Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Złoty chłopak odcinki 1, 2, 3, 4, 5 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie

Złoty chłopak odcinki 1, 2, 3, 4, 5 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD - streszczenie

SERIALE TURECKIE

Złoty chłopak odcinki 1, 2, 3, 4, 5 ZA DARMO online – Oglądaj serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK na TVP VOD – streszczenie

Złoty chłopak odcinek 1, 2, 3, 4, 5 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZŁOTY CHŁOPAK VOD TVP lub czytaj ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  1, 2, 3, 4, 5 serial Złoty chłopak. ZOBACZ :

>>Zakazany Owoc odcinek 10 OGLĄDAJ online ZA DARMOEnder w restauracji żąda wyrzucenia Yildiz! Zeynep gotuje zupę w domu Alihana [streszczenie + zdjęcia] >>

ZŁOTY CHŁOPAK odc. 1, 2, 3, 4, 5 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 11 października 2023; dzień: środa; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK SERIAL TURECKI

Złoty chłopak Sezon 1, odc. 1, 2, 3, 4, 5  ZŁOTY CHŁOPAK EMISJA na jakim programie?

Złoty chłopak streszczenie odcinek 1

Odcinek 1 serialu „Złoty Chłopak” rozpoczyna się od tajemniczego zdarzenia, gdy do pokoju Ferita, głównego bohatera, w nocy wkrada się nieznajoma dziewczyna. Sytuacja ta zostaje zgłoszona policji, co powoduje przybycie funkcjonariuszy do rezydencji rodziny Korhanów. Halis, dziadek Ferita, zaniepokojony nieodpowiedzialnym zachowaniem wnuka, postanawia zaaranżować dla niego małżeństwo. Tymczasem Esme, matka Ferita, udaje się na bazar z córkami. Seyran, jedna z córek, wykorzystuje okazję i wymyka się na spotkanie z chłopakiem, co ukazuje jej buntowniczą naturę.

W nocy do pokoju Ferita cicho wkrada się młoda dziewczyna, odważnie wskakując do łóżka chłopaka, który pogrążony jest w głębokim śnie. Tymczasem Latif, kierujący służbą w rezydencji Korhanów, przekazuje swoim podwładnym najbliższe obowiązki i motywuje ich do pracy. Rankiem niespodziewanie na progu posiadłości pojawiają się policjanci oraz matka dziewczyny, która oskarża Firata o porwanie swojej córki.

Halis, tracąc cierpliwość do kaprysów niezdyscyplinowanego wnuka, postanawia, że Ferit musi się ożenić, wierząc, że to może sprawić, że chłopak zacznie bardziej odpowiedzialnie traktować życie. Gulgun przekazuje synowi tę decyzję dziadka. Zaproponowana przez nią perspektywa małżeństwa nie jest jednak tym, o czym Ferit marzy. Zdenerwowany i zaniepokojony, wciąż skupiony na swoich osobistych sprawach, obgryza paznokcie, niechętnie myśląc o tym, co ma nastąpić. W obliczu tej niechcianej sytuacji, małżeństwo wydaje się być ostatnią rzeczą, która chciałby teraz rozważać. Gulgun stara się uspokoić syna, obiecując, że wybiorą spokojną i uległą dziewczynę, która zatroszczy się o dom i rodzinę, pozwalając mu na kontynuację dotychczasowego trybu życia. Sugeruje nawet, że jeśli urodzą syna, dziadek będzie zadowolony, a nic nie zmieni się w życiu Ferita. To obietnica mająca na celu złagodzenie niechęci chłopaka do zaaranżowanego małżeństwa.

W tej scenie Ferit wyraża swoje niezadowolenie wobec matki, próbując zrozumieć, co mówi. Pyta ją, czy zdaje sobie sprawę z tego, co mówi, i czy chce, aby się poddał i zgodził się na zaaranżowane małżeństwo. Matka Ferita, będąc stanowczą, twierdzi, że nie ma innej możliwości i że Ferit nie ma wyboru. Ferit wścieka się, stwierdzając, że nie obchodzi go zdanie dziadka ani ojca i że w razie potrzeby wyjedzie do Ameryki. Jednak matka podkreśla, że w rzeczywistości nie może on podejmować żadnych decyzji bez zgody dziadka, co sprawia, że jego sytuacja jest skomplikowana. Ferit pytając, czy jego matce nie zależy na jego szczęściu, otrzymuje odpowiedź, że nie przyszła go przekonywać, ale raczej poinformować o sytuacji. Po tych słowach kobieta opuszcza pokój Ferita.

W końcowej scenie odcinka Ferit odwiedza dom swojej dziewczyny, Pelin. Razem zasiadają na kanapie i rozmawiają o sytuacji. Pelin sugeruje, że jeśli dziadek chce, aby Ferit ożenił się z kimś z Gaziantep, mogą przeprowadzić się tam razem. Ferit nie jest jednak przekonany do tej pomysłowej i w końcu odchodzi, obiecując dziewczynie, że przyjdzie do niej kolejnego dnia.

ZDJĘCIA Złoty Chłopak nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 2 ZŁOTY CHŁOPAK 

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 12 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

W odcinku 2 serialu „Złoty Chłopak” akcja skupia się na różnych wydarzeniach. Kazim, ojciec Suny i Seyran, znajduje kupca na swoją ziemię, co staje się dla niego ważnym wydarzeniem. Jednocześnie Ifakat, matka Ferita, intensywnie poszukuje odpowiedniej kandydatki na żonę dla swojego syna.

Wątek Suny skupia się na jej marzeniu o wyjściu za mąż, co wywołuje emocje i nadzieje w niej. Natomiast Seyran, siostra Suny, jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się, że jej siostra ma zostać wydana za nieznajomego mężczyznę. Orhan, ojciec Ferita, apeluje do syna, aby dał szansę dziewczynie, z którą planują go ożenić, co może zwiastować pewne komplikacje i konflikty w kolejnych odcinkach.

Kazim postanowił sprzedać kolejną parcelę, aby utrzymać swój dotychczasowy standard życia. Podczas gdy on sam delektuje się luksusową kolacją z kontrahentami, jego żona i córki muszą zadowolić się resztkami. Dziewczyna, która oskarżyła Ferita, wycofała swoje oskarżenia, ale to nie wpłynęło na decyzję Halisa. Starszy członek rodziny jest nieugięty w kwestii małżeństwa wnuka. Ifakat szykuje się do wyjazdu do Gaziantep. Poleca jednej z pokojówek, Sultan, by miała oczy i uszy szeroko otwarte i donosiła jej o wszystkim, co dzieje się w domu w jej nieobecność.

Halis kazał Ifakat umyć mu stopy. Kobieta zostawia Orhana, z którym była właśnie w łóżku, i natychmiast udaje się do pokoju teścia. Asuman płacze przed lustrem. Od lat próbują bezskutecznie mieć dziecko z Fuatem, a dzisiaj usłyszała od lekarza złe wieści. Mężczyzna ją pociesza. Nazajutrz Ifakat wyjeżdża do Gaziantep. Wieści szybko rozchodzą się po mieście. Sąsiadka przychodzi do domu Sanlich i informuje Kazima i Esmę o przybyciu synowej rodziny Korhanów, której celem jest wydanie za mąż najmłodszego wnuka Halisa. Kazim od razu dostrzega w tym wielką szansę dla siebie.

Suna jest pewna, że to właśnie ona zostanie wybrana przez jednego z najbogatszych mieszkańców Stambułu. Wdzięczy się Bogu za wysłuchanie jej modlitw. Seyran natomiast zupełnie nie interesuje się tą sytuacją, ponieważ skupia się na swojej edukacji. Natychmiast spotyka się ze swoim chłopakiem, Yusufem. Suna przypadkowo natrafia na zdjęcia Ferita w Internecie i ogląda je z podekscytowaniem. Następnego dnia wszystkie kandydatki na żonę Ferita prezentują się w łaźni nago przed Ifakat.

Orhan przekazuje swojemu synowi, że Ifakat znalazła odpowiednią dziewczynę dla niego. Ferit, choć ma łzy w oczach, zdaje sobie sprawę, że nie może przeciwstawić się decyzji swojego dziadka, obawiając się utraty korzyści z bycia jego wnukiem. Hattuc informuje Kazima, że rodzina Korhanów przyjdzie prosić o rękę Suny. Mężczyzna jest szczęśliwy, że pieniądze, które zainwestował w edukację swoich córek, wreszcie przynoszą oczekiwany zwrot. Ferit, jego rodzice i Abidin przyjeżdżają do Gaziantep.

FOTORELACJA ZŁOTY CHŁOPAK NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> ZŁOTY CHŁOPAK oglądaj online za darmonowy serial turecki, opis, streszczenie, fabuła, bohaterowie! >>

Opis odcinka 3 Złoty chłopak

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 13 października 2023; dzień: piątek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: TURECKI SERIAL ZŁOTY CHŁOPAK

W trzecim odcinku serialu „Złoty Chłopak” Ferit przypadkowo spotyka Seyran w sklepie, gdzie dziewczyna wpada mu w oko, wywołując w nim zainteresowanie. Wieczorem obie rodziny, Korhanów i Sanlich, spotykają się na biesiadzie, przy czym mężczyźni i kobiety zasiadają oddzielnie.

Następnego dnia, zgodnie z tradycją, kawa dla gości ma zostać podana przez narzeczoną. To wtedy bliscy pana młodego poznają przyszłą pannę młodą. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, a wybrana narzeczona okazuje się być niezadowolona z tej sytuacji. Obydwie siostry, Suna i Seyran, są zaniepokojone i nieszczęśliwe.

Orhan, ojciec Ferita, zastanawia się, w jaki sposób przekazać ojcu informację o ślubie Ferita, co sugeruje, że pojawiają się trudności i rozterki związane z planowanym małżeństwem. Konflikty i zawirowania w relacjach między postaciami w tej historii stają się coraz bardziej widoczne.

W sklepie z orzechami Ferit przypadkowo spotyka Seyran. Oboje nie zdają sobie sprawy, że wkrótce zostaną szwagrem i szwagierką. Wieczorem odbywa się oficjalne przyjęcie, na którym rodzinie przyszłych małżonków przedstawia się. Ferit przesadza z alkoholem i pod wpływem alkoholu mówi przez sen o „pistacjowej dziewczynie”. Nazajutrz Ferit ponownie udaje się przed sklep z orzechami, aby przeprowadzić małą intrygę, aby zwrócić uwagę nieznajomej dziewczyny, która wpadła mu w oko.

Wieczorem rodzina Korhanów przyjeżdża do domu Sanlich, aby oficjalnie poprosić o rękę Suny. Dziewczyna jest bardzo zestresowana i niestety nie robi dobrego pierwszego wrażenia, wylewając kawę przed gośćmi. Ferit widząc Seyran uśmiecha się szeroko i wymienia ciche słowa z matką. Gulgun i Orhan schodzą się na chwilę, a następnie proszą Kazima o rękę jego córki, Seyran! Mężczyzna natychmiast się zgadza, ponieważ dla niego liczy się przede wszystkim połączenie z bogatą rodziną ze Stambułu, niezależnie od tego, która córka zostanie wydana za mąż.

Seyran jest w szoku po usłyszeniu tych słów. Choć czuje wewnętrzny opór, nie potrafi sprzeciwić się decyzji ojca. Całuje ręce rodziców Ferita oraz Ifakat i staje obok swojego przyszłego męża. „Znowu się spotkaliśmy” – szepcze Ferit z niepokornym uśmiechem. – „Zobaczymy, jak sprawisz, że tego pożałuję”. Chłopak i dziewczyna zakładają obrączki.

Po odejściu Korhanów Seyran rzuca surowe spojrzenie w stronę ojca, choć nie wypowiada żadnego słowa. Nagle przypomina sobie o swojej siostrze, która po skompromitowaniu się na oczach Korhanów uciekła do swojego pokoju. Seyran udaje się do niej i delikatnie stara się wyjaśnić, co się stało. Suna, widząc pierścionek na palcu siostry, pogrąża się w jeszcze większej rozpaczy. Czuje się pokonana i zupełnie bezwartościowa. Kazim zamyka córkę w piwnicy i zabrania jej nawet podać wody, słysząc, że Suna nie chce wychodzić za mąż.

ZDJĘCIA Z SERIALU ZŁOTY CHŁOPAK CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZŁOTY CHŁOPAK Opis odc. 4 – Yalı Çapkını

gdzie ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY: TVP 1; premiera TV: 16 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK NAPISY PL

W czwartym odcinku serialu „Złoty Chłopak” akcja skupia się na różnych wydarzeniach związanych z nadchodzącym ślubem Ferita. Orhan, ojciec Ferita, zdecydował się przyśpieszyć formalności związane ze ślubem, co wprawia Seyran w niezadowolenie i chęć zrobienia wszystkiego, aby ceremonia nie doszła do skutku.

Okazuje się, że Seyran ma swojego chłopaka i planowała z nim przyszłość. Yusuf, brat Seyran, dowiaduje się, że ojciec ukochanej zamierza ją wydać za mąż, co budzi w nim niezadowolenie i sprawia, że ma pretensje do ojca tej dziewczyny.

Dodatkowo w trakcie odcinka ujawnia się, że Ferit również ma swoją dziewczynę. Pelin, inna postać, staje się zazdrosna o Ferita. Seyran dowiaduje się o chorobie Ferita, co wywołuje jej zdziwienie. Jest również zaniepokojona postawą Yusufa, licząc, że pomoże jej uciec przed niechcianym małżeństwem. Sytuacja zaczyna się komplikować, a relacje między postaciami w dramacie stają się coraz bardziej skomplikowane i napięte.

Rozpoczynają się przygotowania do ślubu. Hattuc wypuszcza Seyran z piwnicy, ogłaszając, że jej kara dobiegła końca, i przestrzegając, aby teraz wykonywała tylko to, co jej każą. Zapłakana Seyran błaga matkę, by stanęła w jej obronie i uratowała ją od małżeństwa, którego absolutnie nie chce. „To już koniec. Ten temat jest zamknięty” – odpowiada Esme. – „Nawet razem nie możemy nic zrobić. Nie ma odwrotu. Teraz, moja piękna córko, idź wziąć kąpiel, może ci się odrobinę ulży”.

Tymczasem Yusuf, chłopak Seyran, jest u fryzjera, którego żona wcześniej pomagała przy przygotowaniach do zaręczyn w domu Sanlich. Dowiaduje się od niego o nieoczekiwanym przebiegu ceremonii. Dzwoni do ukochanej, lecz ta nie odbiera. W międzyczasie Seyran wchodzi do pokoju siostry, która jeszcze nie wstała z łóżka. „Jak się czujesz?” – pyta, siadając na łóżku. „Nie lepiej niż ty” – odpowiada Suna. – „Dokąd idziesz? Na zakupy? Powiedz mi, proszę. Nie martw się, nic już nie pogorszy mojego stanu”.

Seyran oznajmia, nie patrząc na siostrę: „Są pewne sprawy urzędowe związane ze ślubem. Dlatego muszę iść. Ale nie wyjdę za mąż. Zobaczysz, znajdę rozwiązanie”. Suna odpowiada z przekonaniem: „Jakby istniało jakiekolwiek rozwiązanie…”.Seyran dodaje, sprawdzając swój telefon: „Ucieknę, jeśli będzie trzeba. Nie wyjdę za mąż za człowieka, który ci to zrobił. Och, Yusuf dzwonił do mnie kilka razy”. Suna podnosi się, stając na swoim: „To znaczy, że dowiedział się już o moim wstydzie. Ale jeśli ktoś powinien się czuć zawstydzony, to tata. Nie ty”.

Narzeczeni przyjeżdżają do szpitala na pobranie krwi. Ferit wychodzi na zewnątrz i odbiera telefon od Pelin. Pelin stwierdza: „To brzmi jak żart, ale ty naprawdę się żenisz. Jesteś tego świadomy?”.

Ferit, nieco obojętnie, odpowiada: „Nie obchodzi mnie to. Rodzina tego chce, niech tak będzie”. Pelin próbuje zwrócić jego uwagę na swoje życzenie: „Kochanie, może zrobisz to, czego ja chcę, i także uczynisz mnie szczęśliwą?”. Ferit wyjaśnia swoje intencje: „Żenię się tylko po to, żeby być z tobą szczęśliwy. Wiesz o tym dobrze”. Pelin akceptuje to i kończy rozmowę: „Oczywiście, jestem o tym przekonana. Nie będę ci przeszkadzać, zadzwonię później”.

Seyran spotyka się z Yusufem i wieszając mu się na szyi, wybucha płaczem. Yusuf, zdumiony i także ze łzami w oczach, pyta: „Jak mogłaś zaakceptować coś takiego?”. Seyran próbuje wytłumaczyć się: „Nic nie zrobiłam. Siostra wylała kawę na ich oczach i wtedy wszystko stało się w jednej chwili. Wybrali mnie, jakbym była jakimś towarem ze straganu”.Yusuf kontynuuje: „Dlaczego się nie sprzeciwiłaś?”.

Seyran desperacko wyjaśnia: „Yusufie, czy nie znasz mojego ojca? Co mogłam powiedzieć?”. Yusuf podsumowuje: „Tata powiedział, więc się natychmiast zgodziłaś, tak?”. Seyran tłumaczy się: „Musiałam. Nie wiesz, w jakim jestem stanie od wczoraj”. Yusuf, martwiąc się o przyszłość, pyta: „I co zamierzasz teraz zrobić? Wyjdziesz za tego mężczyznę?”. Seyran, pełna determinacji, mówi: „Ucieknijmy”. Następnie ujmuje dłoń Yusufa i kontynuuje: „Opracuj plan. Porwij mnie dziś wieczorem lub jutro rano. Pojadę tam, gdzie chcesz”. Yusuf, jeszcze bardziej zaniepokojony, pyta: „Co ty mówisz, Seyran? Oszalałaś? Nie jest łatwo tak po prostu uciec”.

Seyran trzyma się swojego pomysłu: „Mówi ci, że nie ma innego wyjścia. Dzień ślubu został już ustalony”. Yusuf zastanawia się: „Co zrobimy? Dokąd pojedziemy?”. Seyran, wpatrując się w jego oczy, mówi: „Nie wiem tego. Nie wiem, ale znajdziemy sposób. Oboje będziemy pracować. Yusufie, nie chcę niczego więcej. Ważne jest dla mnie tylko to, żebyś był ze mną”.

Seyran mocno objęła ukochanego za policzki, ale ten odsunął jej dłonie. „A co z moją mamą?” – zapytał. – „Ona jest sama.” „Gdy tylko się usamodzielnimy, zabierzemy ją do siebie. Będziemy razem żyć” – usiłowała dodać odwagi Seyran. „Seyran, łatwo mówisz…” – przerwał chłopak. „Poradzimy sobie ze wszystkim. Będziemy studiować i pracować. Pierwszy rok będzie trudny, ale damy radę” – kontynuowała z determinacją.

„Nie rozumiesz. Byłoby łatwo, gdyby problemem był tylko twój tata, ale chodzi o Korhanów. Oni nas znajdą. Nie jestem wystarczająco silny, żeby cię ochronić” – wyznał, trzęsąc się ze strachu. „Jesteśmy pełnoletni. Nie mogą nam nic zrobić” – usiłowała przekonać Seyran. „Oczywiście, że mogą. Czy to dla nich trudne? Odrzucili twoją siostrę i wzięli ciebie. Zniszczą mnie. Czy tego chcesz, Seyran?” – dodał z coraz większym smutkiem. „A ja? Czy ja nie zostanę zniszczona w ten sposób? Czy twoje serce zgadza się na moje małżeństwo?” – szlochała z bólem w oczach. „Nie możemy… Nie mogę. Nie poradzę sobie ani z twoją rodziną, ani z Korhanami” – westchnął, walcząc z własnymi emocjami. Dziewczyna nic więcej nie mówiła. Pogrążona w płaczu, odchodziła. Pelin wkrótce przyjechała do hotelu, w którym zatrzymał się Ferit z rodziną.

ZDJĘCIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZŁOTY CHŁOPAK STRESZCZENIE 5

gdzie w TV: TVP 1; premiera TV: 17 października 2023; dzień: wtorek; ZŁOTY CHŁOPAK GODZINY EMISJI: 14:00; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki

W piątym odcinku serialu „Złoty Chłopak” Ferit zabiera Seyran na spotkanie ze swoimi rodzicami, którzy okazują się bardzo przychylni dziewczynie. Jednak Seyran jest przerażona, gdy dowiaduje się, że jej ślub ma odbyć się już nazajutrz. Ferit nie może uwierzyć, że wybranka nie chce za niego wyjść za mąż, uznając siebie za najlepszą partię w mieście.

W tym czasie Suna oddaje siostrze suknię ślubną ich matki, którą miała nosić na własne wesele. Hattuc przekazuje Seyran sporo pieniędzy i naszyjnik, który wcześniej dostała od Aghy Halisa. W międzyczasie Agha Halis dyktuje Latifowi swoje wspomnienia, co może być ważne dla dalszego rozwinięcia fabuły i zrozumienia postaci. Wydarzenia nabierają tempa, a presja związana z szybko zbliżającym się ślubem sprawia, że relacje i emocje między bohaterami stają się coraz bardziej skomplikowane.

Ferit przyjechał po swoją narzeczoną. Razem udali się na wspólny obiad z jego rodzicami. W pewnym momencie Gulgun i jej przyszła synowa znalazły się same przy stoliku. „Jest szalony, zachowuje się dziwnie, ale w głębi serca to dobry chłopak” – mówiła o synu pani Korhan. – „I nie mówię tego, ponieważ jest moim synem. Wiem, że także dla ciebie wszystko potoczyło się bardzo szybko, i nie miałaś czasu przyzwyczaić się do nowej sytuacji.”

„Czuję się zdezorientowana” – oznajmiła Seyran. – „Ferit jest bardzo zrelaksowany. Nie wiem, kiedy żartuje, a kiedy mówi poważnie. Jak dotąd odnoszę wrażenie, że jesteśmy zupełnie różni.”

„To jest dla was szansa” – przekonywała Gulgun. – „Razem uzupełnicie swoje luki. Ale to wymaga czasu. Jeszcze wiele razy zmienicie swoje myślenie. Wiem, że nie jest ci łatwo. Mnie także nie było łatwo na początku małżeństwa. Wejście do takiej rodziny nie jest proste. Ktoś decyduje za ciebie, a ty, nieświadoma tego, co się dzieje, czujesz się jak trybik w wielkiej maszynie. Czujesz się zobowiązana do wypełnienia luki i spełniania swojej roli. Na początku wydaje ci się, że nie obchodzi ich, co myślisz i czego chcesz. Ale potem wszystko się układa i znajdujesz swoje miejsce.” Gulgun ujęła dłoń przyszłej synowej, chcąc dodać jej w ten sposób otuchy.

Gdy Ferit wrócił do stolika, poprosił narzeczoną, by także złapała go za rękę. Dziewczyna niechętnie spełniła to polecenie. Razem udali się na spacer po molo. Seyran wyraziła wprost swoje obawy narzeczonemu, mówiąc, że nie chce za niego wyjść za mąż.

„Ty przynajmniej coś zyskasz na tym małżeństwie” – stwierdził Ferit. – „Staniesz się synową Korhanów. Mnie z kolei to małżeństwo nic nie przyniesie. Dlatego nie powinnaś narzekać”.

„Może w moim życiu już ktoś jest” – mówiła siostra Suny. – „Może mam inne plany na życie. Nie obchodzi cię to?”. „Dlaczego miałoby mnie obchodzić? Powiedz swojemu tacie, że nie chcesz wychodzić za mnie. Zdajesz sobie sprawę, ile dziewczyn tylko marzy o tym, by znaleźć się na twoim miejscu?”.

„To dlaczego ich nie poślubisz? Dlaczego zrezygnowałeś z mojej siostry? Tylko dlatego, że rozlała kawę?”. „To nie ma z tym nic wspólnego. Co ma do tego kawa, Seyran?”.”

Dziewczyna opada na ławkę, schowawszy zapłakaną twarz w dłoniach. Do narzeczonych podchodzi Abidin. „Pani Seyran, wszystko w porządku?” – pyta. „Tak” – odpowiada córka Kazima, ocierając łzy. – „Po prostu trochę się zdenerwowałam”. „Co się stało?” – Ferit zwraca się do opiekuna, a zarazem przyjaciela. „Data ślubu została ustalona. Odbędzie się jutro”. Gdy Seyran wraca do domu, dostaje od cioci pieniądze oraz naszyjnik. Hattuc prosi, bo nosiła go w obecności Halisa. To właśnie od niego otrzymała naszyjnik przed wieloma laty, gdy była młodą dziewczyną.

FOTKI ZŁOTY CHŁOPAK CO SIĘ WYDARZY:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZŁOTY CHŁOPAK POWTÓRKI odcinek 1, 2, 3, 4, 5 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZŁOTY CHŁOPAK WCZORAJSZY ODCINEK odc. 1, 2, 3, 4, 5  – kliknij LINK i przejdź do serial ZŁOTY CHŁOPAK JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP 1

  • ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE POWTÓRKI

Opisana historia opowiada o decyzjach rodziny Korhan oraz rodziny Kazima dotyczących małżeństwa Ferita, wnuka Halisa Korhana, z jedną z córek Kazima z Gaziantep. Halis Korhan, właściciel stambulskiej firmy jubilerskiej, zdecydował się znaleźć odpowiednią kandydatkę na żonę dla swojego wnuka Ferita. Chłopak zgodził się na plany dziadka, spodziewając się, że będzie to małżeństwo zwykle na papierze.

Halis poprosił swoją synową, Ifakat, aby znalazła odpowiednią kandydatkę w swoim rodzinnym mieście Gaziantep. Ifakat skierowała swoje poszukiwania ku rodzinie Kazima. Kazim widział w tym szansę dla swoich córek, Suny i Seyran. Ifakat wybrała Sunę jako potencjalną partnerkę dla Ferita, ale po pewnym czasie Ferit zakochał się w jej siostrze, Seyran.

Seyran nie była zainteresowana małżeństwem, ponieważ chciała kontynuować swoją edukację. Niestety, Kazim zdecydował, że małżeństwo z Feritem będzie korzystne dla młodszej córki, Suny, mimo sprzeciwu Seyran.

,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZŁOTY CHŁOPAK GRANICE ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZŁOTY CHŁOPAK GODZINA EMISJI ,ZŁOTY CHŁOPAK GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZŁOTY CHŁOPAK ILE MA ODCINKÓW ,ZŁOTY CHŁOPAK JAK SIĘ KOŃCZY ,ZŁOTY CHŁOPAK DZISIEJSZY ODCINEK ,ZŁOTY CHŁOPAK AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę