Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany owoc odc. 194 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Yasak Elma] – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odc. 194 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Yasak Elma] - streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

SERIALE TURECKIE

Zakazany owoc odc. 194 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Yasak Elma] – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odcinek 194 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP ZAKAZANY OWOC z dn. 7.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 194 serialu Zakazany owoc. ZOBACZ:

>> Zakazany owoc odc. 193 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC >>

Zakazany owoc odc. 194 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 7 kwietnia 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Zakazany owoc Sezon 1, odc. 194 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 194 ZAKAZANY OWOC

W odcinku 194 serialu tureckiego „Zakazany owoc” (Yasak Elma) pojawiają się ważne wydarzenia dotyczące relacji między Yildiz a Halitem oraz Edą i Hazarem.

Yildiz decyduje się przyjąć propozycję Hazar i zostać matką zastępczą jej dziecka. Halit jest zadowolony z tej decyzji, ale Eda jest zszokowana i oświadcza, że nie jest w stanie żyć z myślą o dziecku Yildiz i Halita.

Tymczasem Asim stara się odzyskać Caglę, ale ona jest nieustępliwa i nie chce wrócić do niego. Asim proponuje jej małżeństwo, ale Cagla jest zdezorientowana i nie wie, co powinna zrobić.

W międzyczasie Ender zaczyna podejrzewać, że coś się dzieje między Halitem a Yildiz. Postanawia skontaktować się z Asimem i prosi go o pomoc w zbadaniu tego zagadnienia.

Ostatecznie Yildiz postanawia wyznać Edzie prawdę o swoim romansie z Halitem. Eda jest zdruzgotana i postanawia opuścić Halita i wyjechać za granicę. Halit jest zrozpaczony i błaga Edę o przebaczenie, ale ona jest nieprzejednana.

Odcinek kończy się tym, że Yildiz odkrywa, że jest w ciąży i musi stawić czoła nowym wyzwaniom.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zakazany owoc Opis:

Zapraszam do serialu „Zakazany owoc”. Opowiada historię on młodej kobiety, Yildiz, która marzyła o lepszym życiu u boku bogatego mężczyzny. Mieszka w biednej dzielnicy ze swoją siostrą Zejnep, ale jej życie zmienia się, kiedy poznaje Endera, kobietę z wyższych sfer. Ender zleca Yildiz zadanie uwiedzenia swojego męża, który jest znanym kobieciarzem. Żona potrzebuje dowodów na jego niewierność, aby móc uzyskać rozwód.

Fabuła serialu jest bardzo intrygująca i skłaniająca do zastanowienia się nad moralnością postaci. Yildiz musi wybrać między lojalnością wobec Endera, a moralnością, która mówi, że zdrada nie jest słuszna. Serial pokazuje także porównanie klasowe i ich wpływ na życie ludzi. Yildiz, pochodząca z biednej rodziny, musi się stać z bogatym człowiekiem, którzy prowadzą świat biznesu i polityki.

Wśród aktorów wyróżnia się Eda Ece, grająca główną rolę Yildiz. Doskonale oddaje emocje swojego bohaterki i potrafi poruszyć widza. Sevval Sam, w roli Ender, również dziękuje za swój występ. Aktorzy grający drugoplanowe role są bardzo dobrzy i także pomocnicy.

„Zakazany owoc” to program wspierający i angażujący serial, który z pozyskiwaniem zaciekawił odbiorców. Ciekawa fabuła, piękna sceneria Stambułu i dobre aktorstwo to jego największa atuty. Polecam wszystkim, którzy lubią dramaty obyczajowe i chcą zobaczyć, jak życie w zderzeniu klasowym może wpłynąć na decyzje graczy.

Obsada serial turecki Zakazany owoc

Reżyser: Neslihan Yeşilyurt
Scenariusz: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Obsada: Eda Ece , Kivanç Kasabali , Onur Tuna, Sevda Erginci, Talat Bulut, Şevval Sam

Kiedy powtórka odcinek 194 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Zakazany owoc odc. 194 z 7.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu ZAKAZANY OWOC 194 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • brak

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę