. Ferit na korytarzu natychmiast odsuwa rękę od żony, odczuwając odrazę. Halis zwraca się do asystenta, Latifa, z pytaniem, co sądzi o całej sytuacji, biorąc pod uwagę brak dowodów na poparcie oskarżeń. Latif informuje, że przekazał jedynie to, co usłyszał, uznając, że Halis powinien być świadomy. Halis uznaje trafność jego postępowania i zachęca, aby w razie kolejnych prób oczerniania synowej, Latif kontynuował odpowiednie działania i informował go o tym.

Ferit postanawia zagrać scenę zasłabnięcia w sypialni, aby wystraszyć żonę i zemścić się na niej za spotkanie z Yusufem. Chce, aby poczuła strach i niepokój. Sultan, matka Ferita, ostrzega go, że Halis stracił do niego zaufanie i wysłał ludzi, którzy śledzą jego ruchy. Akcja przenosi się do wieczora, gdy Ferit wychodzi na balkon i kontaktuje się telefonicznie z kochanką, Pelin. Pyta, jak się ma, opowiadając jej o presji ze strony dziadka, który chce, aby do rana ukończył szkic. Pyta, co robi Pelin. Ta kłamie, twierdząc, że jest w domu i ogląda coś. Jednak Ferit zauważa, że jej głos brzmi dziwnie i pyta o to. Pelin z trudem ukrywa fakt, że aktualnie jest z innym mężczyzną w samochodzie. Ferit oznajmia, że może dzwonić do swojej dziewczyny wtedy, kiedy chce, bez potrzeby pytania o zgodę. Odpowiada jej z irytacją, a wtedy słychać dźwięk klaksonów samochodowych w słuchawce.

„Co to za hałas, Pelin?” – docieka zaciekawiony mężczyzna. – „Czy na pewno jesteś w domu?”. „Mówię ci, że jestem w domu. Gdzie miałabym być?”. „Nie ważne. Seyran się obudziła. Oddzwonię później”. Ferit cicho opuszcza dom, unikając zauważenia przez służbę i ochronę. Zatrzymuje taksówkę i zmierza do mieszkania swojej kochanki, nieufny wobec jej zapewnień o byciu w domu. Kiedy Pelin wpuszcza go do środka, od razu sprawdza każde pomieszczenie. Dochodzi do łazienki, której drzwi są zamknięte.

Po chwili drzwi łazienki otwierają się, a staje przed nim mężczyzna, z którym Pelin wcześniej była samochodem. Ferit jednak go rozpoznaje. „Burak” – wymawia imię tego mężczyzny. W jego głosie słychać wyraźną ulgę. Okazuje się, że to nie był kochanek jego kochanki.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 17 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 17 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Ferit budzi się obok Pelin z przerażeniem, widząc, że jest już rano. Natychmiast wstaje, zakłada buty i kontaktuje się z żoną. Informuje ją, że jest poza domem i wraca. Prosi, aby go ukryła, zanim wróci. Seyran, która została obudzona przez telefon męża, zasypia go. Ferit rozłącza się i natychmiast wchodzi do sypialni. Tam słyszy pukanie i głos Latifa. Seyran mówi mu, że Ferit jest w łazience, a następnie skupia się na dokończeniu szkicu pierścionka, który mąż miał przygotować na prośbę dziadka.

Dzięki pomocy Abidina, Feritowi udaje się wrócić do domu, unikając podejrzeń. Halis, podziwiając wykonaną przez Seyran pracę, docenia jej szkic pierścionka. Jednak zauważa, że projekt wydaje się autorstwa innej osoby. W kolejnej scenie Suna odwiedza galerię, a za nią Yusuf, który niepostrzeżenie wchodzi do kabiny przebieralni.

„Diabeł cię przysłał!” – krzyczy dziewczyna. – „Co tu robisz? Jak mnie tu znalazłeś?”. „Robię to, co sobie postanowię” – odpowiada Yusuf. – „Czuję się bardzo źle. Musiałem się z tobą zobaczyć”. „Dlaczego? Pilnuj swoich spraw!”. „Nie mogę znieść, że Seyran jest w takiej sytuacji”. „A ty nadal o tym! Gdzie byłeś, kiedy cię potrzebowała? Otrzymane ciosy też nie uczyniły cię mądrzejszym”. „Wiesz to od Seyran? Powiedziała ci, że mnie pobił? Posłuchaj, jestem tutaj jak włóczęga. Błagałem i płakałem. Co jeszcze mogę zrobić?”.

Winda zatrzymuje się, Suna wychodzi i energicznie kieruje się w stronę apartamentowca, w którym przebywa jej rodzina. Yusuf nie poddaje się i podąża za nią. „Powinieneś zachować taką determinację w Gaziantep” – mówi dziewczyna. – „Teraz próbujesz być bohaterem, ale bitwa już się skończyła”. „Oni trzymają ją tam jak niewolnicę. Nie widzisz tego?”. „Yusufie, ile razy musi ci powiedzieć, żebyś trzymał się z daleka od niej? Na miłość boską, przestań już. To będzie najlepsze”.

„Nie ruszę się nigdzie bez Seyran” – stanowczo oznajmia Yusuf. – „Kocham ją. Wiem, że ona także o mnie nie zapomniała. Ona także mnie kocha. Korhanowie doprowadzają mnie do szału. Tylko Seyran może mnie uspokoić. Przekaż jej to!”. Wieczorem małżonkowie oraz ich rodziny gromadzą się w restauracji. Siostry wykorzystują okazję, by porozmawiać w łazience. „Siostrzyczko, z Yusufem nie jest dobrze” – informuje Suna. – „Ciągle powtarza, że jesteście w sobie zakochani i że o nim nie zapomniałaś. Wygadywał mi dzisiaj najróżniejsze rzeczy”.

„To jest szaleństwo” – komentuje Seyran. – „Nie wiem, co mam z tym zrobić. Czy powinnam sobie napisać na czole, że go nie chcę?”. „Próbowałam go uspokoić. Ale ty też staraj się trzymać z dala od problemów. W przeciwnym razie mogą cię zmusić do rezygnacji z nauki”. „Nie rozumiem, dlaczego Ferit tak bardzo przesadza z Yusufem”. „Jesteś naprawdę taka naiwna? On napadł na Yusufa. Wybrał ciebie zamiast mnie. Zastanów się, dlaczego to zrobił”. „Bo jest draniem”. „Jesteś naiwna! Zakochał się w tobie po uszy, chociaż nie zdaje sobie z tego sprawy”. „Prawda. Nawet nie rozumie, co to znaczy miłość” – odpowiedziała Seyran. – „A nawet gdyby rozumiał, nie zrobiłby tego swojej dziewczynie. Naprawdę mi jej szkoda”. Kiedy Suna i jej siostra wychodzą z łazienki, drzwi jednej z kabin się otwierają. Pelin wychodzi i idzie w stronę stołu, przy którym siedzą Sanlicowie i Korhanowie. Przedstawia się Seyran, ale nie ukrywa, że już wcześniej się spotkały.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 18 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 18 października 2023; dzień: piątek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Akcja odcinka rozpoczyna się w restauracji, gdzie Ferit opuszcza stolik, by porozmawiać z kochanką. Zaskoczony pytaniem Pelin, dlaczego pojawiła się przy ich stole, mężczyzna wyraża swoje zdziwienie. Pelin tłumaczy, że to ich trzecia rocznica i przyniosła prezent, dodatkowo składając życzenia. Ferit stanowczo odmawia siadania z nią razem przy stole. Wtedy Pelin postanawia go pocałować. Nagle pojawia się Seyran, która zwraca się do męża z pytaniem, czy tak traktuje swoją rodzinę. Wyraża swój wstręt i zdziwienie obecnością kochanki w takiej sytuacji. Seyran stwierdza, że jeśli Ferit ma zamiar ujawnić wszystko, nie ma problemu, niech to zrobią przed wszystkimi. Pelin próbuje podważyć pozycję Seyran jako żony Ferita, ale ta nie daje się zastraszyć. Ostatecznie Ferit każe Pelin zamknąć się.

Seyran zainteresowana, chce wysłuchać, co Pelin ma do powiedzenia. Jednak w tym momencie interwencja Suny, siostry Seyran, przerywa ich rozmowę i prosi, by wróciła do stolika. Seyran, zgodnie z prośbą siostry, opuszcza miejsce. Pelin decyduje się wejść do łazienki, za nią idzie Suna. Tam Suna wyrzuca Pelin, że obraziła Seyran, nazywając ją małomiasteczkową dziewczyną. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta, a Suna mocno trzyma Pelin i pyta, czy rzeczywiście tak myśli o siostrze. Grozi jej, że jeśli jeszcze raz znieważy Seyran, to jej bogactwo nie ocali jej przed surowymi konsekwencjami. Ostatecznie puści Pelin, ostrzegając ją, że to było ostatnie ostrzeżenie. Pelin, przytłoczona sytuacją, zostaje sama w łazience, z trudem kontrolując swoje emocje.

Suna udziela wsparcia Fuatowi, pełniąc rolę tłumacza podczas rozmowy z klientem z Francji. Kazim wyraża zgodę, aby jego starsza córka została asystentką brata Ferita. Po powrocie do domu, Halis wzywa Ferita i z dumą informuje go, że mistrz Necip pochwalił jego szkic. Ferit jest zachwycony tym uznaniem i wchodzi do sypialni pełen radości. Jednak jego nastrój szybko zmienia się, gdy Seyran porusza kwestię obecności jego kochanki w restauracji.

Seyran konfrontuje Ferita z tym, dlaczego zaprosił Pelin do restauracji, gdy jej rodzina była tam obecna. Ferit próbuje wyjaśnić, że nie wiedział o tym, że Pelin będzie tam, a dzisiaj jest ich trzecią rocznicą. Seyran, choć ironicznie, zauważa, że ktoś wytrzymał z nim aż trzy lata. Ferit stara się zachować spokój i tłumaczy, że zawsze był szczery. Jednak Seyran podkreśla, że to nie tylko kwestia szczerości – obwinia go za podsłuchanie rozmowy z Yusufem. Ferit chce zakończyć ten temat, ale Seyran upomina go, mówiąc, że jeśli ingeruje w jej życie, ona będzie ingerować w jego. Ostatecznie wyznaczają swoją „umowę”.

Ferit zaczyna rozmowę z Seyran, wyrażając zdziwienie i lekką irytację, że jest tak uparta. Seyran stawia na szczerość i tłumaczy, że będzie spotykać się z Yusufem, ilekroć Ferit będzie z Pelin. Ferit próbuje zrozumieć, co się zmieniło, ponieważ wcześniej zdawało się, że nie zależy jej na tym, z kim spotyka się Ferit. Seyran wyraża determinację i zapowiada, że zobaczymy, kto będzie zazdrosny.

Następnego dnia ogłoszone zostają wyniki egzaminu wstępnego na studia. Yusuf informuje Seyran o swoim sukcesie. Ferit, podsłuchując tę wiadomość, akceptuje warunek swojej żony. Postanawia zerwać z Pelin, jeśli Seyran nie będzie spotykać się z Yusufem. Podczas śniadania Seyran dzieli się swoim wynikiem egzaminu, a Halis zapytuje o plany małżonków na przyszłość.

Ferit wyjawia, że on i Seyran rozmawiali o ważnej sprawie. Halis zachęca ich do zdradzenia tajemnicy, a Ferit wychodzi z nią, mówiąc, że trudno mówić o tym przy stole. W końcu wyznaje, że oboje pragną powiększyć rodzinę i mieć dziecko, chociaż jest świadom, że to trudne połączenie z nauką na studiach. Proponują, że Seyran rozpocznie studia później, skupiając się teraz na rodzicielstwie. Halis bardzo się cieszy z tej decyzji i chwali synową za wybór.

Jednak Seyran pozostaje milcząca, czując, że mąż wystawił ją na próbę, ogłaszając te decyzje w obecności rodziny. Gulgun i Orhan wydają się zadowoleni, ale Fuat i Asuman ukazują smutek na swoich twarzach, bo temat dzieci jest dla nich bolesny i trudny.

W ostatniej scenie odcinka pojawia się taksówka z Yusufem, który zatrzymuje się przed rezydencją. Tajemniczość otacza cel jego wizyty – czy Seyran zdecyduje się na studia, a znajomość Suny i Fuata przerodzi się w romans? To pytania, które pozostają nierozstrzygnięte.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 19 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 16 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Seyran wybucha gniewem wobec męża za to, co powiedział podczas śniadania, burząc jej marzenia o studiowaniu. Wyraża swoje rozczarowanie, rzucając na Ferita wzgardliwe spojrzenie. Mężczyzna odpowiada, sugerując, że to dokładnie tego chciała. Dla niej nauka była jedynym celem i marzeniem życiowym. Seyran jest zdeterminowana, chce, aby Ferit to naprawił. Ferit próbuje tłumaczyć, że to marzenie starej Seyran, a obecnie oferuje jej coś więcej. Chce, by stała się panią domu, jako żona, która nosi to samo nazwisko.

Jednak to wywołuje jeszcze większą frustrację u Seyran. W oburzeniu zwraca mu uwagę, że nie marzy o dziecku, jak Pelin, jego kochanka. Ferit broni się, ale ona uznaje to za bezzasadne. Komentuje, jak długo potrwa ta rodzenna farsa, ale Ferit odwołuje się do jej pozycji jako synowej Korhanów, korzystając z ich przywilejów. Jego słowa są kpiną z jej pragnień naukowych i dają do zrozumienia, że studia to zbytek, ponieważ już osiągnęła status w ich społeczności.

Seyran wyraża swój gniew wobec męża, oznajmiając mu, że go nienawidzi i uznaje za obrzydliwego oraz pozbawionego rozumu. Ferit odpowiada, sugerując, że gdyby jej takie słowa padły wcześniej, mogłoby to wpłynąć na wynik spotkania z jego dziadkiem. Mężczyzna przekonuje ją, że teraz są zmuszeni do tego, by stworzyć pozory normalności i dać jego dziadkowi wnuka. Seyran podkreśla, że ich małżeństwo nie jest prawdziwe, ale Ferit utwierdza ją w przekonaniu, że muszą działać jak prawdziwi małżonkowie. Dodaje, że od teraz także będzie wierny i związany z nią w monogamicznym związku.

Seyran zgadza się na tę umowę, prosząc męża, by naprawił sytuację. Ferit nie rozumie, jak nagle jej uczucia zmieniły się i jak wkrótce mogła zgodzić się na takie ustalenia. Wspomina, że był gotowy ją wspierać, ale nie pozwoli, by zrobiła z niego głupca. Wyraża swoje frustracje związane z sytuacją, w jakiej znaleźli się pod wpływem decyzji dziadka i presji rodziny, oraz zaznacza, że nie chce być związany ich nakazami. Dochodzi także do kwestii Yusufa, który ciągle się do niej odzywa, co budzi jego niezadowolenie.

Latif wezwany zostaje do gabinetu dziadka razem z Feritem i Seyran. Gdy tam dotrą, zastają niespodziewanie Yusufa – chłopak został nowym pracownikiem w rezydencji. Ferit, zirytowany obecnością rywala, chce zaatakować go ponownie, ale Seyran powstrzymuje go, obawiając się, że to narazi ich na zdemaskowanie. Ferit zaczyna pakować swoje rzeczy, przygotowując się do wyjścia. Przed opuszczeniem pokoju ostrzega żonę, że nie chce, aby rozmawiała z Yusufem w jego nieobecność, przestrzegając, że muszą zachować pozory, szczególnie w kwestii studiowania Seyran.

Gulgun zatrzymuje swojego syna na korytarzu i zdecydowanym tonem karcącym każe mu wejść do swojego pokoju. Wyraża rozczarowanie zachowaniem syna wobec Seyran rano. Wskazuje, że zawsze była przy nim, ale nie akceptuje, że teraz Seyran musi wybierać między nauką a macierzyństwem. Ferit, zamykając sprawę, prosi, aby porozmawiała o tym z Seyran i odchodzi. Gulgun zwraca uwagę na to, że nikomu nie uda się uwierzyć w to kłamstwo podane przy stole.

Ferit przypomina matce, że pierwotnym planem było przywiezienie do domu spokojnej dziewczyny, która miała siedzieć cicho w kącie. Wyraża zdziwienie, że plan uległ zmianie po tym, jak dowiedział się o zainteresowaniu Seyran. Następnie prosi matkę, aby zatrzymała w pracy dalekiego krewnego Seyran, Yusufa, sugerując, że wtedy będą mogli porozmawiać o wszystkim. Gulgun nie do końca rozumie powód, ale Ferit wyraźnie informuje, że nie chce Yusufa w domu.

Gulgun pytając syna, czy jest normalny, dowiaduje się, że jest zazdrosny o Seyran z powodu Yusufa. Chłopak otwarcie przyznaje się do swoich uczuć. Matka wyraża zadowolenie, że Ferit nie ukrywa już swoich emocji i obiecuje, że zajmie się tą sprawą. Suna zaczyna pracę jako asystentka Fuata i przyjeżdża z Kazimem do rezydencji, co stanowi wyzwanie w ukrywaniu obecności Yusufa przed ojcem.

Ferit spotyka się z Pelin i ta relacjonuje mu swoją wersję rozmowy, którą podsłuchała między Suną a Seyran. Opowiada, że Seyran wyraziła miłość do Yusufa, ale zdecydowała się trzymać od niego z daleka dla jego dobra. Dodała, że Yusuf powinien być cierpliwy. Ferit odrzuca te informacje, nie chcąc uwierzyć w zdradę żony. Pelin sugeruje, żeby zapytać Seyran o to zdarzenie. Ferit opuszcza mieszkanie Pelin, zaniepokojony tym, co usłyszał.

ZDJĘCIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 20

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 17 października 2023; dzień: wtorek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

Suna, znów rozlewając kawę, przeżywa emocjonalny moment i zaczyna płakać. Fuat stara się ją pocieszyć w trudnym dla niej chwili. Nagle do gabinetu wchodzi Asuman. Widząc swojego męża tak blisko młodej dziewczyny, zaczyna odczuwać zazdrość. W trakcie rozmowy z Halisem, Kazim dowiaduje się o obecności w rezydencji Yusufa, który rzekomo jest dalekim krewnym. Zaintrygowany wychodzi na zewnątrz, gdzie zastaje swoje córki rozmawiające z nieznanym mu młodzieńcem.

Zaniepokojony pytaniem „Kim jesteś?”, Kazim stawia chłopaka w niezręcznej sytuacji. Chłopak staje się przestraszony i prosi Kazima o pozwolenie na pocałowanie jego ręki. Kazim nalega na poznanie tożsamości chłopaka. Okazuje się, że to syn grabarza Ali, który przybył do Stambułu i zatrzymał się u Halisa, słysząc, że nie odrzuca ludzi ze swojej okolicy. Chłopak tłumaczy, że posłużył się imieniem Kazima, aby uzyskać pomoc. Kazim jednak nie jest zadowolony z tego faktu i wyraża niezadowolenie z tego, że młodzież z tej samej szkoły co jego córki zaczyna teraz szukać pracy w ich rezydencji.

Kazim zwraca się do swoich córek, zadając pytanie, czy Yusuf jest tam z powodu ich inicjatywy i czy chcą uczynić go winnym morderstwa. Yusuf przekonuje, że skłamał Halisowi, aby dostać pracę, i zrobił to w trudnej sytuacji. Następnie Ibo wychodzi na zewnątrz i prosi Yusufa o pomoc, po czym obaj oddalają się. Kazim grozi córkom, obiecując, że rozejdzie się po szczegóły. Wchodzi do środka rezydencji, żegna się z Korhanami i wraca z Suną do apartamentowca.

Po jakimś czasie wraca Ferit. Widząc, że Yusuf myje samochód, chwyta go za gardło i przyciska do maski. Pyta, czy pobicie mu nie wystarczyło i ostrzega go. Ferit grozi, że ma opuścić dom, inaczej… Yusuf szydzi, pytając, czy zamierza skarżyć się swojemu dziadkowi. Ferit go puszcza i wraca do domu. Yusuf woła za nim, mówiąc, że Seyran go nadal kocha, a on także ją. Obiecuje, że opuszczą rezydencję, trzymając się za ręce, i Ferit to zobaczy.

Ferit, choć zaniepokojony, próbuje ukryć swoje uczucia, zareagowawszy na sytuację z Yusufem śmiechem, który ma zakryć jego gniew. Jednak wewnętrznie czuje się wściekły. Następnie Kazim wyładowuje swoją złość na Sunie, doprowadzając ją do płaczu. Abidin, który odwiózł Kazima i Sunę do apartamentowca, kontaktuje się z Feritem, pytając, czy Seyran nie powiedziała mu niczego ważnego. Ferit jest zdezorientowany i nie rozumie, co mogłoby się wydarzyć. Obawia się o Sunę i jest zaniepokojony zachowaniem Yusufa. Zastanawia się, czy ten człowiek może być psychopatą, zwłaszcza po tym, jak widział, że Suna była przerażona i trzęsła się ze strachu w jego obecności. Istnieje obawa, że mogą być zagrożone.

Ferit, zaniepokojony informacją od brata, obiecuje mu, że porozmawia z Seyran. Opuszcza pokój i idzie na balkon, gdzie zastaje swoją żonę. Widząc, że jest zrozpaczona, pyta, co się stało, próbując znaleźć rozwiązanie dla jej problemów. Seyran, pełna łez, wyznaje mu, że jej siostra rozmawiała z Yusufem, co zostało zauważone przez ojca. Ferit zaniepokojony pytaniem o możliwość agresji ojca wobec siostry Seyran, widząc jej spojrzenie, już wie, że to realne zagrożenie.

Następnie Ferit kontaktuje się z teściem, pytając, czy wrócił do domu. Po uzyskaniu potwierdzenia, pyta o Sunę i chce z nią rozmawiać. Po odmowie, opowiada o zmartwieniu dotyczącym płaczącej Seyran. Chce dowiedzieć się, co się stało, ale jest zaniepokojony widząc, że coś mogło wpłynąć na stan emocjonalny jego żony.

Kazim, ojciec Suny i Seyran, odpowiada na pytania Ferita dotyczące zaniepokojenia żony i córek. Ferit chce dowiedzieć się, dlaczego Kazim jest powodem strachu dla tych kobiet. Kazim tłumaczy, że jako ojciec i mąż musi być różnymi dla swoich córek i żony: czasami kochać, czasami szanować, a czasami sprawiać, żeby się bali. Ferit jednak docieka, czy dzisiaj wydarzyło się coś, co powinien wiedzieć, co spowodowało takie zachowanie Suny i Seyran.

Kazim zapewnia, że gdyby było coś istotnego, powiedziałby Feritowi. Proponuje, że jutro Ferit może zapytać Sunę o to, co go interesuje, podczas rodzinnego spotkania. Ferit zgadza się z tą propozycją, wyrażając swoją wdzięczność. Po zakończeniu rozmowy Kazim zauważa, że Suna jest zdruzgotana i próbuje uspokoić się przed Feritem, bojąc się, że ojciec wpadnie w szał, gdyby zorientował się w jej stanie.

Kazim, ojciec Suny i Seyran, kontynuuje rozmowę z Feritem przez telefon, uspokajając go i obiecując, że wywoła u Suny efekt zastanowienia nad swoimi postępowaniami. Ferit po rozmowie wyraża przekonanie, że teraz ojciec Suny będzie bardziej ostrożny. Seyran, wdzięczna za pomoc Ferita dla jej siostry, przytula się do męża, co zaskakuje go. Następnie akcja przenosi się do apartamentu, gdzie ojciec ostrzega Sunę przed zdradzaniem wydarzeń sprzed chwili. Grozi jej poważnymi konsekwencjami, jeśli opowie o tym komukolwiek. Sfrustrowana Suna oddala się do swojego pokoju.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 16, 17, 18, 19, 20 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK WCZORAJSZY ODCINEK odc. 16, 17, 18, 19, 20  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1

  • ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZŁOTY CHŁOPAK GRANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę