Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 56, 57, 58, 59, 60 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 56, 57, 58, 59, 60 VOD TVP

Wszędzie ty odc. 56, 57, 58, 59, 60 ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - WSZĘDZIE TY odcinek 56, 57, 58, 59, 60 VOD TVP

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 56, 57, 58, 59, 60 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 56, 57, 58, 59, 60 VOD TVP

Wszędzie ty odcinek 56, 57, 58, 59, 60 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 56, 57, 58, 59, 60 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 ONLINEstreszczenie serialu [Her Yerde Sen]WSZĘDZIE TY odcinek 51, 52, 53, 54, 55 Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 56, 57, 58, 59, 60 – Oglądaj tylko online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 56, 57, 58, 59, 60 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 56 WSZĘDZIE TY [Her Yerde Sen]

Selin, Eylül i pani Türkan jedzą kolację i rozmawiają o pracy i życiu prywatnym. Po kolacji Eylül idzie do swojego pokoju, a Selin za nią. Selin próbując znaleźć wspólne zainteresowania, pyta ją o jej życie uczuciowe. Niewiele ujawniając, Eylül opowiada o swoim przeszłym związku…

Eylül i Selin przez burzę musiały zostać w posiadłości na wyspie. Jedzą właśnie kolację z panią Türkan, rozmawiają o tym zleceniu o terminie realizacji poszczególnych etapach projektu kobiety chwalą Demira że wszystko bardzo dobrze na pewno rozplanuje. Inwestorka mówi że nie może doczekać się spotkania i współpracy.

Demir nadal siedzi w pracy piszę do Selin na wiadomość czy jest już wolna i czy może zadzwonić. Ta odpowiada że później ponieważ właśnie jedzą kolację. Demir zauważa że w pracy jeszcze jest Burak pyta się go co jeszcze robi w pracy ten wyjaśnia że sprawdził terminy pracy i zleceń że jeśli nawet wszyscy zapłacą to pokryje to tylko koszty. Burak mówi że gdyby nie klientka dziewczyn to byłoby po nich, Demir ma pomysł aby zaskarżyć odszkodowanie ale to i tak tylko je odwlekał ale Demir uważa że coś wymyślą. Uważasz że znajdą jeszcze kilku dużych klientów i wyjdą z tego żegna się z Burakiem, ten zatrzymuje go pytaniem czy nie wraca do domu dlatego że nie ma w nim Selin. Daj mi odpowiada że właściwie to tak i czekam na poprawę pogody, Burak ma dla niego propozycję ponieważ mieli dzisiaj dzień pełen stresu dlatego musi go na czymś rozładować. Demir pyta czy zgłasza się na ochotnika, Burak mówi że że tak i wyżyją się na sobie nawzajem i mówi że ma w samochodzie rakiety the mir i kiwa głową i mówi że widzą się na zewnątrz.

Pani Türkan zauważa że obie kobiety nie mają obrączek więc zadaje prywatne pytanie czy są pannami obie potwierdzają, następnie pyta czy są zaręczone Selin kiwa głową że nie a Eylül przez chwilę waha się ale następnie mówi że nie. Inwestorka dziwi się ponieważ za jej czasów to było niebywałe a ona w ich wieku miała już dwoje dzieci, Eylül pyta czy trudno jej było pogodzić małżeństwo i dzieci z życiem zawodowym. Pani Türkan mówi że oczywiście ale gdy ma się kogoś kto nas rozumie jest łatwiej.

Demir i Burak grają w squasha, dają sobie niezły wycisk. Demir mówi mu aby nie biegał do każdej piłki Burak śmieje się mówiąc że to jest jego taktyka. Burak jest dość agresywnym graczem najpierw z kolei oszczędza się ale nie daje za wygraną. Burak w końcu mówi że ma dość, siada na środku aby odpocząć Demir mówi że szybko się poddaje lecz on ma zupełnie inne zdanie. Zaczyna temat że ma w tej chwili mniej stresu niż Demir ponieważ ma więcej do stracenia. Demir mówi że powiedział to już drugi raz, Burak nie ma zamiaru więcej ukrywać że wie i pyta się go że może jeśli powie trzeci raz to w końcu do niego dotrze. Demir mówi że każdy ma coś do stracenia, że tak ale to on jest dziś wystawiony na próbę. Demir kiwa tylko głową pyta się go czy wiedział, Burak potwierdza. Demir pyta się go od kiedy, Burak odpowiada że od samego początku. Demir jest zaskoczony pyta czy Eylül od wejścia mu powiedziała, lecz on tylko mówi że rozgryzł to zanim przyjechała. Demira w sumie nie dziwię słowa Buraka bo tylko on mógł uderzyć poniżej pasa wstaję wściekły i wychodzi, Burak jest z siebie bardzo zadowolony.

Na wyspie szaleje burza do pokoju Eylül przychodzi Selin chwaląc się swoją piżamą. Na początku rozmawiają o błahostkach, śmieją się z sytuacji że tak jakby znajdowały się w horrorze. Celi mówi że pani Türkan jest bardzo miło ale dziwi ją że już w ich wieku miała dwójkę dzieci a ona nie wyobraża sobie aby przynajmniej teraz je mieć i zadaje to pytanie Eylül. Kobieta odpowiada że nie myśli o tym bo nie ma już z kimś mieć takich planów, Selin pyta się co się stało. Eylül mówi że wszystko się zmieniło, lecz Selin pyta czy może zadać osobiste pytanie ponieważ zauważyła że gdy pani Türkan zapytała o zaręczyny to ona zawahała się.

W szatni Burak podchodzi do Demira pyta czy jeśli tak rusza go obecność Eylül to nie powinien być z Selin. Demir mówi że nie ma pojęcia jak było i nic o nich nie wie. Eylül to dla niego przeszłość pyta go czy nie widzi że krzywdząc go krzywdzi Selin. Burak mówi że nie przyjechała na jego wezwanie to on ją wezwał a Burak tylko przekazał wiadomość. Demir pyta go a co mu chodzi, o co się tak złości? Czy chodzi mu o firmę może ją sobie wziąć wiem że go jeszcze kontrakt ale z samego rana sprzeda swoje udziały a za dwa lata odejdzie z Selin ponieważ na niczym innym mu nie zależy. Burak mówi że nie chce aby odchodził, wspominam jego pierwszy dzień w firmie gdy patrzył na nich jakby coś źle robili, ten mówi że wcale się nie mylił kłamstwa intrygi a Burak nie cofnął się przed niczym. Burak wytyka mu że gardzi kłamstwem a jest najbardziej zakłamany. Przyszedł chronić innych tylko dlatego że sam został zraniony. Ty mnie zadaje mu pytanie skoro wszystko wiedział dlaczego nie powiedział Selin przy pierwszej okazji bardzo go zaskoczył. Burak odpowiada że on go bardziej ponieważ jest taki prawdomówny i sądził że powie jej wszystko gdy tylko zobaczył swoją byłą narzeczoną. Demir mówi że czekał na odpowiedni w którym najbardziej go zaboli lecz ten mówi że nie mieszał się w to choć jego upadek sprawi mu wielką radość. Pyta się go czy skrzywdzi Selin aby tylko mu zaszkodzić, mówi że nie bo to Demir to zrobi nie odchodzi zabierając swoją torbę.

Na wyspie uwięzione kobiety coraz bardziej i się zaprzyjaźniają rozmawiając z o przeszłości Selin dziwi się że ktoś mógłby zostawić Eylül skoro jest taka piękna. A następnie pyta się jej czy to była jej decyzja, ale szybko wycofuje się z tego pytania i przeprasza za to pytanie. Eylül mówi że czasem serce i rozum mówią różnymi językami gdy słuchasz tylko serca i niepostrzeżenie pochłania cię obce ci życie. Selin pyta czy to jest życie jakiego ona nie chce. Eylül powiada że jest ono nieznajomy i oddala się od swoich celów i czuje się osaczona bo ktoś wciąż nad tobą stoi i co chwilę musisz się tłumaczyć. Selin mówi że może to nie był ten jedyny nie wie że tak naprawdę chodzi i o tego samego mężczyznę, dodaję że ona już wie znajdzie się tego jedynego serce i rozum śpiewają jedną pieśń. Eylül pyta czy chodzi o Demira Selin tylko potakuje głową szczęśliwa. Eylül bardzo trudno to słuchać bo wie że straciła go na zawsze.

Burak siedzi w kawiarni hali sportowej przesiada się do niego Demir i pyta go kiedy się taki stał. Burak odpowiada że niektórych życie nie oszczędza nawet jeśli masz możliwości rodzice każą ci za nie płacić jeszcze zanim je wykorzystasz. Odbija mu że w kwestii trudnego dzieciństwa akurat go nie pobije. Burak pyta ironicznie czy mały Demir nie był rozpieszczany, czyli powinien go zrozumieć bo niektórzy chcą pokonać tych którzy ich zranili a inni chcą być od nich lepsi. Mówi że popełniając ciągle błędy nikogo nie pokona ani nie będzie lepszy gniew tylko osłabia charakter. Burak mówi że czasem ryzykujesz jedząc że to błąd gdy powinie mu się noga popełniasz kolejny Mucha złapana w sieć w której się szamocze a ten kto chciałby cię zjeść nie tknie cię tylko jeśli będziesz trujący. Demir mówi przeżyłeś a jak teraz wydostanie się z tej sieci, Burak odpowiada z czyjąś pomocą, Demir stwierdzam że chciał aby była to Selin lecz się nie udało, to na kogo teraz liczy? Burak odpowiada na kogoś kto popełnił podobne błędy i cieszę się że nie jest sam w tej sieci. Daniel mówi że ona nie popełnia błędów popełniła tylko jeden więc ma jej nie wykorzystywać. Borek mówi aby nie dramatyzował fakt chciał mieć w niej sojuszniczkę w realizacji jego planów ale to się już zmieniło. Demir mówi że niektóre rzeczy się nie zmieniają najpierw Selin teraz ona te same argumenty ta sama bajka o zmianie czy wierzy w to co mówi? Burak wstaję i wychodzi.

Eylül pyta Selin czy wolałaby być w domu, to odpowiadasz jej się tutaj bardzo podoba i że mogła ją lepiej poznać choć wypytywała się nie dając szansy na rewanż. Eylül trochę jest zmieszana lecz słowo wchodzi jej Selin określając że jest podobna do Demira i nie spoufalała się z pracownikami i że to rozumiem bo jest dyrektorką finansową jego dział i pewnie ją przestrzegał polityka firmy. Eylül że coś w tym rodzaju, Selin że ją za rękę i siadają na łóżku i mówi że nie są w pracy może pytać o co chcę i nikomu nic nie powie. Eylül zadaję pytanie jak to wyszło z Demirem bo przecież ustanowił zakaz związków. Selin śmieje się mówiąc że to śmieszna historia ponieważ na początku nie mogli się znieść ale przez przypadek kupili ten sam dom poza tym była w nim i próbowali wykurzyć się nawzajem znaczy ciągle coś się przytrafiało a gdy próbowali się z tym uporać zakochali się. Eylül mówi że mają piękny dom własne miejsce wcześniej nie myślała o takich rzeczach ale z czasem człowiek do tego dorasta. Selin pyta czy nie chciała nigdzie zostać zapuścić korzeni ustabilizować się. Eylül że chciała ale nie mogła ponoć nie jest do tego zdolna, Selin mówi aby nie przejmowała się tym ponieważ ludzie zmieniają ideały ambicje życie jest zbyt długie by się nie zmieniać.

Demir i Vedat piją kawę w domu Demira, Vedat mówi aby się rozchmurzył ponieważ Eylül obiecała że nic jej nie powie a Burak ewidentnie nie chce jej mówić. Vedat mówi że jego była narzeczona żałuję że go zraniła więc nie powtórzy tego błędu. Demir mówi że nie boi się że powie coś z Selin, Vedat pyta więc czego skoro dziś nie pogadali to pogadają jutro. Demir mówi że to już nie będzie to samo bo Selin zaprzyjaźni się z jego było narzeczoną i to będzie z jego winy ponieważ gdyby wiedziała zachowałaby dystans. Vedat pyta dlaczego ponieważ przyjaźni nie zawiera się w jeden wieczór, a Eylül umiesz się zdystansować. Demir o tym wie ale seryjnie potrafi ona ma to gdzieś przykład czy on się zdystansował, nie czy Vedat też od razu się spoufala choć mówił jej żeby tak nie robiła. Vedat Eylül. Demir potwierdza że to też zrobił i co wyszło utknęły razem na wyspie i on nic teraz nie może zrobić ma związane ręce jutro będzie za późno by powiedzieć Selin o jego byłej narzeczonej. Vedat prosi go aby już nie panikował na pewno Selin to zrozumie jak będzie na początku zła ale w końcu go wysłucha i zrozumie że nic ich już nie łączy. Dzwoni Selin, i zaczyna nam dawać morskim kodem, Demir mówi że jest Vedat. Selin ma pretensje że bawią się bez niej prosi go aby przygotował coś dobrego dla gościa. Demir idzie na górę, pyta się czy wszystko w porządku kobieta potwierdza aby się nie martwił naładowała komórkę przynajmniej nie będzie tyle o niej myślał. Demir odpowiada że cały czas o niej myśli przy Vedacie i nie tylko w pracy w aucie na spotkaniach wszędzie. Selin pytam go czy chcę zobaczyć coś śmiesznego i pokazuje swoją piżamę mężczyzna mówi że wygląda pięknie a ta zaczyna opowiadać że rozmawiała z Eylül poszło tylko powiedzieć ci dobranoc ale się zagadały. Demir zmienia temat ponieważ nie chcę zdradzić swojego niepokoju odnośnie jej pobytu z jego byłą narzeczoną. Selin proponuję aby obejrzeli sobie jakiś horror, Demir zaczyna straszyć Selin utknęła na wyspie na zewnątrz szaleje burza promy nie kursują leje jak z cebra błyskają pioruny skryła się w pałacu osoby którą dopiero poznała i ma na sobie czyjąś piżamę. Tak zdaje się że sama jest w horrorze Demir prosi aby opowiedziała co się dzieje wyjdzie na to samo. Selin trochę się przestraszyła i prosi żeby już więcej nie opowiadał i przez niego nie zaśnie. Demir prosił ją aby wcześniej wróciłam kobieto tłumaczy się że zdobyła mu klientkę i tak jej dziękuje. Demir ciągnie dalej opowieść że to musi być bardzo stara rezydencja pewnie trzęsie się i skrzypi od wiatru pewnie przygasa w jej światło może usłyszy jakieś dziwne odgłosy ze strychu. Selin zaczyna się obawiać na pewno będzie miała koszmary. Demir kontynuuje kroki na korytarzu milkną tuż za jej drzwiami w zamku powoli przekręca się klucz, Selin obiecuję mu że się odwdzięczy i będzie jego najgorszym koszmarem. Demir mówił bądź czym chcesz tylko robić w domu cichnie gdy jej nie ma a mi się samotne opuszczony, Selin to o zwierzęta lecz to nie uspokaja są bezpieczne poza tym są na czele listy mieszkańców tego domu więc musi o nie należycie to zadbać nie zostawiłby ich na deszczu. Selin pyta go ile jeszcze będzie razy jej to wypominał, Demir obiecuję że przy każdej. Selin powoli kończę rozmowę mówiąc żeby myślał jak najwięcej o niej ale się nie martwił a w zamian ona pomyśl o nim. Demir tak naprawdę martwi się o czymś innym, schodzi do przyjaciela i mówi że jest tak jak się obawiam zaprzyjaźniły się. Vedat pociesza go że stało się że może będzie dobrze Ja by się nie martwił ponieważ Selin go kocha i jakoś to przetrwają.

Noc, wszyscy śpią poza Eylül bardzo przeżywa rozmowę z Selin. Dzwoni do niej Burak, pyta się czy wszystko u niej w porządku, kobieta opowiada że Selin jest bardzo słodka ma taką relaksującą aurę która poprawia samopoczucie. To mówisz że rozumie Demira a Selin oczarowała wszystkich. Burak odpowiadasz że również nie dziwi się Demirowi ale nie chodzi mu o Selin, prosi ją aby się nie zadręczała i zapomniała o wszystkim wyspała się.

Merve w złości rozkręca słuchawki Bory, Ayda i Ibo na nią z przerażeniem co się z nią dzieje. Ayda pytaj jej czy wszystko gra bo wydaje się być poirytowana, kobieta odpowiada żeby sama spróbowała to bardzo fajne uczucie. Ayda pyta czy przypadkiem nie rozmawiała z Borą, Merve potwierdza. Ayda dopytuje czy miał tak zdenerwował. Merve odpowiada że nic jej nie jest i odmawia czucia się źle i nie będzie się już złościć smucić ani płakać i w ogóle nie chcę już nic czuć. Ayda proponuję aby porozmawiały i opowie jej co się stało, Ibo bo chcę już iść lecz Merve mówi mu żeby został a ona kładzie się spać i żeby się bawili dobrze. Ayda martwi się o nią, Ibo mówi że bardzo niedobrze jest trzymać kogoś na dystans i trzeba cieszyć się bliskością. Ayda mówi że nadal jest na niego zła, Ibo mówi żeby się złościła ale żeby go nie odpychała. Ayda jest na niego zła i zabiera jego ręce przez przypadek uderzając w miejsce wcześniejszego pobicia, Ayda proszę go i ponownie pyta co mu się stało, Ibo mówi że wdał się w bójkę. Ayda jest w szoku że wdał się w prawdziwą bójkę na pięści. Ayda pyta go czy go bardzo boli ten na początku mówi że nie lecz gdy widzi że odchodzi od niego nagle zaczyna go wszystko boleć. Ayda w końcu przestaje się gniewać i całuję go za oknem szaleje burza.

Wtedy mir słyszy głos Selin budzi się, jest zaskoczony że już wróciła do domu schodzi na dół wołają lecz ona już nie odpowiada. W salonie i widzi jak kobieta klęczy w drzwiach i rozmawia z kimś. Demir podchodzi bliżej woła ją lecz tanie reaguje, spostrzega że Selin rozmawia z jakimś dzieckiem jest to on gdy był małym chłopcem. Przypomina mu się że tak właśnie opuściła go matka pytając czy z nim pojedzie, lecz on został licząc na to że wróci do ojca ale to nigdy nie nastąpiło. Selin bierze walizkę i wychodzi Demir zostaje z małym chłopcem który pyta go czy ona wróci. Demir płacze, budzi go błysk był to tylko koszmar jest mu bardzo ciężko w tym samym czasie Selin również budzi się z koszmaru. Demir stara się napić wody gdy nagle dzwoni do niego Selin jest zaskoczony odbiera prędko telefon. Selin pyta go czy wszystko w porządku ponieważ śnił jej się, Demir mówi że ona mu również pyta go jaki miał sen lecz on odbija pytaniem i Selin odpowiada że spał w swoim pokoju był cały spocony i chyba miał koszmar a ona próbowała go obudzić przestraszyła się bo nie chciał się ocknąć. Demir mówi że zbudziła go i cieszę się że ją ma. Selin ponownie pyta co mu się śniło on zbywają że było to głupstwo że to było coś dlaczego nigdy nie dopuści. Selin martwię się o niego ten zapewnia ją że nic mu nie jest i żeby się nie martwiła. Kobieta prosi go aby nie myślał o złych rzeczach i żeby już poszli spać aby szybciej nadszedł ranek żegnają się.

Czy najgorszy koszmar Demira się spełni? Czy Selin go zostawi gdy dowie się prawdy?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Wszędzie ty streszczenie odcinka 57

Demir jedzie do rezydencji odebrać Selin wczesnym rankiem. Tam poznaje swoją nową klientkę, panią Türkan. Tymczasem w biurze Artemima Merve mówi dziewczynom, że Bora chce się rozwieść…

Rano Demir zjawia się na wyspie szukając Selin. Dzwoni do niej lecz ta jeszcze śpi i nie słyszy. Spotyka panią Türkan i mówi że jego przyjaciółka zatrzymała się tu na noc i pewnie jeszcze śpi bo nie odbiera telefonów. Pani Türkan mówi że przybył z pierwszym brzaskiem więc pewnie przyjaciółka musi być mu bardzo bliska. Potwierdzam i mówi że jest jeszcze wcześniej więc wróci później, do pani Türkan podchodzi służba z pytaniem czy podać śniadanie, kobieta potwierdza. Następnie przedstawiasz się dla dymira co on również czyni, właścicielka jest zaskoczona i mówi że bardzo chciała go poznać więc zaprasza go do ogrodu.

Bardzo wcześnie rano Merve sadzi kwiaty w szklarni Vedata. Vedat zdziwiony jej obecnością w pierwszej kolejności przestrasza ją. Merve mówi że nic się nie stało po prostu była zamyślona na pytanie co tutaj robi tłumaczy się że kwiaty nie były posadzone więc chciała się tym zająć ale ziemia była przemoknięta gdy zobaczyła sadzonki to zabrała się do ich sadzenia pyta się jak wyszło ale może poprawić. Vedat pytaj jej jak długo to już jest, mówi że o świcie więc mężczyzna pyta czy jadła już śniadanie. Merve trochę zmieszana i mówi że już pójdzie nie chcę przeszkadzać i nie będzie się narzucać. Vedat tłumaczy jej jak ma stąd wyjść lecz ona przecież dobrze wie. Vedat mówi że źle go rozumie, prosi ją aby poszła po bajgle na koniec ulicy a on zrobi herbatę. Merve jest zaskoczona ale zgadza się.

Pani Türkan pyta Demira która to jego przyjaciółka: „delikatna ale silna czy silna ale delikatna”. Demir odpowiada że nie jest tak delikatna jak się zdaje, pani Türkan od razu wskazuje Selin, Demir kiwa głową, mówi że wiesz że jest silna ale lepiej nie doprowadzać ludzi do granic ich możliwości. Inwestorka mówi że kobiety bywają silniejsze niż się wydaje w szczególności gdy kochamy potrafimy poruszyć niebo i ziemię. Demir mówi że z pewnością poruszyła jego świat. Selin pojawia się na horyzoncie, pani Türkan wita się z nią a następnie wychodzi aby zakochani mogli się przywitać. Demir mówi że nie było jej przez jedną noc a czuł jakby świat się walił. Selin pyta czy naprawdę tak bardzo za nią tęsknił, on kiwa głową. Selin pyta więc co dalej skoro nie mogą bez siebie wytrzymać Demir mówi „nie rozstawajmy się o nich na chwilę”.

Firuze i Leyla wracają do pracy po ulewie z zakupami, Leyla zauważ że tylne drzwi są otwarte więc je sprawdzi a następnie zauważa że woda wszystko zalała i dach im przecieka. Leyla proponuje że powie właścicielce Aydzie, lecz Firuze mówi żeby dzwoniła po Muharrema.

Do Demira i Selin chodzi Pani Türkan i Eylül zakochani mówią że mają inne plany i są już wracać pod pretekstem pracy. Eylül pyta czy inwestorka znajdzie chwilę aby omówić szczegóły, dlatego zostaje ona i mówi że będzie koło południa.

W Szklarni Merve przy śniadaniu jest nieobecna myślami, Vedat stara się nawiązać konwersację mówiąc że nie musi jeść samego bajgla i może zjeść coś więcej. Merve tłumaczy że czasami nie wie co robi i co je. Vedat stara się ją pocieszyć, Merve zaczyna się tłumaczyć że pewnie Demir opowiadał mu że w pracy puściły jej nerwy i że ma problemy małżeńskie. Vedat mówi że niewiele o tym wie a jedynie że przyszłaś się o świcie więc w nocy musiało się coś stać. Merve zapraszam go że zjawiła się bez uprzedzenia i posadziła sadzonki bez pozwolenia szef ją tutaj przeprowadził ale nie chce się narzucać poza tym czuję że ostatnio dla wszystkich jest ciężarem dlatego woli trzymać się z dala. Vedat mówi że może przychodzić kiedy tylko chcę bardzo dobrze rozładuje tutaj swoje napięcie. Merve dziękuje mu.

Demir i Selin zatrzymali się po drodze aby pobić trochę sami, Selin pyta go co śniło mu się zeszłej nocy, ten odpowiada że śniło mu się że ona odeszła. Selin jest zaskoczona pyta go dokąd ten odpowiada że nie wie po prostu zabrała walizkę i odeszła. Selin mówi że to przerażające i że on tylko śnił a ona to widziała jak odchodzi z walizką. Pytaj jej czy wtedy nie spała odpowiada że widziałam wszystko oboje potwierdzają że jest okropne uczucie. Selin pyta go skąd mial ten koszmar czy martwił się czymś. Demir powiadasz że przeprowadzając się z powrotem do Stambułu zatrzymał się w bardzo podobnym miejscu ponieważ cieszył się na powrót i nie sądził że to miasto zgotuje mu taką niespodziankę. Selin się śmieje i mówi przyjechał do domu i dostał łeb. Demir mówi że on próbował wykurzyć ją a ona jego wspomina że raz weszła nawet mu do łóżka lecz zrobiła to nieświadomie ale wspomina że spali przytuleni a rano znów skakali sobie do oczu. Selin mówi że to były zabawne chwile, ale też zauważa że Demir mówi to ze smutkiem, kategorycznie zaprzecza mówi że było dziwnie wspaniale i niesamowicie ale bardzo prawdziwie. Selin wyczuwa że coś się dzieje pyta się go o to, czy on odpowiada że jest najlepszym co mu się przydarzyło od lat wcale jego życiu. Jest to dla niego dziwne uczucie i nie przywykł do tego że może być szczęśliwa dlatego stara się nie przywiązywać by nie zapeszyć. Selin pyta go dlaczego ją kocha ten nie rozumie pytania zbytnio. Kobieta pyta go czy nie wie jakim jest człowiekiem, następnie żywie przez co przechodzi i wie co czuję bo był w domu jeden dzień bez niej a ona spędziła tam 2 dni bez niego i myślała że zwariuję. Selin ma pomysł aby sprzedać dom i kupić komisariat policji gdzie zamknął się w celi i będą szczęśliwi, Demir śmieje się i mówisz że wolałby nie bo było tam strasznie gorąco Selin mówi że to był inny rodzaj gorąca. Demir prosił aby coś mu obiecała i jeśli kiedyś się na niego pogniewa jeśli ją zawiedzie ma pamiętać jedno nigdy nikogo nie kochał tak jak ją. Selin również odwzajemnia to uczucie i obiecuje że nigdzie nie odejdzie. Całują się i przytulają.

Ayda i Ibo budzę się rano wtuleni, Ayda cieszę się że został na noc bo by martwiła się że coś mu się stanie. Ayda że obudzi swoją przyjaciółkę i zjedzą razem śniadanie lecz Ibo mówi że słyszał że Merve już wyszła o świcie. Ayda mówi że wczoraj nie chciała rozmawiać i że powoli zamyka się w sobie staraj się ją zachęcić aby się wygadała. Ibo mówi że robi co może a oni sami muszą się z tym uporać a wystarczy że będzie ją wspierała. Ibo pyta Ayde czy Yigit dziś przyjdzie bo chce go poznać, kobieta nie rozumie dlaczego chce to zrobić. Ibo wyjaśnia jej że on spotyka się ze swoją byłą dziewczyną jest jego przyjaciółką a on nie chce się zastanawiać czy jego dziewczynie zmiękną kolana na widok jej byłego. Zosia łamie go w głowie niepewność obiecuję że postara się zakończyć temat Yigita. Ayda pyta Iba czy jej ufa ten podchodzi do niej i mówi że ją kocha całuje w policzek a następnie żegnam. Ayda zaskoczona tym wyznaniem ale jednocześnie bardzo szczęśliwa.

Demir pyta Selin jakie mają obłożenie w pracy, kobieta mówi że dość duży ale radzi sobie, mężczyzna mówi że może wyrwaliby się na dwa dni ponieważ chciałby ją gdzieś zabrać. Demir chce zrobić jej niespodziankę, lecz ta obawiasz się nadmiernej ekscytacji a Demir dziwi się że tak bardzo to przeżywa skoro i tak mieszkają razem. Demir argumentuje że mieliby czas dla siebie mogliby porozmawiać on by jej coś powiedział ona jemu. Selin mówi że mogłaby opowiadać bez końca o dzieciństwie jak przewróciła się rozbiła kolano i tym podobne. Selin mówi nawet że miała kiedyś wszy, Demira akurat to nie dziwi bo wszystko je rękoma. Selin mówisz że jak będzie się z niej nabijał to nikt się nie pojedzie lecz ten mówi że porozmawiają na poważnie o tych miłych i niemiłych sprawach o wszystkim.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 58 WSZĘDZIE TY

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

WSZĘDZIE TY Opis odc. 59 turecki Her Yerde Sen

Demir planuje z Selin weekendowy wypad na wieś, aby wyjawić jej związek z Eylül. Selin nosi pierścień, który dał jej Eylül, a który wcześniej otrzymał od Demira. Widząc pierścionek na palcu, Demir nie może się opanować i wpada w furię. W tym momencie Selin rozumie, że coś się między nimi wydarzyło…

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 60 Wszędzie ty

Selin i Demir są w górskiej chacie. Selin chce stamtąd wyjechać, ponieważ obwinia Demira, że ten bawi się jej uczuciami. Jest smutna, że Eylül wróciła. Demir broni się, że między nim a byłą dziewczyną wszystko się jest już skończone. Tymczasem Burak rozmawia z Eylül, która mówi mu, że nie chce już krzywdzić Demira.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 56, 57, 58, 59, 60 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 56, 57, 58, 59, 60 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 56, 57, 58, 59, 60 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie online na platformie vod.tvp.pl

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę