Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia – My Cafe zadania w kawiarni co musisz o nich wiedzieć?


Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia

Aktualności

Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia – My Cafe zadania w kawiarni co musisz o nich wiedzieć?

Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia to nowy rodzaj zadań w grze online My Cafe. Znaleźć je można w Kawarni My Cafe po lewej stronie ekranu. Zmiana została wprowadzona wraz z aktualizacją 2022.11. jako nowy tryb w grze mobilnej online. Wszystkie informacje o nowym trybie gry My Cafe Recipes & Stories Zadania w Kawiarni znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia – pytania i odpowiedzi

Czym różnią się zadania w kawiarni od zadań w kawiarni?

Jakie różnice znajdziesz pomiędzy zadaniami miejskimi a zadaniami w kawiarni. Przede wszystkim w tym, że nie ma już potrzeby aby pamiętać aby wejść w ikonę miasta aby pobrać zadanie podejrzeć jakie to jest zadanie itp. Zaczniesz je wykonywać automatycznie. Gdy wejdziesz na nowy poziom lub gdy rozpocznie się festyn pojawi się Tobie obrazek zadania, który pokazuje co musisz zrobić i co za to otrzymasz. Zadania w kawiarni są powiązane z różnymi czynnościami w grze (jak ulepszenie budynku w miasteczku, zdobywanie trofeów festiwalowych, kupowanie mebli itp.)
Każda misja składa się z jednego lub kilku zdań za wykonanie których otrzymasz zasoby w grze lub przedmioty wewnętrze.

Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia

Jakie zmiany zostały wprowadzone wraz z aktualizacją 2022.11?

🔸Uruchamiając grę po aktualizacji 2022.11 po raz pierwszy, automatycznie awansujesz na kolejny poziom. Jeśli przed aktualizacją nie zdążyłeś wykupić sprzętu na aktualnym poziomie, po jej zrobieniu otrzymasz ten sprzęt za darmo.
🔸Zadania w kawiarni pomogą Ci robić postępy i zdobywać punkty doświadczenia!
🔸Od tej chwili nie zdobędziesz już punktów doświadczenia za obsługę klientów czy bilans. Zakup mebli, sprzętów oraz dekoracji również Ci ich nie doda.
🔸Historie klientów są dostępne w każdej chwili, a niektóre z nich w dalszym ciągu przynoszą prezenty!
🔸Nowe zadania również dają prezenty, a także inne zasoby i pomagają Ci awansować!
🔸Gdy zaczynasz nowy poziom, widzisz szereg zadań do wykonania. Dają one różną liczbę punktów doświadczenia, a niektóre także zasoby i prezenty. Wykonaj je i zdobądź nagrody!
🔸Jeśli podejmiesz zadanie, które daje punkty doświadczenia i inne nagrody, ale w międzyczasie awansujesz na nowy poziom bez ukończenia zadania – automatycznie otrzymasz nagrody, ale bez punktów doświadczenia
🔸Jeśli dotrzesz na poziom, na którym nie ma już nowych sprzętów – nie otrzymasz nowych zadań do momentu, aż zostanie on wprowadzony wraz z aktualizacją.

Gdzie znajdę Zadania w kawiarni?

Aby znaleźć Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia udaj się do miasta i z lewej strony ekranu pod ikoną informującą o posiadanym poziomie i ilości punktów doświadczenia znajdziesz zadania w kawiarni. Od aktualizacji 2022.11 zadania w kawiarni dostępne są tylko z poziomu kawiarni. Jest to zdecydowanie prostsze niż udawanie się za każdym razem do miasta aby pobrać owe zadanie. Zadania te wykonują się automatycznie.

Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia

Jak rozpocząć Zadania w Kawiarni?

Aby rozpocząć wykonywanie zadań w kawiarni, wejdź na swoją kawiarnię i sprawdź w lewym roku ekranu o co chodzi w zadaniu. Gdy zaczniesz wykonywać zadanie w kawiarni w My Cafe, postęp będzie uzupełniany, dopóki nie zostanie ukończone lub jego czas się nie skończy.

Ile mam czasu na wykonanie zadania?

Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia dzielimy na dwa rodzaje:

1. Bez limitu – tego typu zadania będą aktywne do momentu ukończenia (są to np. zakup nowego sprzętu z danego poziomu, odkrycie przepisów z danego poziomu, sprzedaj dowolne dania klientom, sprzedaj dowolne dania z przyprawami klientom itp.)
2 Tymczasowe – niektóre zadania mają ograniczony czas. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić licznik pod ikoną zadania w kawiarni , aby zobaczyć, ile czasu pozostało na wykonanie zadania.
Ważne sprawdź czy Twoje zadanie jest limitowane czasowo. (takimi zadaniami są np. zdobądź złoty prezent, wykonaj zadanie na zdobycie złotego prezentu, wydaj diamenty, zdobądź 1000-20000 pucharów w festynie, wykonaj konkretne zadanie itp.) powiązane są najczęściej trwającym festynem. Niekiedy otrzymujemy zadania bonusy np. powiększ kawiarnie.

>>Moja Kawiarnia Przepisy specjalne NapoleonkaMy Cafe przepis specjalny na NAPOLEONKA >>

Jakie rodzaje zadań mogę wykonać?

Moja kawiarnia Zadania w Kawiarni są powiązane z różnymi czynnościami w grze (jak ulepszenie budynku w miasteczku, zdobywanie trofeów festiwalowych, kupowanie mebli itp.) 

Czy gracze mogą mieć różne zadania?

Tak, będą się nieznacznie różnic, Dzieje się tak, ponieważ nie wszyscy gracze mają ten sam poziom gry lub grają w ten sam sposób, więc będą pewne czynniki, które sprawiają, że zadanie będzie inne dla każdego z nich.

Jakie nagrody mogę otrzymać za Zadania w Kawiarni i jak je odebrać?

Każda misja składa się z jednego lub kilku zadań. Za ich wykonanie otrzymasz zasoby w grze lub przedmioty wewnętrzne. Aby odebrać nagrodę za wykonanie Zadania w Kawiarni My Cafe, obserwuj ikony po lewej stornie ekranu w grze mobilnej Moja Kawiarnia .

Co się stanie, jeśli nie ukończę zadania?

Jeśli zadanie było tymczasowe, wygaśnie i zniknie. Ostatecznie otrzymasz to samo zadanie, które możesz wykonać następnym razem.

Czy Zadania w Kawiarni są ograniczone?

Tak. Jeśli ukończyłeś już wszystkie Zadania w Kawiarni Moja Kawiarnia i nie widzisz nowego, ukończyłeś cały łańcuch dostępnych zadań, będziesz musiał poczekać, aby otrzymać kolejne zadania w grze.

Zadanie zniknęło przed uzupełnieniem całości postępu. Czy nadal otrzymam nagrodę?

Niestety nie. Nagrody za zadanie można otrzymać tylko po wyplenieniu postępu, gdy zadanie było nadal aktywne. Kiedy zadanie wygasło i zniknęło nie ma możliwości jego ukończenia, aby otrzymać nagrodę końcową.

Moje zadanie z misją zniknęło?

Rzeczywiście, niektóre zadania związane z misjami maja ograniczony okres życia. Dlatego ważne jest aby wcześniej sprawdzić warunki zadania, klikając jego ikonę w gminie, aby zobaczyć, ile masz czasu na jego wykonanie.

Zadanie w Kawiarni Moja Kawiarnia ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Zadania festiwalowe muszą być wykonane w trakcie trwania misji w kawiarni, aby zostały policzone do jej postępu.

Ilość dostępnych zadań jest uzależniona od wielu czynników:
– poziom gracza – niektóre zadania nie będą możliwe do wykonania dla graczy z niskim poziomem, więc udostępnienie ich tylko by zasmuciło tych graczy
– rola w mieście – istnieją osobne zadania dla lidera miasta dotyczące prowadzenia miasta,
– szybkość wykonywania zadań – być może wykonałaś już zadania, które inni gracze dopiero otrzymali, dlatego ilość dostępnych zadań może być rożna dla wszystkich graczy,

 

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. 

Uwaga od aktualizacji 2022.11 nagrody wpadają automatycznie za wykonane zadanie.

Rada: niektóre zadania w kawiarni możesz wykorzystać do wykonania zadań festiwalowych. Jeśli masz wykupiony status gracza elitarnego wystarczy, że weźmiesz kolejne zadanie które np. wykonasz zdając zadanie wcześniejsze. W przypadku gdy nie masz statusu mieszkańca elitarnego wystarczy, ze wejdziesz na miasto i tam z tego poziomu zdasz zadanie. Przed powrotem do kawiarni wejdź i wybierz interesujące Ciebie zadanie i wróć do kawiarni. W ten sposób możesz wykonać bardzo szybko jednym zadaniem aż 2 lub nawet 3. Należy tylko uważnie obserwować czas trwania zadania oraz nagrody za wykonanie zadania.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę