Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany owoc odc. 186 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odc. 186 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

SERIALE TURECKIE

Zakazany owoc odc. 186 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odcinek 186 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP ZAKAZANY OWOC z dn. 28.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 186 serialu Zakazany owoc. ZOBACZ:

>> Zakazany owoc odc. 185Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC >>

Zakazany owoc odc. 186 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 28 marca 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Zakazany owoc Sezon 1, odc. 186 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 186 ZAKAZANY OWOC

W odcinku 186 serialu tureckiego Zakazany owoc, Yıldız i Halit są w ciężkiej sytuacji finansowej po tym, jak ich potencjalny inwestor wycofał się z ich projektu. Yıldız postanawia zwrócić się o pomoc do swojego brata Hasana, który pracuje w restauracji, ale ten odmawia jej pomocy. Wkrótce potem, Halit otrzymuje propozycję od konkurencyjnej firmy, ale Yıldız sprzeciwia się temu i wyznaje mu, że nie chce poświęcać jakości ich produktów dla zysków.

W międzyczasie, Ender odkrywa, że Yasemin i jej były narzeczony planują powrót do siebie. Ender próbuje przekonać Yasemin, że to zły pomysł, ale ta nie chce słuchać jej rad i odchodzi z Keremem.

W innym wątku fabularnym, Cemre kontynuuje swoje nieudane próby zbliżenia się do Kerema. W końcu Cemre odkrywa, że Kerem i Yıldız są ze sobą związani i postanawia użyć tej informacji, aby zaszkodzić Yıldız i zdobyć Kerema dla siebie.

W restauracji, gdzie pracuje Hasan, dochodzi do nieporozumienia z klientem, który chce oddać jedzenie. Hasan decyduje się zastąpić potrawę nową, ale okazuje się, że jest to jedzenie zepsute, co prowadzi do kłopotów z inspekcją sanitarną. Yıldız próbuje pomóc Hasanowi w wyjaśnieniu całej sytuacji.

Ostatecznie, Halit i Yıldız odkrywają, że ich konkurencyjna firma planuje przejąć ich biznes. Yıldız postanawia przeprowadzić ryzykowny plan, który może uratować ich firmę. W tym samym czasie, Ender, która jest zaniepokojona powrotem Yasemin do Kerema, przygotowuje plan, aby przekonać Yasemin, że powinna zakończyć związek z Keremem.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zakazany owoc Opis:

Zapraszam do serialu „Zakazany owoc”. Opowiada historię młodej kobiety, Yildiz, która marzyła o lepszym życiu u boku bogatego mężczyzny. Mieszka w biednej dzielnicy ze swoją siostrą Zejnep, ale jej życie zmienia się, kiedy poznaje Endera, kobietę z wyższych sfer. Ender zleca Yildiz zadanie uwiedzenia swojego męża, który jest znanym kobieciarzem. Żona potrzebuje dowodów na jego niewierność, aby móc uzyskać rozwód.

Fabuła serialu jest bardzo intrygująca i skłaniająca do zastanowienia się nad moralnością postaci. Yildiz musi wybrać między lojalnością wobec Endera, a moralnością, która mówi, że zdrada nie jest słuszna. Serial pokazuje także porównanie klasowe i ich wpływ na życie ludzi. Yildiz, pochodząca z biednej rodziny, musi się stać z bogatym człowiekiem, którzy prowadzą świat biznesu i polityki.

Wśród aktorów wyróżnia się Eda Ece, grająca główną rolę Yildiz. Doskonale oddaje emocje swojego bohaterki i potrafi poruszyć widza. Sevval Sam, w roli Ender, również dziękuje za swój występ. Aktorzy grający drugoplanowe role są bardzo dobrzy i także pomocnicy.

„Zakazany owoc” to program wspierający i angażujący serial, który z pozyskiwaniem zaciekawił odbiorców. Ciekawa fabuła, piękna sceneria Stambułu i dobre aktorstwo to jego największa atuty. Polecam wszystkim, którzy lubią dramaty obyczajowe i chcą zobaczyć, jak życie w zderzeniu klasowym może wpłynąć na decyzje graczy.

Obsada serial turecki Zakazany owoc

Reżyser: Neslihan Yeşilyurt
Scenariusz: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Obsada: Eda Ece , Kivanç Kasabali , Onur Tuna, Sevda Erginci, Talat Bulut, Şevval Sam

Kiedy powtórka odcinek 186 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Zakazany owoc odc. 186 z 28.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu ZAKAZANY OWOC 186 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • brak

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę