Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 51, 52, 53, 54, 55 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - WSZĘDZIE TY odcinek 51, 52, 53, 54, 55 Gdzie obejrzeć?

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 51, 52, 53, 54, 55 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 51, 52, 53, 54, 55 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 51, 52, 53, 54, 55 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Wszędzie ty odc. 46, 47, 48, 49, 50 ONLINEstreszczenie serialu [Her Yerde Sen]WSZĘDZIE TY odcinek 46, 47, 48, 49, 50 Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 – Oglądaj tylko online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 51, 52, 53, 54, 55 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 51 WSZĘDZIE TY [Her Yerde Sen]

Demir wybiera się na spotkanie biznesowe z Eylül, w drodze powrotnej Eylül ma atak astmy. Kiedy Demir jej pomaga, ona próbuje go pocałować. Demir jest wściekły. Eylül, już w firmie, ma kolejny atak i Selin zabiera ją do szpitala.

Rano Demir karmi kozę Gumę, Eylül pisze do niego wiadomość sms z pytaniem: „Mam przełożyć spotkanie?” Demir: „Nie trzeba, mam prezentację.” Eylül ” Tak myślałam. Nie spytałam wcześniej, więc pytam teraz.” Demir już nic nie odpowiada. Przychodzi do niego Selin jest zmęczona odwiedzinami, Demir mówi, że nie dają im spokoju, a od tych wizyt głowa mu już pęka, nie może zebrać myśli. Selin mówi, że straciła cała energię, Demir potwierdza i proponuje wspólne leniuchowanie i odprężenie przy książce. Demir zastrzega, że nikomu więcej nie otwierają drzwi, Selin się śmieje, bo mogą wejść przez ogród.
Selin i Demir czytają książki, Demir podkreśla coś w swojej, Selin pyta go co podkreślił i prosi o przeczytanie: „Przeszłość ciążyła nam, jakbyśmy wkładali kolejne warstwy ubrań, nie zdejmując poprzednich”. Selin mówi, że ładne, Demir prosi aby i ona coś przeczytała ze swojej książki: „Na drodze wiodącej do domu stał duch. Ale nikt nie wierzył w duchy. Może dlatego milczał”. Demir milczy a Selin mówi, że to bardzo smutne. Demir zmienia temat pyta czy Selin zgłodniała, gdy ta potwierdza Demir proponuje wspólne wyjście na kolację, lecz Selin nie chce wychodzić proponuje że sama coś ugotuje. Demir dziwi się, ponieważ Selin mówiła, że brak jej energii i chce wyjść naładować baterie, lecz Selin obiecuje, że nie będzie nic smażyć. Demir zgadza się aby razem coś ugotowali.
Przygotowali razem zapiekankę, wygląda pysznie, gdy już mają sobie nakładać dzwoni Ayda, chce oddzwonić, lecz Demir nalega aby odebrała bo będzie o tym myśleć. Niestety Ayda nie ma dobrych wiadomości, w tle słychać płaczącą Merve. Matka Bory powiedziała, że nie chce Merve w domu. Merve spytała, czy Bora z nią pójdzie. Selin jest zaskoczona, że ją zostawił. Ayda mówi, że miał przyjść, gdy uspokoi matkę, ale później napisał, że zostanie w domu. Selin tłumaczy, że może bora załagodzi sytuację i pogadają rano. Niestety Merve uparła się, żeby jutro wracać do domu i Kupiły już bilety, wylatują o piątej rano. Ayda mówi, ze powinna chyba powiedzieć Borze, że jutro wylatują, Selin zgadza się z nią i pewnie przyjedzie w nocy. Ayda dziękuje i przeprasza, że im przeszkodziła, Selin nie ma nic przeciwko i mówi, aby Merve zjadała coś wzięła prysznic i później pogadają. Merve wychodzi z łazienki. Selin podchodzi do Demira są smutni w związku z tym co spotkało Merve.

Azmyie i Firuze sprzątają kawiarnie, do której wchodzi zdenerwowana Leyla. Kobiety są złe, że nie było jej tyle godzin. Leyla jest złą i pyta Firuze czemu poszła plotkować o niej z Selin? Firuze mówi, że wypytywała o Muharrema, jakby między nimi coś było, to niestosowne. Fiure tłumaczy, że poszła sprawdzić, czy się kłócą, Muharrem był tylko wymówką. Firuze zdziwiona, że o tym wie, dlatego mówi, że odwiedziła ich pod pretekstem przekazania sukni ślubnej mamy. Azmiye pyta czy wszystko u nich dobrze, Leyla mówi, że tak ale im biada, ponieważ Demir dowiedział się o tajemniczym wielbicielu uważa, że to Firuze się wygadała. Kobieta zaprzecza, pytają czy Selin wie, że to ich sprawka lecz Demir zaprzeczył. Kobiety starają się ustalić, kto wygadał i domyślają się, że to Merve. Chcą dzwonić lecz Leyla i Fiuruze ją powstrzymują.
Demir i Selin zjedli ze smakiem kolację, lecz Demir jest gdzieś daleko myślami, pyta Selin aby mu wyjaśniła dlaczego Merve i Bora nie mogą się dogadać skoro dla ślubu ryzykowali kariery. Selin mówi, że pobrali się w tajemnicy i teraz mierzą się z konsekwencjami. Rodzina wyrzuciła Merve, a bliscy Bory jej nie akceptują. Demir nie rozumie dlaczego Bora nie jest przy swojej żonie, Selin mówi, że wyjechał pomóc swojemu bratu, Demirowi bardziej chodzi o to czemu nie wspiera Merve i po co się pobierali. Selin tłumaczy, że nie każdy może zignorować rodzinę, i próbuje zadowolić wszystkich, ale to nie działa. Selin uważa, że gdyby pobrali się tradycyjnie to pewnie nie było by problemów. Selin prosi Demira aby nie myślał, że to jego wina, ponieważ Merve nie ma do niego żalu, fakt była zła na początku ale przyznała, że gdyby nie jego zakaz, nie pobraliby się i pewnie długo by zwlekali. Demir uważa, że Bora nie może znaleźć pracy i gdyby wysyłał pieniądze rodzicom, byliby bardziej przychylni. Selin mówi, że Burak proponował mu powrót, ale Bora odmówił. Demir i tak uważa, że to przez niego bo Bora nie chciał go widywać w pracy, bo odszedł wściekły. Selin mówi mu w w jednym miał rację to ich prywatna sprawa i obrali trudną drogę a zamiast obwiniać jego, powinni…i w tym momencie Selin wpadała na pomysł aby skonsultować ich z Bünyaminem bo potrzebują pomocy. Szuka jego wizytówki i dzwoni do niego. Demir w tym czasie wybiera numer znajomego Yigita aby porozmawiać o pracy dla Bory. Gdy Selin rozmawia z terapeuta, to Demir dzwoni do Aydy prosi ją aby znalazła portfolio Bory i przesłała na adres który jej poda i na pewno do niego zadzwonią i prosi aby nie mówiła, że to z jego polecenia.
Ayda rozmawia z Merve i mówi, że jest wykończona, i jeszcze się rozchoruje, Merve mówi, że byli tacy szczęśliwi i żałuje, że się pobrali bo rodziny nie dają im spokoju a najchętniej by ich ukamieniowali. Ayda pociesza przyjaciółkę , że wszystko się jakoś ułoży, Merve nie rozumie czemu ślub jest taki ważny tyle męczarni tylko po to żeby potańczyć i dostać trochę pieniędzy. Uważa, że ani jej ani Borze to nie potrzebne i zrobiła to po swojemu. Ayda tłumaczy, że są źli bo im nie powiedzieli i nie chodzi o wesele. Merve jest załamana ponieważ matka Bory nią gardzi uważa ją za durną cizie Powiedziała do Bory: „To ma być panna młoda?”.
Demir i Selin siedzą wtuleni w ogrodzie. Selin przysypia a robi się zimno, Selin dziwi się, że skąd on wie że zasypia. Demir przyznaje się, że kilka razy przyglądał się jak śpi. Selin mówi, że to przerażające, Demir pyta czemu skoro nie raz przyglądała się jemu gdy śpi lecz ta zaprzecza speszona. Demir udowadnia jej, że tej nocy gdy przyszła do niego i mówiła o tym jak jest jej źle on nie spał i odpowiada jej: „Moje serce też krwawiło.” Selin jest zła, że nie spał i słyszał co ona mówiła, mówi, że jest bezduszny ponieważ ona cierpiała i była zdesperowana. Prosi ją o wybaczenie ponieważ wtedy nic nie mógł zrobić, Selin mu wybacza i pyta czy ładnie śpi bo jej mama mówi, że robi miny, Demir mówi, że wygląda dziwnie w otwartą buzią, Selin jest oburzona i mówi, że nie śpi tak. Demir przyznaje , że żartował i mówi, że wygląda pięknie, gdy śpisz. Selin wie, że jutro rano Demir musi wcześnie wstać i nie chce widzieć jak będzie wyjeżdżał tak daleko bo tamten poranek gdy jechał do Paryża był dla niej jednym z najgorszych. Demir obiecuje, że wróci w porze lunchu bo to zwykłe spotkanie. Tamta podróż nie miała znaczenia, ale mocno ją przeżyła, Selin pyta czy sama to sobie zrobiła chce iść już spać, lecz Demir ją zatrzymuje i mówi zostawienie jej nawet na dwa dni było strasznie ciężkie i najchętniej nie odstępowałby jej na krok. Selin cieszy się ale mówi, że już się położy bo nie chce patrzeć jak wychodzi z torbą
wczesnym rankiem. Całuje go i odchodzi.
Rano do Selin dzwoni Ayda i mówi, że już wróciły i jadą do kliniki Iba, Selin mówi, że też niedługo przyjedzie. Selin wchodzi do łazienki i znajduje przyklejoną karteczkę na lustrze o treści: „Nie rób smutnej miny, w południe będę już przy tobie. Kocham cię”. Cieszy się zdejmuje kartkę i ją całuje. Burak jest już w biurze, dzwoni do niego Selin z prośbą ponieważ Merve nie czuje się dobrze postanowiły zabrać ją do terapeuty dlatego spóźni się do pracy. Selin opowiada co się stało w domu Bory, dlatego Burak mówi że Merve nie musi przyjść dziś do pracy i ma odpocząć. Wokół Buraka zbierają się Ferruh, Azmyie i Muharrem, który od razu mówi że wyrwie mu śledzionę. Ferruh jak zwykle ma swoje mądrości uważa, że małżeństwo zabija miłość i przyjaźń, Azmyie broni ich mówiąc, że oni dopiero co się pobrali i że ludziom tak szybko nie przechodzi. Muhharem nadal straszy Bore pozbawieniem życia. Burak kończy tą dyskusję mówiąc, że maja przestać bo Merve cierpi i prosi aby jej jutro nie zamęczać a jeśli będzie chciała to sama im powie – te słowa kieruje przede wszystkim do Ferruha. Azmyie zachwyca się Burakiem mówiąc, że szefowanie mu służy i staje się coraz bardziej przystojny.
Bünyamin i Ibo czekają na dziewczyny, w miedzy czasie terapeuta pyta o relacje miedzy nim a Aydą. Ibo mówi, ze wykonali zadanie i byli na kilku randkach i było miło. Bünyamin jest zadowolony i mówi, że po drugim zadaniu będzie tylko lepiej ale Ibo mówi, że już nie potrzebują i sobie poradzą. W końcu pojawia się Ayda z przybitą Merve a za nimi wpada Selin. Ayda wita się z Ibo a Selin przytula Merve, Ayda prosi Ibo aby nie pozwolił aby tak skończyli jak Merve i Bora bo cierpią z miłości. Ayda mówi, że nie musi poznawać jego znajomych i wystarczy że będą się kochać. Ibo całuje Ayde i następnie przedstawia ją Bünyaminowi jako swoją dziewczynę, kobieta jest szczęśliwa. Selin przestawia Merve a Bünyamin chwali się, że pomógł Selin i Demiorwi oraz Aydze i Ibo. Pierwsze pytanie od terapeuty brzmi: ” dlaczego chce pozostać w małżeństwie” Ibo idzie zrobić herbaty.

Eylül i Demir wracają do biura. Kobieta proponuje, że jeśli jest zmęczony to może poprowadzić, lecz on odmawia. Wspólniczka mówi, że spotkanie było krótsze niż się spodziewała spodobał im się jego pierwszy pomysł. Demir mówi, że raczej to jej budżet dokonał tego. Pyta się jej czy na prawdę myśli, że to wykonalne, kobieta pyta się go czy kiedyś się pomyliła? Fakt projekt nie przyniesie zysków ale firma Artemim pokaże że działa prężnie. Eylül zaczyna kaszleć odzywa się jej astma, Demir zatrzymuje się na poboczu wysiadają aby mogła odetchnąć. Eylül wyjaśnia, że to przez pył w hali, Demir mówi, że nie musi się tłumaczyć bo przecież wie o jej astmie. Pyta się kobiety gdzie ma inhalator, następnie szuka w torebce. Z kolei w niej znajduje ich wspólne zdjęcie jest zdenerwowany następnie podaje jej inhalator kobieta siada na poboczu a Demir opiera się o samochód.

Bünyamin słuchał opowieści Merve i mówi, że pobrali się aby się nie rozstawać a teraz rozstajecie się bo się pobraliście i zaczyna się śmiać i mówi jak wąż zjadający swój ogon. Merve znów robi się smutna ponieważ matka powiedziała Borze, że wpuścił żmiję do rodziny. Terapeuta określa ja jako teściową, która czerpie siłę z kontrolowania syna i jest to typowe w ich kulturze. Selin pyta co mogą zrobić w tym przypadku, lecz terapeuta chce porozmawiać z mężem bo udziela porad parom a ta jest niekompletna, lecz Ibo mówi, że są tu jego przyjaciele i dobrze go znają dlatego terapeuta wskazuje na Selin mówiąc, ze będzie Borą i przeprowadzą sesję bez niego, a ona odegra jego reakcje. Musi mieć pojęcie o ich związku. Zaczynają odgrywać scenkę, która wypada dość komicznie.

Ayda dzwoni do Demira w sprawie portfolio które wysłała, Eylül w chwili bystrzej  i słucha o czym rozmawiają. Demir pyta jak sytuacja, Ayda mówi, że skomplikowana ale działają i że przeprasza go że nie mogła mu pomóc przygotować prezentacji. Demir skończył rozmowę z Ayda i podchodzi do Eylül pyta się czy mogą już jechać i podaje jej swoją dłoń aby wstała gdy ta podnosi się próbuje pocałować Demira, lecz ten odskakuje od niej i zdenerwowany pyta co robi, ta go przeprasza ale Demir jest wściekły bo uważa, ze ona coś knuje lecz ona mówi, że to było nagłe i mimowolne. Demir: „Jasne. Nagle odeszłaś. Nagle wróciłaś. Nagle sądzisz, że ci wybaczę. Nagle zechciałaś mnie pocałować. Zastanów się przez chwilę. To takie trudne?” Eylül ” Budujesz dystans nie tylko przez urazę. Nie chodzi tylko o twój gniew. Jest coś jeszcze. Masz kogoś, prawda?” Demir: Nie prowokuj mnie. Nie chcę zostawić cię samej w szczerym polu. Wsiadaj, wracamy do biura!” Wsiada od samochodu za nim kobieta odjeżdża z impetem

Tymczasem w klinice Iba trwa sesja Merve, terapeuta daje jej swoją wizytówkę aby pojawiła się z mężem gdy on tylko wróci, bo terapie par w pojedynkę nie działa. Bünyamin pyta co u Demira i Selin ona odpowiada, że wszystko dobrze na początku miała wątpliwości ale zadania pomogły, następnie pyta Ibo i Aydy oni tez potwierdzają a Ayda mówi, że nie potrzebują terapii. Bünyamin pyta zgromadzonych czy może napisać o ich przypadkach anonimowo w artykule zgadzają się gdy wtedy terapeuta wyjawia swój sekret: „W końcu wszyscy zaakceptują moje nowatorskie metody i wrócę do praktyki!” Zgromadzeni są zdziwieni a przede wszystkim Ibo i pyta się go co to znaczy, wtedy on tłumaczył, że był psychoterapeutą ale wyprzedzał swoje czasy, był niezrozumiany i zakazano mu praktykowania, ale uważa że uda mu się powrócić do zawodu. Mężczyzna śmiejąc się bardzo dziwnie wychodzi zostawiając zszokowanych przyjaciół. Ayda bije brawo, Selin jest w szoku i prosi ich aby Demir się nie dowiedział, a Merve niszczy wizytówkę.

Eylül znów przeprasza Demira i mówi, ze nie planowała tego ponieważ „Gdy znalazłam się blisko ciebie…Może to przez to, że tęskniłam. Nie wiem.” Demir zatrzymuje samochód i każe jej wysiąść mówi jej że już tu złapie taksówkę. Eylül „Mówiłeś, że nic do mnie nie czujesz. W takim razie skąd ten gniew?” Demir: „Myślisz, że mnie to nie rusza? Sądziłem, że moja miłość do ciebie się nie skończy. Ale się skończyła. Nie przeminęła z czasem. Została zduszona przez cierpienie. Umarłem z bólu i odrodziłem się jako inny człowiek. Przez te gierki tracę do ciebie resztki szacunku. Właśnie dlatego czuję gniew. Wysiadaj” Eylül zapłakana i załamana wysiada z samochodu Demira a ten odjeżdża.

Selin i Ayda wracają do pracy i opowiadają co się stało. Azmyie pyta czy rodzinie nie spodobały się prezenty, Ayda mówi, że szwagierki były zadowolone, ale teściowa nie. Ferruh jak zwykle mówi głupotę, że teściowa nie dała się przekupić. Selin broni Merve ponieważ przygotowały prezenty zgodnie z tradycją, to nie przekupstwo, tylko kultura. Burak upomina go aby się nie wtrącał i pyta jak mogą pomóc, Ayda ma pomysł aby wybadał Borę czemu to robi, ponieważ może czegoś nie rozumieją. Burak mówi, że zadzwoni Ferruh również chce ale Aydia zabiera mu telefon. Selin patrzy na swój czekając na wiadomość od Demira, Burak tłumaczy, że pojechali daleko, a powrót trochę zajmie. Selin wie że wrócą w porze lunchu. Ferruh mówi, że był bardzo sceptyczny co do Eylül ale chwali ją że się spisała utrzymała klienta i wspaniale sobie radzi w biznesie. Azmyie proponuje aby poszli na taras. Selin komentuje do Buraka, że nowa szefowa jest pracowita skuteczna i bardzo ładna.

Do biura podjeżdża Eylül i znów zaczyna kaszleć im bardziej idzie w głąb firmy zaczyna czuć się coraz gorzej. Staje w drzwiach gabinetu Demira ledwo trzymając się na nogach zaczyna się dusić gdy w tym czasie do biura wraca Selin i rozmawia z Demirem przez telefon. Widzi, że Eylül już jest ale jego nie ma, kobieta zaczyna się dusić i kaszleć ledwo utrzymuje się na nogach wszystko słyszy Demir. Selin stara się jej pomóc i wyrzuca zawartość torebki na stół szukając inhalatora, wtedy Demir zaczyna szukać go w samochodzie i znajduje pod siedzeniem. Chce jej powiedzieć że kobieta ma astmę i zostawiła lek w samochodzie lecz Selin się rozłącza ponieważ musi jechać z Eylül do szpitala. Wychodzą i udają się do pobliskiej placówki Selin pomaga jej wejść gdy Demir podjeżdża do biura wchodzi i pyta się gdzie jest Selin lecz nikt nic nie wie wszyscy są zaskoczeni jego zachowaniem.

Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Czy Eylül umrze?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Wszędzie ty streszczenie odcinka 52

Selin zabiera Eylül do domu, nie pytając o to Demira. Tymczasem Burak bada przeszłość Demira i dowiaduje się wszystkiego o Eylül i nim.

Eylül i Selin znajdują się w szpitalu, gdzie Eylül trafiła po ataku astmy e biurze. Lekarz mówi jej aby zawsze miała przy sobie inhalator ponieważ do ataku astmy może dojść podczas spaceru lub jazdy autem, a nie zawsze ktoś z nią będzie. Pacjentka tłumaczy się, że zawsze ma go ze sobą, ale chyba gdzieś jej wypadł. Lekarz chce wyjść ale Selin wychodzi z nim ma kilka pytań. W tym samym czasie do Eylül dzwoni Demir z pytaniem jak się czuje i informacją, że zostawiła inhalator w jego aucie. Eylül mówi, że teraz go nie potrzebuje bo jest w szpitalu i nie wróci dziś już do biura. Teraz Demir dzwoni do Selin która rozmawia z lekarzem, Selin mówi, że rozłączyła się bo szefowa źle się czuła i zawiozła ją do szpitala i już jest w porządku. Przeprasza go bo nie miała kiedy oddzwonić, Demir jest trochę zmartwiony tym, że została sama z jego byłą narzeczoną, mówi mu informacje o których on tak na prawdę wie od dawna. Demir proponuje, że porozmawiają później, Selin mówi, że raczej nie zdąży na lunch, mężczyzna nie ma nic przeciwko mówi, że zjedzą kolacje razem.
Eylül i Selin wychodzą ze szpitala, Eylül dziękuje jej za pomoc. Selin pyta co teraz będą robić lecz Eylül nie chce wracać ani do biura ani do swojego mieszkania gdzie jest pełno kurzu dlatego chce przespacerować się nad morzem. Selin proponuje aby pojechały do niej gdzie ma piękny ogród i posiedzą na werandzie i zjedzą lunch. Eylül początkowo odmawia lecz ostatecznie ulega namowom Selin.
Kobiety zjawiają się w domu, gdzie Selin opowiada o jego mieszkańcach tj. zwierzętach. Selin proponuje że przyniesie jej szal i zamówią coś do jedzenia, w tym momencie gdy pod dom podjeżdża Demir, który nie wie, że mają gościa. Wchodzi do domu od strony podwórka tj. przez taras. Zanim ukarze się oczom byłej narzeczonej woła Selin, Eylül aż się przestraszyła. Demir wchodzi do ogrodu i widzi byłą narzeczoną oboje są bardzo zaskoczeni. Selin przynosi wodę dla Eylül i wita się z Demirem lecz wcześniej obserwuje jak ci dwoje patrzą na siebie zaskoczeni. Eylül poskładała sobie już wszystkie elementy układanki to jednak nie Ayda jest jego ukochaną tylko Selin, choć chyba na początku liczy na to, że jednak przyjechał do niej mówiąc, że już czuje się dobrze i nie trzeba było przyjeżdżać. Selin tłumaczy, że doktor kazał Eylül odpoczywać, i zamierzały zamówić coś do jedzenia, dlatego Selin pyta czy zje z nimi, lecz Demir mówi, że nie jest głodny Selin proponuje selera który został wczoraj im na kolację i chwali Demira, że świetnie gotuje i postanawia go przynieść. Eylül jest kompletnie zaskoczona pyta go tylko czy to seler z pomarańczami, Demir pyta co tu robi ta odpowiada, że to Selin ją zaprosiła i postanawia już iść do domu. Podchodzi do Selin i mówi, że już musi wyjść ponieważ zapomniała że ma coś do załatwienia, lecz Selin się martwi i prosi Demira aby ją odwiózł do domu, Demir aby nie wzbudzać podejrzeń zgadza się. Pyta się Selin co będzie robić, ta odpowaida, że zje cos i wraca do biura. Demir wychodzi i mówi Eylül, że ja odwiezie, kobieta jest bardzo zakłopotana i mówi, że nie trzeba i aby wracał do domu bo było wystarczająco niezręcznie. Demir prosi aby nie rozmawiali tutaj. Eylül przeprasza Demira mówi, że nie wiedziała i na pewni nie przyszłaby do jego domu. Demir mówi, ze wie i że to nie jej wina bo Selin tez nie wiedziała i że to on zawinił.
Demir odwiózł i odprowadził Eylül pod same drzwi, kobieta zaprasza go do środka, ten niechętnie ale wchodzi. Pierwsze co rzuca mu się w oczy to jego ulubiona koszulka, którą jej podarował. Eylül na początek proponuje coś do picia lecz ten odmawia tłumacząc się, że musi wracać do biura . Zwraca uwagę na kurz który jej szkodzi i powinna zatrudnić kogoś do pomocy. Eylül znów go przeprasza ponieważ była świadoma, że ma kogoś, ale nie sądziła , że to Selin , ponieważ myślała, że spotyka się z Ayda. Demir pyta dlaczego, kobieta opowiada, żę gdy spotkali się w kawiarni, szła z nim pod rękę i była bardzo zdziwiona ponieważ jest bardzo ładna ale nie w jego typie. Demir pyta czy po to go zaprosiła by porozmawiać o jego typie. Eylül znów przeprasza ale Demir prosi aby więcej tego już nie robiła bo to zaczyna się robić niepokojące. Eylül pyta to co ma zrobić skoro nie potrafią rozmawiać jak starzy przyjaciele, ani udawać zwykłych współpracowników. Ponieważ już zawsze będzie jego byłą narzeczoną. Demir ma dość i mówi, że już idzie a ona ma odpocząć i nie chce o tym więcej rozmawiać. Eylül prosi go aby został chociaż na kawę poświęci jej dwie minuty, a potem zrobi, co zechce, kobieta musi mu o czymś powiedzieć – Demir zgadza się. Eylül idzie do kuchni przygotować kawę jest jej bardzo ciężko płacze wie już ze straciła go na zawsze.
Selin wraca do pracy, Burak pyta ją gdzie była ta opowiada, że Eylül po spotkaniu źle się poczuła i zawiozła ją do szpitala, wszyscy są zaskoczeni, Burak od razu mówi, ze to wina Demira i jego schemat działa się nie zmienia. Selin wściekła odpowiada że Eylül ma astmę, dostała duszności, a Demir odwiózł ją do domu więc ma nie rzucać bezpodstawnymi oskarżeniami. Burak przeprasza i mówi, że nie wiedział, że ma astmę i że zadzwoni spytać jak się czuje. Przyjaciółki rozmawiają o zachowaniu Buraka, Azmyie stwierdza, że najpierw był zazdrosny o ciebie, a teraz o Eylül. Selin stwierdza, że komiczne i że być może mu się podoba ale dziwi ją czemu czepia się Demira i obwinia go o każdą pierdołę. Ayda pyta jak się czuje szefowa, Selin odpowiada że już dobrze i gratuluje działu budowlanemu zdobycia pierwszego klienta, Ayda jest zaskoczona bo jeszcze o niczym nie wiedziała. Ayda ma sobie za złe że nic nie zrobiła bo była z Merve u jej rodziny, ale chwali Demira, że to jego zasługa. Azmyie mówi, że klient był sceptyczny ale Eylül nie dała za wygraną, porównuje ją do Demira – dostaje to czego chce. Selin zmienia temat że chce przygotować niespodziankę dla Selin i ma kilka pomysłów i prosi je o pomoc.
Eylül przygotowała kawę i siada na tarasie na przeciwko Demira, Burak w tym momencie do niej dzwoni, odbiera i mówi, że wszystko w porządku. W końcu kobieta przechodzi do sedna i mówi: „Możesz nie wierzyć, ale cieszę się twoim szczęściem. Spędziłam dziś godzinę z Selin. Jest wspaniałą i serdeczną dziewczyną.” Demir: 'Nie rozmawiajmy o niej.” Eylül: „Dobrze Ale musisz wiedzieć, że gdy mówię, że cię kocham… Mówię szczerze. A gdy się kogoś szczerze kocha, to życzy się mu szczęścia. Odchodząc, naprawdę nie chciałam cię skrzywdzić. Ale wiem, że to zrobiłam. Nie chcę cię więcej ranić. Dlatego nie martw się o Selin ze względu na mnie.” Demir: „Tu zupełnie nie chodzi o ciebie. Po prostu nie chcę jej skrzywdzić.” Eylül: „Kochasz ją?” Demir bez chwili zastanowienia odpowiada: „Tak.” nie jest to dla niej łatwe usłyszeć, że kocha on inną, lecz Eylül: „Mogłam się domyślić po twojej reakcji w domu. Byłeś przerażony, że stanie się coś złego. Dobrze znam to spojrzenie.” Demir ” Ta rozmowa nie ma sensu.” Eylül: „Demirze proszę. Nie przyjechałam tu, żeby namieszać. Mogłabym wyjechać nawet jutro, ale obiecałam radzie, że ogarnę finanse twojego działu. Proszę, nie przejmuj się mną. Obiecuję, że zniknę, gdy tylko będę mogła.” Demir: „Nie obiecuj. Bo nie dotrzymujesz obietnic.” Eylül: „Ludzie się zmieniają. Nie jestem już tą samą osobą. Dostałam nauczkę.” Demir: „Myślisz, że ci uwierzę?” Eylül: „Po prostu bądź cierpliwy. Wykonam swoją pracę i wyjadę. Będę się trzymać z dala od ciebie i nikt nie ucierpi.” Demir: „Przykro mi, ale trudno ci zaufać.” Eylül: „Nie chcę, żebyś źle odczytywał moje słowa i gesty. To bardzo utrudnia współpracę. I nie chcę być porównywana do Selin. Ona na pewno też tego nie chce. Może ty jesteś pewien swoich uczuć, ale ona prędzej czy później zwątpi. Wiem, że jest ci ciężko. Ale zaufaj mi ostatni raz. Wrócę do Londynu, gdy tylko będę mogła.” Demir wstaje: „Nie ufaj mu.” Eylül: „Burakowi? Bez obaw, wiem. To kolejny skrzywdzony dzieciak.” Demir: „Odpocznij.” i wychodzi.
W biurze Artemim Burak szuka Selin lecz ona wyszła bo miała coś do załatwienia, Burak dziwi się, że tak późno a one siedzą w pracy Merve mówi, że nie chce wracać do domu i przeglądają zadania na jutro. A Ayda przygotowuje rysunek na wystawę a Demir ma rzucić okiem. Azmyie mówi, że już nie wróci do biura, Burak wysyła wszystkich do domów. Ayda idzie do kawiarni Merve też bo nie chce sama siedzieć w pustym domu. Azmyie zaprasza też Ferruha ale ten mówi, że ma spotkanie z byłą żoną.
W domu Selin przygotowuje się do wyjścia z Demirem, który właśnie do niej dzwoni, że jedzie już po nią ale jest późno i nie wie czy ją jeszcze zastanie. Selin mówi, że już wyszła i mówi mu że coś przygotowała na wieczór, Demir cieszy się i pyta się co to za plan. Selin mówi, ze to niespodzianka i że spotkają się na miejscu, Demir dyskretnie pyta czy ktoś będzie jeszcze, lecz Selin mówi, że tylko oni dwoje. Demir cieszy się, że w końcu spędzą czas razem, rozłączają się lecz on myśli również o czymś innym boi się, że radość Selin pryśnie dlatego ukrywa przed nią informację o Eylül.

Demir pojawia się w wyznaczonym miejscu, okazuje się, że jest to port na końcu czeka na niego Selin. Witają się, Demir jest zaskoczony pyta się Selin czym sobie zasłużył, Selin mówi, że świętują zdobycie pierwszego klienta dla jego działu i zawsze chciała obejrzeć zachód słońca na łodzi z ukochanym mężczyzną. Demir zaskoczony że to jej pierwszy raz i nie oglądała zachodu na łodzi z facetem ale cieszy się, że zrobi to z nim. Dziwi się tylko z jakimi facetami się spotykała.
W kawiarni Merve Ayda, Azmyie, Fiurze i Leyla rozmawiają o wyjeździe Merve są zaskoczone tym, że prezenty się nie spodobały skoro były to rękodzieła, lecz Merve powiedziała że nawet jeśli się spodobały to nie chcieli jej sprawiać radości. Firuze i Leyla są wkurzone a Merve opowiada, że jest też zła na Borę ponieważ nie wstawił się ani razu za żoną siedział cicho, jej rodzina też jej nie wspiera i tkwi między młotem a kowadłem.
Selin i Demir spędzają miło czas na łodzi patrząc na zachód słońca. Demir mówi Selin o Eylül, że była jego narzeczoną, ale rozstali się tuż po zaręczynach, dwa lata temu. Selin jest zaskoczona i jednocześnie zdenerwowana, Demir stara się wytłumaczyć, że chciał jej powiedzieć ale go powstrzymała, Selin uważa, ze to kolejny koszmar i nie może w to uwierzyć, Demir przeprasza ją za to, Selin wścieka się, że zrobił to akurat teraz gdy spełnia się jej marzenie aż ciężko jej się oddycha gdy nagle wracamy do momentu gdy siedzą wtuleni w siebie. To Demir miał takie wyobrażenie że tak się stanie gdy jej to powie w tej chwili. Selin pyta o czym myśli ten odpowiada, że o rzeczach które chce z nią oglądać: o zachodach i wschodach słońca, o zaćmieniach księżyca, o zorzy polarnej. Demir obiecuje jej, że nie pozwoli aby cokolwiek zepsuło jej tą chwilę. Całują się.
W tym samym czasie Eylül chowa rzeczy Demira już wie, że to zamknięty rozdział, spóźniła się. Jest jej bardzo ciężko ale musi się z tym pogodzić. Eylül chowa zdjęcia z Demirem do czarnego pudełka gdy ktoś dzwoni do drzwi … to Burak przyszedł aby sprawdzić czy wszystko dobrze. Przyniósł jej nawilżacz powietrza.
Słońce zaszło ale Selin i Demir nadal są na łodzi. Selin mówi, że są szczęściarzami bo Kapitan jest kochany, bo wynajęła łódź tylko na dwie godziny, a nie odezwał się ani słowem. Demir się śmieje i mówi, że wynajął ją do rana. Pyta się ukochanej czy jest głodna proponuje kolacje wszystko jest już przygotowane na łodzi. Demir mówi, że zjedzą potem popatrzą na księżyc i wschód słońca, Selin jest zawiedzona, że chce odhaczyć wszystko na raz a ona woli na raty.
Eylül chowa zdjęcia z Demirem do czarnego pudełka gdy ktoś dzwoni do drzwi … to Burak przyszedł aby sprawdzić czy wszystko dobrze. Przyniósł jej nawilżacz powietrza i każe jej przynieść przefiltrowaną wodę. Eylül jest trochę zaskoczona, a Burak w tym czasie dzwoni do swojej gosposi i prosi ją o pomoc w sprzątaniu mieszkania jej koleżanki. Eylül pyta znów dlaczego to robi, ten odpowiada bo ma astmę i tonie w kurzu i musi pozbyć się pudeł. Burak pyta ją czemu ma taki dystans do ludzi bardzo podobnie zachowuje się Demir. Kobieta odpowiada, że się myli po prostu nie lubią mieszać życia prywatnego z zawodowym. Burak widzi po niej że dowiedziała się prawdy o Demirze i Selin, pyta czy to przez to lecz ona zaprzecza i jest to wina kurzu w magazynie. Zirytowana pyta czy zawsze wtyka nos w życie innych? Burak odpowiada że tylko jeśli ktoś choruje w pracy i mówi, że to wina Demira i że Selin miała podobne przeżycie. Eylül tłumaczy, że Demir bardzo ją kocha i zawsze trzyma blisko ludzi, których kocha, od razu mu mówi aby nie robił sobie nadziei bo między nią a Demirem wszystko skończone Nigdy do niej nie wróci i nigdy nie zostawi Selin. Kobieta orientuje się, ze dlatego ją ściągnął bo chodziło mu o Selin. Burak potwierdza bo nie chce aby cierpła i ma dość patrzenia jak Demir zgrywa chodzący ideał i chce udowodnić, że to pozer. Kobieta życzy mu powodzenia, bo będzie go potrzebował. Burak pyta czy ma coś do picia poza wodą.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 53 WSZĘDZIE TY

Burak odwiedza w domu Eylül, zamawiają kolację. Podczas posiłku Burak opowiada Eylülowi, jak jego rodzina wpłynęła na jego życie zawodowe. Tymczasem Ayda znajduje pracę dla Bory, którą ​​Bora odrzuca – oświadcza, że nie wróci do Stambułu. Merve jest zdruzgotana.

Selin i Demir jedzą kolację na statku, Selin mówi, ze przygotowała dla niego niespodziankę a on dla niej, Demir pyta czy jej się nie podoba, kobieta zaprzecza. Selin mówi, że musi mu się do czegoś przyznać że gdy zastanawiała się dla niego nad niespodzianką rozmawiała z dziewczynami i to ona wspomniała że nigdy nie podziwiała zachodu słońca z facetem a one podpowiedziały aby wynajęła łódź.  Demir stwierdza, że to był ich pomysł, a tak się cieszył, że jego dziewczyna sama to wymyśliła. Selin się tłumaczy, że gdyby miała więcej czasu na pewno by na to wpadła. Demir żartował mówi, że jest przesłodka, Selin obawiała się, że będzie zły, lecz ten jest szczęśliwy i mówi, że mogą zostać dłużej jeśli chce. Mogą też kupić łódź i wypłynąć daleko w morze. Selin pyta czy tylko we dwoje, Demir że oczywiście. Selin zaczyna pytać o pracę (Demir uważa, że poradzą sobie bez nich) pyta też o ich dzieci czyli kozę pana żółwia, czy mogą je zabrać. Demir stwierdza, że zrobi się z tego Arka Noego, Selin mówi, że wspaniale. Demir nie potrafi jej odmówić i zgadza się na wszystko. Selin dalej drąży a co z domem i roślinami bo nie pomieszczą się na łodzi, Demir mówi, że jednak nigdzie nie płyną – Selin uważa, że mają piękny dom i lepiej zostać.  Demir zgadza się w szczególności gdy są w nim tylko we dwoje . Selin wspomina o Eylül, pamięta, że Demir nie chciał zapraszać ludzi z firmy ale ona bardzo źle się czuła. Demir chcąc uciąć tą rozmowę mówi, że rozumie i nie ma o czym mówić, Selin od razu wspomina, że muszą nagiąć zasady dotyczące gości, Demir mówi, że lubi być z Selin tylko we dwoje a nie ma za często takich sytuacji. Ma obawy, że zaraz ktoś się zjawi np. Muharrem zaraz wskoczy na pokład a na wspomnienie terapeuty który wpadał do nich niezapowiedziany ma obraz że podpłynie łódką, albo Firuze i Leyla wskoczą na łódź ze swojego molo przy willi. Mówi aby cieszyli się chwilą prywatności bo i tak zawsze ktoś zjawi się niezapowiedziany. Selin obiecuje nikogo nie zapraszać (pewnie przez jakiś czas). Selin proponuje Demirowi sałatkę lecz ten mówi, że lepiej niech ona ją zje całą bo źle się odżywia i widzi ją już z kubełkiem smażonego kurczaka.

Burak patrzy co Eylül ma w lodówce i nie znajduje nic do jedzenia. Pyta kobiety że raczej nie należy do typu domatora, Eylül przyznaje się że nie umie gotować bo zajmował się tym ktoś inny. Burak przyznaje, że też nie umie gotować ale za to umie robić zakupy i proponuje, że znajdzie jej kogoś kto będzie jej gotował w tygodniu. Eylül jest zaskoczona i pyta czemu nie odpuszcza, bo już do niczego jemu się nie przyda ponieważ miał duże oczekiwania a ona gdy tylko pomoże Demirowi z firmą wróci do Londynu. Burak zgadza się z nią ale też wie, że nie będzie to łatwe zadanie. Eylül pyta czy w nią wierzy w jej umiejętności, lecz on zaprzecza ponieważ słyszał o jej dokonaniach zawodowych, ale też wie, że ratowanie firmy trochę potrwa i powinna korzystać, z życia zamiast siedzieć sama w domu i opłakiwać stratę Demira. Eylül pyta czy żal mu jej, Burak odpowiada, że nie ale też nie ściągnął jej tu aby sprawić jej przykrość ponieważ chciał skrzywdzić Demira a nie ją. Eylül pyta czy jego plany nie zawsze wypalają, Burak śmieje się, że wypalają, że czasem efekty są inne, niż oczekiwał. Kobieta pyta dlaczego, Burak stwierdza, że chyba jest nie dość podły, śmieją się.

Demir i Selin siedzą wtuleni, mężczyzna pyta czy jest zmęczona, Selin mówi że troszkę więc proponuje jej aby przespała się w kajucie bo łódź jest ich do rana. Selin mówi, że myśli o dzieciach ponieważ nie nakarmiła ich przed wyjściem ponieważ myślała, że wróci wieczorem . Demir pyta czy chce wrócić, Selin potwierdza pomimo, że noc jest piękna to chce wrócić do domu.

Eylül przy zamówionej kolacji opowiada Burakowi jakie sporty uprawia lub uprawiała, Burak jest pod wrażeniem, Eylül mówi, że gdy dużo pracujesz zmienia się perspektywa wakacji i nie potrafi leżeć bezczynnie na plaży. Eylül pyta go co on lubi, Burak mówi, że podobnie jak ona jest aktywny ale mówi to tak aby kobieta zrozumiała, że żartuje. Eylül wypytuje go co robi w Artemimie, dostał połowę firmy ale ze swoim zapleczem już dawno powinien kierować czymś większym, wspólnik odpowiada, że ojciec chciał go nauczyć życia i trochę przesadził, zaczynał od zera nawet od pensji minimalnej, ale opłacał mu ubezpieczenie. Kobieta dziwi się, że z nim został, Burak mówi, że to człowiek, który zniszczyłby firmę, by dać mu nauczkę, ale ma słabości, więc swoje ugrał, choć nie miał tyle szczęścia, co Demir. Eylül wycofuje się, Burak pyta czy myśli, że próbuje coś z niej wyciągnąć, kobieta czuje się trochę niezręcznie. Burak postanawia już iść, przypomina jej że jutro jego gosposia jej pomoże. Eylül mówi, że juro będzie trochę później w firmie. Burak zatrzymuje się i mówi, że został w Artemim bo lubi tych ludzi i są jego przyjaciółmi, kobieta stwierdza, że nie są jego przyjaciółmi, tylko pracownikami. Burak wyjaśnia, że przyjaźnił się z dziećmi pracowników, członków zarządu i pomocy domowych, dlatego nie widzi różnicy. Burak wstaje i wychodzi.

Selin i Demir wracają do domu, zaspana i zmęczona Selin potyka się na schodach salonu dlatego Demir każe jej położyć się już spać a sam nakarmi zwierzęta. Selin mówi, że mieli porozmawiać ale Demir obawia się, że jest tak zmęczona że jutro nie będzie nic pamiętać a porozmawiają jak się wyśpi. Selin zgadza się na taki układ i całuje Demira na dobranoc, ale ten ma dla niej zadania skoro kładzie się pierwsza to jutro rano obudzi go. Demir idzie nakarmić zwierzęta w ogrodzie, a Selin wchodzi do swojego pokoju i rozmawia z rybką, bo stresuje się tym o czym Demir chce z nią porozmawiać i chyba jednak tak szybko nie zaśnie.
Rano dzwoni alarm lecz Selin zamiast się obudzić przekręca się i zatyka uszy poduszką. Głośny budzik budzi Demira, śmieje się, liczy na to że jego ukochana przyjdzie do niego aby go obudzić, niestety sam musi pofatygować się na górę. Patrzy jak śpi Selin i przestawia jej budzik na późniejszą godzinę i wychodzi.

W pracy do Azmiye podchodzi Ferruh ze śniadaniem, odwdzięcza się za pyszne śniadanie które jemu zaserwowała. Karmią się wzajemnie. Ferruh wypytuje o Buraka i Eylül, Azmiye wyczuwa, że chodzi o coś więcej Ferruh boi się utraty autorytetu ponieważ Burak zamiast pytać i radzić się jego zwraca się cały czas do Eylül. Azmiye mówi, aby się niczym nie martwił.

Alarm budzi znów Selin, ledwo co podnosi się i bierze telefon do ręki i zauważa, że zaspała. Wstaje szybko aby obudzić Demira i biegnie do jego sypialni, lecz go już tam nie ma. Biegnie dalej na dół, gdy kieruje się na werandę w pól łapie ją Demir witają się, Demir ironicznie śmieje się z Selin i pyta czemu tak panikuje ta zaczyna się pokrętnie tłumaczyć że budzik nie zadzwonił, i nie ma pojęcia co się stało. Demir jest rozczarowany ponieważ poprosił o jedną rzecz a ona i tak nawaliła. Selin utrzymuje nadal że to wina budzika, Demir udowadnia jej, że chyba nie poszła spać od razu a dowody są w salonie np popcorn lub ładowarka na stole, po nitce do kłębka Demir mówi, ze w nocy musiała oglądać film i jeść popcorn. Selin wyjaśnia, ze nie mogła zasnąć i poszła do gumy do ogrodu, film włączyła ale nie skończyła. Demir sadza ją na kanapie w salonie i mówi, że musza znaleźć rozwiązanie w kwestii różnic między nimi. Ona idzie spać późno i wstaje późno, z kolei on idzie spać wcześnie i wstaje wcześnie. Selin uważa, że zmiany wymagają czasu, a ona zawsze była nocnym markiem i nie łatwo będzie to zmienić. Demir myśli głośno, jak sprawić, żeby się wcześniej kładła, Selin ucieka od niego mówiąc, że będzie piła melisę Demir trochę zawiedziony ale Selin idzie przygotować śniadanie. Selin ucieka, a Demir się śmieje, ze melisa na pewno rozwiąże problem, a potem pyta się a co on powinien pić.

Ayda i Ibo przyglądają się pracującej Merve w kawiarni. Ibo pyta czy już się lepiej czuje, lecz Ayda odpowiada, że nie. Potrafi na chwilę zapomnieć a potem płacze i pada z wyczerpania. Mężczyna pyta czy zostanie u Aydy do powrotu Bory, lecz kobieta mówi, że Merve się nie zgodziła ale przyjaciółka nie chce aby siedziała sama w domu, Ibo rozumie to, ale proponuje, że załatwi jej współlokatora w postaci zwierzaka. Ayda jest przeciwna ponieważ Merve ledwie dba o siebie i nie poradzi sobie w tej chwili ze zwierzakiem. Ibo dalej delikatnie pyta kiedy się wyprowadzi Ayda mówi, że na pewno tak ale to nie oznacza, że zajmie jej miejsce. Ibo mówi, że po pracy przedstawi ją swojej najlepszej kumpeli, Ayda jest przeszczęśliwa w końcu pozna jakiegoś przyjaciela Iba, obiecuje mu że na pewno się polubią.

Selin przygotowała śniadanie i jedzą razem z Demirem w ogrodzie, mężczyzna pyta czy znudził jej się dom skoro kolację zjedli na łodzi a śniadanie w ogrodzie. Selin zaprzecza mówi jak miał się jej znudzić skoro on jest w nim, mówi, że zorganizowała randkę na powietrzu bo tego chciał, Demir potwierdza i mówi, że liczył na spokojną rozmowę poza domem. Selin mówi, że znów nawaliła ponieważ chciała nadrobić w nocy ale już spał i proponuje żeby teraz porozmawiali skoro są poza domem. Demir mówi, że zaraz przecież jada do biura, Selin wyczuwa, że chce jej zrobić wykład ale nie chce iść do pracy przybity, Demir mówi, że żadnego wykładu nie będzie. Selin jest coraz bardziej zdenerwowana i prosi go o jakąś wskazówkę. Bierze do ust kanapkę i nagle wyczuwa ostrość papryczki która tam dała. Nie jest w stanie mówić ani ugasić pragnienia. Demir sprawdza papryczki i już po zapachu wie, że są bardzo ostre i mówi, że przed zrobieniem z nich czegokolwiek należy je zawsze spróbować. Selin mówi, że są mega pikantne, że aż pieką ją usta, Demir prosi aby mu pokazała ten przygląda się im i nagle namiętnie całuje Selin – chyba zrobiło się jej jeszcze goręcej. Demir zaczyna odczuwać ostrość papryczki na jej ustach i pomimo, że jej nie jadł również musi się napić soku. Demir prosi Selin aby nikogo nie zapraszała na wieczór ani nie robiła planów ponieważ chce zostać w domu i porozmawiać. Selin zgadza się choć jest niepewna tego o czym Demir chce z nią porozmawiać i aż boi się tego wieczoru dlatego stara się delikatnie wypytać go o temat, lecz on mówi, ze to nic poważnego i chce z nią porozmawiać. Selin odpuszcza wie, że niczego nie dowie się od Demira, który prosi ją aby zjadła kanapkę bo już wyjął ostrą papryczkę.

W biurze Burak podchodzi do Eylül, a ta proponuje mu kawę którą świeżo zaparzyła. Burak mówi, że ładnie wygląda, kobieta dziękuje mu ponieważ wyspała się dzięki jego oczyszczaczu powietrza. Mężczyzna pyta czy pojawiała się jego gosposia, Eylül potwierdza mówi, ze wyjaśniła jej wszystko i wyszła. Burak cieszy się ponieważ do wieczora powinna być rozpakowana. Kobieta pyta się czy współpracownicy zawsze do biura przychodzą tak późno, Burak wyjaśnia, że Ferruh i Azmiye są na tarasie, Ayda nie wie, Merve ma ostatnio taryfę ulgową, bo ma złamane serce, a Selin pewnie jedzie już z Demirem. Eylül musi przyzwyczaić się do tego, że Demir jest w związku z Selin, lecz zawsze gdy jest zdenerwowana kręci na palcu pierścionkiem z czerwonym kamieniem. Burak dalej mówi, że Demir i Selin nie pozwalają sobie na flirty w pracy. Eylül mówi, że i tak prędzej czy później będzie musiała przywyknąć do tej sytuacji. Burak ponownie pyta czy zamierza wrócić do Londynu, kobieta potwierdza, lecz czuje, ze nawet ten krótki okres wydaje jej się wiecznością, gdy coś ją dręczy. Kobiecie upada na ziemię pierścionek z czerwonym kamieniem, Burak podnosi go i zakłada go z powrotem jej na palec i proponuje aby skupiła się na czymś innym wtedy będzie jej łatwiej.

Muharrem pije herbatę w kawiarni wraz z Leylą i Firuze, kobiety mówią o Aydzie jaka jest wspaniała i pracowita. Muharrem potwierdza, że w biurze jest podobnie i że można na nią liczyć w każdej sytuacji. Leyli przypomina się, że wieczorem jej nie będzie więc muszą zamknąć kawiarnie. Muharrem martwi się o nie mówi, że to miłe że jej pomagają ale to już nie te lata, niestety te słowa bardzo uderzają w Leyle i naskakuje na niego pytając, czy ma coś do jej wieku. Niestety im więcej mówi i bardziej tłumaczy się tym Leyla jest coraz bardziej jest zdenerwowana ponieważ uważa, że Muharrem myśli, że jest stara. Mężczyzna jest zaskoczony takim obrotem słów, a Leyla odchodzi od stołu pod pretekstem pilnowania ciasteczek. Muharrem martwi się, że został, źle zrozumiany a Firuze tylko dolewa oliwy do ognia i broni siostry, ona też odchodzi od stołu.

W biurze Merve i Ayda rozmawiają z Eylül przy kawie. Ayda zaprasza ją do swojej kawiarni ponieważ testują przepisy wegańskie i chętnie pozna jej zdanie. DO biura wchodzi Demir wraz z Selin, Eylül widzi uśmiechniętą parę. Demir odchodzi do swojego gabinetu, Selin zostaje z dziewczynami. Selin pyta Eylül jak się czuje ponieważ nie chciała jej męczyć telefonami. Koleżanki zapomniały całkowicie i również pytają się o jej zdrowie. Eylül tłumaczy, że to nic poważnego i czasem się zdarza, dziękuje Selin za pomoc ta bierze zaparzoną kawę i mówi, że są kwita. Wspólniczka odchodzi a przyjaciółki wypytują Selin o wczorajszy wieczór, Azmyie pyta wprost czy potrzęśli łajbą, Selin jest speszona tym pytaniem. Burak i dostawca ratują sytuację a Selin porywa Ayde na rozmowę, opowiada, że z Demirem zaliczyli już wszystkie etapy związku które w sumie Selin mu wyznaczyła. Ayda nie chce słuchać bo potem nie będzie mogła spojrzeć szefowi w oczy, lecz Selin mówi, ze wieczorem Demir chce z nią porozmawiać sam na sam… Ayda jest zaskoczona ale stara się wytłumaczyć że pewnie chce tylko porozmawiać skoro tak powiedział, Selin jest przestraszona bo nie wie o czym chce z nią porozmawiać jeżeli ma tylko rozmawiać. Ayda proponuje aby porozmawiać z Merve ale Selin obawia się, ze wszystko wyolbrzymi więc lepiej nie. Selin odpuszcza mówi, zę dowie się wieczorem, Ayda idzie do swojego biurka, a Selin zostaje sama w korytarzu zaplecza i mówi sama do siebie, że nie jest gotowa na taką rozmowę.

Eylül puka do Demira chce omówić sprawy firmowe, przygotowała harmonogram i prosi go aby zerknął. Gdy ten przygląda się dokumentom Eylül bacznie go obserwuje, gdy ten to zauważa przeprowadza z nią rozmowę na temat tego aby nie zaprzyjaźniała się z Selin. Eylül pyta czy ma być dla niej wredna, Demir określa to aby nie była miła. Kobieta mówi, że to zależy też od niej ponieważ jest bardzo towarzyska. Demir nie chce słuchać tego jaka jest Selin bo zna ją lepiej niż ona, dlatego każe jej trzymać się od niej z dala i ma zachować dystans od pozostałych również. Eylül jest zawiedzona i mówi, że zakaz miłości zastępuje zakazem przyjaźni, Demir patrzy się na nią wymownie, ta zgadza się, uważa też że byłoby łatwiej gdyby nie miał jej za wroga. Demir jej nie ufa i mówi że cierpliwie czeka na jej wyjazd ale nie będzie udawał szczęśliwego. Oddaje jej harmonogram mówi, że jest w porządku i może wysłać dla klienta – wychodzi.

Merve i Ayda pracują na tarasie gdy Ayda pyta się czy odezwali się do Bory w sprawie pracy. Merve mówi, że wysłali mail ale na razie nie ma odzewu. Ayda dziwi się bo podobno szukali kogoś na już więc powinni już odpisać, dlatego Merve dzwoni do Bory i pyta o odpowiedz z firmy ale Bora mówił, że sprawdzał rano ale nic nie było. Merve mówi, ze nie dostał i dziwi się, że tak im było śpieszno a nie odpowiadają. Merve martwi się o zachowanie Bory, ten zbywa ją, że pojawiają się wierzyciele, kobieta rozłącza się. Ayda wypytuje Merve czy dobrze sprawdził bo mail mógł trafić do spamu, Ayda martwi się, że przegapi rozmowę kwalifikacyjną. Merve wpada na pomysł, że sama sprawdzi mu skrzynkę pocztową. Wchodzą do biura ta loguje się do konta mailowego. Dziewczyny są w szoku, że wzajemnie znają swoje hasła do skrzynek mailowych. Selin pyta w którym momencie związku wchodzi się na ten etap, Ayda mówi, ze ma nadzieje, ze nigdy bo to informacje prywatne. Gdy Merve sprawdza koleżanki prowadzą rozmowę o zaufaniu gdy nagle Merve odkrywa, że Bora dostał już dawno mail i odpowiedział na niego i perfidnie okłamał ją. Merve wpada w szał i dzwoni do Bory, wszyscy zbiegają się słysząc podniesione głosy Merve która krzyczy przez telefon, że zaoferowali mu pracę a on odpisał, że przeprowadził się do Antalyi, każe mu wyjaśnić. Okazuje się, że Bora nie wróci już do Stambułu, krzyczy, że miało to być tymczasowe a ona zostawiła dla niego rodzinę, nazywa go kłamcą i mówi, że nigdzie nie pojedzie rozłącza się. Merve przechodzi załamanie rzuca wszystkim co popadnie je w ręce, odpycha przyjaciółki od siebie, nie może uwierzyć w to co się stało. Przyjaciele patrzą na nią i również są w szoku nie mogą uwierzyć w to co zrobił Bora. Demir patrzy się na Eylül jakby chciał jej przekazać, że tak właśnie to wyglądało gdy ona go zostawiła zaraz po oświadczynach, Eylül chyba w końcu rozumie co czuł. Merve nie może się pozbierać jej zachowanie bardzo martwi przyjaciół, nie wiedzą co mają jej powiedzieć. Demir podchodzi do niej i wyprowadza ją, nie może znieść jej bólu bo bardzo dobrze go rozumie. Burak bierze telefon i dzwoni do Bory i mówi, ze zabukuje mu lot i ma natychmiast przylecieć, lecz ten mówi, ze nie wraca. Wszyscy są w ogromnym szoku.

Co stanie się z Merve? Czy rozwiedzie się z Borą? Gdzie Demir zabrał Merve?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

WSZĘDZIE TY Opis odc. 54 turecki Her Yerde Sen

Po tym, jak Merve dowiaduje się, że Bora ją opuszcza i przeżywa załamanie nerwowe. Demir zabiera ją nad morze, a potem do Vedat, żeby mogła popracować w szklarni i trochę się uspokoić. Tymczasem Selin i Ayda również próbują pomóc Merve. Czy to się uda?

Demir i Merve siedzą nad brzegiem morza. Merve pyta go czy będzie jej robił wyrzuty i już rozumie dlaczego był zakaz związków w biurze. Merve pyta czy zwolni ją za zrobienie sceny w biurze, lecz potem przypomina sobie, że pracuje dla Buraka. Merve pyta dlaczego tu przyszli, Demir odpowiada aby odetchnąć, bo załamywanie się przy wszystkich w biurze nie przyniesie nic dobrego. Merve nie może uwierzyć, że Bora ją tak potraktował i nie przypuszczała, że jest do tego zdolny. Merve stara się nie narzucać się Demirowi ze swoimi problemami prywatnymi i mówi, że na pewno nie chce tego słuchać bo i nie ma o czym wszystko przepadało. Demir mówi, że może lepiej że tak wyszło, zanim sprawy zaszły za daleko. Merve pyta czy porzuciła go kiedyś rodzina, Demirowi przypomina się matka ale nic nie mówi. Merve mówi, że jej rodzice zachowują się tak jakby jej nie istniała i pyta czy on wie jak to jest być odrzuconym przez najbliższych. Mężczyzna odpowiada, że to nic przyjemnego. Merve obwinia siebie, uważa się pośpieszyła bo bała się rozstania i zaproponowała potajemny ślub, po prostu się oświadczyła. Demir jest zaskoczony i pyta czy przypadkiem Bora jej się nie oświadczył tuż po jego przyjeździe. Merve mówi, że po jego zakazie wszystko się posypało ale od razu wyjaśnia, że nie mówi tego ze złością, bo nie potrafili się rozstać ale była zbyt dumna aby się do tego przyznać. Dlatego gdy poczuła, że go traci zaproponowała ślub ii wskazuje miejsce w którym to zrobiła. Demir zaskoczony jej odwagą pyta czy zrobiła to na środku ulicy. Merve opowiada, że było to spontaniczne bo myślała, że będą szczęśliwi, lecz on tego nie chciał bo wyjechał do rodziny a ona wyrzekła się własnej. Merve nie może uwierzyć, ze Bora porzucił ją dla swojej rodziny. Demir stara się okazać jej współczucie nawet próbuje ją dotknąć lecz ostatecznie wyciąga chusteczkę i jej podaje. Demir wpada na pomysł, że zabierze ją gdzieś, Merve myśli, że wrócą do biura a ona nie da rady tam siedzieć i patrzeć się na jego biurko. Demir zaprzecza i zabiera ją do Vedata aby tam mogła rozładować złość.

W biurze współpracownicy rozmawiają o Merve, Muharrem jest wściekły i mówi, że wyrwie mu śledzionę. Selin stara się tłumaczyć, że musiało dojść do jakiegoś nieporozumienia. Ayda pyta Buraka co dokładnie powiedział Bora, mężczyzna mówi, że bredził od rzeczy i był totalnie skołowany. Muharrem mówi, że ściągnie go do żony i pyta gdzie ona jest, przyjaciele mówią, ze Demir ją gdzieś zabrał, Ferruh mówi, żeby jej tylko nie dobił. Selin kategorycznie zaprzecza a za nią potwierdza to Eylul – Selin dziwnie na nią patrzy dlatego kończy swoje zdanie. Ayda również go broni mówiąc, że powinien go najpierw poznać a potem się wypowiadać. Azmyie mówi, że to trochę jego wina bo wprowadził zakaz związków w firmie. Burak jednak mówi, że wiedzieli o zakazie i zdawali sobie sprawę z konsekwencji jego załamania. Azmyie jest zaskoczona tym co Bora zrobił mówi, że oszukał ich wszystkich Burak ma pomysł aby wraz z Muharremem polecieli po niego, on kupi bilety, bo majstrowi się nie sprzeciwi. Eylul pyta czy aby nie przesadzają, zaznacza, że go nie zna ale uważa, że każdy ma prawo zmienić zadanie. Azmyie mówi, że nikt nie ma prawa krzywdzić Merve. Eylul mówi, że nawet kochający człowiek popełnia błędy i być może Bora musi popełnić błąd i może wtedy zrozumie co jest tak naprawdę ważne. Burak wymownie parzy na nią wie, że mówi o sobie. Ayda komentuje, że powinien zrozumieć to przed ślubem i co się stanie jeśli popełni błąd rozstanie się i dopiero wtedy zrozumie. Eylul mówi, że tak być może będzie tego żałował i to nawet bardzo, ale takie jest też życie i wiele osób odnajduje się dopiero po upadku. Selin zgadza się z nią, że patrzą tylko ze strony Merve a nie wiedzą, co przechodzi Bora i być może potrzebuje trochę czasu i może za bardzo mieszają się w ich życie i jeśli dadzą im spokój znajdą rozwiązanie.

Demir przyprowadza załamaną Merve do Vedata, Demir rozmawia na początku z Vedatem który wypytuje się o nią ponieważ kiedyś Selin podała się u Vedata za Merve. Vedat widzi, że płacze i pyta czy to przez Demira, ten mówi, że zawsze zakłada, żę to on jest winny a nie ma z tym nic wspólnego bo pokłóciła się z mężem i wpadła w histerię w biurze więc przyprowadził ją tutaj. Vedat zdziwiony mówi, że to nie centrum psychoterapii i ma Iść do Bünyamina. Demir prosi aby nie mieszał go w to bo ledwie co się go pozbyli, dlatego ma inny pomysł prosi go aby poddał ją terapii którą mu zaserwował. Ma kazać jej kopać dziury i sadzić rośliny ma się zmęczyć aby nie myśleć. Demir Żelazne Serce – tak określa go Vedat i pyta od kiedy miesza się w życie prywatne pracowników czy coś go ominęło? Demir tłumaczy , że miała załamanie nerwowe, w biurze, w środku dnia. Demir woła Merve do nich i przedstawia ich sobie, następnie mówi jej, że Vedat potrzebuje pomocy i mu pomoże a tu jest bardzo spokojne i ustronne miejsce do którego sam często przychodzi. Vedat biegnie za Demirem, który odchodzi bo ma dużo pracy i mówi, że nie może prosić płaczącej kobity o pomoc i co ma zrobić jeśli znów się załamie, Demir jest spokojny ponieważ Vedat działa na ludzi uspokajająco. Merve rozmawia z kwiatami.
W biurze pracownicy jedzą lunch, do Selin dzwoni Demir a Eylül chce odebrać jej telefon, lecz szybko orientuje się, że to nie do niej. Mówi, że pomyliła się. Selin odbiera i pyta się o Merve gdzie ją zabrał czy wszystko w porządku. Eylül pyta się Buraka czy może wziąć jego awokado, ten bez wahania oddaj jej swoja porcję, w tym momencie Ferruh bierze sobie pomidory. Selin wraca i mówi, że Merve jest u Vedata. Wszyscy są zaskoczeni ale Eylül mówi, że to ma sens bo kwiaty i świeże powietrze mogą jej pomóc. Wszyscy patrzą na nią z zaskoczeniem, lecz ona szybko ratuje się z tej sytuacji pytając czy Vedat to znajomy ogrodnik Demira, Azmyie pyta czy go zna ta odpowiada, że była pod wrażeniem jego projektu który przygotował. Burak tylko się uśmiecha wie, że o mało co nie wyszło na jaw że się znają.

Merve pracuje ciężko w ogrodzie i rozmawia z Vedatem jest smutna i porównuje życie do kwiatów itp. Vedat nalewa jej wody i pyta czy zawsze robi wszystko co jej się każe. Ta tłumaczy, że ojciec jest wojskowym i pierwszy raz zrobiła to co chciała i straciła rodzinę i męża. Vedat mówi, że każdy jest inny tak jak kwiaty nie każdy potrzebuje tego samego, jedne chcą aby je podlewać codziennie a inne wolą mieć sucho, inne nie można sadzać obok siebie bo zabijają swoich sąsiadów. Vedat jest pewny, że znajdzie swoją drogę i dowie się co jest dla niej najlepsze i to wcale nie musi być to samo co dla innych. Merve jest sceptyczna uważa, że nic dobrego jej już nie czeka. Vedat mówi, że musi zdecydować czy chce nadal tkwić w dole w którym się nie rozwinie i będzie dalej więdnąć czy znaleźć dobre miejsce i rozkwitnąć. Merve pyta czy to jest aż tak trudne, Vedat uśmiecha się i mówi, że nic nie jest łatwe. Vedat i Merve zabierają się s powrotem do pracy.

Demir wrócił już do biura, Selin i Ayda wchodzą do niego z pytaniem czy sprawdzi rysunki projektu galerii, a Selin przyszła spytać o Merve. Demir zaprasza do biurka Ayde a Selin mówi, że Merve dojdzie do siebie, z czasem, a Teraz potrzebuje odskoczni, dlatego pracuje w szklarni i proponuje aby dziś nie była sama. Ayda proponuje, że się nią zaopiekuje, a Selin mówi, że po pracy odbiorą ją ze szklarni. Wychodząc Selin wysyła Demirowi pocałunki, ten nie może się skupić na tym co pokazuje mu Ayda, która w końcu odwraca się i patrzy się wymownie na Selin, która w końcu wychodzi a Demir może skupić się na pracy. PO skończonej pracy dziewczyny wychodzą przed firmę gdzie widzą Ibo, który czeka na Ayde, Selin jest zdziwiona ponieważ mają plany w związku z Merve. Wychodzi Ayda, która kompletnie zapomniała, że umówiła się z Ibo, opowiadają o tym co zaszło dziś w firmie z Merve. Ibo jest trochę zły bo mieli jechać na spotkanie z jego najlepszą kumpelą, dlatego dziewczyny mówią aby poszła a one zajmą się Merve a następnie spotkają się w domu Aydy. Ibo mówi, że będzie cały czas o nich myśleć ale Ayda chce z nim jechać do jego przyjaciółki.
Azmyie i Selin wchodzą do szklarni gdzie obserwują z daleka Vedata, Azmyie mówi, że wygląda bosko podczas pracy. Vedat wita się z nimi a Selin pyta gdzie Merve, okazuje się że śpi na leżaku bo padła z wyczerpania. Vedat proponuje, że zaparzy herbatę a one mają iść do przyjaciółki. Budzą ja, Vedat przynosi herbatę i mówi, ze ręce będą ją boleć, kilka dni i powinna załatwić sobie jakieś leki przeciwbólowe, Merve liczy na to, że ból rąk może przyćmi ból złamanego serca. Dziewczyny mówią, że dziś z nią zostaną i nie będzie sama, wieczorem poplotkują. Merve mówi, że nie ma o czym ale Azmyie ma dla nich ciekawy temat dotyczący Buraka i Eylül. Selin mówi, żeby przestałą swatać ludzi, lecz ona mówi, że ma dar do wykrywania miłości i od razu widzi tak jak było z nią i Demirem. Buraka i Eylül też coś łączy. Vedat podsłuchał całą rozmowę.
Ayda i Ibo idą do domu jego przyjaciółki, kobieta jest zdziwiona, że spotkają się w jej domu bo liczyła, że gdzieś na mieście. Ibo jest spokojny i uważa, ze powinny się polubić, puka do jej drzwi. Otwiera piękna blondynka wita się z nimi i wpuszcza do środka. Zaprasza ich na herbatę i przekąski ponieważ nie zostaną na kolację. Ibo mówi, że Müge uwielbia gotować, idzie jej pomóc do kuchni a Ayda rozgląda się po mieszkaniu i widzi ich wspólne zdjęcia, jest trochę zaskoczona.
Demir wraca do domu z pudłem, wybiera numer do Selin i pyta czy są w szklarni, Selin potwierdza. Pyta się go gdzie on jest, mężczyzna odpowiada, że właśnie wszedł do domu ma plan aby odpocząć i nacieszyć się ciszą przed jej powrotem, Selin stwierdza, że jest dla niego za głośna. Demir mówi, żeby jak najszybciej wróciła zagadać go na śmierć, Selin jest zaskoczona jego pozytywnym nastawieniem pyta czy ktoś jej nie podmienił chłopaka. Demir mówi, że to tylko jedna z jego wersji a każda należy do niej. Ukochany pyta kiedy wróci, lecz ona nie jest pewna prosi ją że jak skończą to ma dać znać a on przyjedzie po nią, lecz ona mówi, że być może zostanie u Aydy, ale Demir mówi, że nie i ma zadzwonić po niego w każdej chwili, nawet w środku nocy, ma zaczekać, aż zasną, i zadzwonić. Kobieta pyta dlaczego, ten bez chwili namysłu mówi, że wszyscy w domu będą na nią czekać: Çiçi, Guma, pan Żółw… nawet Karamuk zarezerwował sobie dla niej wieczór. A na końcu listy jest ktoś jeszcze, jakiś Demir Erendil, ktoś pewnie nie ważny ale ma wrócić dla zwierząt ale byle szybko. Selin prosi go aby jej nie nakręcał bo znów zacznie wykrzykiwać, że ja kocha, a Merve będzie przykro. Demir wyciąga z pudełka ranki do zdjęć chyba ma zamiar przygotować jej niespodziankę.
Ayda i Ibo siedzą u jego przyjaciółki rozmawiają i jedzą przekąski. Ayda pyta skoro znają się ze studiów to na pewno tez jest weterynarzem, ale oboje śmieją się, ponieważ ma ona alergię na psy i koty i nawet w pewnym momencie spać nie mogła przez sierść która miał na sobie. Ayda wymownie patrzy na Ibo, Müge wyjaśnia, że znają się długo z Ibo dlatego zachowują się tak swobodnie, kobieta pyta Ibo czy opowiadał jak się poznali, Ibo nie chce aby opowiadała, lecz Ayda nalega bo chętnie pozna tą historię. „Studiowałam prawo i byłam w grupie ze starszą siostrą İba. Kiedyś przyszedł na nasz wydział. Wyglądał odjazdowo, więc otoczył go wianuszek dziewczyn. Ale to ja go wyrwałam.” Ayda zaczyna rozumieć, że Ibo przyprowadził ją do swojej byłej dziewczyny. „İbo ma bystrą siostrę, ale długo o niczym nie wiedziała. Gdy to odkryła, wkurzyła się. Pamiętasz? To było wiele lat temu. Później zostaliśmy przyjaciółmi. Długo się nie widzieliśmy. Czułam, że zrobi mi niespodziankę.” Ayda o mało co nie wybuchnie, patrzy cały czas wściekła na Iba. Müge mówi, że cieszy się, że znalazł w końcu fajną dziewczynę. Atmosfera zaczyna robić się bardzo napięta. Ibo chyba wie, że przesadził. Ayda żegna się z przyjaciółką Iba mówiąc, że musi już iść bo czekają na nią znajomi, na pożegnanie mówi, że kanapka była świetna, ale trochę sucha ale smaczna. Ibo chce iść z nią ale Ayda nie chce go teraz widzieć mówi, że sama trafi do wyjścia a on niech zostanie. Ayda zaprasza Müge do kawiarni gdzie może podpatrzy kilka przepisów na przekąski. Müge i Ibo patrzą na siebie zdziwieni, choć mężczyzna wie, że z tego nic dobrego nie będzie.
Do Vedata przychodzi Ibo i Demir, który pyta gdzie są dziewczyny. Vedat opowiada że już wyszły bo Ayda wparowała do szklarni jak burza i wszystkie poszły do domu Aydy. Ibo mówi, że musi z nią dziś porozmawiać, ale Vedat odradza ponieważ ma inne plany, Ibo żali się, że jak zwykle nie dotyczą one jego, choć z drugiej strony cieszy się bo wie jak by skończyła się ta rozmowa ponieważ ona nigdy nie słucha. Demira i Vedata czeka kolejna sesja terapeutyczna. Zbierają się i wychodzą
Ayda krąży po mieszkaniu zła jak osa i opowiada dziewczynom co zaszło, że Ibo przestawił jej swoją bułą i wmawia jej, że się przyjaźnią. Przyjaciółki starają się ją uspokoić, lecz nawet praca w ogrodzie Vedata by jej nie pomogła chyba, że zasadziłaby cały las. Azmyie mówi po ciuchu do Merve, że u nich zawsze jest o czym plotkować. Ayda ciągnie dalej, że nie chciał przedstawić jej swoim znajomym bo nie chciałby aby ktoś mieszał się w ich sprawy a jak już poznał to od razu z byłą. Merve zaczyna się histerycznie śmiać dlatego zaczynają szukać cukru i chcą jej podać wodę.
Demir , Ibo i Vedat są w barze, gdzie Ibo opowiada co się wydarzyło, chłopak dziwi się, że tak zareagowała, pyta się ich czy lepiej było to ukrywać a przecież było to dawno temu, a Müge jest jego najlepszą przyjaciółką. Demir i Vedat śmieją się z młodego a ogrodnik stwierdza, że nigdy nie poznał takich ludzi jak oni: Demir jest stuknięty. Wyprowadza się do Japonii i wraca, kiedy chce, Wprowadza zakaz związków w biurze. Dlatego myślał, że wszyscy są ofiarą jego szaleństwa, lecz okazuje się, że jest z was wszystkich najnormalniejszy. Demir dziękuje Ibo, że w końcu jego przyjaciel to zrozumiał. Ibo mówi, że mogą się śmiać ile chcą ale muszą mu doradzić co zrobić. Demir mówi, że dobrze, że poznała prawdę i nie warto niczego ukrywać. Vedat mówi, że Ibo niczego nie ukrywał a i tak ma przechlapane, a całkowita Szczerość nie zawsze popłaca i może spowodować sporo zniszczeń. Demir mówi, że kłamstwo też. Vedat uważa, że ludzie i związki mają limity i nie obciąża się kogoś czymś, czego może nie udźwignąć.. A nowo poznana kobieta może nie unieść takiego ładunku, Demir pyta czy byłoby lepiej gdy pozna prawdę w momencie zaprzyjaźnienia z jego była Vedat mówi, że w ogóle nie dostrzegacie szarości bo Świat nie jest czarno-biały. Godzenie się, rozwiązywanie problemów i dbanie o związek to nie tylko obowiązek kobiet. Wysilcie się trochę. Vedat pociesza, że niedługo sytuacja się unormuje. Selin dzwoni do Demira ten odbiera i odchodzi od stolika. Selin mówi, że dzieje się coś dziwnego ponieważ Miały pocieszać Merve, a to Ayda ma problem. Demir mówi, że wie bo razem z Vedatem wspierają Iba bo jest w rozsypce. Demir mówi, że traktuje go jak brata tak jak chciała, Selin prosi aby ochrzanił go ponieważ zapoznał Ayde ze swoją byłą i jest załamana. Demir słucha Selin i pyta dlaczego skoro to jego była i zamknięty rozdział. Selin mówi, że właśnie dlatego nie powinno się go otwierać na nowo a Ibo nie pomyślał jak może się poczuć Ayda, gdy spotka się z jego byłą. Demir pyta jak się poczuła, Selin opowiada jej mężczyzna kiedyś przytulał i całował tamtą kobietę, bawił się jej włosami, szeptał jej do ucha czułe słówka, a Myślenie o tym każdego doprowadziłoby do szału .Demir podpytuje ją czy sama wolałby nie wiedzieć, Selin myśli ale odpowiada, że wolałby wiedzieć, ale nie przyjaźniłyby się bo byłoby to dziwne i stresujące, Może z czasem by przywykła, ale…ostatecznie Selin ucina rozmowę ponieważ tego nie przeżyła. Selin kończy prosi Demira aby dał Ibowi jakąś dobrą radę aby się zastanowił nad sobą. Selin mówi, że chciał dziś porozmawiać ale nie wie o której wróci, ale Demir mówi, że spokojnie bo jeszcze będzie okazja. Selin mówi, że tęskni, Demir najchętniej by do niej uciekł lecz Selin mówi, że Ibo go potrzebuje i ma mu pomoc, a ona uspokoi dziewczyny. Demir jest zmartwiony słowami Selin, ponieważ wie, że ma ona styczność cały czas z jego byłą, z którą w każdej chwili może się zaprzyjaźnić
Azmyie mówi, że na ich firmie spoczywa klątwa, a Gdyby nie Demir, sprowadziłaby kogoś do zdjęcia uroku. Selin mówi, że przesadza. Azmyie przypomina, że o mało co się nie pozabijali, Ayda i İbo mają problemy, Sytuacja Merve i Bory jest kiepska, a Ferruh się rozwiódł. Merve bierze do siebie ostatnie słowa i mówi, że skoro Ferruh się rozwiódł to znaczy że oni też? Ayda prosi aby przestała ponieważ nie wiedzą jakie mieli problemy i nie każda para z problemami się rozwodzi. Azmyie mówi, że wszystko co powiedzą odbiera negatywnie i dziwi się jakim cudem Vedat potrafił ją uspokoić i uśpić. Selin proponuje, że zamówi lody bo trochę cukru dobrze im zrobi, Merve zamawia lawendowe bo Bora je dla niej zamawiał, Azmyie mówi, że się dusi a Ayda, że zaczyna ją mdlić. Azmyie wybrała truskawkowe a Ayda czekoladowe. Przyjaciółki nie wiedzą jak pomóc Merve.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 55 Wszędzie ty

Burak i Demir biorą udział w posiedzeniu zarządu i dowiadują się że obie części Artemima muszą wypłacić Yıldırım odszkodowanie. Próbują znaleźć rozwiązanie tej sprawy. Podczas spotkania klient dzwoni do Artemima, a Selin i Eylül muszą odbyć spotkanie z klientką w jej posiadłości w Büyükada. Wyruszają wspólnie w podróż.

Demir Ibo i Vedat siedzą w barze i rozmawiają. Vedat pokazuje zdjęcie Selin i Demira które zrobił ukradkiem gdy byli u niego. Mówi że jest zdziwiony że ta dwójka się w sobie zakochała ponieważ wcześniej się zadręczali wciąż któreś płakało. Demir nie wie o kogo chodzi bierze telefon przyjaciela i widzi zdjęcie z Selin. Vedat prosi Ibo aby nie brał z niego przykładu, ani żeby nie brał przykładu z niego ani z Ferhata Kerema i Romea. Ibo pyta to z kogo ma brać ten przykład odpowiedź Vedata z dżentelmenów. Demir w tym czasie bierze telefon Vedata i wysyła zdjęcie do siebie. Vedat mówi aby nie robił głupot i doceniał ten okres doceniał miłość ponieważ czasem coś się kończy i już nie wraca a ludzie już nawet ze sobą się nie kłócą. Podaje przykład swój i Ayder – jego żony – w pewnym momencie przestali całkiem rozmawiać on nie chciał wracać do domu a mimo to trwali jeszcze w małżeństwie dwa lata. Na pytanie dlaczego odpowiedział że sam nie wie ponieważ myślą że będzie lepiej a nie było. Pęknięta szklanka już zawsze będzie przeciekać. Demir zamówił jeszcze kawy i prosi żeby wypić i rozejść się bez incydentów ale przed jeszcze wychodzi do toalety. Vedat i Ibo są lekko wstawieni ale mówią że Demir odwiezie ich do domu. Z tyłu za nimi siedzi trzech mężczyzn jeden z nich odwraca się i pyta Vedata czy może przestać tak kłapać jadaczką, mają dość słuchania o babach. Ibo unosi się, Vedat stara się go uspokoić odwraca się do mężczyzn i mówi żeby wyluzowali ponieważ nie szukają guza jeden z nich wstaje i mówi że cały wieczór słuchali o jego żonie więc jak tu wyluzować kładzie rękę na jego ramieniu. Demir myję ręce w łazience i słyszę że za drzwiami rozpętała się jakaś bójka przez chwilę jeszcze przysługuje się wzdycha wyciera ręce i wychodzi. Podchodzi bliżej i widzi jak jego przyjaciele biją się w lokalu przygląda się przez chwilę i dołącza do bójki. Stosuje kilka chwytów powala przeciwników na ziemię. Mówi dove tata że prosił ich o coś że miało być bez incydentów przyjaciel pokazuje na mężczyzn którym najwidoczniej jeszcze jest mało. Wyrzuca trzech za lokal ponieważ bójka nigdy by się nie skończyła podchodzi do właściciela przeprasza za sytuację podaje wizytówkę mówi żeby zadzwonił pod ten numer a po kryją wszystkie szkody żegna się.

Selin, Azmyie, Merve, Ayda jedzą lody postanawiają zawrzeć pakt aby mężczyźni nie mieli na nich aż takiego wpływu. Selin mówi że nie potrzebują ich aby cieszyć się życiem ponieważ są niezależne a Merve dodaje że ich życie nigdy nie ulegnie w gruzach przez nich. Ayda mówi że od dziś trzymają dystans nie będą ciągle przy nich niech się stęsknił. Selin potwierdzam że dystans jest potrzebny ponieważ inaczej pomyślą że kochają ich na zabój. Azmyie postanawia przypieczętować fakt dziewczyny wystawiają dłonie mówiąc że przysięgają.
Demir wrócił do domu i przegląda się zdjęciu które zrobił ich przyjaciel wpada na pewien pomysł i idzie do ciemni.

Przyjaciółki zasnęły jedynie Selin jeszcze nie śpi piszę wiadomość do Demira z pytaniem czy już skończyli. Daj mi odpowiada że może po nią przyjechać, Selin przygląda się śpiącym dziewczynom i odpisuję żeby przyjechał cóż chyba nie utrzyma swojego paktu. Zbiera powoli swoje rzeczy i wychodzi na zewnątrz czeka już Demir pokazując jej zegarek. Selin tłumaczy się że mówił że o każdej porze po nią przyjedzie a ta mówi że ma kłopoty ponieważ spotkała się z kimś zakazanym, Demir nie wie o co chodzi, Selin mówi mu że zawarły pakt którym miały się zdystansować wobec swoich chłopaków ale ona nie potrafi. Demir pyta czy chciała utrzymywać jeszcze większy dystans, ma tylko wzrusza ramionami a mężczyzna określa że jeżeli będzie chciała utrzymywać jeszcze większy dystans to ich związek będzie przypominał stosunki dyplomatyczne z zamorskim krajem. Demir porywa swoje ukochaną do domu, gdy tylko wchodzą selin udaje się do salonu gdzie odwraca się i widzi na ścianie jej zdjęcia oprawione w ramki jest pod wrażeniem tego co zrobił dla niej Demir. Zachwyca się i pyta czy podobają mu się, mężczyzna proponuje że układ mogą jeszcze zmienić lecz jej się wszystko bardzo podoba w podziękowaniu przytula się do niego jest bardzo szczęśliwa. Demir mówi że jego ulubione jest gdzie indziej, Selin pyta gdzie on mówi że u niej zabierze go za rękę i ciągnie na górę bo chcę je zobaczyć jak najszybciej. Szuka tego zdjęcia w swoim pokoju Demir pokazuje że na nocnej szafce stoi, Selin przyglądasz się i mówisz że jest ono zrobione w szklarni i czy zrobił je Vedat, Demir pyta czy wie dlaczego postawił je przy łóżku, Selin odpowiada że nie wie ale bardzo jej się to podoba, Demir wyjaśnia że gdy zbudził koszmar to będzie pierwsze to zobaczy przypomnij sobie jacy są szczęśliwi i jak ją bardzo kocha. Selin przytula się czule do Demira, a ten całuję ją w policzek mówiąc dobranoc. Selin siada na łóżku i przypatruje się w zdjęcie następnie je przytula.

Demir jeszcze śpi gdy Selin przynosi mu do sypialni kawę i stara się delikatnie obudzić dotykając jego dłoni, lecz ten śpi nadal. Kiedy w końcu się budzi woła Selin lecz ona jest już na dole bierze kawę i wypija. Selin przygotowała dla nich śniadanie na tarasie emir przychodzi wraz z kubkiem kawy zaskoczony że tak wcześnie wstała przytulają się.
W biurze Artemim dziewczyny nie mogą uwierzyć że Selin zostawiła ich pisząc karteczkę że wróciła do domu, zawarły pakt że mają zachować dystans i mogła odkleić się od niego chodź na jeden dzień. Całą tą rozmowę słyszy Eylül jest smutna, Azmyie tłumaczy że miłość już taka jest. Eylül podchodzi do dziewczyn i daje im kosz owoców. Przy stole zostaje tylko Merve dlatego Eylül pyta czy już się lepiej czuję ta przeprasza za sytuację z wczoraj nie powinna była tak zachować się w biurze i mówi że gdyby nie Demir to nie wie co jeszcze by zrobiła. Eylül pyta czy rozmowa z nim pomogła, Merve mówi że życie jest dziwne ponieważ osoba która wprowadziła zakaz związków była przy niej w najtrudniejszej chwili i że nie spodziewała się tego po nim. Eylül odpowiada że nie trudno zrozumieć jej ból a każdy kiedyś został zraniony.

Demir i Selin podjeżdżają pod firma, mężczyzna zatrzymuje ją przed drzwiami i prosi aby dziś wieczorem porozmawiali bo wczoraj im nie wyszło. Selin martwi się tą rozmową i nie wie co o niej myśleć ponieważ Demir tyle o niej a ona wyobraża sobie nie wiadomo co i było by łatwiej gdyby wyszła spontanicznie. Demir uspokaja ją ponieważ nie ma problemu a między nimi jest dobrze bo się kochają i nic więcej się nie liczy Demir cytuje poetę: „kochanek ma jedynie kochać reszta to szczegóły”. Selin jak zwykle sobie żartuje mówiąc że teraz to go strasznie pokochała, Demir zaskoczony że wystarczy mu powiedzieć jeden wers Cemala Sureyi aby się z nią dogadać.

Eylül, Azmyie, Merve, Ayda siedzą przy stole śmieją się i piją kawę podchodzi do nich Selin wita się. Burak zatrzymuje Demira mówiąc że zarząd chce się z nimi spotkać i to natychmiast. Demir wydaje dyspozycje dla Aydy ponieważ są umówieni na spotkanie i jeśli nie wróci to ma sama przestawić projekt. Ayda pyta co ma odpowiedzieć gdy zapytają się o niego ten odpowiada że ma spotkanie z zarządem i zadzwoni później. Burak pyta Eylül czy jedzie z nimi na to spotkanie ponieważ jest też członkiem zarządu ta wstaję podchodzi do nich i mówi że nie ponieważ w tej sprawie wyraziła już swoje zdanie i mają jechać sami. Oboje są bardzo zdziwieni że ona wie a oni jeszcze nie o co chodzi starają się ją wypytać ta nie odpowiada nic tylko że dowiedzą się na miejscu i mają zachować spokój a ona już się tym zajmuje. Burak pyta czy mają kłopoty a ona odpowiada że mieli ale sobie poradzą. Demir i Burak wychodzą, Demir żadna się Selin. Ayda również wychodzi na spotkanie z klientem żegna się z pozostałymi wtedy sekretarka Azmyie podchodzi do Selin i mówi że dzwonili właśnie z dużej firmy i chcą się dziś spotkać ale Demir i burak nie odbierają. Eylül wychodzi i pyta co się dzieje wtedy Azmyie mówi że dzwonili potencjalni klienci i chcą się spotkać z oboma działami ale siedziby mają daleko stąd, spódniczka bierze numer telefonu i wykręca numer aby się dogadać. Ferruh podchodzi do Selin i Azmyie z pytaniem w jakim celu zarząd chce się spotkać z Demirem i Burakiem lecz one nie wiedzą. Ferruh przeczuwa że coś się dzieje ponieważ Burak zawsze odpisuje i zaczyna złowróżyć że zamknął obydwa działy. Eylül przychodzi i mówi że firma jest to bardzo duży i wpływowy holding a dyrektorka zaprasza wieczorem na Büyükada tylko problem w tym że szefowie są nieosiągalni i występuje pytanie czy przekładają ale Eylül inny pomysł Selin będzie reprezentować dział wnętrz a ona budowlany pyta się jej czy zdobędziesz klienta Selina zgadza się bez wahania. Eylül prosi Azmyie aby przekazała wszystko szefom gdy wrócą. Eylül i Selin wychodzą.

Burak i Demir wychodzą ze spotkania z zarządem są wściekli tym co usłyszeli Burak prosi go aby nie wracali do firmy w takich nastrojach i aby omówili to gdzieś. Demir chcę wrócić do biura ponieważ chcę zapytać wspólniczka czemu nie powiedziała im o tej decyzji burak mówi że nie może rozmawiać z nią w takim stanie.

Selin i Eylül spotykają się z potencjalnym klientem tłumacząc między innymi że szefowie są na spotkaniu zarządu ale o wszystkim ich poinformują nowa klientka mówi że cieszy się że najpierw spotkała się z nimi ponieważ ma przed sobą finansistkę oraz architektę. Lubi współpracować z kobietami sukcesu i przykład na dużą uwagę do liczby kobiet w swoich firmach oraz do męsko-damskiej równowagi na szczeblu administracyjnym dlatego jest to duży plus dla Artemimu. W tym momencie rozbrzmiewa grzmot zbliża się burza nowa klientka zaprasza je do środka. Demir rozmawia z burakiem na temat kary jaką mają zapłacić dla Yildirima za nieskończenie projektów hotelu. Burza powoli w zbiera na sile dlatego burak mówi że będą korki i lepiej żeby puścić ludzi już do domu. Demir mówi że to głupota ponieważ gdyby Yildirim się z nim spotkał byłoby już po sprawie ale on nie chce go słuchać. Burak każdemu dać spokój ponieważ mówi tak jakby nie znał Alary, kto wie co ona nagadała ojcu przed wyjazdem ponieważ on wie że rekompensata w tej kwocie ich zrujnuje. Demir zastanawia się co ta kobieta mogła takiego nagadać dla swojego ojca. Burak wyjaśniam że próbowała go zdobyć na wszelkie sposoby więc niech pomyśli do czego mogłaby być zdolna po jego odtrąceniu. Demir dziwi się skąd o tym wie, wspólnik przyznaję się że rozmawiał z nią dzień za dniem słuchał o jej obsesji na punkcie Demira i ciężko mu było to znieść. Pyta się Demir czy jej doradził to, burak zaprzecza ponieważ to odszkodowanie nie tylko zrujnuje dział budowlany ale także i dział wnętrz dlatego nie strzeliłby sobie w stopę. Demir ma pretensje do niego że zajmował się wszystkim tylko nie pracą z mowy fotela z pracownikami i klientami. Burak wyrzucę mu że pierwsze popełni błąd zakochując się lecz niwinią go. Eylül kazała im zachować się spokój widocznie ma plan. Demira zastanawia to że mogła im powiedzieć o co chodziło i przynajmniej byliby gotowi, Burak proponuję że jeśli ochłonął to może się jej o to zapytać. Demir dzwoni do Eylül.

W samym czasie wspólniczka i Selin piję kawę w środku a nowa klientka idzie po spis lokali które chciałaby wyremontować. Eylül pyta się Selin co co myśli obie są przekonane że bardzo dobrze im idzie w zdobyciu nowego klienta. Eylül widzi że dzwoni do niej Demir to odbiera na głośnomówiący witając się z nim i pyta czy już są po spotkaniu. Demir potwierdza i że jest też z Burakiem dlatego daje rozmowę na głośnik. Demir zaczyna rozmowę ze Yildirim nie ma za grosz etyki biznesowej, Eylül wie dlatego ostrzegała ich, Demir tłumaczy się że mężczyzna zatwierdził późniejszy termin aby mogli skupić się na projekcie jego córki więc jak można karać za coś na co się zgodził. Eylül mówi że zgodził się na to ustnie i dziwi się że nie dał mu tego do podpisania na papierze, Demir mówi że to odszkodowanie zrujnuje oba działy a Artemim przestanie istnieć dlatego musi być sposób na podważenie tej decyzji. Eylül mówi w końcu że jest z Selin w domu potencjalnej klientki i jest to duże zlecenie dla obu działów byłoby ich stać na odszkodowanie nic nie zarobią ale obniżał ryzyko bankructwa. Demir słysząc to jest bardzo zaskoczony aż zaniemówił słysząc że jego była narzeczona jestem wraz z obecną u klienta razem. Burak widzi jego reakcję i cieszy się z tego powodu, wtedy odzywasz się Selin, Demir przytomnieje pyta się gdzie one są, Eylül mówi że na Büyükadzie w posiadłości pani Turkan. Burak pyta czy nie mogły tego przełożyć lecz ona nalegała na spotkanie dzisiaj. Burza rozkręca się na dobre i będzie najprawdopodobniej sztorm, aby wrócić do Stambułu muszę udać się na prom wstępnie jeżeli spotkanie nie przedłuży się to powinny zdążyć na następny Demir prosi aby skończyły spotkanie i wyszły, ponieważ inaczej utkną na wyspie, lecz Eylül prosi aby się uspokoili ponieważ to nie jest koniec świata. Demir nalega aby wróciły jak najszybciej a szczegóły omówię już razem w biurze dlatego mają wyjść dopóki jeszcze mogą ale w tym momencie przychodzi gosposia z informacją że niestety promy zostały odwołane bardzo miło gościć je noc u siebie. Demir blednie nie chcę aby Selin spędziła sam na sam całą noc z jego byłą narzeczoną. Eylül mówi że czekają żeński wieczór i pogadają sobie i mają się nie martwić, Burak cieszę się z takiego obrotu spraw Demir jest przerażony boi się że zaprzyjaźnia się. Prosi je aby wysłały mu dokładny adres, Selin jest zdziwiona ponieważ i tak wszystkie promy są odwołane. Demir prosił aby porozmawiali chwilę na osobności, i mówi jej że nie chce żeby tam nocowała i odbierze ją lecz tam mówi aby się nie wygłupiał ponieważ idziesz sztorm i się tu nie dostanie. Demir jest tak przerażony że twierdzi że znajdzie sposób syn pyta czy przypłynie wpław czy spuści się ze śmigłowca ten mówi że wynajmie łódź i prosi go żeby się nie martwił i że to jest tylko jedna noc a potem wróci do domu. Demiri nie podoba się że jestem sama lecz ona mówi że przecież jest wraz z Eylül wierzę mieli dziś porozmawiać ale to musi zaczekać, Demir prosi aby nie zwierzała się jej a gdy pogoda się poprawi przypłynie nawet w nocy. Selin zgadza się pod warunkiem że Ada się poprawi i nie chce się o niego martwić. Selin oddaje telefon Eylül przepraszający że tak długo zaczyna mir martwię się o nią. Demir nie możesz się że popłynęły tam same duże zlecenie poszliby na spotkanie ale jutro a i tak nie skończą go w jeden dzień dziwię się że nalegała na dzisiaj i nie rozumie takich klientów. Burak dzwoni do Azmyie pytając się gdzie Selin i Eylül mają spotkanie i prosi aby wysłała mu profil firmy. Selin piszę do Demira aby nie krzywił się tak i nie martwił ponieważ już wyobraża sobie jego minę.

W Wesołym Placku pojawia się przemoczona Ayda prosi Firuze o placek a Leyla przynosi jej ręcznik, który przekazuje dla Ibo. Ayda dziękuje myśląc że to Leyla zaczynam mówić że wszystko przez taksówki które się nie zatrzymały, tego ubrała się lekko ponieważ rano była ładna pogoda następnie zaczyna marudzić że nic jej się w życiu nie układa nawet z ukochanym Ibem mówisz że jest tak na niego zła że obudziła się w złym humorze ponieważ całkiem wytrącił ją z równowagi, wspomina przyjaciółka pokazuje że aż ręce jej się trzęsą ten wtedy bierze ją za dłoń i mówi żeby go wysłuchała, lecz tam mówi że jest wykończona aby słuchać jego tłumaczenia. Ibo mówi że nie sądził że ją tak rozzłości ta nie patrząc na niego prosi by jej nie dotykał w pewnym momencie się odwraca i widzi że im bo jest pobite wstaję i pyta co się stało czy miał wypadek czy upadł czy stało mu się coś jeszcze. Ten więc stara się zbagatelizować sprawę aby się nie martwiła lecz widok poobijanego ukochanego sprawia że przytula się do niego.

Demir i Burak w firmie sprawdzają co to jest za klientka stwierdzają że na luksusowe hotele restauracje plaże które chce odnowić a sezon się już skończył dlatego Demir dziwi się ponieważ do następnego sezonu jest jeszcze sporo czasu i spokojnie mogliby spotkać się jutro. Burak mówi że jeśli ją zdobędą to wtedy szybciej spłacą odszkodowanie bo to co teraz mają zlecone nie starczy na tak wysoką kwotę. Demir nadal podchodzi z sceptycznie ponieważ nie znają wartości tego zlecenia i być może jest nie warte zachodu.
Selin pisze wiadomość do Demira, a Eylül do Buraka jest to zdjęcie na którym widać obie kobiety zadowolone że zdobyły klienta. Burak mowi że ma szczęście ten z kolei że dopiero okaże. Panowie mają chyba zupełnie co innego na myśli, Burak podsyca niepewność Demira mówiąc że spędzą razem wieczór i będą miały czas pogadać następnie żegna się.

W kawiarni Ibo i Ayda godzą się, siostry komentują ich sytuację. Ibo prosi Ayde aby go wysłuchała ta z kolei czuję się wstawiona dość trudnej sytuacji bo nie może się na niego złościć pyta się co mu się stało i kto mu to zrobił. Mężczyzna pyta czy chce mu podziękować, Ayda mówi że bardzo miał zranią że mógł powiedzieć że pozna ją z byłą dziewczyną a ona słuchała historii ich poznania jak idiotka. Ibo przepraszaj ją za to ponieważ Müge jest szczera do bólu ale ma dobre intencje, Ayda dlatego jak może przedstawiać ją przyjaciołom począwszy od swojej byłej. Ibo nie postrzega jej w ten sposób ponieważ przyjaźnią się od lat fakt chodził z nią rok na studiach ale od tamtej pory minęło już 8 lat nie patrzy na nią w ten sposób. Ayda mówi czy ktoś mu w to wierzy, ten z kolei pyta się czy nie można się przyjaźnić z byłymi zdążyli się poznać mają podobne poglądy i zainteresowania czy miał ją wyrzucić ją ze swojego życia bo skończyło się romantyczne uczucie. Ayda tłumaczy mu nie patrzył na nią tak jakby dobrze zrobił a zrozumiałby co czuła jakby usiadł przy stole z jej byłym Yigitem. Ibo mówi że chce go poznać, Ayda jest zaskoczona i pyta czy mówi poważnie. Ibo chce wiedzieć co ona poczuła dlatego prosi ją o zorganizowanie tego spotkania, lecz kobieta mówi że nie widziałaś się z nim od lat. Ten ten wychodzi pod pretekstem że musi wracać do kliniki Ayda jest załamana.

Merve pije kawę w mieszkaniu Aydy, dzwonili do swojej przyjaciółki pytając się czy już jest po spotkaniu i gdzie się znajduje. Ayda mówi że schroniła się w placku przed deszczem i nie musi wracać do biura. Merve kiedy wróci lecz tam mówi że mają duży ruch i zostanie im pomóc. Merve w tym czasie ogarnia mieszkanie sprząta, zmywa, czyści, ogląda film śmieję się a następnie płacze, w końcu bierze telefon i dzwoni do Bory. To się go gdzie jest, ja zapytasz się go czemu rozmawia z prawnikiem w jakim celu następnie mówi że stawia ją przed faktem albo zamieszka z jego rodziną albo rozwód w szczególności po tym wszystkim co razem przeszli nie może uwierzyć i mówi aby robił co chce bo to jego życie a ona nigdy nie była jego częścią.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 51, 52, 53, 54, 55 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 51, 52, 53, 54, 55 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie online na platformie vod.tvp.pl

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę