Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 11, 12, 13, 14, 15 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinki 11, 12, 13, 14, 15 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD - streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 11, 12, 13, 14, 15 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie, Co wydarzy się w serialu?

Złoty chłopak odcinek 11, 12, 13, 14, 15 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  11, 12, 13, 14, 15 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

>>Złoty chłopak odcinki 6, 7, 8, 9, 10 ZA DARMO onlineOglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VODstreszczenie, Co wydarzy się w serialu? >>

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 11, 12, 13, 14, 15 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 11 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 11, 12, 13, 14, 15  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 11

Rodzina Seyran przybywa do Stambułu i zakwaterowuje się w apartamencie na szczycie wieżowca, który należy do Korhanów. Kazim samodzielnie dociera do rezydencji, starając się skupić na sobie całą uwagę Korhanów. Halis jest zdenerwowany na rodzinę, że ukryli przed nim incydent z omdleniem Ferita. Fuat przyłapuje swoją żonę na czytaniu artykułu o adopcji. Następnego dnia kobieta przechodzi operację usunięcia jajników, co definitywnie przekreśla jej szanse na zajście w ciążę. Ferit potajemnie zabiera żonę do jej mamy, cioci i siostry.

Ferit ma osobną rozmowę z Suną. „Muszę cię przeprosić” – mówi chłopak. – „Nie chcę, żeby między nami były jakiekolwiek nieporozumienia”. „Nie musisz się przepraszać. Tego dnia byłam niezręczna. Rozlałam kawę”. „To nie ma z tym nic wspólnego. Po prostu tak się złożyło. Kiedy znowu spotkałem Seyran…”. „Znowu ją spotkałeś?” – Dziewczyna kieruje pytające spojrzenie na szwagra. „Seyran i ja poznaliśmy się wcześniej w sklepie z baklavą. Mieliśmy tam mały spięcie. Nie powiedziała ci o tym?”

„Nie… Chodzi o coś innego” – zataja Suna. Uśmiecha się, choć wewnętrznie czuje frustrację wobec siostry. – „Nie ma znaczenia, między nami nie ma problemu. Wszystko jest w porządku”. „Cieszę się. No to do zobaczenia” – Ferit odchodzi. W międzyczasie Halis odwiedza pracownię, aby zobaczyć postępy swojego wnuka. Okazuje się, że Ferit nie pojawił się dziś w pracy, twierdząc, że jest chory.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 12 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 12 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

Po wyjściu siostry i szwagra, Suna rozmawia z matką. „Oni znali się już wcześniej” – oznajmia poirytowana. – „Seyran nas oszukała, mamo!”. „Oszalałaś? Skąd mieliby się znać?”. „Znali się! A ja myślałam, że to moja wina, bo rozlałam kawę. A ona pracowała za moimi plecami! Oni się znali!”. „Już dobrze, córko, uspokój się” – Esme głaszcze włosy dziewczyny. – „Nie pozwól, żeby ciocia Hattuc zobaczyła cię w takim stanie”. „Seyran musi mi to wytłumaczyć, mamo!”.

Wieczorem Halis wygarnia wnukowi za to, że nie pojawił się w pracy i zmusił go do kłamstwa. Swoją złość wyładowuje także na Orhanie i Ifakat. Suna rozmawia z Yusufem przez telefon. „To nie miało nic wspólnego z moim upadkiem” – mówi do słuchawki. – „Seyran oszukała i ciebie, i mnie. Trzymała w tajemnicy to, że się znają. Dlaczego, Yusufie? Zapytaj się jej o to! Miałeś odwagę stanąć przede mną, więc się zapytaj!”. W środku nocy pijany Ferit wraca do sypialni przed drzwiami tarasowymi. Przybył po spotkaniu z Pelin. Seyran pomaga mu dojść do łóżka.

Nazajutrz rano Seyran prosi służbę o wymianę pościeli, która została zabrudzona przez Ferita, gdy ten położył się w butach na łóżku. Sultan jest przekonana, że małżonkowie spędzili razem noc i jest bardzo zaniepokojona tym faktem, o czym informuje Ifakat. Niedługo potem do rezydencji przybywa Yusuf! „Co tu robisz?” – pyta Seyran, wychodząc na spotkanie swojego byłego chłopaka. „Odchodzę od zmysłów od zeszłej nocy. Zaryzykowałem wszystko i postanowiłem przyjechać. Jesteś mi winna wyjaśnienia”.

„Jakie wyjaśnienia? O czym mówisz?” – nie rozumie dziewczyna. Przy drzwiach pojawia się Ferit i patrzy pytająco na przybyłego. – „To nic. Poradzę sobie” – dotyka ręki męża, dając mu do zrozumienia, że wszystko jest w porządku. „Będę w pobliżu” – Ferit odchodzi. „Co mam ci wyjaśnić?” – pyta Seyran, obrzucając Yusufa nieprzyjaznym spojrzeniem. – „Nie wstydzisz się pokazywać mi się?”. „Ja mam się wstydzić? Ty z nim…”

„Zamilcz!” – Seyran wypycha chłopaka za schody. „Znałaś go wcześniej? Odpowiedz mi!”. „O czym ty mówisz?” – Dziewczyna robi wielkie oczy. „Suna mi powiedziała. Widziano was w sklepie z baklavą”. „Tak słabo mnie znasz? Jesteś głupi? Przecież powiedziałam ci, żebyśmy uciekli!”. „Musisz mi powiedzieć prawdę. Zniszczyłem wszystkie mosty i przyjechałem tutaj. Nie ma już odwrotu”. „Teraz to sobie uświadomiłeś?”. „Straciłem już głowę. Nie odejdę, dopóki nie porozmawiamy”. „Yusufie, stawiasz mnie w trudnym położeniu. Nie rób tego”.

„A ty sama mnie w jakim położeniu postawiłaś?” – pyta przybyły. „Dobra, porozmawiamy, ale nie teraz. Nie teraz i nie tutaj. Czy chcesz poznać prawdę czy zniszczyć mnie?” – pyta Seyran. „Dobrze. Odblokuj mnie na swoim telefonie. Czekam na twój telefon. Albo wrócę. Jeśli mamy cierpieć, będziemy cierpieć razem”. W następnej scenie Seyran jest w sypialni razem z mężem. Przyznaje, że Yusuf był jej byłym chłopakiem.

„To naprawdę ciekawe” – mówi Ferit. – „Nie wiedziałem o nim. Dlaczego on tu jest?”. „Ja również nie mam pojęcia. Powiedział, że moja siostra zadzwoniła do niego i powiedziała mu, że ty i ja znaliśmy się już wcześniej”. „Co to ma do rzeczy? Kim on w ogóle jest, żeby przychodzić tu wczesnym rankiem?”. „Kiedy przyszedłeś prosić o rękę mojej siostry, wciąż byłam z nim razem. Gdy wybrałeś mnie, pobiegłam do niego i powiedziałam, że powinniśmy uciekać. Niestety, nie miał odwagi. Później zerwaliśmy”.

„Chwileczkę. Co mu powiedziałaś?” – dopytuje Ferit. „Że powinniśmy uciekać”. „Gdyby się zgodził, uciekłabyś z nim?”. „Tak, ale okazał się tchórzem. Muszę się teraz z nią spotkać”. „Po co?”. „Chcę dowiedzieć się, co mu powiedziała”. „Powiedziała mu, że pierwszy raz spotkaliśmy się w sklepie z baklavą”. „Ona tego nie wie”. „Cóż, może przypadkiem mi się wymsknęło…”. „Kiedy?”. „Podczas naszej wizyty u twojej rodziny rozmawiałem z twoją siostrą. Chciałem ją przeprosić. Nie wiedziałem, że masz przed nią tajemnice. Nie obwiniaj mnie teraz. Poza tym, gdybyś nie dała mu powodu, ten facet nie przyszedłby do drzwi. Czy nadal utrzymujesz kontakt z nim?”.

„Nie, Fericie! Zablokowałam jego numer” – oświadcza Seyran. – „To nie jest teraz ważne. Muszę spotkać się ze swoją siostrą. Czy pomożesz mi w tym?”. „Okej, porozmawiam z tatą. Pojedziemy, przygotuj się”. Czy Suna, czując się zdradzona przez siostrę, będzie chciała zemścić się na niej? Czy Seyran zdoła jej wyjaśnić to nieporozumienie?

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 13 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 13 października 2023; dzień: piątek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

Małżonkowie są w drodze na spotkanie z Suną. „Jest na ciebie bardzo zła” – stwierdza Ferit. „Pokażę jej. To przez nią Yusuf przyszedł o świcie do drzwi. I to z samego Antep!”. „Dobrze. Porozmawialiście i tyle. Dlaczego tak bardzo się tym martwisz?”. „To nie jest takie proste. Nie znając treści rozmowy z siostrą, przekonałam Yusufa, aby sobie poszedł”. „Co to znaczy?”. „Nie chciał odejść. Zobowiązałam się, że porozmawiam z nim ponownie”. „Zadzwonisz do niego?”. „Nie. Spotkam się z nim po tym, jak porozmawiam z siostrą”.

Ferit gwałtownie zatrzymuje samochód. „Co zamierzasz zrobić?” – pyta. „Spotkam się z nim” – powtarza Seyran. „Co to ma znaczyć? Nie możesz się z nim spotkać”. „Dlaczego?”. „Jesteśmy teraz małżeństwem. Nosisz nazwisko Korhan. Nie powinnaś spotykać się z byłym chłopakiem. Czy boisz się, że ponownie zapuka do drzwi? Groził ci?”. „Ty mi to mówisz? Ty, który spotykasz się z Pelin, kiedy chcesz, jakby to było coś normalnego? Czy Pelin ci grozi?”. „Ona przynajmniej nie przyjdzie do drzwi o świcie”. „Zgadza się. Ona wchodzi przez dach”.

W kolejnej scenie małżonkowie są już w apartamencie. Seyran wchodzi do pokoju siostry, która przepłakała całą noc. „Dlaczego przyszłaś?” – pyta Suna, nawet nie patrząc na siostrę. „Co robisz? Wysłałaś Yusufa pod moje drzwi”. „Pod twoje drzwi? Świetnie. To reakcja na twoje kłamstwo”. „Nie mogłaś do mnie zadzwonić i zapytać? Ufasz nieznajomemu bardziej niż swojej siostrze?”. „Nie nieznajomemu, tylko twojemu mężowi. Twój mąż to powiedział! Czy skłamał? Powiedziałam Yusufowi, żeby to sprawdził. Rozumiesz teraz, dlaczego do niego zadzwoniłam? Aby to potwierdził. I dobrze zrobiłam!”.

„Mówisz tak, jakbym zrobiła coś za twoimi plecami” – stwierdza Seyran. „A nie zrobiłaś?!” – Zbulwersowana Suna podnosi się. – „Przez całe dni cierpiałam z powodu rozlanej kawy. Obwiniałam siebie. Tata prawie połamał mi kości. Mogłaś mi powiedzieć, że zobaczył cię na mieście, spodobałaś mu się i dlatego to ciebie wybrał? Nie powiedziałaś ani słowa!”. „Co by to zmieniło? Gdybyś nie była podekscytowana tego dnia, nie weszłabym nawet do salonu. Ferit by mnie nie zobaczył, ale wszystko skończyłoby się tak samo”.

„Tak, poznaliśmy się w sklepie z baklawą” – przyznaje Seyran. – „Ale nie wiedziałam, kim on jest. Warknęłam na niego i odeszłam. On też nie wiedział, kim jestem”. „Więc to była ręka Boga, tak?” – pyta Suna z sarkazmem. – „Och, moja nieszczęsna siostra. Przeze mnie wpadłaś do słoika z miodem i teraz prowadzisz szczęśliwe życie ze swoim mężem. Gratuluję, naprawdę dobra robota!”. „Siostro, wystarczy. Jaki mąż? Nic nie wiesz”. „Co jeszcze powinnam wiedzieć? Jakich jeszcze szaleństw się dopuściłaś?”.

„Ten mężczyzna, którego nazywasz moim mężem” – w oczach Seyran pojawiają się łzy – „w noc poślubną przedstawił mi swoją dziewczynę. Wiedziałaś o tym?”. „Co zrobił?”. „Zmusili go do ślubu, tak samo jak mnie. Ma dziewczynę i nadal się z nią spotyka. Ale mieszkam w willi, prawda? Przeniosłam się z piekła do klatki. Złotej klatki. Ferit i ja nigdy nie staliśmy się mężem i żoną. Żyjemy tak, jakby nic się nie stało. Moja obecność jest dla niego tylko dodatkiem”.

„Mówisz poważnie?” – pyta Suna, już bez wcześniejszej wrogości w głosie. – „Jaki z niego zgniły drań! Nie zażądałaś od niego wyjaśnień?”. „Jakich wyjaśnień, siostro? Właściwie… dobrze wyszło. Niech po prostu mnie nie dotyka”. „Off…” – Suna przykłada rękę do czoła i ciężko wzdycha. – „Jakim prawem mogą ci robić coś takiego? Albo mnie? Kim oni są? Kim są ci Korhanowie? Jesteś głupia? Dlaczego nie powiedziałaś mi od razu? Jestem twoją starszą siostrą”.

„Dobrze, już dobrze.” – Suna obejmuje Seyran. – „Yusuf stwarzał problemy?”. „Przyszedł do drzwi. Co jeszcze mógł zrobić? Próbowałam go spławić, ale zażądał spotkania. Groził mi, że znowu przyjdzie”. „Dobrze. Zadzwonię do niego i porozmawiam z nim. Jeśli to nie pomoże, spotkasz się z nim po raz ostatni, powiesz mu wszystko i będziesz mieć to za sobą”. „Ferit mi nie pozwoli. Od rana czuję taki niepokój. Duszę się, jestem rozdarta”. „Uspokój się, mam plan. Rozwiążemy ten problem, zaufaj mi”.

Pomimo sprzeciwu Ifakat, Gulgun zaprasza rodzinę Seyran do rezydencji. Kobiety kłócą się ze sobą, a Halis przywołuje je do porządku. Ferit zawozi siostry do kawiarni, a sam udaje się do mieszkania Pelin. Całując ją, przypomina sobie swój pocałunek z żoną. Dzwoni do Abidina i każe mu mieć oko na dziewczyny. Wkrótce w kawiarni pojawia się Yusuf. Suna zostawia jego i Seyran samych.”

„Moja Seyran, jak się masz?” – pyta Yusuf. „Twoja Seyran? Myślisz, że zapomniałam, co zrobiłeś dziś rano?”. „Wybacz mi”. „Jak mogłeś postawić mnie w takiej sytuacji? Jeszcze bez wstydu mi grozisz. Nie poznaję cię, Yusufie. Kim jesteś?”. „Seyran, przepraszam. Ciągle jestem taki sam. Nie przyszedłem, by żądać wyjaśnień. Przyszedłem porozmawiać z ukochaną”. „Wróć do Antep i tam kontynuuj swoje życie. Nasza historia skończyła się tego dnia, kiedy zostawiłeś mnie samą. Jestem już dla ciebie nikim”.

„Nie zostawiłem ciebie samej” – zaprzecza chłopak. – „Bałem się o nas oboje. Myślałem, że nie wyjdziesz za mąż”. „Tak jakbym miała jakiś wybór”. „Miałaś. Mogłaś sama uciec, skoro jesteś taka odważna. Czy byłem ci niezbędny? To nie działa, prawda? Czasami nogi nie słuchają serca”. „To prawda, jestem winna. Myślałam, że dodasz mi sił. Ale w ten sposób jest mi lepiej. Dziś rano zdałam sobie z tego sprawę. Przez te wszystkie lata w ogóle cię nie znałam”.

„Czy to ja jestem winny?” – pyta Yusuf. – „To ty zgodziłaś się zostać jego żoną i wyszłaś za niego za mąż. To moja wina, że nie mogłem tego zaakceptować? Co miałem zrobić, kiedy twoja siostra powiedziała mi, że znaliście się wcześniej?”. „Teraz widzę, jak bardzo mnie cenisz. Natychmiast w to uwierzyłeś”. „Twoja siostra też w to uwierzyła, a jednak jej wybaczyłaś. Wybacz i mnie. Ucieknijmy teraz”. „Yusufie, jestem mężatką. Zobacz.” – Pokazuje dłoń, na której znajduje się obrączka.

„Wszystko, co było między tobą a mną” – kontynuuje Seyran – „skończyło się w dniu, w którym złożyłam swój podpis pod aktem małżeństwa. Wbij to sobie do głowy. Nie ma powrotu”. „Ten podpis jest fałszywy”. „Dla moich rodziców nie jest. Tak samo jak dla rodziny Ferita. Nie chcę się więcej wstydzić. Yusufie, wróć do Antep, proszę. Moje życie to bałagan, nie wprowadzaj jeszcze większego chaosu”. Czy Yusuf posłucha byłej dziewczyny i zostawi ją w spokoju?”

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 14 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 16 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

Abidin przybywa do kawiarni i zabiera Seyran oraz jej siostrę. Yusuf zostaje w lokalu, zaciskając pięści ze złości. W samochodzie Abidina siostry rozmawiają ze sobą, wymieniając wiadomości tekstowe. Suna pyta: „Wszystko w porządku?” Seyran odpowiada: „Czuję się źle. Jestem załamana. Ferit dosłownie mnie śledzi.” Suna proponuje: „Mogę pójść z tobą, jeśli chcesz. Wymyślimy jakąś wymówkę. Nie bój się.” Siostry trzymają się za ręce, nie mogą powstrzymać łez napływających do ich oczu.

Abidin odwozi Sunę do apartamentowca. Kiedy docierają z Seyran do rezydencji, dziewczyna prosi go, aby nie informował Ferita o jej spotkaniu z Yusufem. Niestety, jest już za późno. Patrząc na zegar w salonie, Seyran przypomina sobie traumy z dzieciństwa. Ferit wraca wieczorem do domu, jest wściekły, bo dowiedział się o spotkaniu żony z Yusufem. Dochodzi do ostrych spięć między małżonkami. Sultan, która miała ich wezwać na kolację, słucha ich krzyków z zadowoleniem stojąc pod drzwiami.

Ferit ostrzega swoją żonę, mówiąc: „To był ostatni raz. Następnym razem nie będę tak cierpliwy. Nie próbuj działać za moimi plecami.” Seyran odważnie krocząc w stronę męża, pyta: „Co zamierzasz mi zrobić? Będziesz mnie bijał? Torturował? Zamknął gdzieś? Przeszłam już przez to wszystko, a nawet gorsze. Czy myślisz, że mam się czegoś bać? Odpowiedz! Czy mam się ciebie bać?” Ferit odpowiada: „Wybieraj. Możesz się bać mnie, swojego dziadka lub swojego ojca. Jeśli mój dziadek się o tym dowie, wrócisz do swojego ojca.”

Seyran zadaje kolejne pytanie: „Co twój ojciec powie, jeśli dowie się o Pelin? A twój dziadek? Czy w ogóle o tym pomyślałeś? Ciekawe, co będą mówić lub robić.” Nagle Ferit przypomina sobie o kolacji i mówi: „Ach, cholera! Kolacja!” Gdy małżonkowie wchodzą do jadalni, Halis już siedzi przy stole. W sytuacji, gdy ktoś z rodziny przychodzi na posiłek później niż inni, nestor rodziny uważa to za wielką obrazę. Wściekły Ferit uderza pięścią w stół i mówi: „Nigdy jeszcze nikt nie okazał mi takiego braku szacunku! Kim jesteś bez swojego nazwiska, Fericie? Czy to godzi się w małżeństwo?”

Halis kontynuuje, mówiąc: „Dziewczyna jest młoda i mało doświadczona. Załóżmy, że była niewiadoma. Ifakat i Gulgun, czy nie mówiłem wam, że powinniście nauczyć dziewczynę zasad i porządku obowiązujących w tym domu?” Następnie uderza pięścią w stół. Ifakat przeprasza: „Przepraszam, tato. Ona nigdy wcześniej…”. Halis przerywa mu: „Zamilcz! Nie obarczaj winą jej rodziny! Wszyscy mnie zawiedliście!” Wstaje, a razem z nim reszta domowników. Mówi do Orhana: „Słuchaj mnie, Orhan. To twoja i twojej żony wina, że dziecko jest takie. Albo to natychmiast naprawimy i wszyscy opamiętacie, albo…”. Nie kończy zdania i odchodzi.

Fuat z żoną chcieliby też odejść, ale Orhan nakazuje im zostać. Zapowiada, że zjedzą kolację tak, jakby Halis był obecny. Po posiłku Seyran otrzymuje wiadomość od Yusufa z ich wspólnym zdjęciem oraz tekstem: „Spotkamy się jeszcze raz. Będziesz mnie słuchać. Jeśli nie dostrzegasz naszej miłości, opublikuję to zdjęcie w Internecie, aby wszyscy mogli je zobaczyć”.

ZDJĘCIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 15

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 17 października 2023; dzień: wtorek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

W środku nocy Orhan zostaje obudzony przez telefon. Dowiaduje się, że Kazim, któremu pozwolił na mieszkanie z rodziną w swoim apartamencie, głośno odtwarza muzykę, przeszkadzając sąsiadom. Akcja przenosi się na następny dzień. Ferit nakazuje ochronie nadzorować swoją żonę i natychmiast informować go o jej wyjściach lub odwiedzinach. Tymczasem Seyran nawiązuje kontakt z byłym chłopakiem.

Seyran pyta, kiedy Yusuf odbiera połączenie: „Yusufie, czego ode mnie chcesz?” On odpowiada: „Nie mam zamiaru ci grozić. Chcę po prostu porozmawiać. To ostatnia szansa.” Seyran zaskoczona mówi: „Nie grozisz mi? Co z tobą nie tak? Czy nie sprawiłeś mi już wystarczająco kłopotów?” Yusuf pytając tłumaczy: „Czy zrobił ci coś? Mówisz to z lęku. On cię zastraszył, prawda?” Seyran stanowczo zaprzecza: „Nikt nie zdołał mnie przestraszyć poza tobą. Najpierw pojawiasz się u mnie pod drzwiami, a teraz grozisz, że opublikujesz nasze zdjęcie w Internecie.” Yusuf zagorzale tłumaczy swoje intencje: „Zrobię to, jeśli rzeczywiście zostawisz mnie dla mężczyzny, którego znasz zaledwie od trzech dni. Już nie boję się i nie mam już nic do stracenia. Nie wrócę do Antep. Nie wierzę, że nie czujesz do mnie niczego. Spotkajmy się osobiście. Obok rezydencji jest park. Tam będę na ciebie czekał.”

Do rezydencji przybywają mama, siostra i ciocia Seyran. Suna wciąż nosi w pamięci swój upadek podczas zaręczyn i czuje się bardzo zażenowana. Kiedy Halis wchodzi do salonu, on i Hattuc unikają wzajemnego spojrzenia przez dłuższy czas. Kiedy zostają sami, ich spotkanie po latach staje się bardzo emocjonalne. Oboje mają łzy w oczach. Coś musiało się stać w ich przeszłości, co pozostawiło trwały ślad na resztę ich życia.

Seyran zabiera siostrę do sypialni i pokazuje jej wiadomość, którą otrzymała od Yusufa. Suna oburzona stwierdza: „On naprawdę ci grozi! Czy powinnam zadzwonić do niego? Zadamy mu nauczkę!” Seyran jednak radzi jej, by nic nie robić, w obawie przed eskalacją sytuacji. Wyjaśnia, że Yusuf stracił już zdrowy rozsądek i stwierdził, że nie ma już nic do stracenia. Grozi, że jeśli do wieczora się nie zobaczą, spełni swoje groźby. Suna przeprasza, ale Seyran wyraża zrozumienie, mówiąc, że stało się i teraz trzeba znaleźć sposób, by uniknąć pogorszenia sytuacji. Wszakże wie, że jeśli Ferit dowie się o kolejnym spotkaniu z Yusufem, skutki mogą być katastrofalne.

Suna wyraża przekonanie, że Yusuf prawdopodobnie blefuje, ale Seyran pyta, co zrobić, jeśli jednak mówi prawdę. Suna przytula siostrę, próbując ją uspokoić, ale sama też jest zaniepokojona i nie wie, co teraz zrobić. Po rozmowie z siostrą Suna spotyka się z Fuatem, który chwali jej uśmiech. Rodzina Sanlich opuszcza rezydencję, a Halis obserwuje przez okno, a następnie wzrokiem odprowadza Hattuc. Seyran, nie mając innego wyboru, udaje się na spotkanie z Yusufem, kłamiąc Gulgun, że chce się przejść. Podobnie mówi ochroniarzom przy bramie, a jeden z nich informuje Abidina o jej planach.

Na wybrzeżu Seyran spotyka się z byłym chłopakiem. Stanowczo rozkazuje mu usunięcie prywatnych zdjęć. Yusuf próbuje przekonać ją, by zrezygnowała z tego pomysłu, ale dziewczyna jest zdecydowana. Zdaniem Seyran, chłopak zachował się okropnie, sugerując opublikowanie ich prywatnych fotografii. Konfrontują się z trudną sytuacją, która naraziła ją na niebezpieczeństwo. Yusuf wyraża skruchę, ale Seyran pyta, czy rozumie, w jakiej sytuacji ją postawił. Yusuf tłumaczy, że nie zostawił mu innego wyboru. Seyran zdenerwowana podkreśla, że to ona została zmuszona do kłamstwa, aby się spotkać, i że wie, co się stanie, jeśli zostanie zauważona.

W tym momencie pojawia się Ferit. Przewraca Yusufa i bezlitośnie atakuje go pięściami. Seyran z trudem oddziela męża od byłego chłopaka. Akcja przenosi się z powrotem do rezydencji. Latif informuje Halisa o całej sytuacji, zdradzając, że Yusuf to były chłopak pani Seyran. Czy Ferit całkowicie straci zaufanie do swojej żony? Czy Yusuf wreszcie się podda? Jak Halis zareaguje, dowiedziawszy się, że żona jego wnuka nadal spotyka się z byłym chłopakiem? Te pytania pozostają otwarte.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 11, 12, 13, 14, 15 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK WCZORAJSZY ODCINEK odc. 11, 12, 13, 14, 15  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1

  • ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZŁOTY CHŁOPAK GRANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę