Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany Owoc odcinki 269, 270, 271, 272, 273 online ZA DARMO – Oglądaj na TVP VOD [Yasak Elma] – ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 269, 270, 271, 272, 273

Zakazany Owoc odcinki 269, 270, 271, 272, 273 online ZA DARMO – Oglądaj na TVP VOD [Yasak Elma] - ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 269, 270, 271, 272, 273

SERIALE TURECKIE

Zakazany Owoc odcinki 269, 270, 271, 272, 273 online ZA DARMO – Oglądaj na TVP VOD [Yasak Elma] – ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 269, 270, 271, 272, 273

Zakazany owoc odcinek 269, 270, 271, 272, 273 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZAKAZANY OWOC VOD TVP lub czytaj ZAKAZANY OWOC STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  269, 270, 271, 272, 273 serial Zakazany owoc. ZOBACZ :

>>Zakazany Owoc odc. 264, 265, 266, 267, 268 online ZA DARMOOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma]ZAKAZANY OWOC streszczenia odcinki 264, 265, 266, 267, 268 >> 

ZAKAZANY OWOC PO POLSKU odc. 269, 270, 271, 272, 273 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 28 lipca 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: ZAKAZANY OWOWC SERIAL TURECKI

Zakazany owoc Sezon 5, odc. 269, 270, 271, 272, 273 ZAKAZANY OWOC EMISJA na jakim programie?

Zakazany owoc streszczenie odcinek 269

W odcinku 269 Zakazanego Owocu, Feride postanawia zeswatać Sahikę z Cagatayem, mając nadzieję na zmianę jego uczuć wobec Yildiz. Jej działania mają na celu przyciągnięcie uwagi Cagataya i oddalenie go od Yildiz.

Lokal Zehry otrzymuje sponsorowaną gwiazdkę uznania po wizycie słynnego krytyka kulinarnego. To wielkie wyróżnienie dla Zehry, które przyciąga większą uwagę i klientów.

Tymczasem Ender planuje uwieść Hasana Alego, co może wpłynąć na ich relacje. Jednak jej próba uwodzenia przynosi negatywne konsekwencje, gdy popada w konflikt ze współpracownikiem Hasana. Ojciec Cagataya podejmuje decyzję o zwolnieniu współpracownika mężczyzny z powodu incydentu.

Yildiz i Sahika nie wierzą w opowieści Ender na temat Halita, co może powodować dalsze napięcie i podejrzenia wśród bohaterek.

Odcinek 269 Zakazanego Owocu skupia się na działaniach Feride, która próbuje zeswatać Sahikę z Cagatayem, a także na uzyskaniu sponsorowanej gwiazdki przez lokal Zehry. Ender planuje uwieść Hasana Alego, ale jej działania mają negatywne konsekwencje. Ojciec Cagataya podejmuje decyzję o zwolnieniu współpracownika Hasana z powodu incydentu. Yildiz i Sahika nie wierzą w opowieści Ender na temat Halita, co wywołuje napięcie między nimi.

FOTORELACJA z Zakazany Owoc nowe odcinki:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 270 ZAKAZANY OWOC 

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 31 lipca 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: ZAKAZANY OWOC GDZIE OGLĄDAĆ Serial turecki

W odcinku 270 Zakazanego Owocu, gwiazdka uznania, którą otrzymał lokal Zehry, okazuje się być oszustwem. To wywołuje rozczarowanie i frustrację u Zehry, która musi zmierzyć się z konsekwencjami tego fałszywego wyróżnienia.

Feride oferuje Asuman zapłatę w zamian za pomoc w zakończeniu związku między Yildiz i Cagatayem. Jej działania mają na celu oddzielenie Cagataya od Yildiz i zmianę biegu wydarzeń.

Tymczasem matka Cagataya otrzymuje od wybranki swojego syna kompromitujące zdjęcia Sahiki. To wywołuje skandal i powoduje dalsze napięcie między postaciami.

W barze dochodzi do bójki, w której zaangażowany jest Caner, co może wpłynąć na atmosferę i bezpieczeństwo w lokalu.

Odcinek 270 Zakazanego Owocu skupia się na odkryciu, że gwiazdka uznania dla lokalu Zehry była oszustwem. Feride oferuje Asuman zapłatę za pomoc w zakończeniu związku między Yildiz i Cagatayem. Matka Cagataya otrzymuje kompromitujące zdjęcia Sahiki, co prowadzi do skandalu. W barze dochodzi do bójki z udziałem Canera. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule.

FOTORELACJA ZAKAZANY OWOC NOWE ODCINKI:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Opis odcinka 271 Zakazany owoc

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 1 sierpnia 2023
 3. dzień: wtorek
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: TURECKI SERIAL ZAKAZANY OWOC

W odcinku 271 Zakazanego Owocu, Asuman i Zehra przygotowują się do otwarcia baru. Pracują nad ostatnimi przygotowaniami i starają się uporać z wszelkimi detalami, aby wszystko było gotowe na czas.

Tymczasem Yildiz, postanawia udać się na siłownię, ale niestety ulega wypadkowi. To prowadzi do pewnych komplikacji i zmartwień zarówno dla niej, jak i dla jej bliskich.

Sahika, jedna z postaci, rozsiewa plotki, że Mert molestował ją. To oskarżenie powoduje zamieszanie i wywołuje napięcie w relacjach między Sahiką, Mertem i innymi bohaterami.

Feride, matka Cagataya, jest zła, gdy dowiaduje się o spotkaniu Hasana i Cagataya. To wywołuje jej rozgoryczenie i rozczarowanie, gdyż ma obiekcje wobec ich bliskiej relacji.

Odcinek 271 Zakazanego Owocu skupia się na przygotowaniach Asuman i Zehry do otwarcia baru. Yildiz natomiast doznaje wypadku na siłowni, co wywołuje zmartwienie. Sahika rozsiewa plotki o molestowaniu przez Merta, a Feride jest zła po dowiedzeniu się o spotkaniu Hasana z Cagatayem.

W odcinku 271 Zakazanego Owocu, Caner odkrywa tajemnicę związaną z Mertem, która może wpłynąć na relacje między nimi. To odkrycie może prowadzić do poważnych konsekwencji i napięcia między bohaterami.

Hasan Ali znajduje napastników, którzy zaatakowali Canera, co pozwala na wyjaśnienie i znalezienie sprawców tego incydentu. To także może mieć wpływ na ich relacje i bezpieczeństwo.

Sahika tłumaczy się Feride z kompromitujących zdjęć, które zostały wysłane jej matce. Jej wyjaśnienia mogą wpłynąć na atmosferę i napięcie między nimi.

Ender jedzie do domniemanej kryjówki Halita, co może prowadzić do kolejnych intryg i tajemnic związanych z jego postacią.

Yildiz i Cagatay biorą ślub, co wywołuje negatywne reakcje rodzin. Ich decyzja może mieć wpływ na relacje między nimi a ich bliskimi.

Odcinek 271 Zakazanego Owocu koncentruje się na odkryciu tajemnicy Merta przez Canera, odnalezieniu napastników przez Hasan Ali, tłumaczeniu się Sahiki z kompromitujących zdjęć i podróży Ender do domniemanej kryjówki Halita. Yildiz i Cagatay biorą ślub, co wywołuje negatywne reakcje w rodzinach. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule.

W odcinku 272 Zakazanego Owocu, Caner odkrywa tajemnicę związaną z Mertem, która może wpłynąć na relacje między nimi. To odkrycie może prowadzić do poważnych konsekwencji i napięcia między bohaterami.

Sahika próbuje wytłumaczyć się Feride z kompromitujących zdjęć, które przesłała kobiecie Yildiz. Jej wyjaśnienia mogą wpłynąć na atmosferę i napięcie między nimi.

Ender postanawia pojechać do domniemanej kryjówki Halita, co może prowadzić do kolejnych intryg i tajemnic związanych z jego postacią.

Hasanowi udaje się odnaleźć napastników, którzy brali udział w bójce z Canerem. To może mieć wpływ na atmosferę i bezpieczeństwo wśród bohaterów.

Tymczasem, mimo napięć i obiekcji ze strony bliskich, Yildiz i Cagatay decydują się na ślub. Ich decyzja może wpłynąć na relacje między nimi a ich rodzinami.

Odcinek 271 Zakazanego Owocu skupia się na odkryciu tajemnicy Merta przez Canera, odnalezieniu napastników przez Hasana Alego, tłumaczeniu się Sahiki z kompromitujących zdjęć i podróży Ender do domniemanej kryjówki Halita. Yildiz i Cagatay podejmują decyzję o ślubie, co wywołuje negatywne reakcje w rodzinach. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule.

FOTORELACJA ZAKAZANY OWOC CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

ZAKAZANY OWOC Opis odc. 272 – Yasak Elma

 1. gdzie ZAKAZANY OWOC JAK SIĘ KOŃCZY: TVP2
 2. premiera TV: 2 sierpnia 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki ZAKAZANY OWOC NAPISY PL

W odcinku 272 Zakazanego Owocu, w domu Hasana Alego zbierają się najbliżsi, by uczcić ślub Yildiz i Cagataya. Wydaje się, że to szczęśliwy moment dla pary, jednak wkrótce pojawiają się niespodziewane problemy.

Nagle do domu dociera policja z nakazem aresztowania Yildiz i Ender. To wywołuje szok i zamieszanie wśród gości, którzy nie rozumieją, dlaczego obie kobiety są aresztowane.

Zatrzymanie Yildiz i Ender rzuca cień na ślub i wywołuje wiele pytań o to, co tak naprawdę stało się i jakie są powody ich aresztowania.

Odcinek 272 Zakazanego Owocu skupia się na tym, jak w trakcie ślubu Yildiz i Cagataya, pojawia się policja z nakazem aresztowania obu kobiet. To wydarzenie wprowadza zamieszanie i napięcie w fabule, a także budzi pytania o to, co doprowadziło do takiej sytuacji i co dalej wydarzy się w ich życiu.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

ZAKAZANY OWOC STRESZCZENIE 273

 1. gdzie w TV: TVP2
 2. premiera TV: 3 sierpnia 2023
 3. dzień: czwartek
 4. ZAKAZANY OWOC GODZINY EMISJI: 17:15
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W odcinku 273 Zakazanego Owocu, Ender i Yildiz zostają aresztowane i trafiają do celi. Obie są zaskoczone, że znalazły się w takiej sytuacji, zwłaszcza że są eleganckimi kobietami, a nie typowymi przestępcami.

W międzyczasie Sahika donosi Feride o aresztowaniu Yildiz. To działa jako kolejny element intrygi i może wprowadzić dodatkowe napięcie między postaciami.

Hasan Ali każe Mertowi przekonać Zehrę, aby wycofała oskarżenie wobec Ender i Yildiz. To próba uniknięcia konsekwencji ich aresztowania i może wprowadzić nowe trudności i wyzwania dla bohaterów.

Odcinek 273 Zakazanego Owocu skupia się na aresztowaniu Ender i Yildiz, które są zaskoczone, że znalazły się w celi. Sahika donosi Feride o aresztowaniu Yildiz, a Hasan Ali próbuje skłonić Merta, aby przekonał Zehrę do wycofania oskarżenia. To wydarzenia, które wprowadzają nowe napięcie i intrygi w fabule.

FOTORELACJA ZAKAZANY OWOC CO SIĘ WYDARZY:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZAKAZANY OWOC POWTÓRKI odcinek 269, 270, 271, 272, 273 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZAKAZANY OWOC WCZORAJSZY ODCINEK odc. 269, 270, 271, 272, 273  – kliknij LINK i przejdź do serial ZAKAZANY OWOC 269, 270, 271, 272, 273 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

 • ZAKAZANY OWOC GDZIE POWTÓRKI – brak

,ZAKAZANY OWOC GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ,ZAKAZANY OWOC GRANICE ,ZAKAZANY OWOC GDZIE OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI ,ZAKAZANY OWOC GODZINA EMISJI ,ZAKAZANY OWOC GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE ,ZAKAZANY OWOC ILE MA ODCINKÓW ,ZAKAZANY OWOC JAK SIĘ KOŃCZY ,ZAKAZANY OWOC DZISIEJSZY ODCINEK ,ZAKAZANY OWOC AKTORZY

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę