Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Zadania Miejskie Moja Kawiarnia – My Cafe zadania miejskie co musisz o nich wiedzieć?


Zadania Miejskie Moja Kawiarnia

Aktualności

Zadania Miejskie Moja Kawiarnia – My Cafe zadania miejskie co musisz o nich wiedzieć?

Zadania Miejskie Moja Kawiarnia to nowy rodzaj zadań w grze online My Cafe. Znaleźć je można w Miasteczku My Cafe. Zmiana została prowadzona wraz z aktualizacją 2022.9. jako nowy tryb w grze mobilnej online. Wszystkie informacje o nowym trybie gry My Cafe Recipes & Stories Zadania Miejskie znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zadania Miejskie Moja Kawiarnia – pytania i odpowiedzi

Co zrobić aby zacząć wykonywać misje?

Rozpoczęcie wykonywania zadań misji w miasteczku, należy nacisnąć ikonę miasta następnie znajdziemy je po lewej stronie ekranu pod emblematem miasteczka i przejść krótki dialog. Następnie pojawi się Tobie obrazek zadania, który pokazuje co musisz zrobić i co za to otrzymasz. Zadania w gminie są powiązane z różnymi czynnościami w grze (jak ulepszenie budynku w miasteczku, zdobywanie trofeów festiwalowych, kupowanie mebli itp.)
Każda misja składa się z jednego lub kilku zdań za wykonanie których otrzymasz zasoby w grze lub przedmioty wewnętrze.

 

♦ Informacja dla liderów gmin: będziesz mieć dostęp do zadań specjalnych związanych z rozwojem gminy. Na przykład będziesz musiał otworzyć półki w skarbcu lub wysłać nagrody członkom swojego miasteczka.
♦ Uwaga aby zacząć robić postępy w realizacji zadania questowego, musisz najpierw otworzyć stronę miasteczka i nacisną ikonę zadania questowego. Jeśli nie zrobisz tego przed rozpoczęciem wykonywanego zadania misji, postęp w realizacji zadania może nie zostać dodany, nawet jeśli warunki zadania zostały spełnione.


Gdzie znajdę Zadania miejskie?

Aby znaleźć Zadania Miejskie Moja Kawiarnia udaj się do miasta i z lewej strony ekranu pod ikoną miasta znajdziesz zadania miejskie. Od aktualizacji 2022.11 zadania miejskie dostępne są z poziomu kawiarni. Jest to zdecydowanie prostsze niż udawanie się za każdym razem do miasta aby pobrać owe zadanie. Zadania te wykonują się automatycznie.

Jak rozpocząć Zadania Miejskie?

Aby rozpocząć wykonywanie zadań miejskich, odwiedź miasto i sprawdź o co chodzi w zadaniu, Gdy zaczniesz wykonywać zadanie miejskie w My Cafe, postęp będzie uzupełniany, dopóki nie zostanie ukończone lub jego czas się nie skończy.


Ile mam czasu na wykonanie zadania?

Zadania Miejskie Moja Kawiarnia dzielimy na dwa rodzaje:

1. Bez limitu – tego typu zadania będą aktywne do momentu ukończenia (są to np. zakup nowego sprzętu z danego poziomu, odkrycie przepisów z danego poziomu, wykonaj zadanie z przyprawami itp.)
2 Tymczasowe – niektóre zadania mają ograniczony czas. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić licznik pod ikoną zadania w miasteczku, aby zobaczyć, ile czasu pozostało na wykonanie zadania.
Ważne sprawdź czy Twoje zadanie jest limitowane czasowo. (takimi zadaniami są np. zdobądź złoty prezent, wykonaj zadanie na zdobycie złotego prezentu, wydaj diamenty, zdobądź 1000-20000 pucharów w festynie, wykonaj konkretne zadanie itp.)

>>Moja Kawiarnia Przepisy specjalne NapoleonkaMy Cafe przepis specjalny na NAPOLEONKA >>

Jakie rodzaje zadań mogę wykonać?

Moja kawiarnia Zadania Miejskie są powiązane z różnymi czynnościami w grze (jak ulepszenie budynku w miasteczku, zdobywanie trofeów festiwalowych, kupowanie mebli itp.) Lider miasta będzie miał dostęp do zadań specjalnych związanych z rozwojem miasteczka. Na przykład będzie musiał otworzyć półki w skarbcu lub wysłać nagrody członkom miasteczka.

Czy gracze mogą mieć różne zadania?

Tak, będą się nieznacznie różnic, Dzieje się tak, ponieważ nie wszyscy gracze mają ten sam poziom gry lub grają w ten sam sposób, więc będą pewne czynniki, które sprawiają, że zadanie będzie inne dla każdego z nich.

Jakie nagrody mogę otrzymać za Zadania Miejskie i jak je odebrać?

Każda misja składa się z jednego lub kilku zadań. Za ich wykonanie otrzymasz zasoby w grze lub przedmioty wewnętrzne. Aby odebrać nagrodę za wykonanie Zadania Miejskiego My Cafe, musisz udać się do miasteczka przed skończeniem czasu.

Co się stanie, jeśli nie ukończę zadania?

Jeśli zadanie było tymczasowe, wygaśnie i zniknie. Ostatecznie otrzymasz to samo zadanie, które możesz wykonać następnym razem.

Czy Zadania Miejskie są ograniczone?

Tak. Jeśli ukończyłeś już wszystkie Zadania miejskie i nie widzisz nowego, ukończyłeś cały łańcuch dostępnych zadań, będziesz musiał poczekać, aby otrzymać kolejne zadania w mieście.

Zadanie zniknęło przed uzupełnieniem całości postępu. Czy nadal otrzymam nagrodę?

Niestety nie. Nagrody za zadanie można otrzymać tylko po wyplenieniu postępu, gdy zadanie było nadal aktywne. Kiedy zadanie wygasło i zniknęło nie ma możliwości jego ukończenia, aby otrzymać nagrodę końcową

Moje zadanie z misją zniknęło?

Rzeczywiście, niektóre zadania związane z misjami maja ograniczony okres życia. Dlatego ważne jest aby wcześniej sprawdzić warunki zadania, klikając jego ikonę w gminie, aby zobaczyć, ile masz czasu na jego wykonanie.

Zadanie Miejskie Moja Kawiarnia ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Zadania festiwalowe muszą być wykonane w trakcie trwania misji miejskiej, aby zostały policzone do jej postępu.

Ilość dostępnych zadań jest uzależniona od wielu czynników:
– poziom gracza – niektóre zadania nie będą możliwe do wykonania dla graczy z niskim poziomem, więc udostępnienie ich tylko by zasmuciło tych graczy
– rola w mieście – istnieją osobne zadania dla lidera miasta dotyczące prowadzenia miasta,
– szybkość wykonywania zadań – być może wykonałaś już zadania, które inni gracze dopiero otrzymali, dlatego ilość dostępnych zadań może być rożna dla wszystkich graczy,

 

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę