Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany owoc odc. 185 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odc. 185 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

SERIALE TURECKIE

Zakazany owoc odc. 185 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odcinek 185 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP ZAKAZANY OWOC z dn. 27.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 185 serialu Zakazany owoc. ZOBACZ:

>> Zakazany owoc odc. 184 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC >>

Zakazany owoc odc. 185 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 27 marca 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Zakazany owoc Sezon 1, odc. 185 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 185 ZAKAZANY OWOC

W odcinku 185 serialu tureckiego Zakazany owoc, Yıldız i Halit spędzają romantyczny wieczór w restauracji, gdzie Yıldız odkrywa, że jej brat Hasan również tam pracuje. Hasan wydaje się być niezadowolony z faktu, że jego siostra spotyka się z Halitem, ale Yıldız uspokaja go, mówiąc, że wie, co robi.

W międzyczasie, Ender przekonuje swojego męża, Adema, aby opowiedział swojej córce Yasemin o prawdziwych przyczynach rozwodu z matką Yasemin. Okazuje się, że matka Yasemin była chora psychicznie i Adem musiał się z nią rozstać, aby chronić swoją rodzinę. Yasemin jest zszokowana tą informacją, ale zrozumiała i wybacza ojcu.

Natomiast w firmie, Yıldız i Halit podejmują ważną decyzję dotyczącą przyszłości ich biznesu. Halit chce rozwinąć swoją działalność i otworzyć nowe filie, ale Yıldız wyraża opinię, że powinni skupić się na poprawie jakości ich produktów, zamiast rozprzestrzeniać się zbyt szybko.

W innym wątku fabularnym, Cemre próbuje zbliżyć się do Kerema, ale ten odrzuca jej zaloty. Cemre postanawia zrobić coś, co zwróci na nią uwagę Kerema i zaczyna działać przeciwko Yıldız, próbując zaszkodzić jej w interesach.

Ostatecznie, Halit i Yıldız spotykają się z potencjalnym inwestorem, który jest zainteresowany współpracą z nimi. Jednakże, w ostatniej chwili inwestor wycofuje się, zostawiając Halita i Yıldız z dużymi kłopotami finansowymi i koniecznością znalezienia sposobu na ratowanie swojej firmy.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zakazany owoc Opis:

Zapraszam do serialu „Zakazany owoc”. Opowiada historię młodej kobiety, Yildiz, która marzyła o lepszym życiu u boku bogatego mężczyzny. Mieszka w biednej dzielnicy ze swoją siostrą Zejnep, ale jej życie zmienia się, kiedy poznaje Endera, kobietę z wyższych sfer. Ender zleca Yildiz zadanie uwiedzenia swojego męża, który jest znanym kobieciarzem. Żona potrzebuje dowodów na jego niewierność, aby móc uzyskać rozwód.

Fabuła serialu jest bardzo intrygująca i skłaniająca do zastanowienia się nad moralnością postaci. Yildiz musi wybrać między lojalnością wobec Endera, a moralnością, która mówi, że zdrada nie jest słuszna. Serial pokazuje także porównanie klasowe i ich wpływ na życie ludzi. Yildiz, pochodząca z biednej rodziny, musi się stać z bogatym człowiekiem, którzy prowadzą świat biznesu i polityki.

Wśród aktorów wyróżnia się Eda Ece, grająca główną rolę Yildiz. Doskonale oddaje emocje swojego bohaterki i potrafi poruszyć widza. Sevval Sam, w roli Ender, również dziękuje za swój występ. Aktorzy grający drugoplanowe role są bardzo dobrzy i także pomocnicy.

„Zakazany owoc” to program wspierający i angażujący serial, który z pozyskiwaniem zaciekawił odbiorców. Ciekawa fabuła, piękna sceneria Stambułu i dobre aktorstwo to jego największa atuty. Polecam wszystkim, którzy lubią dramaty obyczajowe i chcą zobaczyć, jak życie w zderzeniu klasowym może wpłynąć na decyzje graczy.

Obsada serial turecki Zakazany owoc

Reżyser: Neslihan Yeşilyurt
Scenariusz: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Obsada: Eda Ece , Kivanç Kasabali , Onur Tuna, Sevda Erginci, Talat Bulut, Şevval Sam

Kiedy powtórka odcinek 185 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Zakazany owoc odc. 185 z 27.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu ZAKAZANY OWOC 185 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • brak

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę