Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany Owoc odcinki 274, 275, 276, 277, 278 online ZA DARMO – Oglądaj na TVP VOD [Yasak Elma] – ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 274, 275, 276, 277, 278

Zakazany Owoc odcinki 274, 275, 276, 277, 278 online ZA DARMO – Oglądaj na TVP VOD [Yasak Elma] - ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 274, 275, 276, 277, 278

SERIALE TURECKIE

Zakazany Owoc odcinki 274, 275, 276, 277, 278 online ZA DARMO – Oglądaj na TVP VOD [Yasak Elma] – ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 274, 275, 276, 277, 278

Zakazany owoc odcinek 274, 275, 276, 277, 278 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZAKAZANY OWOC VOD TVP lub czytaj ZAKAZANY OWOC STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  274, 275, 276, 277, 278 serial Zakazany owoc. ZOBACZ :

>>Zakazany Owoc odcinki 269, 270, 271, 272, 273 online ZA DARMOOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma] ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 269, 270, 271, 272, 273 >>

ZAKAZANY OWOC PO POLSKU odc. 274, 275, 276, 277, 278 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 4 sierpnia 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: ZAKAZANY OWOWC SERIAL TURECKI

Zakazany owoc Sezon 5, odc. 274, 275, 276, 277, 278 ZAKAZANY OWOC EMISJA na jakim programie?

Zakazany owoc streszczenie odcinek 274

W odcinku 274 Zakazanego Owocu, Hasan Ali obiecuje Ender i Sahice swoją pomoc w wyjściu z aresztu. Jednak w zamian za swoje wsparcie żąda, aby oddały mu swoje udziały w holdingu. To stawia kobiety w trudnej sytuacji, gdyż muszą podjąć decyzję, czy zgodzą się na taką wymianę.

Gdy aresztowane kobiety w końcu wychodzą na wolność, ojciec Cagataya, prawdopodobnie teść Yildiz, zabrania pracownikom budynku wpuszczać je do środka. To wywołuje konflikt i utrudnia im normalne funkcjonowanie.

Teść podpowiada Yildiz, jakie kroki powinna podjąć, aby jej małżeństwo było udane. Jego rady mogą wpływać na relacje między Yildiz a Cagatayem.

Ender i Sahika chcą zemścić się na Hasan Ali za jego manipulacje i żądania. Ich plany mogą prowadzić do kolejnych konfliktów i intryg.

Odcinek 274 Zakazanego Owocu skupia się na tym, jak Hasan Ali obiecuje pomoc Ender i Sahice w wyjściu z aresztu, ale żąda od nich swoich udziałów w holdingu w zamian. Gdy kobiety wychodzą na wolność, teść Yildiz utrudnia im życie, zabraniając wchodzenia do budynku. Teść podpowiada Yildiz, jak osiągnąć udane małżeństwo, a Ender i Sahika planują zemstę na Hasan Ali. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule.

FOTORELACJA z Zakazany Owoc nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 275 ZAKAZANY OWOC 

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 7 sierpnia 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: ZAKAZANY OWOC GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

W odcinku 275 Zakazanego Owocu, Yildiz postanawia odwiedzić Feride w nadziei na pogodzenie się ze swoją teściową. Chce zażegnać konflikt między nimi i poprawić relacje.

Tymczasem Ender i Sahika knują intrygę przeciwko Hasanowi Alemu. Namawiają również matkę Cagataya do współpracy, obiecując jej pomoc w pozbyciu się Yildiz. Ich plany mają na celu zemstę na Hasan Ali za jego manipulacje i kontrole nad ich życiem.

Zehra, z kolei, chce załagodzić konflikt z Yildiz i próbuje nawiązać porozumienie. Niestety, zostaje przez nią odtrącona, co prowadzi do dalszego napięcia między nimi.

Odcinek 275 Zakazanego Owocu skupia się na tym, jak Yildiz odwiedza Feride w celu pogodzenia się z nią. Ender i Sahika knują intrygę przeciwko Hasanowi Alemu i namawiają matkę Cagataya do współpracy. Zehra chce zażegnać konflikt z Yildiz, ale zostaje przez nią odtrącona. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule oraz mają wpływ na relacje między bohaterami.

FOTORELACJA ZAKAZANY OWOC NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Opis odcinka 276 Zakazany owoc

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 8 sierpnia 2023
 3. dzień: wtorek
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: TURECKI SERIAL ZAKAZANY OWOC

W odcinku 276 Zakazanego Owocu, Asuman zastaje w domu Cagataya Feride, matkę swojej byłej żony. To wywołuje konflikt między dwiema kobietami, którego napięcie nabiera na sile.

Tymczasem u Hasana Alego pojawia się nieznajoma kobieta o imieniu Lansu. Młoda kobieta oświadcza mu, że jest córką jego zmarłej żony, Filiz. To wywołuje zamieszanie i zaskoczenie u Hasana Ali.

Ender i Sahika informują Zehrę, matkę Cagataya, że Mert ma syna. Ta wiadomość może mieć poważne konsekwencje dla relacji między Zehrą a Mertem.

Następnie kobiety wybierają się razem na uroczystość z okazji 25-lecia istnienia holdingu. Podczas tego wydarzenia, Ender i Sahika planują pogrążyć ojca Cagataya, Hasana Alego, w intrydze i skompromitować go.

Odcinek 276 Zakazanego Owocu skupia się na konflikcie między Asuman a Feride, gdy Asuman zastaje ją w domu Cagataya. Lansu, nieznajoma kobieta, pojawia się u Hasana Alego i oświadcza mu, że jest córką jego zmarłej żony. Ender i Sahika ujawniają Zehrę, że Mert ma syna. Kobiety wybierają się razem na uroczystość 25-lecia istnienia holdingu, gdzie Ender i Sahika mają plany, aby pogrążyć Hasana Alego. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule oraz mają wpływ na relacje między bohaterami.

FOTORELACJA ZAKAZANY OWOC CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZAKAZANY OWOC Opis odc. 277 – Yasak Elma

 1. gdzie ZAKAZANY OWOC JAK SIĘ KOŃCZY: TVP2
 2. premiera TV: 9 sierpnia 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki ZAKAZANY OWOC NAPISY PL

W odcinku 277 Zakazanego Owocu, podczas przyjęcia jubileuszowego holdingu, ktoś wyświetla nagranie kompromitujące Yildiz. To wywołuje szok i zażenowanie u kobiety oraz wprowadza zamieszanie na uroczystości.

Censu, znana również jako Lansu, zdobywa względy Hasana Alego. Mężczyzna poleca swojej synowej, Yildiz, aby zaprzyjaźniła się z tą kobietą. To może wpłynąć na dynamikę relacji między Yildiz a Hasałem.

Yildiz postanawia wzbudzić zazdrość u Cagataya. Prawdopodobnie robi to, aby sprowokować reakcję męża i przetestować jego uczucia.

Ender sprzedaje biżuterię, aby zdobyć środki na zaproszenie znajomych kobiet sukcesu na wystawną kolację. To działa jako element jej planu i intrygi.

Odcinek 277 Zakazanego Owocu skupia się na tym, jak podczas przyjęcia jubileuszowego holdingu wyświetla się nagranie kompromitujące Yildiz. Censu, pojawiająca się wcześniej nieznajoma kobieta, zdobywa względy Hasana Alego, a Yildiz postanawia wzbudzić zazdrość u Cagataya. Ender sprzedaje biżuterię, aby zaprosić na kolację znajome kobiety sukcesu. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule oraz mają wpływ na relacje między bohaterami.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZAKAZANY OWOC STRESZCZENIE 278

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 10 sierpnia 2023
 3. dzień: czwartek
 4. ZAKAZANY OWOC GODZINY EMISJI: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W odcinku 278 Zakazanego Owocu, Yildiz nawiązuje przyjaźń z Cansu. Stara się również wzbudzić zazdrość u Cagataya, aby przetestować jego uczucia i reakcje.

Tymczasem Zehra stara się pogodzić Yildiz z Asuman. Obiecuje Yildiz, że postara się przekonać Feride do zmiany swojego podejścia. Niestety, wysiłki Zehry okazują się nieskuteczne, a matka Cagataya wciąż nie przepada za swoją synową.

Ender dowiaduje się, że zamordowany został ojciec Mahmuta. To wydarzenie może wpłynąć na fabułę i wprowadzić nowe wyzwania dla bohaterów.

Odcinek 278 Zakazanego Owocu koncentruje się na nawiązaniu przyjaźni między Yildiz a Cansu, a także na próbach Yildiz wzbudzenia zazdrości u Cagataya. Zehra stara się pogodzić Yildiz z Asuman, ale nie odnosi sukcesu w przekonaniu Feride. Ender dowiaduje się o morderstwie ojca Mahmuta. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule oraz mają wpływ na relacje między bohaterami.

FOTORELACJA ZAKAZANY OWOC CO SIĘ WYDARZY:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZAKAZANY OWOC POWTÓRKI odcinek 274, 275, 276, 277, 278 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZAKAZANY OWOC WCZORAJSZY ODCINEK odc. 274, 275, 276, 277, 278  – kliknij LINK i przejdź do serial ZAKAZANY OWOC 274, 275, 276, 277, 278 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

 • ZAKAZANY OWOC GDZIE POWTÓRKI – brak

,ZAKAZANY OWOC GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZAKAZANY OWOC GRANICE ,ZAKAZANY OWOC GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZAKAZANY OWOC GODZINA EMISJI ,ZAKAZANY OWOC GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZAKAZANY OWOC ILE MA ODCINKÓW ,ZAKAZANY OWOC JAK SIĘ KOŃCZY ,ZAKAZANY OWOC DZISIEJSZY ODCINEK ,ZAKAZANY OWOC AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę