Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – Pierwszy pocałunek Demira i Selin

Wszędzie ty ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - Pierwszy pocałunek Demira i Selin

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – Pierwszy pocałunek Demira i Selin

Wszędzie ty odcinek 32 online VOD TVP Pierwszy pocałunek Demira i Selin – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 32 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Wszędzie ty odc. 32 – Oglądaj online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 32 emisja na jakim programie?

Opis odcinka 32 WSZĘDZIE TY Pierwszy pocałunek Demira i Selin

W 32 odcinku serialu „Wszędzie ty” Selin i Demir gubią się w lesie podczas weekendowej wycieczki z firmą. Rozmawiają o różnych sprawach i stopniowo zbliżają się do siebie. Kiedy zaczyna padać deszcz, szukają schronienia, Selin zna okolice i stara się doprowadzić ich do chatki, która kiedyś była w okolicy.

 

W tym momencie Selin odkrywa, że chodzą w kółko jest zdenerwowana, podobnie jak Demir. Selin postanawia go uspokoić zakrywając mu oczy dłońmi i prosi aby wsłuchał się w naturę. To pomaga uspokojeni postanawiają dalej szukać chatki.

 

W końcu udaje im się dotrzeć do chatki. Oboje są zmęczeni głodni ale postanawiają zostać. Selin zaczyna przygotowywać drewno na ognisko aby było im ciepło gdy zapadnie zmierzch. Demir widząc to znów kłóci się z Selin, że przeciąży bark i odnowi się jej wcześniejsza kontuzja. Oczywiście dziewczyna go nie słucha a kontuzja jednak daje o sobie znać. Demir przejmuje od niej siekierę i sam zaczyna przygotowywać opał. Selin szczęśliwa znika, pojawia się gdy jest już ciemno a w dłoni ma garść jeżyn. W tym samym czasie Selin poszukuje Burak. Znajduje chatkę w której zatrzymali się zaginieni.

 

Para siada przy ognisku i próbują jeżyn, są one bardzo słodkie. Demir i Selin zbliżają się do siebie, pomimo kłótni jakie toczą o dom oraz problemów w pracy widać było w nich narastające napięcie. Demir i Selin w pięknym otoczeniu lasu i jeziora poraz pierwszy całują się. Czy ta sytuacja zmieni coś w ich życiu. Co z zakazem związków jakie wprowadził Demir w firmie Artemin?  Czy Burak widział całujących się Selin i Demira?

Niestety, po powrocie do obozu Selin zaczyna być zazdrosna o uwagę, jaką Demir poświęca Alarze. Alara jest zdenerwowana, że Demir zniknął z Selin, i podejrzewa, że może ona mieć coś związanego z tym zniknięciem. Na koniec odcinka Selin i Demir decydują się zachować swoje uczucia w tajemnicy przed resztą grupy i zachowywać się jakby nic się nie stało.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę