Connect with us

Wszędzie ty odc. 8 – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] – Gdzie obejrzeć? WSZĘDZIE TY

Wszędzie ty odc. 8 - streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] - Gdzie obejrzeć? WSZĘDZIE TY

SERIALE

Wszędzie ty odc. 8 – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] – Gdzie obejrzeć? WSZĘDZIE TY

Wszędzie ty odcinek 8 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 8 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ:

>>Wszędzie ty odc. 7 – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen]Gdzie obejrzeć? WSZĘDZIE TY >>

Wszędzie ty odc. 8 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 8 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 8 WSZĘDZIE TY

W ósmym odcinku serialu “Wsędzie ty” Yıldırım postanawia odwiedzić Selin i Demira w areszcie, gdzie zostali osadzeni po incydencie z Artemimem. Po powrocie do biura Yıldırım odkrywa, że z powodu całego zamieszania z Demirem firma może stracić wszystko. Zirytowany postanawia zerwać kontrakt z Artemimem, co oznaczać będzie upadek firmy. Demir zda sobie sprawę z powagi sytuacji i prosi Yıldırıma o 48 godzin, aby to wszystko naprawić.

W tym czasie Selin i Demir spędzają noc w areszcie. Selin jest bardzo zrzędliwa i uparta, co sprawia, że Demir nie może się skupić na wyjściu z sytuacji. Po długiej rozmowie Demir i Selin zaczynają do siebie przekonywać i zbliżać się emocjonalnie. Jednak wciąż walczą ze sobą o prawo do domu, który kupił Demir.

Po wyjściu z aresztu, Selin i Demir próbują znaleźć rozwiązanie swojego konfliktu. Selin chce wynająć detektywa, aby znaleźć dokumenty, które udowodnią, że to ona jest właścicielką domu, jednak Demir nie zgadza się na to. W międzyczasie Demir, który chce uniknąć bankructwa firmy, kontaktuje się z Artemimem i prosi go o pomoc.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Wszędzie ty Opis:

Serial „Wszędzie ty” opowiada historię dwóch bohaterów, Demira i Selin, którzy zostali się współlokatorami w jednym domu. Ich życie zmienia się już na zawsze, ponieważ miłość pojawia się między nimi i wszystko staje się możliwe. Demir i Selin są bardzo różni od siebie, ale mają jeden wspólny cel – chcą mieszkać w tym samym domu. Ich upór i determinacja działa, że ​​nie są skłonni rezygnować z marzeń, oboje uważają, że mają prawo w nim mieszkać. Młodzi ludzie są ofiarami pomyłki wynikłej przez skłócone ze sobą współwłaścicielki domu. 

Niedługo po tym okazuje się Demir jest nowym szefem w firmie, w której pracuje Selin. Młoda kobieta jest zdecydowana usunąć Demira jako niechcianego współlokatora i jako natrętnego szefa. Wraz z upływem czasu, dostrzegać swoje pozytywne cechy i zaczynać rodzić się między nimi uczucie.

„Wszędzie ty” to świetna napisana i zagrana produkcja, która porusza temat miłości i zmian w życiu. Oglądając serial, można zobaczyć, jak dwie zupełnie różne osoby potrafią ze sobą współdziałać i rozwiązywać w celu wyjaśnienia sytuacji. Aktorzy grający główną rolę, Demira i Selin, wykonali swoją pracę podstawową i wprowadzili nas w świat wysokiego poziomu poprawy, poprawy i miłości.

Odcinek 8 to nie tylko historia miłosna, ale także opowieść o wartościach, o tym, jakie są nasze prawdziwe potrzeby i jakie decyzje warto ocenić, by być szczęśliwym. Serial pokazuje, jak ważna jest miłość, ale także jak to się dzieje, że może być w realizacji. Bohaterowie muszą zmagać się z licznymi wyścigami, aby umożliwić swoje cele i razem.

W produkcji „Wszędzie ty” znaleźć można wiele elementów zewnętrznych, takich jak wartości o wartościach, miłości i dojrzałości emocjonalnej. Serial jest również wzorcowym działaniem dla fanów gatunku romansów i dramatów. Dobrane słowa kluczowe, takie jak „miłość”, „decyzje”, „dojrzałość wentylatora” czy „wartości” w dokładnym słuchaczu, który chce słuchać, tę i poznać mój początek na temat produkcji.

Obsada serial turecki Wszędzie ty

Furkan Andic – Demir Erendil
Aybüke Pusat – Selin Sever
Ali Yagci – Burak Yangel
Aslihan Malbora – Ayda Akman
Ali Gözüsirin – Ibrahim Tunç
Deniz Isin – Merve Mutlu
Cem Cücenoglu – Muharrem
Fatih Özkan – Ferruh Özerdim
Ayfer Tokatli – Azmiye Bosgeçmez
Aziz Caner Inan – Vedat Ayhan
Ayse Tunaboylu – Leyla Günbakan
Binnur Serbetçioglu – Firuze Günbakan

Kiedy powtórka odcinek 8 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 8 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 8 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę