Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany owoc odc. 192 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odc. 192 – Oglądaj na VOD TVP - streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

SERIALE TURECKIE

Zakazany owoc odc. 192 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odcinek 192 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP ZAKAZANY OWOC z dn. 5.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 192 serialu Zakazany owoc. ZOBACZ:

>>Zakazany owoc odc. 191 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC >>

Zakazany owoc odc. 192 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 5 kwietnia 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Zakazany owoc Sezon 1, odc. 192 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 192 ZAKAZANY OWOC

Przez cały odcinek 192 serialu „Zakazany owoc” atmosfera jest napięta. Yildiz postanawia przekonać Nadira, aby pomógł jej pozbyć się Leyli. Kobieta chce zemścić się za to, co Leyla jej zrobiła. Tymczasem do Turcji przybywa Zerrin, matka Lili, która zabrała ją do Ameryki w dzieciństwie.

Leyla stoi przed trudnym wyborem, jak oznajmić matce, że jest w związku z synem Endera. Zerrin nie jest zachwycona nowiną i staje się bardzo nieprzychylna wobec córki.

Sahika sugeruje Leyli, żeby spróbowała zostać kolejną żoną Halita. Kobieta jednak odrzuca tę propozycję i postanawia odnaleźć swoje miejsce w życiu na własnych warunkach.

Odcinek ten dostarcza widzom dużo emocji i napięcia. Losy bohaterów serialu „Zakazany owoc” stają się coraz bardziej skomplikowane, a sytuacja między nimi staje się coraz bardziej zawiła. Widzowie z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków, aby dowiedzieć się, co jeszcze wydarzy się w życiu postaci.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zakazany owoc Opis:

Zapraszam do serialu „Zakazany owoc”. Opowiadanie przedstawia historię młodej kobiety, Yildiz, która marzyła o lepszym życiu u boku bogatego mężczyzny. Mieszka w biednej dzielnicy ze swoją siostrą Zejnep, ale jej życie zmienia się, kiedy poznaje Endera, kobietę z wyższych sfer. Ender zleca Yildiz zadanie uwiedzenia swojego męża, który jest znanym kobieciarzem. Żona potrzebuje dowodów na jego niewierność, aby móc uzyskać rozwód.

Fabuła serialu jest bardzo intrygująca i skłaniająca do zastanowienia się nad moralnością postaci. Yildiz musi wybrać między lojalnością wobec Endera, a moralnością, która mówi, że zdrada nie jest słuszna. Serial pokazuje także porównanie klasowe i ich wpływ na życie ludzi. Yildiz, pochodząca z biednej rodziny, musi się stać z bogatym człowiekiem, którzy prowadzą świat biznesu i polityki.

Wśród aktorów wyróżnia się Eda Ece, grająca główną rolę Yildiz. Doskonale oddaje emocje swojego bohaterki i potrafi poruszyć widza. Sevval Sam, w roli Ender, również dziękuje za swój występ. Aktorzy grający drugoplanowe role są bardzo dobrzy i także pomocnicy.

„Zakazany owoc” to program wspierający i angażujący serial, który z pozyskiwaniem zaciekawił odbiorców. Ciekawa fabuła, piękna sceneria Stambułu i dobre aktorstwo to jego największa atuty. Polecam wszystkim, którzy lubią dramaty obyczajowe i chcą zobaczyć, jak życie w zderzeniu klasowym może wpłynąć na decyzje graczy.

Obsada serial turecki Zakazany owoc

Reżyser: Neslihan Yeşilyurt
Scenariusz: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Obsada: Eda Ece , Kivanç Kasabali , Onur Tuna, Sevda Erginci, Talat Bulut, Şevval Sam

Kiedy powtórka odcinek 192 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Zakazany owoc odc. 192 z 5.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu ZAKAZANY OWOC 192 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • brak

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę