Connect with us

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 51, 52, 53, 54, 55 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - WSZĘDZIE TY odcinek 51, 52, 53, 54, 55 Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 51, 52, 53, 54, 55 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 51, 52, 53, 54, 55 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 51, 52, 53, 54, 55 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Wszędzie ty odc. 46, 47, 48, 49, 50 ONLINEstreszczenie serialu [Her Yerde Sen]WSZĘDZIE TY odcinek 46, 47, 48, 49, 50 Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 – Oglądaj tylko online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 51, 52, 53, 54, 55 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 51 WSZĘDZIE TY [Her Yerde Sen]

Demir wybiera się na spotkanie biznesowe z Eylül, w drodze powrotnej Eylül ma atak astmy. Kiedy Demir jej pomaga, ona próbuje go pocałować. Demir jest wściekły. Eylül, już w firmie, ma kolejny atak i Selin zabiera ją do szpitala.

Rano Demir karmi kozę Gumę, Eylül pisze do niego wiadomość sms z pytaniem: “Mam przełożyć spotkanie?” Demir: “Nie trzeba, mam prezentację.” Eylül ” Tak myślałam. Nie spytałam wcześniej, więc pytam teraz.” Demir już nic nie odpowiada. Przychodzi do niego Selin jest zmęczona odwiedzinami, Demir mówi, że nie dają im spokoju, a od tych wizyt głowa mu już pęka, nie może zebrać myśli. Selin mówi, że straciła cała energię, Demir potwierdza i proponuje wspólne leniuchowanie i odprężenie przy książce. Demir zastrzega, że nikomu więcej nie otwierają drzwi, Selin się śmieje, bo mogą wejść przez ogród.
Selin i Demir czytają książki, Demir podkreśla coś w swojej, Selin pyta go co podkreślił i prosi o przeczytanie: “Przeszłość ciążyła nam, jakbyśmy wkładali kolejne warstwy ubrań, nie zdejmując poprzednich”. Selin mówi, że ładne, Demir prosi aby i ona coś przeczytała ze swojej książki: “Na drodze wiodącej do domu stał duch. Ale nikt nie wierzył w duchy. Może dlatego milczał”. Demir milczy a Selin mówi, że to bardzo smutne. Demir zmienia temat pyta czy Selin zgłodniała, gdy ta potwierdza Demir proponuje wspólne wyjście na kolację, lecz Selin nie chce wychodzić proponuje że sama coś ugotuje. Demir dziwi się, ponieważ Selin mówiła, że brak jej energii i chce wyjść naładować baterie, lecz Selin obiecuje, że nie będzie nic smażyć. Demir zgadza się aby razem coś ugotowali.
Przygotowali razem zapiekankę, wygląda pysznie, gdy już mają sobie nakładać dzwoni Ayda, chce oddzwonić, lecz Demir nalega aby odebrała bo będzie o tym myśleć. Niestety Ayda nie ma dobrych wiadomości, w tle słychac płaczącą Merve. Matka Bory powiedziała, że nie chce Merve w domu. Merve spytała, czy Bora z nią pójdzie. Selin jest zaskoczona, że ją zostawił. Ayda mówi, że miał przyjść, gdy uspokoi matkę, ale później napisał, że zostanie w domu. Selin tłumaczy, że może bora załagodzi sytuację i pogadają rano. Niestety Merve uparła się, żeby jutro wracać do domu i Kupiły już bilety, wylatują o piątej rano. Ayda mówi, ze powinna chyba powiedzieć Borze, że jutro wylatują, Selin zgadza się z nią i pewnie przyjedzie w nocy. Ayda dziękuje i przeprasza, że im przeszkodziła, Selin nie ma nic przeciwko i mówi, aby Merve zjadała coś wzięła prysznic i później pogadają. Merve wychodzi z łazienki. Selin podchodzi do Demira są smutni w związku z tym co spotkało Merve.

Azmyie i Firuze sprzątają kawiarnie, do której wchodzi zdenerwowana Leyla. Kobiety są złe, że nie było jej tyle godzin. Leyla jest złą i pyta Firuze czemu poszła plotkować o niej z Selin? Firuze mówi, że wypytywała o Muharrema, jakby między nimi coś było, to niestosowne. Fiure tłumaczy, że poszła sprawdzić, czy się kłócą, Muharrem był tylko wymówką. Firuze zdziwiona, że o tym wie, dlatego mówi, że odwiedziła ich pod pretekstem przekazania sukni ślubnej mamy. Azmiye pyta czy wszystko u nich dobrze, Leyla mówi, że tak ale im biada, ponieważ Demir dowiedział się o tajemniczym wielbicielu uważa, że to Firuze się wygadała. Kobieta zaprzecza, pytają czy Selin wie, że to ich sprawka lecz Demir zaprzeczył. Kobiety starają się ustalić, kto wygadał i domyślają się, że to Merve. Chcą dzwonić lecz Leyla i Fiuruze ją powstrzymują.
Demir i Selin zjedli ze smakiem kolację, lecz Demir jest gdzieś daleko myślami, pyta Selin aby mu wyjaśniła dlaczego Merve i Bora nie mogą się dogadać skoro dla ślubu ryzykowali kariery. Selin mówi, że pobrali się w tajemnicy i teraz mierzą się z konsekwencjami. Rodzina wyrzuciła Merve, a bliscy Bory jej nie akceptują. Demir nie rozumie dlaczego Bora nie jest przy swojej żonie, Selin mówi, że wyjechał pomóc swojemu bratu, Demirowi bardziej chodzi o to czemu nie wspiera Merve i po co się pobierali. Selin tłumaczy, że nie każdy może zignorować rodzinę, i próbuje zadowolić wszystkich, ale to nie działa. Selin uważa, że gdyby pobrali się tradycyjnie to pewnie nie było by problemów. Selin prosi Demira aby nie myślał, że to jego wina, ponieważ Merve nie ma do niego żalu, fakt była zła na początku ale przyznała, że gdyby nie jego zakaz, nie pobraliby się i pewnie długo by zwlekali. Demir uważa, że Bora nie może znaleźć pracy i gdyby wysyłał pieniądze rodzicom, byliby bardziej przychylni. Selin mówi, że Burak proponował mu powrót, ale Bora odmówił. Demir i tak uważa, że to przez niego bo Bora nie chciał go widywać w pracy, bo odszedł wściekły. Selin mówi mu w w jednym miał rację to ich prywatna sprawa i obrali trudną drogę a zamiast obwiniać jego, powinni…i w tym momencie Selin wpadała na pomysł aby skonsultować ich z Bünyaminem bo potrzebują pomocy. Szuka jego wizytówki i dzwoni do niego. Demir w tym czasie wybiera numer znajomego Yigita aby porozmawiać o pracy dla Bory. Gdy Selin rozmawia z terapeuta, to Demir dzwoni do Aydy prosi ją aby znalazła portfolio Bory i przesłała na adres który jej poda i na pewno do niego zadzwonią i prosi aby nie mówiła, że to z jego polecenia.
Ayda rozmawia z Merve i mówi, że jest wykończona, i jeszcze się rozchoruje, Merve mówi, że byli tacy szczęśliwi i żałuje, że się pobrali bo rodziny nie dają im spokoju a najchętniej by ich ukamieniowali. Ayda pociesza przyjaciółkę , że wszystko się jakoś ułoży, Merve nie rozumie czemu ślub jest taki ważny tyle męczarni tylko po to żeby potańczyć i dostać trochę pieniędzy. Uważa, że ani jej ani Borze to nie potrzebne i zrobiła to po swojemu. Ayda tłumaczy, że są źli bo im nie powiedzieli i nie chodzi o wesele. Merve jest załamana ponieważ matka Bory nią gardzi uważa ją za durną cizie Powiedziała do Bory: „To ma być panna młoda?”.
Demir i Selin siedzą wtuleni w ogrodzie. Selin przysypia a robi się zimno, Selin dziwi się, że skąd on wie że zasypia. Demir przyznaje się, że kilka razy przyglądał się jak śpi. Selin mówi, że to przerażające, Demir pyta czemu skoro nie raz przyglądała się jemu gdy śpi lecz ta zaprzecza speszona. Demir udowadnia jej, że tej nocy gdy przyszła do niego i mówiła o tym jak jest jej źle on nie spał i odpowiada jej: “Moje serce też krwawiło.” Selin jest zła, że nie spał i słyszał co ona mówiła, mówi, że jest bezduszny ponieważ ona cierpiała i była zdesperowana. Prosi ją o wybaczenie ponieważ wtedy nic nie mógł zrobić, Selin mu wybacza i pyta czy ładnie śpi bo jej mama mówi, że robi miny, Demir mówi, że wygląda dziwnie w otwartą buzią, Selin jest oburzona i mówi, że nie śpi tak. Demir przyznaje , że żartował i mówi, że wygląda pięknie, gdy śpisz. Selin wie, że jutro rano Demir musi wcześnie wstać i nie chce widzieć jak będzie wyjeżdżał tak daleko bo tamten poranek gdy jechał do Paryża był dla niej jednym z najgorszych. Demir obiecuje, że wróci w porze lunchu bo to zwykłe spotkanie. Tamta podróż nie miała znaczenia, ale mocno ją przeżyła, Selin pyta czy sama to sobie zrobiła chce iść już spać, lecz Demir ją zatrzymuje i mówi zostawienie jej nawet na dwa dni było strasznie ciężkie i najchętniej nie odstępowałby jej na krok. Selin cieszy się ale mówi, że już się położy bo nie chce patrzeć jak wychodzi z torbą
wczesnym rankiem. Całuje go i odchodzi.
Rano do Selin dzwoni Ayda i mówi, że już wróciły i jadą do kliniki Iba, Selin mówi, że też niedługo przyjedzie. Selin wchodzi do łazienki i znajduje przyklejoną karteczkę na lustrze o treści: “Nie rób smutnej miny, w południe będę już przy tobie. Kocham cię”. Cieszy się zdejmuje kartkę i ją całuje. Burak jest już w biurze, dzwoni do niego Selin z prośbą ponieważ Merve nie czuje się dobrze postanowiły zabrać ją do terapeuty dlatego spóźni się do pracy. Selin opowiada co się stało w domu Bory, dlatego Burak mówi że Merve nie musi przyjść dziś do pracy i ma odpocząć. Wokół Buraka zbierają się Ferruh, Azmyie i Muharrem, który od razu mówi że wyrwie mu śledzionę. Ferruh jak zwykle ma swoje mądrości uważa, że małżeństwo zabija miłość i przyjaźń, Azmyie broni ich mówiąc, że oni dopiero co się pobrali i że ludziom tak szybko nie przechodzi. Muhharem nadal straszy Bore pozbawieniem życia. Burak kończy tą dyskusję mówiąc, że maja przestać bo Merve cierpi i prosi aby jej jutro nie zamęczać a jeśli będzie chciała to sama im powie – te słowa kieruje przede wszystkim do Ferruha. Azmyie zachwyca się Burakiem mówiąc, że szefowanie mu służy i staje się coraz bardziej przystojny.
Bünyamin i Ibo czekają na dziewczyny, w miedzy czasie terapeuta pyta o relacje miedzy nim a Aydą. Ibo mówi, ze wykonali zadanie i byli na kilku randkach i było miło. Bünyamin jest zadowolony i mówi, że po drugim zadaniu będzie tylko lepiej ale Ibo mówi, że już nie potrzebują i sobie poradzą. W końcu pojawia się Ayda z przybitą Merve a za nimi wpada Selin. Ayda wita się z Ibo a Selin przytula Merve, Ayda prosi Ibo aby nie pozwolił aby tak skończyli jak Merve i Bora bo cierpią z miłości. Ayda mówi, że nie musi poznawać jego znajomych i wystarczy że będą się kochać. Ibo całuje Ayde i następnie przedstawia ją Bünyaminowi jako swoją dziewczynę, kobieta jest szczęśliwa. Selin przestawia Merve a Bünyamin chwali się, że pomógł Selin i Demiorwi oraz Aydze i Ibo. Pierwsze pytanie od terapeuty brzmi: ” dlaczego chce pozostać w małżeństwie” Ibo idzie zrobić herbaty.

Eylül i Demir wracają do biura. Kobieta proponuje, że jeśli jest zmęczony to może poprowadzić, lecz on odmawia. Wspólniczka mówi, że spotkanie było krótsze niż się spodziewała spodobał im się jego pierwszy pomysł. Demir mówi, że raczej to jej budżet dokonał tego. Pyta się jej czy na prawdę myśli, że to wykonalne, kobieta pyta się go czy kiedyś się pomyliła? Fakt projekt nie przyniesie zysków ale firma Artemim pokaże że działa prężnie. Eylül zaczyna kaszleć odzywa się jej astma, Demir zatrzymuje się na poboczu wysiadają aby mogła odetchnąć. Eylül wyjaśnia, że to przez pył w hali, Demir mówi, że nie musi się tłumaczyć bo przecież wie o jej astmie. Pyta się kobiety gdzie ma inhalator, następnie szuka w torebce. Z kolei w niej znajduje ich wspólne zdjęcie jest zdenerwowany następnie podaje jej inhalator kobieta siada na poboczu a Demir opiera się o samochód.

Bünyamin słuchał opowieści Merve i mówi, że pobrali się aby się nie rozstawać a teraz rozstajecie się bo się pobraliście i zaczyna się śmiać i mówi jak wąż zjadający swój ogon. Merve znów robi się smutna ponieważ matka powiedziała Borze, że wpuścił żmiję do rodziny. Terapeuta określa ja jako teściową, która czerpie siłę z kontrolowania syna i jest to typowe w ich kulturze. Selin pyta co mogą zrobić w tym przypadku, lecz terapeuta chce porozmawiać z mężem bo udziela porad parom a ta jest niekompletna, lecz Ibo mówi, że są tu jego przyjaciele i dobrze go znają dlatego terapeuta wskazuje na Selin mówiąc, ze będzie Borą i przeprowadzą sesję bez niego, a ona odegra jego reakcje. Musi mieć pojęcie o ich związku. Zaczynają odgrywać scenkę, która wypada dość komicznie.

Ayda dzwoni do Demira w sprawie portfolio które wysłała, Eylül w chwili bystrzej  i słucha o czym rozmawiają. Demir pyta jak sytuacja, Ayda mówi, że skomplikowana ale działają i że przeprasza go że nie mogła mu pomóc przygotować prezentacji. Demir skończył rozmowę z Ayda i podchodzi do Eylül pyta się czy mogą już jechać i podaje jej swoją dłoń aby wstała gdy ta podnosi się próbuje pocałować Demira, lecz ten odskakuje od niej i zdenerwowany pyta co robi, ta go przeprasza ale Demir jest wściekły bo uważa, ze ona coś knuje lecz ona mówi, że to było nagłe i mimowolne. Demir: “Jasne. Nagle odeszłaś. Nagle wróciłaś. Nagle sądzisz, że ci wybaczę. Nagle zechciałaś mnie pocałować. Zastanów się przez chwilę. To takie trudne?” Eylül ” Budujesz dystans nie tylko przez urazę. Nie chodzi tylko o twój gniew. Jest coś jeszcze. Masz kogoś, prawda?” Demir: Nie prowokuj mnie. Nie chcę zostawić cię samej w szczerym polu. Wsiadaj, wracamy do biura!” Wsiada od samochodu za nim kobieta odjeżdża z impetem

Tymczasem w klinice Iba trwa sesja Merve, terapeuta daje jej swoją wizytówkę aby pojawiła się z mężem gdy on tylko wróci, bo terapie par w pojedynkę nie działa. Bünyamin pyta co u Demira i Selin ona odpowiada, że wszystko dobrze na początku miała wątpliwości ale zadania pomogły, następnie pyta Ibo i Aydy oni tez potwierdzają a Ayda mówi, że nie potrzebują terapii. Bünyamin pyta zgromadzonych czy może napisać o ich przypadkach anonimowo w artykule zgadzają się gdy wtedy terapeuta wyjawia swój sekret: “W końcu wszyscy zaakceptują moje nowatorskie metody i wrócę do praktyki!” Zgromadzeni są zdziwieni a przede wszystkim Ibo i pyta się go co to znaczy, wtedy on tłumaczył, że był psychoterapeutą ale wyprzedzał swoje czasy, był niezrozumiany i zakazano mu praktykowania, ale uważa że uda mu się powrócić do zawodu. Mężczyzna śmiejąc się bardzo dziwnie wychodzi zostawiając zszokowanych przyjaciół. Ayda bije brawo, Selin jest w szoku i prosi ich aby Demir się nie dowiedział, a Merve niszczy wizytówkę.

Eylül znów przeprasza Demira i mówi, ze nie planowała tego ponieważ “Gdy znalazłam się blisko ciebie…Może to przez to, że tęskniłam. Nie wiem.” Demir zatrzymuje samochód i każe jej wysiąść mówi jej że już tu złapie taksówkę. Eylül “Mówiłeś, że nic do mnie nie czujesz. W takim razie skąd ten gniew?” Demir: “Myślisz, że mnie to nie rusza? Sądziłem, że moja miłość do ciebie się nie skończy. Ale się skończyła. Nie przeminęła z czasem. Została zduszona przez cierpienie. Umarłem z bólu i odrodziłem się jako inny człowiek. Przez te gierki tracę do ciebie resztki szacunku. Właśnie dlatego czuję gniew. Wysiadaj” Eylül zapłakana i załamana wysiada z samochodu Demira a ten odjedza.

Selin i Ayda wracają do pracy i opowiadają co się stało. Azmyie pyta czy rodzinie nie spodobały się prezenty, Ayda mówi, że szwagierki były zadowolone, ale teściowa nie. Ferruh jak zwykle mówi głupotę, że teściowa nie dała się przekupić. Selin broni Merve ponieważ przygotowały prezenty zgodnie z tradycją, to nie przekupstwo, tylko kultura. Burak upomina go aby się nie wtrącał i pyta jak mogą pomóc, Ayda ma pomysł aby wybadał Borę czemu to robi, poniewż może czegoś nie rozumieją. Burak mówi, że zadzwoni Ferruh również chce ale Aydia zabiera mu telefon. Selin patrzy na swój czekając na wiadomość od Demira, Burak tłumaczy, że pojechali daleko, a powrót trochę zajmie. Selin wie że wrócą w porze lunchu. Ferruh mówi, że był bardzo sceptyczny co do Eylül ale chwali ją że się spisała utrzymała klienta i wspaniale sobie radzi w biznesie. Azmyie proponuje aby poszli na taras. Selin komentuje do Buraka, że nowa szefowa jest pracowita skuteczna i bardzo ładna.

Do biura podjeżdża Eylül i znów zaczyna kaszleć im bardziej idzie w głąb firmy zaczyna czuć się coraz gorzej. Staje w drzwiach gabinetu Demira ledwo trzymając się na nogach zaczyna się dusić gdy w tym czasie do biura wraca Selin i rozmawia z Demirem przez telefon. Widzi, że Eylül już jest ale jego nie ma, kobieta zaczyna się dusić i kaszleć ledwo utrzymuje się na nogach wszystko słyszy Demir. Selin stara się jej pomóc i wyrzuca zawartość torebki na stół szukając inhalatora, wtedy Demir zaczyna szukać go w samochodzie i znajduje pod siedzeniem. Chce jej powiedzieć że kobieta ma astmę i zostawiła lek w samochodzie lecz Selin się rozłącza ponieważ musi jechać z Eylül do szpitala. Wychodzą i udają się do pobliskiej placówki Selin pomaga jej wejść gdy Demir podjeżdża do biura wchodzi i pyta się gdzie jest Selin lecz nikt nic nie wie wszyscy są zaskoczeni jego zachowaniem.

Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Czy Eylül umrze?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 116 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Wszędzie ty streszczenie odcinka 52

Selin zabiera Eylül do domu, nie pytając o to Demira. Tymczasem Burak bada przeszłość Demira i dowiaduje się wszystkiego o Eylül i nim.

Eylül i Selin znajdują się w szpitalu, gdzie Eylül trafiła po ataku astmy e biurze. Lekarz mówi jej aby zawsze miała przy sobie inhalator ponieważ do ataku astmy może dojść podczas spaceru lub jazdy autem, a nie zawsze ktoś z nią będzie. Pacjentka tłumaczy się, że zawsze ma go ze sobą, ale chyba gdzieś jej wypadł. Lekarz chce wyjść ale Selin wychodzi z nim ma kilka pytań. W tym samym czasie do Eylül dzwoni Demir z pytaniem jak się czuje i informacją, że zostawiła inhalator w jego aucie. Eylul mówi, że teraz go nie potrzebuje bo jest w szpitalu i nie wróci dziś już do biura. Teraz Demir dzwoni do Selin która rozmawia z lekarzem, Selin mówi, że rozłączyła się bo szefowa źle się czuła i zawiozła ją do szpitala i już jest w porządku. Przeprasza go bo nie miała kiedy oddzwonić, Demir jest trochę zmartwiony tym, że została sama z jego byłą narzeczoną, mówi mu informacje o których on tak na prawdę wie od dawna. Demir proponuje, że porozmawiają później, Selin mówi, że raczej nie zdąży na lunch, mężczyzna nie ma nic przeciwko mówi, że zjedzą kolacje razem.

Eylül i Selin wychodzą ze szpitala, Eylül dziękuje jej za pomoc. Selin pyta co teraz będą robić lecz Eylül nie chce wracać ani do biura ani do swojego mieszkania gdzie jest pełno kurzu dlatego chce przespacerować się nad morzem. Selin proponuje aby pojechały do niej gdzie ma piękny ogród i posiedzą na werandzie i zjedzą lunch. Eylül początkowo odmawia lecz ostatecznie ulega namowom Selin.

Kobiety zjawiają się w domu, gdzie Selin opowiada o jego mieszkańcach tj. zwierzętach. Selin proponuje że przyniesie jej szal i zamówią coś do jedzenia, w tym momencie gdy pod dom podjeżdża Demir, który nie wie, że mają gościa. Wchodzi do domu od strony podwórka tj. przez taras. Zanim ukarze się oczom byłej narzeczonej woła Selin, Eylül aż się przestraszyła. Demir wchodzi do ogrodu i widzi byłą narzeczoną oboje są bardzo zaskoczeni. Selin przynosi wodę dla Eylül i wita się z Demirem lecz wcześniej obserwuje jak ci dwoje patrzą na siebie zaskoczeni. Eylül poskładała sobie już wszystkie elementy układanki to jednak nie Ayda jest jego ukochaną tylko Selin, choć chyba na początku liczy na to, że jednak przyjechał do niej mówiąc, że już czuje się dobrze i nie trzeba było przyjeżdżać. Selin tłumaczy, że doktor kazał Eylül odpoczywać, i zamierzały zamówić coś do jedzenia, dlatego Selin pyta czy zje z nimi, lecz Demir mówi, że nie jest głodny Selin proponuje selera który został wczoraj im na kolację i chwali Demira, że świetnie gotuje i postanawia go przynieść. Eylül jest kompletnie zaskoczona pyta go tylko czy to seler z pomarańczami, Demir pyta co tu robi ta odpowiada, że to Selin ją zaprosiła i postanawia już iść do domu. Podchodzi do Selin i mówi, że już musi wyjść ponieważ zapomniała że ma coś do załatwienia, lecz Selin się martwi i prosi Demira aby ją odwiózł do domu, Demir aby nie wzbudzać podejrzeń zgadza się. Pyta się Selin co będzie robić, ta odpowaida, że zje cos i wraca do biura. Demir wychodzi i mówi Eylül, że ja odwiezie, kobieta jest bardzo zakłopotana i mówi, że nie trzeba i aby wracał do domu bo było wystarczająco niezręcznie. Demir prosi aby nie rozmawiali tutaj. Eylül przeprasza Demira mówi, że nie wiedziała i na pewni nie przyszłaby do jego domu. Demir mówi, ze wie i że to nie jej wina bo Selin tez nie wiedziała i że to on zawinił.

Demir odwiózł i odprowadził Eylül pod same drzwi, kobieta zaprasza go do środka, ten niechętnie ale wchodzi. Pierwsze co rzuca mu się w oczy to jego ulubiona koszulka, którą jej podarował. Eylül na początek proponuje coś do picia lecz ten odmawia tłumacząc się, że musi wracać do biura . Zwraca uwagę na kurz który jej szkodzi i powinna zatrudnić kogoś do pomocy. Eylül znów go przeprasza ponieważ była świadoma, że ma kogoś, ale nie sądziła , że to Selin , ponieważ myślała, że spotyka się z Ayda. Demir pyta dlaczego, kobieta opowiada, żę gdy spotkali się w kawiarni, szła z nim pod rękę i była bardzo zdziwiona ponieważ jest bardzo ładna ale nie w jego typie. Demir pyta czy po to go zaprosiła by porozmawiać o jego typie. Eylul znów przeprasza ale Demir prosi aby więcej tego już nie robiła bo to zaczyna się robić niepokojące. Eylül pyta to co ma zrobić skoro nie potrafią rozmawiać jak starzy przyjaciele, ani udawać zwykłych współpracowników. Ponieważ już zawsze będzie jego byłą narzeczoną. Demir ma dość i mówi, że już idzie a ona ma odpocząc i nie chce o tym więcej rozmawiać. Eylül prosi go aby został chociaż na kawę poświęci jej dwie minuty, a potem zrobi, co zechce, kobieta musi mu o czymś powiedzieć – Demir zgadza się. Eylül idzie do kuchni przygotować kawę jest jej bardzo ciężko płacze wie już ze straciła go na zawsze.

Selin wraca do pracy, Burak pyta ją gdzie była ta opowiada, że Eylül po spotkaniu źle się poczuła i zawiozła ją do szpitala, wszyscy są zaskoczeni, Burak od razu mówi, ze to wina Demira i jego schemat działa się nie zmienia. Selin wściekła odpowiada że Eylül ma astmę, dostała duszności, a Demir odwiózł ją do domu więc ma nie rzucać bezpodstawnymi oskarżeniami. Burak przeprasza i mówi, że nie wiedział, że ma astmę i że zadzwoni spytać jak się czuje. Przyjaciółki rozmawiają o zachowaniu Buraka, Azmyie stwierdza, że najpierw był zazdrosny o ciebie, a teraz o Eylül. Selin stwierdza, że komiczne i że być może mu się podoba ale dziwi ją czemu czepia się Demira i obwinia go o każdą pierdołę. Ayda pyta jak się czuje szefowa, Selin odpowiada że już dobrze i gratuluje działu budowlanemu zdobycia pierwszego klienta, Ayda jest zaskoczona bo jeszcze o niczym nie wiedziała. Ayda ma sobie za złe że nic nie zrobiła bo była z Merve u jej rodziny, ale chwali Demira, że to jego zasługa. Azmyie mówi, że klient był sceptyczny ale Eylül nie dała za wygraną, porónuje ją do Demira – dostaje to czego chce. Selin zmienia temat że chce przygotować niespodziankę dla Selin i ma kilka pomysłów i prosi je o pomoc.

Eylül przygotowała kawę i siada na tarasie na przeciwko Demira, Burak w tym momencie do niej dzwoni, odbiera i mówi, że wszystko w porządku. W końcu kobieta przechodzi do sedna i mówi: “Możesz nie wierzyć, ale cieszę się twoim szczęściem. Spędziłam dziś godzinę z Selin. Jest wspaniałą i serdeczną dziewczyną.” Demir: ‘Nie rozmawiajmy o niej.” Eylül: “Dobrze Ale musisz wiedzieć, że gdy mówię, że cię kocham… Mówię szczerze. A gdy się kogoś szczerze kocha, to życzy się mu szczęścia. Odchodząc, naprawdę nie chciałam cię skrzywdzić. Ale wiem, że to zrobiłam. Nie chcę cię więcej ranić. Dlatego nie martw się o Selin ze względu na mnie.” Demir: “Tu zupełnie nie chodzi o ciebie. Po prostu nie chcę jej skrzywdzić.” Eylül: “Kochasz ją?” Demir bez chwili zastanowienia odpowiada: “Tak.” nie jest to dla niej łątwie usłyszeć, że kocha on inną, lecz Eylül: “Mogłam się domyślić po twojej reakcji w domu. Byłeś przerażony, że stanie się coś złego. Dobrze znam to spojrzenie.” Demir ” Ta rozmowa nie ma sensu.” Eylül: “Demirze proszę. Nie przyjechałam tu, żeby namieszać. Mogłabym wyjechać nawet jutro, ale obiecałam radzie, że ogarnę finanse twojego działu. Proszę, nie przejmuj się mną. Obiecuję, że zniknę, gdy tylko będę mogła.” Demir: “Nie obiecuj. Bo nie dotrzymujesz obietnic.” Eylül: “Ludzie się zmieniają. Nie jestem już tą samą osobą. Dostałam nauczkę.” Demir: “Myślisz, że ci uwierzę?” Eylül: “Po prostu bądź cierpliwy. Wykonam swoją pracę i wyjadę. Będę się trzymać z dala od ciebie i nikt nie ucierpi.” Demir: “Przykro mi, ale trudno ci zaufać.” Eylül: “Nie chcę, żebyś źle odczytywał moje słowa i gesty. To bardzo utrudnia współpracę. I nie chcę być porównywana do Selin. Ona na pewno też tego nie chce. Może ty jesteś pewien swoich uczuć, ale ona prędzej czy później zwątpi. Wiem, że jest ci ciężko. Ale zaufaj mi ostatni raz. Wrócę do Londynu, gdy tylko będę mogła.” Demir wstaje: “Nie ufaj mu.” Eylül: “Burakowi? Bez obaw, wiem. To kolejny skrzywdzony dzieciak.” Demir: “Odpocznij.” i wychodzi.

W biurze Artemim Burak szuka Selin lecz ona wyszła bo miała coś do załatwienia, Burak dziwi się, że tak późno a one siedzą w pracy Meerve mówi, że nie chce wracac do domu i przeglaają zadania na jutro. A Ayda przygotowuje rysunek na wystawę a Demir ma rzucić okiem. Azmyie mowi, że już nie wróci do biura, Burak wysyła wszystkich do domów. Ayda idzie do kawiarni Merve też bo ie chce sama siedziec w pustym domu. Azmyie zaprasza też Ferruha ale ten mówi, że ma spotkanie z byłą żoną.

W domu Selin przygotowuje się do wyjścia z Demirem, który właśnie do niej dzowni, że jedzie już po nią ale jest późno i nie wie czy ją jeszcze zastanie. Selin mówi, że już wyszła i mówi mu że coś przygotowała na wieczór, Demir cieszy się i pyta się co to za plan. Selin mówi, ze to niespodzianka i że spotkają się na miejscu, Demir dyskretnie pyta czy ktoś będzie jeszcze, lecz Selin mówi, że tylko oni dwoje. Demir cieszy się, że w końcu spędzą czas razem, rozłączają się lecz on myśli również o czymś innym boi się, że radośc Selin pryśnie dlatego ukrywa przed nią informację o Eylül.

Demir pojawia się w wyznaczonym miejscu, okazuje się, zę jest to port na końcu czeka na niego Selin. Witają się, Demir jest zaskoczony pyta się Selin czym sobie zasłużył, Selin mówi, że świętują zdobycie pierwszego klienta dla jego działu i zawsze chciała obejrzeć zachód słońca na łodzi z ukochanym mężczyzną. Demir zaskoczony że to jej pierwszy raz i nie oglądała zachodu na łodzi z facetem ale cieszy się, że zrobi to z nim. Dziwi się tylko z jakimi facetami się spotykała.

W kawiarni Merve Ayda, Azmyie, Fiurze i Leyla rozmawiają o wyjezdzie Merve są zaskoczone tym, że prezenty się nie spodobały skoro były to rękodzieła, lecz Merve powiedziała że anwet jeśli się spodobały to nie chcieli jej sprawiać radości. Firuze i Leyla są wkurzone a Merve opiada, że jest też zła na Borę ponieważ nie wstawił się ani razu za żoną siedział cicho, jej rodzina też jej nie wspiera i tkwi między młotem a kowadłem.

Selin i Demir spędzają miło czas na łodzi patrząc na zachód słońca. Demir mówi Selin o Eylul, że była jego narzeczoną, ale rozstali się tuż po zaręczynach, dwa lata temu. Selin jest zaskoczona i jednocześnie zdenerowana, Demir stara się wytumaczyć, że chciał jej powiedzieć ale go powstrzymała, Selin uważa, ze to kolejny koszmar i nie może w to uwierzyć, Demir przeprasza ją za to, Selin wścieka się, że zrobił to akurat teraz gdy spełnia się jej marzenie aż cieżko jej się oddycha gdy nagle wracamy do momentu gdy siedza wtuleni w siebie. To Demir miał takie wyobrażenie że tak się stanie gdy jej to powie w tej chwili. Selin pyta o czym myśli ten odpowadia, że o rzeczach które chce z nia ogląać o zachodach i wschodach słońca, o zaćmieniach księżyca, o zorzy polarnej. Demir obiecuje jej, że nie pozwoli aby cokolwiek zepsuło jej tą chwilę. Całują się.

W tym samym czasie Eylül chowa rzeczy Demira już wie, że to zamknięty rozdział, spóźniła się. Jest jej bardzo ciężko ale musi się z tym pogodzić. Eylül chowa zdjęcia z Demirem do czarnego pudełka gdy ktoś dzwoni do drzwi … to Burak przyszedł aby sprawdzić czy wszystko dobrze. Przyniósl jej nawilżacz powietrza.

Słońce zaszło ale Selin i Demir nadal są na łodzi. Selin mówi, że są szczęściarzami bo Kapitan jest kochany, bowynajęła łódź tylko na dwie godziny, a nie odezwał się ani słowem. Demir się śmieje i mówi, że wynają ją do rana.Pyta się ukochanej czy jest głodna proponuje kolacje wszystko jest już przygotowane na łodzi. Demir mówi, że zjedzą potem popatrzą na księżyć i wschód słońca, Selin jest zawiedzona, że chce odhaczyć wszystko na raz a ona woli na raty.

Eylül chowa zdjęcia z Demirem do czarnego pudełka gdy ktoś dzwoni do drzwi … to Burak przyszedł aby sprawdzić czy wszystko dobrze. Przyniósl jej nawilżacz powietrza i każe jej przynieśc przefiltorwaną wodę. Eylül jest trochę zaskoczona, a Burak w tym czasie dzowni do swojej gosposi i prosi ją o pomoc w sprzątaniu mieszkania jej koleżanki. Eylül pyta znów dlaczego to robi, ten odpowiada bo ma astme i tonie w kurzu i musi pozbyć się pudeł. Burak pyta ją czemu ma taki dystans do ludzi bardzo podobnie zachowuje się Demir. Kobieta odpowiada, że się myli po prostu nie lubiąmieszać życia prywatnego z zawodowym. Burak widzi po niej że dowiedziała się prawdy o Demirze i Selin, pyta czy to przez to lecz ona zaprzecza i jest to wina kurzu w magazynie. Zirytowana pyta czy zawsze wtyka nos w życie innych? Burak odpowiada że tylko jeśli ktoś choruje w pracy i mówi, że to wina Demira i że Selin miała podobne przeżycie. Eylül tłumaczy, że Demir bardzo ją kocha i zawsze trzyma blisko ludzi, których kocha, od razu mu mówi aby nie robił sobie nadziei bo między nią a Demirem wszystko skończone Nigdy do niej nie wróci i nigdy nie zostawi Selin. Kobieta orientuje się, ze dlatego ją ściągnął bo chodziło mu o Selin. Burak potwierdza bo nie chce aby cierpła i ma dość patrzenia jak Demir zgrywa chodzący ideał i chce udowodnić, że to pozer. Kobieta życzy mu powodzenia, bo będzie go potrzebował. Burak pyta czy ma coś do picia poza wodą.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 116 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 53 WSZĘDZIE TY

Burak odwiedza w domu Eylül, zamawiają kolację. Podczas posiłku Burak opowiada Eylülowi, jak jego rodzina wpłynęła na jego życie zawodowe. Tymczasem Ayda znajduje pracę dla Bory, którą ​​Bora odrzuca – oświadcza, że nie wróci do Stambułu. Merve jest zdruzgotana.

Selin i Demir jedzą kolację na statku, Selin mówi, ze przygotowała dla niego niespodziankę a on dla niej, Demir pyta czy jej się nie podoba, kobieta zaprzecza. Selin mówi, że musi mu się do czegoś przyznać że gdy zastanawiała się dla niego nad niespodzianką rozmawiała z dziewczynami i to ona wspomniała że nigdy nie podziwiała zachodu słońca z facetem a one podpowiedziały aby wynajęła łódź.  Demir stwierdza, że to był ich pomysł, a tak się cieszył, że jego dziewczyna sama to wymyśliła. Selin się tłumaczy, że gdyby miała więcej czasu na pewno by na to wpadła. Demir żartował mówi, że jest przesłodka, Selin obawiała się, że będzie zły, lecz ten jest szczęśliwy i mówi, że mogą zostać dłużej jeśli chce. Mogą też kupić łódź i wypłynąć daleko w morze. Selin pyta czy tylko we dwoje, Demir że oczywiście. Selin zaczyna pytać o pracę (Demir uważa, że poradzą sobie bez nich) pyta też o ich dzieci czyli kozę pana żółwia, czy mogą je zabrać. Demir stwierdza, że zrobi się z tego Arka Noego, Selin mówi, że wspaniale. Demir nie potrafi jej odmówić i zgadza się na wszystko. Selin dalej drąży a co z domem i roślinami bo nie pomieszczą się na łodzi, Demir mówi, że jednak nigdzie nie płyną – Selin uważa, że mają piękny dom i lepiej zostać.  Demir zgadza się w szczególności gdy są w nim tylko we dwoje . Selin wspomina o Eylül, pamięta, że Demir nie chciał zapraszać ludzi z firmy ale ona bardzo źle się czuła. Demir chcąc uciąć tą rozmowę mówi, że rozumie i nie ma o czym mówić, Selin od razu wspomina, że muszą nagiąć zasady dotyczące gości, Demir mówi, że lubi być z Selin tylko we dwoje a nie ma za często takich sytuacji. Ma obawy, że zaraz ktoś się zjawi np. Muharrem zaraz wskoczy na pokład a na wspomnienie terapeuty który wpadał do nich niezapowiedziany ma obraz że podpłynie łódką, albo Firuze i Leyla wskoczą na łódź ze swojego molo przy willi. Mówi aby cieszyli się chwilą prywatności bo i tak zawsze ktoś zjawi się niezapowiedziany. Selin obiecuje nikogo nie zapraszać (pewnie przez jakiś czas). Selin proponuje Demirowi sałatkę lecz ten mówi, że lepiej niech ona ją zje całą bo źle się odżywia i widzi ją już z kubełkiem smażonego kurczaka.

Burak patrzy co Eylül ma w lodówce i nie znajduje nic do jedzenia. Pyta kobiety że raczej nie należy do typu domatora, Eylül przyznaje się że nie umie gotować bo zajmował się tym ktoś inny. Burak przyznaje, że też nie umie gotować ale za to umie robić zakupy i proponuje, że znajdzie jej kogoś kto będzie jej gotował w tygodniu. Eylül jest zaskoczona i pyta czemu nie odpuszcza, bo już do niczego jemu się nie przyda ponieważ miał duże oczekiwania a ona gdy tylko pomoże Demirowi z firmą wróci do Londynu. Burak zgadza się z nią ale też wie, że nie będzie to łatwe zadanie. Eylül pyta czy w nią wierzy w jej umiejętności, lecz on zaprzecza ponieważ słyszał o jej dokonaniach zawodowych, ale też wie, że ratowanie firmy trochę potrwa i powinna korzystać, z życia zamiast siedzieć sama w domu i opłakiwać stratę Demira. Eylül pyta czy żal mu jej, Burak odpowiada, że nie ale też nie ściągnął jej tu aby sprawić jej przykrość ponieważ chciał skrzywdzić Demira a nie ją. Eylül pyta czy jego plany nie zawsze wypalają, Burak śmieje się, że wypalają, że czasem efekty są inne, niż oczekiwał. Kobieta pyta dlaczego, Burak stwierdza, że chyba jest nie dość podły, śmieją się.

Demir i Selin siedzą wtuleni, mężczyzna pyta czy jest zmęczona, Selin mówi że troszkę więc proponuje jej aby przespała się w kajucie bo łódź jest ich do rana. Selin mówi, że myśli o dzieciach ponieważ nie nakarmiła ich przed wyjściem ponieważ myślała, że wróci wieczorem . Demir pyta czy chce wrócić, Selin potwierdza pomimo, że noc jest piękna to chce wrócić do domu.

Eylül przy zamówionej kolacji opowiada Burakowi jakie sporty uprawia lub uprawiała, Burak jest pod wrażeniem, Eylül mówi, że gdy dużo pracujesz zmienia się perspektywa wakacji i nie potrafi leżeć bezczynnie na plaży. Eylül pyta go co on lubi, Burak mówi, że podobnie jak ona jest aktywny ale mówi to tak aby kobieta zrozumiała, że żartuje. Eylül wypytuje go co robi w Artemimie, dostał połowę firmy ale ze swoim zapleczem już dawno powinien kierować czymś większym, wspólnik odpowiada, że ojciec chciał go nauczyć życia i trochę przesadził, zaczynał od zera nawet od pensji minimalnej, ale opłacał mu ubezpieczenie. Kobieta dziwi się, że z nim został, Burak mówi, że to człowiek, który zniszczyłby firmę, by dać mu nauczkę, ale ma słabości, więc swoje ugrał, choć nie miał tyle szczęścia, co Demir. Eylül wycofuje się, Burak pyta czy myśli, że próbuje coś z niej wyciągnąć, kobieta czuje się trochę niezręcznie. Burak postanawia już iść, przypomina jej że jutro jego gosposia jej pomoże. Eylül mówi, że juro będzie trochę później w firmie. Burak zatrzymuje się i mówi, że został w Artemim bo lubi tych ludzi i są jego przyjaciółmi, kobieta stwierdza, że nie są jego przyjaciółmi, tylko pracownikami. Burak wyjaśnia, że przyjaźnił się z dziećmi pracowników, członków zarządu i pomocy domowych, dlatego nie widzi różnicy. Burak wstaje i wychodzi.

Selin i Demir wracają do domu, zaspana i zmęczona Selin potyka się na schodach salonu dlatego Demir każe jej położyć się już spać a sam nakarmi zwierzęta. Selin mówi, że mieli porozmawiać ale Demir obawia się, że jest tak zmęczona że jutro nie będzie nic pamiętać a porozmawiają jak się wyśpi. Selin zgadza się na taki układ i całuje Demira na dobranoc, ale ten ma dla niej zadania skoro kładzie się pierwsza to jutro rano obudzi go. Demir idzie nakarmić zwierzęta w ogrodzie, a Selin wchodzi do swojego pokoju i rozmawia z rybką, bo stresuje się tym o czym Demir chce z nią porozmawiać i chyba jednak tak szybko nie zaśnie.
Rano dzwoni alarm lecz Selin zamiast się obudzić przekręca się i zatyka uszy poduszką. Głośny budzik budzi Demira, śmieje się, liczy na to że jego ukochana przyjdzie do niego aby go obudzić, niestety sam musi pofatygować się na górę. Patrzy jak śpi Selin i przestawia jej budzik na późniejszą godzinę i wychodzi.

W pracy do Azmiye podchodzi Ferruh ze śniadaniem, odwdzięcza się za pyszne śniadanie które jemu zaserwowała. Karmią się wzajemnie. Ferruh wypytuje o Buraka i Eylül, Azmiye wyczuwa, że chodzi o coś więcej Ferruh boi się utraty autorytetu ponieważ Burak zamiast pytać i radzić się jego zwraca się cały czas do Eylül. Azmiye mówi, aby się niczym nie martwił.

Alarm budzi znów Selin, ledwo co podnosi się i bierze telefon do ręki i zauważa, że zaspała. Wstaje szybko aby obudzić Demira i biegnie do jego sypialni, lecz go już tam nie ma. Biegnie dalej na dół, gdy kieruje się na werandę w pól łapie ją Demir witają się, Demir ironicznie śmieje się z Selin i pyta czemu tak panikuje ta zaczyna się pokrętnie tłumaczyć że budzik nie zadzwonił, i nie ma pojęcia co się stało. Demir jest rozczarowany ponieważ poprosił o jedną rzecz a ona i tak nawaliła. Selin utrzymuje nadal że to wina budzika, Demir udowadnia jej, że chyba nie poszła spać od razu a dowody są w salonie np popcorn lub ładowarka na stole, po nitce do kłębka Demir mówi, ze w nocy musiała oglądać film i jeść popcorn. Selin wyjaśnia, ze nie mogła zasnąć i poszła do gumy do ogrodu, film włączyła ale nie skończyła. Demir sadza ją na kanapie w salonie i mówi, że musza znaleźć rozwiązanie w kwestii różnic między nimi. Ona idzie spać późno i wstaje późno, z kolei on idzie spać wcześnie i wstaje wcześnie. Selin uważa, że zmiany wymagają czasu, a ona zawsze była nocnym markiem i nie łatwo będzie to zmienić. Demir myśli głośno, jak sprawić, żeby się wcześniej kładła, Selin ucieka od niego mówiąc, że będzie piła melisę Demir trochę zawiedziony ale Selin idzie przygotować śniadanie. Selin ucieka, a Demir się śmieje, ze melisa na pewno rozwiąże problem, a potem pyta się a co on powinien pić.

Ayda i Ibo przyglądają się pracującej Merve w kawiarni. Ibo pyta czy już się lepiej czuje, lecz Ayda odpowiada, że nie. Potrafi na chwilę zapomnieć a potem płacze i pada z wyczerpania. Mężyczna pyta czy zostanie u Aydy do powrotu Bory, lecz kobieta mówi, że Merve się nie zgodziła ale przyjaciółka nie chce aby siedziała sama w domu, Ibo rozumie to, ale proponuje, że załatwi jej współlokatora w postaci zwierzaka. Ayda jest przeciwna ponieważ Merve ledwie dba o siebie i nie poradzi sobie w tej chwili ze zwierzakiem. Ibo dalej delikatnie pyta kiedy się wyprowadzi Ayda mówi, że na pewno tak ale to nie oznacza, że zajmie jej miejsce. Ibo mówi, że po pracy przedstawi ją swojej najlepszej kumpeli, Ayda jest przeszczęśliwa w końcu pozna jakiegoś przyjaciela Iba, obiecuje mu że na pewno się polubią.

Selin przygotowała śniadanie i jedzą razem z Demirem w ogrodzie, mężczyzna pyta czy znudził jej się dom skoro kolację zjedli na łodzi a śniadanie w ogrodzie. Selin zaprzecza mówi jak miał się jej znudzić skoro on jest w nim, mówi, że zorganizowała randkę na powietrzu bo tego chciał, Demir potwierdza i mówi, że liczył na spokojną rozmowę poza domem. Selin mówi, że znów nawaliła ponieważ chciała nadrobić w nocy ale już spał i proponuje żeby teraz porozmawiali skoro są poza domem. Demir mówi, że zaraz przecież jada do biura, Selin wyczuwa, że chce jej zrobić wykład ale nie chce iść do pracy przybity, Demir mówi, że żadnego wykładu nie będzie. Selin jest coraz bardziej zdenerwowana i prosi go o jakąś wskazówkę. Bierze do ust kanapkę i nagle wyczuwa ostrość papryczki która tam dała. Nie jest w stanie mówić ani ugasić pragnienia. Demir sprawdza papryczki i już po zapachu wie, że są bardzo ostre i mówi, że przed zrobieniem z nich czegokolwiek należy je zawsze spróbować. Selin mówi, że są mega pikantne, że aż pieką ją usta, Demir prosi aby mu pokazała ten przygląda się im i nagle namiętnie całuje Selin – chyba zrobiło się jej jeszcze goręcej. Demir zaczyna odczuwać ostrość papryczki na jej ustach i pomimo, że jej nie jadł również musi się napić soku. Demir prosi Selin aby nikogo nie zapraszała na wieczór ani nie robiła planów ponieważ chce zostać w domu i porozmawiać. Selin zgadza się choć jest niepewna tego o czym Demir chce z nią porozmawiać i aż boi się tego wieczoru dlatego stara się delikatnie wypytać go o temat, lecz on mówi, ze to nic poważnego i chce z nią porozmawiać. Selin odpuszcza wie, że niczego nie dowie się od Demira, który prosi ją aby zjadła kanapkę bo już wyjął ostrą papryczkę.

W biurze Burak podchodzi do Eylül, a ta proponuje mu kawę którą świeżo zaparzyła. Burak mówi, że ładnie wygląda, kobieta dziękuje mu ponieważ wyspała się dzięki jego oczyszczaczu powietrza. Mężczyzna pyta czy pojawiała się jego gosposia, Eylül potwierdza mówi, ze wyjaśniła jej wszystko i wyszła. Burak cieszy się ponieważ do wieczora powinna być rozpakowana. Kobieta pyta się czy współpracownicy zawsze do biura przychodzą tak późno, Burak wyjaśnia, że Ferruh i Azmiye są na tarasie, Ayda nie wie, Merve ma ostatnio taryfę ulgową, bo ma złamane serce, a Selin pewnie jedzie już z Demirem. Eylül musi przyzwyczaić się do tego, że Demir jest w związku z Selin, lecz zawsze gdy jest zdenerwowana kręci na palcu pierścionkiem z czerwonym kamieniem. Burak dalej mówi, że Demir i Selin nie pozwalają sobie na flirty w pracy. Eylül mówi, że i tak prędzej czy później będzie musiała przywyknąć do tej sytuacji. Burak ponownie pyta czy zamierza wrócić do Londynu, kobieta potwierdza, lecz czuje, ze nawet ten krótki okres wydaje jej się wiecznością, gdy coś ją dręczy. Kobiecie upada na ziemię pierścionek z czerwonym kamieniem, Burak podnosi go i zakłada go z powrotem jej na palec i proponuje aby skupiła się na czymś innym wtedy będzie jej łatwiej.

Muharrem pije herbatę w kawiarni wraz z Leylą i Firuze, kobiety mówią o Aydzie jaka jest wspaniała i pracowita. Muharrem potwierdza, że w biurze jest podobnie i że można na nią liczyć w każdej sytuacji. Leyli przypomina się, że wieczorem jej nie będzie więc muszą zamknąć kawiarnie. Muharrem martwi się o nie mówi, że to miłe że jej pomagają ale to już nie te lata, niestety te słowa bardzo uderzają w Leyle i naskakuje na niego pytając, czy ma coś do jej wieku. Niestety im więcej mówi i bardziej tłumaczy się tym Leyla jest coraz bardziej jest zdenerwowana ponieważ uważa, że Muharrem myśli, że jest stara. Mężczyzna jest zaskoczony takim obrotem słów, a Leyla odchodzi od stołu pod pretekstem pilnowania ciasteczek. Muharrem martwi się, że został, źle zrozumiany a Firuze tylko dolewa oliwy do ognia i broni siostry, ona też odchodzi od stołu.

W biurze Merve i Ayda rozmawiają z Eylül przy kawie. Ayda zaprasza ją do swojej kawiarni ponieważ testują przepisy wegańskie i chętnie pozna jej zdanie. DO biura wchodzi Demir wraz z Selin, Eylül widzi uśmiechniętą parę. Demir odchodzi do swojego gabinetu, Selin zostaje z dziewczynami. Selin pyta Eylül jak się czuje ponieważ nie chciała jej męczyć telefonami. Koleżanki zapomniały całkowicie i również pytają się o jej zdrowie. Eylül tłumaczy, że to nic poważnego i czasem się zdarza, dziękuje Selin za pomoc ta bierze zaparzoną kawę i mówi, że są kwita. Wspólniczka odchodzi a przyjaciółki wypytują Selin o wczorajszy wieczór, Azmyie pyta wprost czy potrzęśli łajbą, Selin jest speszona tym pytaniem. Burak i dostawca ratują sytuację a Selin porywa Ayde na rozmowę, opowiada, że z Demirem zaliczyli już wszystkie etapy związku które w sumie Selin mu wyznaczyła. Ayda nie chce słuchać bo potem nie będzie mogła spojrzeć szefowi w oczy, lecz Selin mówi, ze wieczorem Demir chce z nią porozmawiać sam na sam… Ayda jest zaskoczona ale stara się wytłumaczyć że pewnie chce tylko porozmawiać skoro tak powiedział, Selin jest przestraszona bo nie wie o czym chce z nią porozmawiać jeżeli ma tylko rozmawiać. Ayda proponuje aby porozmawiać z Merve ale Selin obawia się, ze wszystko wyolbrzymi więc lepiej nie. Selin odpuszcza mówi, zę dowie się wieczorem, Ayda idzie do swojego biurka, a Selin zostaje sama w korytarzu zaplecza i mówi sama do siebie, że nie jest gotowa na taką rozmowę.

Eylül puka do Demira chce omówić sprawy firmowe, przygotowała harmonogram i prosi go aby zerknął. Gdy ten przygląda się dokumentom Eylül bacznie go obserwuje, gdy ten to zauważa przeprowadza z nią rozmowę na temat tego aby nie zaprzyjaźniała się z Selin. Eylül pyta czy ma być dla niej wredna, Demir określa to aby nie była miła. Kobieta mówi, że to zależy też od niej ponieważ jest bardzo towarzyska. Demir nie chce słuchać tego jaka jest Selin bo zna ją lepiej niż ona, dlatego każe jej trzymać się od niej z dala i ma zachować dystans od pozostałych również. Eylül jest zawiedzona i mówi, że zakaz miłości zastępuje zakazem przyjaźni, Demir patrzy się na nią wymownie, ta zgadza się, uważa też że byłoby łatwiej gdyby nie miał jej za wroga. Demir jej nie ufa i mówi że cierpliwie czeka na jej wyjazd ale nie będzie udawał szczęśliwego. Oddaje jej harmonogram mówi, że jest w porządku i może wysłać dla klienta – wychodzi.

Merve i Ayda pracują na tarasie gdy Ayda pyta się czy odezwali się do Bory w sprawie pracy. Merve mówi, że wysłali mail ale na razie nie ma odzewu. Ayda dziwi się bo podobno szukali kogoś na już więc powinni już odpisać, dlatego Merve dzwoni do Bory i pyta o odpowiedz z firmy ale Bora mówił, że sprawdzał rano ale nic nie było. Merve mówi, ze nie dostał i dziwi się, że tak im było śpieszno a nie odpowiadają. Merve martwi się o zachowanie Bory, ten zbywa ją, że pojawiają się wierzyciele, kobieta rozłącza się. Ayda wypytuje Merve czy dobrze sprawdził bo mail mógł trafić do spamu, Ayda martwi się, że przegapi rozmowę kwalifikacyjną. Merve wpada na pomysł, że sama sprawdzi mu skrzynkę pocztową. Wchodzą do biura ta loguje się do konta mailowego. Dziewczyny są w szoku, że wzajemnie znają swoje hasła do skrzynek mailowych. Selin pyta w którym momencie związku wchodzi się na ten etap, Ayda mówi, ze ma nadzieje, ze nigdy bo to informacje prywatne. Gdy Merve sprawdza koleżanki prowadzą rozmowę o zaufaniu gdy nagle Merve odkrywa, że Bora dostał już dawno mail i odpowiedział na niego i perfidnie okłamał ją. Merve wpada w szał i dzwoni do Bory, wszyscy zbiegają się słysząc podniesione głosy Merve która krzyczy przez telefon, że zaoferowali mu pracę a on odpisał, że przeprowadził się do Antalyi, każe mu wyjaśnić. Okazuje się, że Bora nie wróci już do Stambułu, krzyczy, że miało to być tymczasowe a ona zostawiła dla niego rodzinę, nazywa go kłamcą i mówi, że nigdzie nie pojedzie rozłącza się. Merve przechodzi załamanie rzuca wszystkim co popadnie je w ręce, odpycha przyjaciółki od siebie, nie może uwierzyć w to co się stało. Przyjaciele patrzą na nią i również są w szoku nie mogą uwierzyć w to co zrobił Bora. Demir patrzy się na Eylül jakby chciał jej przekazać, że tak właśnie to wyglądało gdy ona go zostawiła zaraz po oświadczynach, Eylül chyba w końcu rozumie co czuł. Merve nie może się pozbierać jej zachowanie bardzo martwi przyjaciół, nie wiedzą co mają jej powiedzieć. Demir podchodzi do niej i wyprowadza ją, nie może znieść jej bólu bo bardzo dobrze go rozumie. Burak bierze telefon i dzwoni do Bory i mówi, ze zabukuje mu lot i ma natychmiast przylecieć, lecz ten mówi, ze nie wraca. Wszyscy są w ogromnym szoku.

Co stanie się z Merve? Czy rozwiedzie się z Borą? Gdzie Demir zabrał Merve?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 116 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

WSZĘDZIE TY Opis odc. 54 turecki Her Yerde Sen

Po tym, jak Merve dowiaduje się, że Bora ją opuszcza i przeżywa załamanie nerwowe. Demir zabiera ją nad morze, a potem do Vedat, żeby mogła popracować w szklarni i trochę się uspokoić. Tymczasem Selin i Ayda również próbują pomóc Merve. Czy to się uda?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 116 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Opis odcinka 55 Wszędzie ty

wkrótce

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 116 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kiedy powtórka odcinek 51, 52, 53, 54, 55 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 51, 52, 53, 54, 55 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 51, 52, 53, 54, 55 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie online na platformie vod.tvp.pl

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę