Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany owoc odc. 183 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odc. 183 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

SERIALE TURECKIE

Zakazany owoc odc. 183 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odcinek 183 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP ZAKAZANY OWOC z dn. 23.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 183 serialu Zakazany owoc. ZOBACZ:

>> Zakazany owoc odc. 182Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC >>

Zakazany owoc odc. 183 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 23 marca 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Zakazany owoc Sezon 1, odc. 183 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 183 ZAKAZANY OWOC

W odcinku 183 serialu tureckiego Zakazany owoc, Yıldız kontynuuje pracę nad swoim małżeństwem z Halitem, a jednocześnie próbuje odnaleźć swoją siostrę, z którą utraciła kontakt wiele lat temu. Emir, który jest w niej zakochany, oferuje jej swoją pomoc w poszukiwaniach, ale Yıldız odrzuca jego propozycję.

Tymczasem, Javuz i Ender decydują się połączyć siły, aby pomóc Şahice w wyjściu z trudnej sytuacji i rozwiązaniu problemów w jej małżeństwie. Şahika, którą coraz bardziej zaczyna dręczyć podejrzenie, że mąż jest zainteresowany Yıldız, prosi o pomoc przyjaciółkę, która oferuje jej swoje wsparcie.

W międzyczasie, Yıldız otrzymuje nieoczekiwane wiadomości od swojej siostry i postanawia pojechać do miasta, w którym mieszka, aby ją odnaleźć. Emir, który nie chce zostawić jej samej w tej trudnej sytuacji, decyduje się towarzyszyć jej w podróży.

W kolejnym wątku fabularnym, Adem zostaje skazany na więzienie za swoje przestępstwa, a jego matka i brat postanawiają odwiedzić go i porozmawiać z nim. Adem prosi ich o wybaczenie i obiecuje, że w końcu odnajdzie drogę na prostej.

Odcinek kończy się, gdy Yıldız i Emir dotrzymują do miasta, w którym mieszka jej siostra, a Javuz odkrywa, że Ender ma problemy finansowe i postanawia jej pomóc, aby rozwiązać jej problemy.

Zakazany owoc Opis:

Zapraszam do serialu „Zakazany owoc”. Opowiadanie przedstawia historię młodej kobiety, Yildiz, która marzyła o lepszym życiu u boku bogatego mężczyzny. Mieszka w biednej dzielnicy ze swoją siostrą Zejnep, ale jej życie zmienia się, kiedy poznaje Endera, kobietę z wyższych sfer. Ender zleca Yildiz zadanie uwiedzenia swojego męża, który jest znanym kobieciarzem. Żona potrzebuje dowodów na jego niewierność, aby móc uzyskać rozwód.

Fabuła serialu jest bardzo intrygująca i skłaniająca do zastanowienia się nad moralnością postaci. Yildiz musi wybrać między lojalnością wobec Endera, a moralnością, która mówi, że zdrada nie jest słuszna. Serial pokazuje także porównanie klasowe i ich wpływ na życie ludzi. Yildiz, pochodząca z biednej rodziny, musi się stać z bogatym człowiekiem, którzy prowadzą świat biznesu i polityki.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Wśród aktorów wyróżnia się Eda Ece, grająca główną rolę Yildiz. Doskonale oddaje emocje swojego bohaterki i potrafi poruszyć widza. Sevval Sam, w roli Ender, również dziękuje za swój występ. Aktorzy grający drugoplanowe role są bardzo dobrzy i także pomocnicy.

„Zakazany owoc” to program wspierający i angażujący serial, który z pozyskiwaniem zaciekawił odbiorców. Ciekawa fabuła, piękna sceneria Stambułu i dobre aktorstwo to jego największa atuty. Polecam wszystkim, którzy lubią dramaty obyczajowe i chcą zobaczyć, jak życie w zderzeniu klasowym może wpłynąć na decyzje graczy.

Obsada serial turecki Zakazany owoc

Reżyser: Neslihan Yeşilyurt
Scenariusz: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Obsada: Eda Ece , Kivanç Kasabali , Onur Tuna, Sevda Erginci, Talat Bulut, Şevval Sam

Kiedy powtórka odcinek 183 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Zakazany owoc odc. 183 z 23.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu ZAKAZANY OWOC 183 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • brak

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę