Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Zakazany owoc odc. 180 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odc. 180 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

SERIALE TURECKIE

Zakazany owoc odc. 180 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC

Zakazany owoc odcinek 180 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP ZAKAZANY OWOC z dn. 20.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 180 serialu Zakazany owoc. ZOBACZ:

>> Zakazany owoc odc. 179 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP streszczenie odcinka ZAKAZANY OWOC >>

Zakazany owoc odc. 180 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 20 marca 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 17:15
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Zakazany owoc Sezon 1, odc. 180 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 180 ZAKAZANY OWOC

W odcinku 180 serialu tureckiego Zakazany owoc, główna bohaterka Yıldız, podejrzewa swojego męża Halita o zdradę. Ich związek staje pod znakiem zapytania, ponieważ kobieta nie jest pewna, czy może mu ufać. W tym samym czasie, na horyzoncie pojawia się wrogi kuzyn Javuza, Adem, który szuka sposobu na pokonanie swojego kuzyna i przejęcie kontroli nad rodziną.

W odcinku tym, Adem nawiązuje kontakt z Ender, byłą żoną Javuza, która wciąż kocha swojego byłego męża i chce mu pomóc w walce z kuzynem. Tymczasem, Yıldız spotyka się ze swoim przyjacielem, Emirem, który zdradza jej, że Halit miał wypadnięcie z drogi i kontakt z kobietą, która mu pomogła. Yıldız jest wstrząśnięta i zaniepokojona, ale postanawia zrobić wszystko, co w jej mocy, by uratować swój związek.

W międzyczasie, Adem nawiązuje kontakt z przyjaciółką Yıldız, Şahiką, i proponuje jej, że będzie miał udziały w firmie, jeśli pomaga mu pokonać Javuza. Şahika zgodziła się na to, ale kiedy zdała sobie sprawę z prawdziwych intencji Adema, postanowiła odmówić pomocy. Adem nie miał jednak zamiaru odpuszczać i kontynuował swoje intrygi przeciwko Javuzowi.

W końcowych scenach odcinka, Javuz odkrywa, że Adem przeciwko niemu działa, i prosi swojego przyjaciela, Ilyasa, o pomoc. Halit próbuje naprawić swoje relacje z Yıldız, ale ona wciąż ma wątpliwości co do jego uczciwości. Odcinek kończy się z ogromnym napięciem, a widzowie zostają zaskoczeni nieoczekiwanym zwrotem akcji, który pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zakazany owoc Opis:

Zapraszam do serialu „Zakazany owoc”. Opowiada historię młodej kobiety, Yildiz, która marzyła o lepszym życiu u boku bogatego mężczyzny. Mieszka w biednej dzielnicy ze swoją siostrą Zejnep, ale jej życie zmienia się, kiedy poznaje Endera, kobietę z wyższych sfer. Ender zleca Yildiz zadanie uwiedzenia swojego męża, który jest znanym kobieciarzem. Żona potrzebuje dowodów na jego niewierność, aby móc uzyskać rozwód.

Fabuła serialu jest bardzo intrygująca i skłaniająca do zastanowienia się nad moralnością postaci. Yildiz musi wybrać między lojalnością wobec Endera, a moralnością, która mówi, że zdrada nie jest słuszna. Serial pokazuje także porównanie klasowe i ich wpływ na życie ludzi. Yildiz, pochodząca z biednej rodziny, musi się stać z bogatym człowiekiem, którzy prowadzą świat biznesu i polityki.

Wśród aktorów wyróżnia się Eda Ece, grająca główną rolę Yildiz. Doskonale oddaje emocje swojego bohaterki i potrafi poruszyć widza. Sevval Sam, w roli Ender, również dziękuje za swój występ. Aktorzy grający drugoplanowe role są bardzo dobrzy i także pomocnicy.

„Zakazany owoc” to program wspierający i angażujący serial, który z pozyskiwaniem zaciekawił odbiorców. Ciekawa fabuła, piękna sceneria Stambułu i dobre aktorstwo to jego największa atuty. Polecam wszystkim, którzy lubią dramaty obyczajowe i chcą zobaczyć, jak życie w zderzeniu klasowym może wpłynąć na decyzje graczy.

Obsada serial turecki Zakazany owoc

Reżyser: Neslihan Yeşilyurt
Scenariusz: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Obsada: Eda Ece , Kivanç Kasabali , Onur Tuna, Sevda Erginci, Talat Bulut, Şevval Sam

Kiedy powtórka odcinek 180 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Zakazany owoc odc. 180 z 20.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu ZAKAZANY OWOC 180 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP2

  • brak

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę