Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Zakazany owoc odc. 184 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC


Zakazany owoc odc. 184 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

SERIALE

Zakazany owoc odc. 184 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odcinek 184 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP ZAKAZANY OWOC z dn. 24.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 184 serialu Zakazany owoc. ZOBACZ:

>> Zakazany owoc odc. 183Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC >>

Zakazany owoc odc. 184 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 24 marca 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Zakazany owoc Sezon 1, odc. 184 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 184 ZAKAZANY OWOC

W odcinku 184 serialu tureckiego Zakazany owoc, Yıldız i Emir dotarli do miasta, w którym mieszka siostra Yıldız. Po długiej i emocjonalnej rozmowie, Yıldız dowiaduje się, że jej siostra jest chora i potrzebuje jej pomocy. Yıldız decyduje się zatrzymać w mieście, aby opiekować się swoją siostrą i pomóc jej w leczeniu.

Tymczasem, Şahika odkrywa, że jej mąż jest zainteresowany Yıldız i postanawia odejść od niego. Halit, który jest coraz bardziej zainteresowany swoją żoną i chce naprawić swoje małżeństwo, prosi o pomoc Javuza. Javuz i Ender pomagają Halitowi zorganizować romantyczną kolację dla Yıldız, aby pokazać jej, że wciąż jest dla niego ważna.

W innym wątku fabularnym, Emir i Yıldız nadal szukają sposobu na odnalezienie córki Ender, która została sprzedana w niemowlęctwie. Emir postanawia znaleźć mężczyznę, który sprzedał dziecko i skłonić go do ujawnienia, gdzie jest teraz córka Ender.

Odcinek kończy się, gdy Yıldız zostaje zmuszona do powrotu do Stambułu, aby załatwić pewne sprawy, a Javuz i Ender kontynuują poszukiwania córki. Halit, który jest coraz bliżej Yıldız, decyduje się w końcu wyznać jej swoje uczucia.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zakazany owoc Opis:

Zapraszam do serialu „Zakazany owoc”. Opowiada historię on młodej kobiety, Yildiz, która marzyła o lepszym życiu u boku bogatego mężczyzny. Mieszka w biednej dzielnicy ze swoją siostrą Zejnep, ale jej życie zmienia się, kiedy poznaje Endera, kobietę z wyższych sfer. Ender zleca Yildiz zadanie uwiedzenia swojego męża, który jest znanym kobieciarzem. Żona potrzebuje dowodów na jego niewierność, aby móc uzyskać rozwód.

Fabuła serialu jest bardzo intrygująca i skłaniająca do zastanowienia się nad moralnością postaci. Yildiz musi wybrać między lojalnością wobec Endera, a moralnością, która mówi, że zdrada nie jest słuszna. Serial pokazuje także porównanie klasowe i ich wpływ na życie ludzi. Yildiz, pochodząca z biednej rodziny, musi się stać z bogatym człowiekiem, którzy prowadzą świat biznesu i polityki.

Wśród aktorów wyróżnia się Eda Ece, grająca główną rolę Yildiz. Doskonale oddaje emocje swojego bohaterki i potrafi poruszyć widza. Sevval Sam, w roli Ender, również dziękuje za swój występ. Aktorzy grający drugoplanowe role są bardzo dobrzy i także pomocnicy.

„Zakazany owoc” to program wspierający i angażujący serial, który z pozyskiwaniem zaciekawił odbiorców. Ciekawa fabuła, piękna sceneria Stambułu i dobre aktorstwo to jego największa atuty. Polecam wszystkim, którzy lubią dramaty obyczajowe i chcą zobaczyć, jak życie w zderzeniu klasowym może wpłynąć na decyzje graczy.

Obsada serial turecki Zakazany owoc

Reżyser: Neslihan Yeşilyurt
Scenariusz: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Obsada: Eda Ece , Kivanç Kasabali , Onur Tuna, Sevda Erginci, Talat Bulut, Şevval Sam

Kiedy powtórka odcinek 184 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Zakazany owoc odc. 184 z 24.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu ZAKAZANY OWOC 184 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • brak

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę