Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany Owoc odc 301 online ZA DARMO VOD – Oglądaj na TVP [Yasak Elma] – Pożar w rezydencji Hasana! Yildiz w śpiączce!

Zakazany Owoc odc 301 online ZA DARMO VOD – Oglądaj na TVP [Yasak Elma] - Pożar w rezydencji Hasana! Yildiz w śpiączce!

SERIALE TURECKIE

Zakazany Owoc odc 301 online ZA DARMO VOD – Oglądaj na TVP [Yasak Elma] – Pożar w rezydencji Hasana! Yildiz w śpiączce!

Zakazany owoc odcinek 301 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial ZAKAZANY OWOC VOD TVP lub czytaj ZAKAZANY OWOC STRESZCZENIE ODCINKÓW – odcinek  301 serial Zakazany owoc. ZOBACZ :

>>Zakazany Owoc odcinki 294, 295, 296, 297, 298 online ZA DARMOOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma]ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 294, 295, 296, 297, 298 >>

Opis odcinka 301 Zakazany owoc

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 13 września 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: TURECKI SERIAL ZAKAZANY OWOC

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W odcinku 301 Zakazanego Owocu:

Cansu ujawnia Yildiz, kto faktycznie przyprowadził ją do Stambułu, co może prowadzić do odkrycia pewnych tajemnic i wpłynąć na dalszy rozwój fabuły.

Hasan Ali ukrywa syna swojego przyjaciela, Omara, przed mafią, oferując mu schronienie w swoim domu. To wprowadza nowy wątek związanego z przestępczością w życiu bohaterów.

Sahika, nadal dążąc do swoich celów, organizuje spotkanie między Yildiz i Cagatayem, co może prowadzić do rozwoju ich relacji i rozwiązania niektórych konfliktów.

Nagła tragedia, którą wywołuje Cansu, sprawia, że Yildiz wpada w śpiączkę, co może wpłynąć na życie bohaterów i prowadzić do nowych wydarzeń i konfliktów.

Odcinek 301 Zakazanego Owocu zawiera wiele ważnych wydarzeń, które zmieniają bieg fabuły i wprowadzają napięcie oraz dramat do historii postaci.

Omer, syn przyjaciela Hasana, przybywa do Stambułu. Odwiedza firmę i spotyka Sahikę, kobieta od razu przyciąga jego uwagę. Tymczasem Yildiz udaje się do taniego hotelu, gdzie przebywa Cansu. Rywalki stają oko w oko. „Co mi zrobisz?” – pyta Cansu. – „Zrób to od razu”. „Nie muszę cię niczym zastraszać. Sama się pogrążasz” – odpowiada Yildiz. „Posłuchaj, zakochałam się w Cagatayu”. „Nie o to chodzi. Zdradziłaś rodzinę, która cię przyjęła. Byłam zła na ciebie, ale już nie jestem”. „Dlaczego?”. „Spójrz na to” – Yildiz rozgląda się po pokoju. – „Żal mi cię. Nie muszę nic więcej robić. Ale nie zbliżaj się do mnie ponownie, bo następnym razem nie będę taka spokojna. Mam nadzieję, że utoniesz we własnym bagnie”.

Yildiz odwraca się w stronę drzwi, by wyjść. Wtedy Cansu wyznaje: „To Ender i Sahika mnie zatrudniły”. „Co powiedziałaś?” – zdziwiona pyta córka Asuman. „Poprosiły mnie, abym oddzieliła cię od Cagataya”. „Zastanawiam się, czy to jeszcze jedna z twoich wytworów. Przed chwilą mówiłaś, że zakochałaś się w Cagatayu. Może nie myślisz trzeźwo”. „Dlaczego miałabym kłamać? Nie mam nic do stracenia”. „Masz rację, nie masz już nic. Nawet dumy” – Yildiz wychodzi. „Ty za to masz wiele do stracenia” – mówi do siebie Cansu z diabelskim uśmieszkiem.

Yildiz opowiada Emirowi o tym, co jej powiedziała Cansu, i prosi go o pomoc w zbadaniu tych rewelacji. Następnie akcja przenosi się do firmy, gdzie Ender obdarowuje Hasan tasbihem, wiedząc, że zbiera on sznury modlitewne. Stara się złagodzić napięcie między nimi, mówiąc: „Kupiłam ci to, ponieważ nie chcę problemów między nami”. Hasan jest zdziwiony jej miłym gestem i odpowiada: „Jestem zaskoczony, że jesteś dla mnie taka miła”. Gdy zostaje sam, zastanawia się, co Ender teraz knuje.

Asuman informuje córkę, że wieczorem zabierze Halitcana do Feride, ponieważ dziewczynka bardzo tęskni za swoim bratem. Wieczorem Cagatay przychodzi do domu swojego ojca. Wchodzi do sypialni Yildiz, a Sahika zamyka drzwi na klucz i wychodzi z mężem na kolację. Yildiz przypomina mężowi, żeby nie przychodził do jej domu, ale Cagatay nie zamierza się poddawać. Chce ją przekonać do powrotu, ale Yildiz jest zdecydowana pozostać na swoim miejscu. Dochodzi między nimi do spięcia, gdy Cagatay próbuje ująć jej rękę.

Yildiz stanowczo zabrania Cagatayowi się do niej zbliżać i wyznaje, że może już go nie kocha. Cagatay jest jednak pewny swoich uczuć i przekonuje ją, że jej zachowanie nie wskazuje na to, że coś źle zrozumiał. Prosi o jeszcze jedną szansę, aby zacząć wszystko od początku.

Scena zmienia się, a kamera przenosi się na zewnątrz, gdzie pojawia się Cansu trzymająca w ręku kanister. Wygląda na to, że ma coś nieodpowiedniego na myśli, a jej obłąkane spojrzenie kieruje się w stronę okna, za którym znajdują się Yildiz i Cagatay.

Cansu z szaleństwem i nienawiścią w głosie grozi, że Cagatay zapłaci za wszystko. Kamera wraca do pokoju, gdzie Yildiz stanowczo prosi Cagataya, aby odszedł. Cagatay chce jednak dowiedzieć się, czy nadal go kocha, ale Yildiz nie chce mu tego powiedzieć. Ostatecznie Cagatay zapewnia, że choć będą mieć dobre i złe dni, to nie będą się kłócić o innych ludzi.

W międzyczasie Cansu rozlewa benzynę przed drzwiami sypialni, a potem wychodzi z pomieszczenia, rozlewając łatwopalną ciecz na korytarzu. Gdy wychodzi na zewnątrz, rzuca pusty kanister i zapala zapalniczkę.

Cansu, zanim odpaliła zapalniczkę, powiedziała sobie, że nadszedł czas, aby inni doświadczyli tego, czego ona doświadczyła. Następnie rzuciła zapalniczkę na rozlaną benzynę, co spowodowało natychmiastowe wybuchy ognia, a płomienie szybko sięgnęły piętra domu.

W sypialni Cagatay i Yildiz siedzieli obok siebie na łóżku, kiedy nagle poczuli zapach dymu. Rozmawiali o swoim uczuciu, a Cagatay wyznał, że bał się, że straci Yildiz. Nagle poczuli dym i zauważyli, że coś się pali. Kiedy próbowali wyjść, zorientowali się, że drzwi są zamknięte, a dym przedostaje się do środka. Yildiz spostrzega ogień za oknem. Następnie krzyknęła, że dom się pali, a małżonkowie zdesperowani próbowali znaleźć sposób ucieczki.

Akcja przenosi się do restauracji, gdzie Sedai informuje Hasana Ali i Sahikę, że w domu wybuchł pożar.

Hasan Ali, dowiedziawszy się o pożarze, natychmiast zareagował, zdenerwowany faktem, że Cagatay i Yildiz są w niebezpieczeństwie. Sahika wyznała mu, że zamknęła ich w pokoju, co wywołało jego złość. Sedai również zwróciła uwagę, że nie ma czasu do stracenia. Cała trójka szybko opuściła restaurację.

Na tym czasie parter posiadłości był już ogarnięty płomieniami. Pokój, w którym małżonkowie zostali uwięzieni, był pełen dymu. Cagatay próbował wybić okno, aby wpuścić świeże powietrze, ale szyba okazała się nie do przebicia. W międzyczasie Yildiz straciła przytomność i upadła na podłogę, a Cagatay również osunął się na ziemię.

Następna scena przenosi nas do szpitala, gdzie Yildiz budzi się z maską tlenową na twarzy. Pielęgniarka wzywa lekarkę, a pacjentka pyta o męża i syna. Tymczasem Cagatay odbiera telefon od Asuman i dowiaduje się, że Yildiz już się obudziła. Jest zdumiony, że wygląda tak dobrze, jakby nie był niedawno uratowany z pożaru. Po tej informacji szykuje się, by udać się do szpitala.

W międzyczasie Emir pośpiesznie wchodzi do pralni i zaniepokojony pyta o to, co się dzieje. Caner informuje go o tym, że Yildiz obudziła się i wspólnie zastanawiają się, jak jej to przekazać. Akcja przenosi się do mieszkania, gdzie Sahika zajmuje się kwiatami w salonie. Wkrótce dołącza Hayati i przekazuje radosną wiadomość, że Yildiz odzyskała przytomność.

Sahika, radosna z wiadomości, przytula się do mężczyzny i chce jak najszybciej udać się do szpitala, by odwiedzić Yildiz. Jednak Hayati sugeruje, że może lepiej dać jej trochę czasu, aby zaakceptować nową rzeczywistość po przebudzeniu. W międzyczasie akcja przenosi się do domu Cagataya, gdzie mężczyzna z pochmurną miną rozmawia z matką Feride. Oznajmia, że Yildiz odzyskała przytomność. Oboje są zaniepokojeni i zdają sobie sprawę, że teraz przed nimi wiele wyzwań. Feride wyraża swoje zaniepokojenie i wspólnie z synem decydują, że najpierw Cagatay uda się do szpitala. W tym momencie do pokoju wbiega kilkuletni chłopiec – Halitcan, co oznacza, że od czasu pożaru minęło kilka lat.

„To dobrze, że nic ci się nie stało poważnego, kochanie” – uspokaja ją Asuman, nadal ją trzymając za rękę. „Pożar był nieszczęśliwym wypadkiem, ale teraz najważniejsze, że jesteś bezpieczna. Czy pamiętasz, co się działo przed pożarem?”. Yildiz chwilę milczy, próbując skoncentrować się na wspomnieniach. „Pamiętam, że kłóciłam się z Cagatayem, ale nie mogę zrozumieć, jak mogło to spowodować pożar. To nie ma sensu”. Asuman próbuje uspokoić swoją córkę i zapewnia, że sprawa zostanie wyjaśniona.„Nie martw się, to ważne, że żyjesz i jesteś teraz z nami” – mówi matka z uśmiechem, a Yildiz odpowiada uściskiem dłoni. „Tak, najważniejsze, że mogę być z moim mężem i synem, a reszta się jakoś poukłada”. Słowa te sprawiają, że Asuman odnajduje spokój i nadzieję, że jej córka wróci do normalności po tym traumatycznym wydarzeniu.

Yildiz w szpitalu stara się zrozumieć, co się stało podczas tych kilku lat, które straciła w śpiączce. Pyta matkę o dom, który został zniszczony, wyraźnie zaniepokojona smutkiem Hasana Ali. Nie chce jednak dłużej czekać i pragnie zobaczyć Cagataya. Asuman, chcąc chronić córkę przed możliwie trudnymi informacjami, stara się uspokoić sytuację, ale Yildiz czuje, że coś jest ukrywane. Interesuje się również telefonem, który zaginął. Na korytarzu spotyka Cagataya, a ich rozmowa budzi pytania o to, co wydarzyło się w życiu obojga przez ten czas. Czy Cagatay związał się z kimś innym? To pytanie pozostaje niewiadomą, która budzi niepokój i niepewność.

FOTORELACJA ZAKAZANY OWOC CDA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy ZAKAZANY OWOC POWTÓRKI odcinek 301 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki ZAKAZANY OWOC WCZORAJSZY ODCINEK odc. 301  – kliknij LINK i przejdź do serial ZAKAZANY OWOC 301 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • ZAKAZANY OWOC GDZIE POWTÓRKI

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę