Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 46, 47, 48, 49, 50 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 46, 47, 48, 49, 50 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 46, 47, 48, 49, 50 ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - WSZĘDZIE TY odcinek 46, 47, 48, 49, 50 Gdzie obejrzeć?

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 46, 47, 48, 49, 50 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 46, 47, 48, 49, 50 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 46, 47, 48, 49, 50 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 46, 47, 48, 49, 50 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Wszędzie ty odc. 41, 42, 43, 44, 45 ONLINEstreszczenie serialu [Her Yerde Sen]WSZĘDZIE TY odcinek 41, 42, 43, 44, 45 Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 46, 47, 48, 49, 50 – Oglądaj tylko online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 46, 47, 48, 49, 50 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 46 WSZĘDZIE TY [Her Yerde Sen]

Demir, Eylül i Burak udają się na biznesowy lunch. Podczas rozmowy dochodzi do spięć pomiędzy Burakiem i Demirem. Tymczasem Bora wrócił do Antalyi, aby być z rodzicami, przez co Merve jest bardzo zdruzgotana, planują wraz z przyjaciółmi wyjazd do rodziny męża. Proszą o pomoc w przygotowaniu podarunków dla rodziny Bory -Leyle i Firuze. Przyjaciółki świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Demir spotyka się z przyjacielem i  mówi Vedatowi, że Eylül jego dawna ukochana wróciła do firmy i zastanawia się, jak powiedzieć o tym Selin. Vedat radzi mu aby z tym jeszcze poczekał, ponieważ Selin jeszcze nie przecierpiała Alary.

Demir, Burak i Eylül jedzą wspólnie lunch. Demir nawet nie ruszył swojego dania, dlatego Burak proponuje, że zamówi coś innego, Demir odmawia. Eylül jest bardzo konkretna odmawia deseru i chce ustalić ze wspólnikami szczegóły współpracy, dlatego mówi, że kierują firmami które są współzależne finansowo i decyzja jednego ma wpływ na drugiego, a kłopoty jednej firmy mogą popsuć wizerunek drugiej. Demir jest zaskoczony ponieważ podobno podział miał chronić jedną stronę przed pomyłkami drugiej. Burak potwierdza ale mówi tez że mieli ściśle ze sobą współpracować. Demir proponuje wspólne decyzje dla wspólnych zleceń, a przy indywidualnych decyduje szef działu. Burak zgadza się z tą propozycją. Eylül wyczuwa, że pomiędzy Demirem a Burakiem jest jakiś konflikt co widać po ostatnich wynikach firmy. Chce się upewnić, że nie będą rzucać sobie kłód pod nogi.

W tym samym czasie pracownicy Artemim rozmawiają na tarasie o sytuacji Merve, starają się ją pocieszyć, ponieważ kobieta nie wie kiedy jej mąż wróci od rodziny. Ferruh jak zwykle podpada swoim głupim gadaniem ponieważ wcale nie pomaga Merve, a tylko ją bardziej dołuje. Azmyie przypuszcza atak na Ferruha, w którym przyznaje się, że rozwiódł się z żona po ciuchu w zeszłym miesiącu, to ona go rzuciła. Współpracownicy wcale się nie dziwą, że został sam. Merve mówi, że Bora chce aby przyjechała do niego na 2 dni aby rodzina się do niej przekonała, ale ona nie dostanie urlopu, Ayda proponuje aby pojechała w weekend. Azmyie mówi, że absolutnie nie może pojechać z pustymi rękoma, a Muharrem potwierdza, że tak nie można. Merve chce kupić coś na targu ale Azmyie mówi, że prezenty musza być na zamówienie i najlepiej ręcznie wyszywane, ponieważ nie można przyjść do teściowej z rzeczami z bazaru. Bora ma dwie siostry i brata, Azmyie od razu kręci nosem ponieważ to dwie szwagierki i teściowa. Muharrem zgadza się z Azmyie. Merve jest załamana uważa, że szwagierki i teściowa ją znienawidzą.

Lunch trwa, Demir mówi, że nie mogę pozwolić sobie na konflikty i niesnaski i ma tego pełną świadomość a priorytetem Buraka jest Artemim. Demir od razu wykłada karty na stół i pyta skoro jest jego priorytetem to czemu nasłał na niego mafię. Eylül zdziwiona i pytająco patrzy na Buraka, Burak pyta skąd ma taki pomysł. Demir jest tego pewny ponieważ nikt inny by się na to nie odważył, a szantażowanie klienta zdjęciami z kochanką też było jego pomysłem. Burak stara się wytłumaczyć, że zrobił to wszystko bo szukał rozwiązania na duży problem, lecz Demir uważa, że były inne wyjścia, których nie wybrał. Burak atakuje, że wciągnął córkę największego klienta w zlecenia które stracili, bo złamał serce Alary. Eylül patrzy z zaskoczeniem na Demira, lecz przerywa tą rozmowę mówiąc, ze czas patrzeć przed siebie. Zwraca się do Demira, że po spotkaniu klient skłania się ku innej firmie, i udało jej się namówić go na kolejne, nim podpiszą umowę. Demir dziękuje ale uważa, że to było zbyteczne Eylül ma inne zdanie ponieważ budowlanka nie ma zleceń, dlatego proponuje, że jeśli klient zdecyduje się na ich biuro to część związana z wystrojem wnętrz zostanie wykonana po kosztach. Burak jest zaskoczony tą propozycją, Eylül wyjaśnia że im nie brakuje klientów, a Nie chcą stracić jedynego potencjalnego klienta budownictwa. Burak niechętnie zgadza się na taki układ. Burak dostaje wiadomość, ze klient chce się z nim wcześniej spotkać i wychodzi. Eylül i Demir zostają sami, mężczyzna chce już iść Eylül proponuje aby napili się herbaty dobrej ale w innym miejscu gdzie będzie patrzeć na Bosfor.

Przyjaciele szukają prezentów dla rodziny Bory, ale czas realizacji to ponad 2 tygodnie. Merve martwi się skąd weźmie niebyle jakie prezenty dla 6 osób, do tego, ze nie zaprosili ich na ślub zawsze obwiniają pannę młodą. Muharrem wpada na pomysł, ze potrzebują kogoś kto im pomoże i się na tym zna, i sugeruje dwie doświadczone życiowo stambulskie damy. Firuze i Leyla chętnie pomogą w wyborze odpowiednich prezentów dla rodziny męża Merve. Azmyie dzwoni do nich informuje je w czym jest problem kobiety zapraszają je do siebie po pracy. Widzą w tym możliwość aby przekonać Selin do ślubu z Demirem. Widać nie skończyły z intrygami.

Eylül siedzi wraz z Demirem nad cieśniną i mówi, że brakowało jej Bosforu, tulipanowych szklanek, na śniadanie bajgli, karmienia mew, kasztanów… Demir stara się przerwać jej wywody lecz ona ciągnie dalej wymienia wyspy, zachodów na Heybeliadzie, ryb na Burgazdzie, czytania na statku, brakowało jej nawet stambulskich korków, ale najbardziej… tu nie zdążyła już dokończyć Demir zamówił kolejną herbatę. Demir: „Dobrze, że po to wróciłaś. To wszystko nadal tu jest. Wyspy, statki, herbata. O korki będzie najłatwiej. Przypomną o sobie, gdy będziesz wracać z pracy.” Eylül nie jest zadowolona z tonu w jakim Demir to mówi. Podchodzi kelner stawia herbatę przed Eylül, Demir zamawia jeszcze jedną ale każe postawić ją przed kobieta. „Skoro ci jej brakowało, pij. Pachnie smakowicie.” Eylül chce coś powiedzieć lecz Demir na to nie pozwala: „Pij, bo ci wystygnie.” Kobiecie na tym już nie zależy Demir: „Tak ci jej brakowało, a nie możesz wypić drugiej szklanki? Nie zadomawiaj się tu. Nigdzie się nie zadomawiaj. Znajome ci powszednieje. Ty chcesz tylko jedną szklankę. Nie proś o drugą. Tylko się zmarnuje.” następnie odchodzi od niej, zostawiając ją samą przy stoliku.

Burak wraca do pracy, współpracownicy właśnie schodzą z tarasu, rozmawiają o dzisiejszym popołudniu które ma się odbyć w sióstr. Burak zatrzymuje Selin, a ta pyta się czy już wrócili Burak nie ukrywa, że tylko on ponieważ Demir i Eylül mają o czym rozmawiać. Selin jest niepocieszona już tęskni za Demirem. Burak prosi aby poszła po laptopa bo maja nowych klientów.

Demir przyjeżdża do Vedata, przyjaciel widzi, że Demir jest w bardzo złym humorze, przerywa nawet obsługę klientki aby z nim porozmawiać. Demir mówi, że miał rację Eylül wróciła. Vedat rozmawia z nim o tym.

Burak i Selin rozmawiają o nowym zleceniu, Burak opisuje wszystko ze szczegółami, klienci będą trudni ponieważ w niczym się nie zgadzają a Jedyny pomysł, który spodobał się obojgu, to kuchnia w kafelkach ze zdjęciami z wesela. Selin jest załamana wie, że nie będzie lekko ale Burak stara się ją przekonać mówiąc, że jest coś specjalnie dla niej ponieważ będą potrzebne ich ślubne zdjęcia. Kobieta ma je wywołać i ładnie oprawić. Selin jest tym zaskoczona więc pyta Buraka skąd wie, że wywołuje zdjęcia.. Burak jest zmieszany ale mówi jej prawdę, że na jej urodzinach wszedł do ciemni, rozejrzał się trochę i wziął kilka zdjęć. Ta informacja totalnie zaskakuje Selin, pyta dlaczego to zrobił, na początku kłamie, że przez przypadek ale potem mówi jej, że ktoś zrobił mu zdjęcia z Esen i szantażował mnie nimi. A że ona jest mafii to nie mógł pozwolić, by to wypłynęło. Selin jest po raz kolejny zaskoczona informacją, że spotykał się z członkiem mafii, a już tym bardziej, skoro wiedział, że jest z mafii, czemu wdrażał plan „potworna klientka”? Burak nie chciał przyjaciół niepokoić i musiał znaleźć szantażystę w tajemnicy. Selin rozumie, że była w kręgu podejrzeń, jest rozczarowana, że Burak mógł pomyśleć, że ona go szantażuje. Burak mówi, że informację o zdjęciach dostał od mamy Selin, która powiedziała, że ma ona pokój ze zdjęciami i że fotografuje znajomych. Burak nie chciał w to wierzyć, myślał, że ktoś ją zmusza. Selin mówi mu, że mógł zapytać a nie robić to za jej plecami, Burak tłumaczy się, że bał się Esen tego co mogłaby zrobić gdyby się dowiedziała o zdjęciach, mężczyzna chciał jej pomoc gdyby była w niebezpieczeństwie ale się okazało, że to nie ona robiła te zdjęcia. Selin mówi, że rozumie już Demira, co czuł, gdy knuli za jego plecami. Burak stara się zniwelować swoją winę mówiąc, że chronił w ten sposób przyjaciół, uderza w czuły punkt ponieważ Selin robi podobnie ale nie otacza się w towarzystwie mafii. Selin każe Burakowi oddać zdjęcia które zabrał i mówi, że postara się o tym zapomnieć ale już zdaje sobie sprawę, że Burak zdolny jest do wszystkiego.

Vedat rozmawia z Demirem o Eylül, pyta co czuł gdy ją zobaczył. Demir mówi, że na początku szok, a potem tylko nienawiść. Vedat jest trochę zaskoczony, ponieważ Demir był bardzo zakochany w Eylül. Gdy ona odeszła, jego życie legło w gruzach, i potem bardzo długo leczył rany po ukochanej. Demir mówi, ze zaczął tu nowe życie i dawno o niej już nie myślał. Vedat stara się ustalić skąd wiedziała, gdzie pracuje, Demir przyznaje, że jest to córka udziałowca Artemim, która przejęła po nim udziały. Vedat cofa się do pierwszych rozmów, gdy nie był w stanie zrozumieć, dlaczego Demir wrócił, ponieważ kupił udziały w upadającej firmie i mógłby narazić swoją karierę. Demir chciał aby dawna ukochana go sama znalazła.

Do pracy wraca Eylül, a dziewczyny właśnie się zbierają do sióstr. Eylül pyta komu urządzają mieszkanie, dziewczyny opowiadają, że dla Merve oraz informują co im się przydarzyło zakaz miłości Bora musiał opuścić firmę. Eylül jest zaskoczona ale rozumie, że Demir zakazał romansów w firmie. Eylül chętnie porozmawia z nimi ale teraz wychodzą, kobieta idzie do sali konferencyjnej i patrzy na znak zakazu miłości i romansów w firmie. Domyśla się, że to zapewne przez to co kiedyś ich łączyło. Wchodzi do gabinetu Demira rozgląda się i bierze jego koszulkę wącha przypomina sobie jego zapach i powracają wspomnienia, wie, że popełniła błąd odchodząc i zostawiając go bez wyjaśnień.

Demir tłumaczy Vedatowi, że długo zachodził w głowę, czemu odeszła, obwiniał siebie, ją, wszystkich. Vedat pyta czemu nie odpuścił, Demir nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, chciał dowiedzieć się dlaczego, sądził, że już się nie zakocham, i że tylko Eylül może naprawić moje złamane serce. Ale gdy poznał Selin, o wszystkim zapomniał i teraz liczy się tylko ona. Vedat uważa, że przeszłość poddaje próbie nowy początek i jest to jego próba a Selin nie może skrzywdzić. Demir nie wie jak uniknąć tego, obawia się, że gdy się dowie odejdzie. Vedat rozumie i wie, że dziewczyna ma traumę po Alarze, chociaż do niczego nie doszło. Nawet nie chce myśleć co będzie gdy dowie się o byłej narzeczonej i może lepiej będzie jeśli nie obarczy jej tą informacją, Demir nie wie co zrobić. Vedat mówi aby skupił się na tym co jest teraz a demony przeszłości zostawił w przeszłości.

Przyjaciółki świetnie się bawią u sióstr. Oglądają wspaniałe rzeczy z posagu Leyla. Merve jest wzruszona i nie może tego przyjąć. Siostry mówią, że przygotują torby podarunkowe dla każdego, gdy dowiadują się o szwagierkach od razu wiedzą, że należy na nie uważać to one podszeptują braciom różne rzeczy. Merve martwi się tym, ale Leyla tłumaczy, że to nic strasznego dopóki żyje z nimi dobrze. Ayda pyta Selin czy Ibo ma rodzeństwo. Selin mówi, że ma siostrę, która jest świetna prawniczką. Ayda jest smutna ale Selin mówi że mieszka w Ankarze. Ayda pyta czy Demir ma rodzeństwo, Selin nie jest pewna ale uważa, że nie.

Do Vedata i Demira przychodzi Ibo. Ibo wie, że przesadził z tą terapią dla par. Liczył, że Bünyamin może im pomóc, ale nie zdążył ich uprzedzić, ponieważ pojawia się on niezapowiedziany u par. Demir mówi, że zgadza się i nadal pojawia dzwoni do drzwi z rana i w nocy, a czasem nie używa dzwonka, wchodzi sam przez werandę, a raz znalazł go w swoim łóżku. Ibo mówi, że terapeuta przeskoczył na Ibo i Ayde. Vedat jest w szoku słysząc, że wprowadził do tego równania terapeutę par, musi aż uściskać Iba, ponieważ ktoś pomoże Demirowi bo sam sobie z nim nie poradzi. Demir pyta czy dla nich też dał zadanie, Ibo potwierdza i proponuje Demirowi podwójną randkę Ayda, Ibo, Selin i Demir. Vedat cieszy się że Demir jest na terapii, umawiają się na randkę jutro, dziś Demir jest zajęty. Ibo wychodzi. Vedat kontynuuje rozmowę, mówi, aby na razie nie mówił Selin, co się dzieje. Demir jest roztrzęsiony ma na początku się uspokoić to szok w związku z byłą sam minie

Kontynuacja zabaw u sióstr, dziewczyny tańczą, śmieją się, śpiewają. W tym czasie dzwoni Demir chce wiedzieć gdzie jest i kiedy będzie w domu. Selin mówi, że wróci sama do domu. Okazuje się, że Selin jest pierwsza w domu dlatego przygotowuje ich ulubiony deser. W domu zjawia się Demir z kwiatkiem dla Selin, przytula się do Selin. Prosi ją aby włożyła pudding do lodówki i aby wyszli na werandę. Gdy Demir wychodzi z kwiatkiem za rogiem wyskakuje Bünyamin, para nie jest zadowolona z tego faktu, terapeuta szykuje się na kolejną sesję.
Ayda przychodzi do Iba do kliniki, mężczyzna informuje ją aby nie planowała niczego na jutro ponieważ mają zadanie domowe do wykonania, Ayda uważa, że to przesada. Ibo mówi, że to tylko kolację z Demirem i Selin, a on przygotuję dla nich wspaniały wieczór. Ayda martwi się, że ma randkę z szefem który nie lubi mieszać spraw prywatnych i zawodowych.

Selin i Demir prowadzą rozmowę, gdy Selin mówi, że rozwiązali swoje problemy Demir zamyśla się. Terapeuta prosi Selin o wodę z cytryną. Selin wychodzi, a Bünyamin od razu atakuje Demira pytając go co się stało bo tak nie miał. Demir zdziwiony pyta czego nie miał, terapeuta pyta o jego serce, ponieważ dziwnie bije.. raz galopuje, a raz zwalnia i tak cały czas. Bünyamin wyczuł, że coś zmąciło jego spokój, a Selin o tym nie wie, Demir wypiera się, że nic się nie dzieje że to problemy w pracy. Bünyamin mu nie wierzy uważa, że jest coś, o czym boi się powiedzieć Selin, chce aby nabrał odwagi i daje im kolejne zadanie „wartości”. Bünyamin wychodzi nie wypijając wody, Demir jest zaskoczony jego trafną teorią. Kontynuacja w kolejnym odcinku Wszędzie ty.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Wszędzie ty streszczenie odcinka 47

Między Demirem i Burakiem dochodzi do poważnej rozmowy o Selin. Demir nie chce żeby Burak wciągał ją w swoje intrygi, zakazuje mu kontaktów z Selin poza pracą. Tymczasem Eylül na dobre rozpoczyna pracę w Artemimie. Wszyscy w biurze, w tym także Selin, bardzo ją lubią. Demir jednak dobrze pamięta przeszłość. Chce powiedzieć Selin prawdę, ale jakoś nie może tego zrobić.

Demir i Selin wykonują zadanie domowe które wyznaczył im Bünyamin, mają wypisać najważniejsze wartości i skojarzenia z nimi związane. Demir jako pierwszy odpowiada: Dom: Selin, Miłość: Selin, Związek: Selin, Rodzina: Selin i Vedat, ale w innym sensie, Przyszłość: Selin, Wieczność: Selin. Kobieta jest wzruszona, że w każdym wypisał ją. Teraz kolej Selin: Dom: Demir, – choć widzimy na ujęciu, że jest więcej wypisane Rodzina: Demir.. w tym momencie Demir zabiera jej kartkę i czyta co tak naprawdę napisała Dom: Çiçi, Guma, Pan żółw, Karamuk i na końcu Demir. Selin stara się wytłumaczyć to choć Demir sobie z niej żartuje i zauważa, że jest w każdym punkcie poza Wiecznością tam Selin miała skojarzenie „Czasoprzestrzeń”, Demir przypomina jej o gwiazdozbiorze nieskończoności, który otrzymał jego imię. Demir wychodzi zaparzyć kawę.

Eylül przychodzi do Vedata, rozmawiają o szklarni, o tym co kobieta robiła ten cały czas. Vedat jest zgryźliwy nie potrafi wybaczyć kobiecie tego co zrobiła Demirowi, złamała go. Eylül tłumaczy, że też cierpiała i była w rozsypce, ale Vedat jej nie żałuje bo to był jej wybór. Vedat chce jej pokazać szklarnie.

Demir nadal śmieje się ze skojarzeń Selin w szczególności z czasoprzestrzeni. Selin przypomina mu co się stało po nazwaniu gwiazdozbioru i określa to wielkim wybuchem, który wszystko wymazał i nie jest w stanie opisać jednym słowem, a w szczególności zmieniły się jej życiowe priorytety. Demir jest wzruszony ale mówi aby ich nie zmieniała bo nie oczekuje tego, ma po prostu znaleźć dla niego miejsce w swoim życiu. Demir mówi, że nie musi być taka jak on i myśleć jak on, robić dokładnie tak samo jak on. Demir mówi, że ostatnio dziwnie się zachowuje i przeprasza ją za to. Selin mówi mu aby nie ucinał w ten sposób tematu, a ona nie pytała bo nie chce naciskać ale widzi, że coś go dręczy. Demir potwierdza a Selin pyta go czy jej powie. Demir zbiera się aby jej wyznać, ale Selin jednak rezygnuje nie chce wiedzieć, wie że został skrzywdzony, ale na razie o tym mają nie rozmawiać. Mają żyć chwilą i cieszyć się nią, prosi go aby się od niej nie odsuwał Kobieta przypomina mu rozmowę z biura, że nie lubi być sam w domu, a ona czasem czuje się samotna przy nim, ponieważ Zamyka się w zakurzonym pokoju swojej przeszłości i ona i nie wie, co robić. Demir przytula ją, wie, że będzie ciężko mu opowiedzieć o byłej narzeczonej. Demir mówi, że jeśli znów poczuje się samotna ma mu powiedzieć ona z kolei mówi mu że ma być z nią tu i teraz. Demir stara się rozładować napiętą atmosferę mówiąc, że przez Bünyamina nie zjedli puddingu, Selin idzie po pudding.

Vedat oprowadza Eylül po szklarni, rozmawiają, Vedat nie zamierza pytać o to czemu zostawiła Demira, lecz chce wiedzieć co tu robi ponieważ przez dwa lata Demir starał się nawiązać kontakt z nią a ona nie dawała znaku życia. Kobiet sama nie wie, mówi, że przez pierwszy rok po rozstaniu czuła się wolna, Cieszyła się, że uciekła od małżeństwa i zobowiązań, lecz w miarę upływu czasu… gdy spojrzała na wszystko z dystansu zrozumiała co straciła. Dowiedziała się, że kupił udziały w firmie. lecz Vedat chce konkretnej odpowiedzi na co ona liczy teraz Że Demir przyjmie jej przeprosiny? Że jej wybaczy? A może uważa, że nie zrobiła nic złego? Ostrzega kobietę, że już raz skrzywdziła go i nie pozwoli jej znów tego zrobić. Mówi, też że są tu ludzie którzy się o niego troszczą, kobieta jest zaskoczona pyta czy Demir ma kogoś? Vedat na to „- Myślałaś, że na ciebie czeka?” Te słowa bardzo ranią Eylül chyba nie spodziewała się tego.

Demir i Selin leżą wtuleni na tarasie, kobieta zasnęła dlatego okrywa ją kocem. Poranek jedzą wspólnie śniadanie przygotowują sobie wzajemnie kanapki. Selin chce wypić herbatę z jego szklanki Demir ma obiekcje, Selin pyta czy brzydzi się wypić z jego szklanki Selin mówi, że żartowała, i gdy go nie było, zamieniła szklanki. Demir patrzy podejrzliwie na ukochaną, ta pyta czy mu wierzy Demir bierze jej szklankę i wypija z niej. Selin mówi, że go kocha, Demir całuje ją. Selin pyta gdzie jej drzewko ponieważ nie powinno stać na słońcu, Demir wylicza kwiatek odhaczony teraz kolacja i kino. Dzwonek do drzwi wybija go z tego. Otwiera okazuje się, że to burak przyszedł do Selin lecz widząc minę Demira ostatecznie rezygnuje aby ją wołał. Przekazuje mu torbę w której są zdjęcia, które wcześniej zabrał. Demir zagląda do środka widzi różna zdjęcia w szczególności znajomych z pracy. Selin przychodzi do domu i Demir oddaje jej torbę. Selin patrzy co jest w środku i mówi o sytuacji z wczorajszego dnia, o zabraniu zdjęć bez jej zgody, mówi tez o mafii, zdjęciach i szantażyście. Demir jest wściekły ale mówi Selin, że wie już jakim członkiem jest Burak i nasłałby na nią tamtą kobietę, gdyby nie została aresztowana. Nie lubi Buraka i nie podoba mu się, że musi z nim pracować ale liczy się dla niego, że jest przy Selin, w pracy i w domu. Wyznaje, że wrogów należy trzymać blisko siebie i dlatego, pomimo wszystko, nie zabrania jej z nim pracować. Selin przyznaje się, że nie ufa już Burakowi jak kiedyś. Demir wie, że Selin musiała kiedyś zadużyć się w Buraku, ale nie chce znać przeszłości bo tak ustalili.

Ayda i Merve rozmawiają o wyjeździe do rodziców Bory, Merve prosi ją aby pojechały tam razem. Ayda nie jest pewna czy powinna tam jechać, lecz ostatecznie Merve mówi, że wiezie prezenty dla sześciu osób i sama tego nie uniesie. Dziewczyny czekają na przyjście Selin gdy niespodziewanie pojawia się Muharrem, opowiadają o pięknym posagu Leyli. Ayda wspomina, że przyjrzała się posesji kobiet i uważa, że przydałby się tam remont, a w szczególności powinien sprawdzić instalację bo może wybuchnąć pożar. Muharrem od razu mówi, że się tym zajmie. Demir i Selin w końcu docierają do firmy. Selin wymownie patrzy się na Buraka. Przyjaciółki od razu mówią jej o pomyśle wspólnego wyjazdu. Selin nie jest do końca przekonana. Do Buraka dzwoni Demir prosi bo do siebie. Burak i Demir przeprowadzają rozmowę na temat zdjęć Selin, Burak uważa, że musiał ją bardzo dręczyć skoro ze wszystkiego mu się spowiada, uważa że strasznie ją zmienił. Demir się tylko uśmiecha i mówi, że za swoje machloje w firmie odpowie przed zarządem, ale jeśli znów
wciągnie Selin w swoje intrygi, odpowie już przed nim. Jest jej szefem w biurze i nie będzie z nią spędzał czasu poza nim. Demir nie życzy sobie aby przychodził więcej do jego domu. Burak pyta od kiedy jest jego, Demir wyjaśnia, że dom jest jego i Selin i nie chce go widzieć nocą pijanego na werandzie czy rano pod drzwiami. Burak tłumaczy się, że jemu tez zależy na Selin i nigdy nie chciał jej skrzywdzić, Demir ma jednak inne zdanie w szczególności, gdy wręczył jej tamtą kopertę, liczył, że odpowie za jego błędy i prosi go aby nie kłamał. Burak ma jedynie na swoje usprawiedliwienie, ze wrócił po tamtą kopertę, ale Demir nie chce go słuchać ma się trzymać z dala od Selin. Burak brnie dalej mówiąc, że Selin może się dla niego zmienić, lecz gdy nie rozpozna samej siebie,
zwątpi, czy był tego wart, a mur, który wokół niej stawi, powstrzyma jego, ale nie Buraka. Mężczyzna wychodzi, Demir rozmyśla nad tym co mu powiedział. Ayda i Merve starają się przekonać Selin aby pojechała z nimi. Selin jednak nie chce opuszczać Demira w szczególności gdy jest w kiepskim stanie bo coś go dręczy i musza sobie sporo wyjaśnić. Ayda mówi, że ona pojedzie z Merve. W pracy zjawia się Eylül z kartonem swoich rzeczy które zostawi w bufecie. Eylül wypakowuje swoje rzeczy Selin widzi duże podobieństwo w tym co Demir przywiózł do domu, między innymi syfon i czajnik (dokładnie taki sam) do zielonej herbaty. Eylül daje go Aydzie w prezencie.
Demir stara się skupić na pracy, lecz ma głowę zaprzątniętą innymi myślami, zauważa, że jego koszulka nie wisi na wieszaku. Podchodzi i ją bierze ale czuje znajomy zapach, to Eylül i znów wracają wspomnienia. Demir jest wściekły że weszła do jego gabinetu i zostawiła swoje perfumy, wrzuca do kosza koszulkę lecz ręce już przesiąkły szybko wychodzi do łazienki aby je umyć. Wszyscy mu się przyglądają. Demir stara się pozbyć tego zapachu bo tylko go drażni i jednocześnie rozkojarzy, przypomina sobie moment gdy Eylül odeszła od niego i zostawiła pierścionek i list. Sama obecność Eylül doprowadza Demira do szału, dlatego wychodzi z firmy.

Siostry Günbakan czekają na Muharrema, który ma sprawdzić u nich instalację. Gdy przychodzi Leyla jest szczęśliwa, Muharrem przynosi kwiaty i od razy słodzi Leyli ponieważ Firuze musi wyjść do kawiarni i zostawia ich samych. Leyla jest trochę zmieszana.

Selin pisze do Demira czy wciąż się na nią gniewa za te zdjęcia. Demir odpisuje że wszystko gra i że wraca do biura, pyta czy chce jakiś deser. Selin odpisuje, że na deser chce ciebie i aby problemy wyrzucił do morza aby odpłynęły. Eylül je lunch z pracownikami i wszyscy wypytują się co robiła itp. Eylül opowiada, że pracowała w Europie i Azji bo tam są największe centra finansowe. Eylül pyta Merve czy wszystko załatwiła w związku z rodziną męża. Merve mówi, że ma najwspanialszych przyjaciół którzy pomogli jej wszystko zorganizować. Eylül mówi, że ona też ma sporo przyjaciół ale rozsiani są po całym świecie, Selin mówi, że w razie potrzeby ma ich, Eylül jest zadowolona i mówi, że tez maja się nie krępować jeśli będą mieć jakiś problem mogą zgłosić się do niej. Ayda zaprasza na następny lunch w kawiarni.

Selin wraca do biurka i znajduje na nim swój ulubiony lizak. Wchodzi do Demira aby podziękować, i zapytać czy wyrzucił problemy do morza, ale ten odpowiada, że zaszkodziło by to morzu. Selin pyta czy az tak źle jest, Demir uspokaja ją, że on nie wyrzuca problemów, a rozwiązuję je. Więc Selin pyta czy mu się to udało, Demir prosi aby porozmawiali o tym w domu, w biurze ma też problem bo nie ma nowych klientów, a pan Yıldırım żąda rekompensaty za nieskończony remont. Jeśli sąd każe mu zapłacić… Selin pociesza go, że w najgorszym wypadku zbankrutuje. Demir mówi, z przekąsem ” „no fakt drobnostka Firma zbankrutuje, stracę udziały, będę bezrobotny i spłukany. Wolałbym tego uniknąć.” Demir odpowiada, aby się nie martwił ponieważ zaopiekuje się nim. Demir pyta czy chce z niego zrobić kurę domową, Selin potwierdza, bo lubi, gdy jest w domu. Demir odpowiada, że lubi, gdy jest ze nim. Rozmowę przerywa pukanie do drzwi, to Eylül mówi, że skontaktowała się z potencjalnym klientem i czy Demir jest teraz wolny.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 48 WSZĘDZIE TY

Burak zaprasza Eylül na kolację. Demir, Selin Ibo i Ayda idą na podwójną randkę zorganizowaną przez Ibo. Demir proponuje, że po kolacji zabierze ich do lokalu gdzie serwują doskonałe desery. W restauracji Burak stara się namówić Eylül do sojuszu przeciwko Demirowi. Eylül  nie ma zamiaru szkodzić Demirowi mówi to Burakowi. Wieczorem w kawiarni gdzie Eylül zabiera Buraka również na deser spotykają Demira, Selina, Aydę i İbo. Widok Demira budzi po raz kolejny zazdrość Eylül, widzi spacerujących pod ramie Demira i Ayde, myśli że to ona jest jego wybranką. Ayda przyznaje się Demirowi, że to ona wraz z Merve, Leylą i Firuze wysyłały czekoladki i kwiaty Selin. Demir jest zły na nią w szczególności, że sprawiły przykrość umawiając ją na randkę na którą nikt nie przyszedł. Ayda tłumaczy, że miał się pojawić statysta ale został wezwany na plan dlatego Selin siedziała sama.

Muharrem i Leyla jedzą wspólnie lunch. Muharrem jest pod wrażeniem jej kuchni. Muharrem mówi, że sprawdził instalację i znalazł kilka defektów, ale mówi, że to normalne w tak starym domu. Leyla mówi, że ostatni remont przeprowadzany był przez jej ojca jakieś dwadzieścia lat temu. Muharrem mówi, że pośpiechu nie ma i wymieni instalację na bardziej nowoczesną dla bezpieczeństwa. Muharrem dziękuje Leyli że pomogła Merve, że to byłe miłe z jej strony, że nie będzie jej wstyd przed rodziną męża. Leyla mówi, że to nic takiego, że bardzo chciała pomóc, że są młodzi i zakochani. Dodaje również, że na miejscu mamy Bory też czułaby się trochę urażona, że w taki sposób się pobrali ale przyjęłaby ją z otwartymi rękami. Leyla robi mała refleksję nad tym co mówi, ponieważ przecież nie ma dzieci. Muharrem odpowiada że macierzyństwo to nie tylko dzieci, a ona zrobiła dla Merve więcej niż jej matka. Leyla jest wzruszona. Pyta się Muharrema czy ma dzieci, on odpowiada, że nie ponieważ żona zachorowała zaraz po ślubie a potem zmarła, wtedy nawet nie myślał o kolejnym małżeństwie. Leyli jest przykro z tego powodu, Muharrem mówi, że to już przeszłość uważa, ze jeszcze wiele pięknych dni przed nimi i nie powinni się smucić.

W Artemim Ayda kończy pracę i idzie do fryzjera przed randką. Pyta się Selin czy idzie z nią lecz ona czeka na Demira, Selin pyta Aydy gdzie idą ale mówi tylko, że Ibo prześle im adres, bo to niespodzianka.

Eylül i Demir wracają ze spotkania z klientem. Eylül jest dumna i zadowolona, że Demir zdobył pierwszego klienta, lecz on ucina to mówiąc, że to ona go znalazła i że to jej zasługa. Eylül nadal słodzi Demirowi, mówiąc, że od razu go przekonał do współpracy z Artemim i nie rozumie dlaczego wcześniej ich odrzucił. Demir nie chce dłużej z nią rozmawiać ucina temat. Eylül pyta go czy musi wracać do biura, lecz on odpowiada, że nie, ale chce. Eylül prosi go aby jej wysłuchał widzi, że w złości Demir zaciska ręce na kierownicy. Eylül: „Powiedz coś, krzycz, tylko nie milcz.” Demir zatrzymuje samochód i wysiada, Eylül za nim, pyta się : „Długo zamierzasz mnie ignorować?” Demir: „Nie ignoruję cię. Wczoraj zjedliśmy razem posiłek. Czego jeszcze chcesz?”. Eylül: „Chcę przeprosić. Chcę, żebyś krzyczał. Żebyś spytał dlaczego!” Demir: „Nie zamierzam cię o nic pytać. Już mi nie zależy! Nie potrzebuję wyjaśnień!”. Eylül: „To czemu wyszedłeś dziś z gabinetu roztrzęsiony? Znam cię lepiej niż ty sam.” Demir: „Gdybyś mnie znała, wiedziałabyś, co mi robisz, porzucając mnie bez wyjaśnienia. Miałaś mnie głęboko gdzieś! Gdyby ci zależało, nie odeszłabyś!”. Eylül: „Nie mogłam zostać. Dostałam świetną ofertę pracy. A ty byś mnie nie puścił. Straciłabym szansę na karierę!” Demir: ” Nie mogłaś powiedzieć?” Eylül: „To było wręcz niemożliwe. Byłeś kłębkiem nerwów. Nie dawałeś mi przestrzeni na oddech. „Gdzie jesteś?”, „Czemu nie powiedziałaś?”, „Kiedy wrócisz?” Nie mogłam się z tobą porozumieć.” Demir: „Świetnie. Więc mnie rzuciłaś i zrobiłaś karierę. Temat zamknięty. Po co wróciłaś?” Eylül: „By zamknąć rozdział.” Demir: „Za późno! Zrobiłem to już dawno temu. Rozdział zamknięty.” Demir odchodzi Eylül: „Demirze! Pozostały wspomnienia. Potrafisz zapomnieć?” Demir: ” Nie ma już wspomnień. Wiesz, co pozostało? Wściekłość. Tylko wściekłość.” Wsiada w samochód i odjeżdża zostawiając Eylül: „Sęk w tym, że wciąż cię kocham. Wciąż cię kocham.” Eylül jest zrozpaczona.

Demir pisze wiadomość do Selin: „Jadę do domu.” Selin zaczyna również zbierać się. Burak proponuje, że podwiezie ja do domu, ta jednak odmawia. Prosi go aby nie robił więcej tego, co dziś rano. Burak odpowiada, ze Demir zabronił mu ją odwiedzać. Selin mówi, że powiedziała mu wszystko. Burak nie zamierzał niczego ukrywać, dlatego dał Demirowi tą torbę. Selin wie, że rywalizują, ale ma nie mścić się na nim przez nią. Burak przeprasza mówi, że nie chciał postawić jej w takiej sytuacji i że rozumie, że nie chce go oszukiwać. Dlatego od tej pory nie będzie kłamał ani niczego ukrywał, nawet gdyby miało jej to pomóc. Selin dociera w końcu do domu, Demir śpi w sypialni, kobieta podchodzi do niego i budzi go. Widzi, że na szafce nocnej stoi woda i pudełko tabletek, pyta czy ma migrenę, Demir odpowiada, że już mu lepiej. Selin cieszy się, że zdobył klienta. Demir chce wstać ale Selin mówi, że do kolacji, jeszcze trochę czasu Demir zatrzymuje ją, kobieta kładzie się obok niego czuje, że coś jest nie tak. Zasypiają i budzi ich telefon od Iba, Selin pyta czy odwołać spotkanie ale Demir mówi, że mu obiecali. Selin wstaje aby się przygotować lecz martwi się o Demira i pyta się co się dzieje ten kładzie poduszkę na jej kolanach i swoją głowę i mówi że ma sporo na głowie. Selin pyta czy chodzi o jego ojca, Demir odpowiada że wolałby nie mieć przeszłości i nie ciągnąć za sobą bagażu swoich doświadczeń, ale rzeczywistość jest inna i nie chce mieć sekretów bo ciężko pracował, aby o wszystkim zapomnieć. Selin ma do siebie pretensje, że zbyt mocno naciskała, aby rozdrapywał stare rany i opowiadał o przeszłości, a zadanie pana Bünyamina było dla niego zbyt wymagające. Prosi aby zapomniał o tym, lecz on odpowiada, że to nie ma nic wspólnego z nią. Selin mówi aby odpuścił bo jest szczęśliwa przeszłość to przeszłość, ma być z nią tu i teraz. Mówi tez aby zaczął się szykować bo się spóźnia i Ibo i Ayda się wkurzą. Demir całuje ją w rękę i mówi, że cieszy się, że ją ma. Selin wychodzi.

Eylül pracuje w biurze, dzwoni telefon to Burak zaprasza ją na kolacje, choć próbuje się wykręcić w końcu zgadza się.

Demir i Selin przyjeżdżają na miejsce za nimi taksówką przyjeżdża Ayda zdziwiona że to jest w takim odludnym miejscu ubrała się trochę nieadekwatnie choć bardzo pięknie. Pojawia się Ibo i zaprasza ich na kolację lecz Ayda ma na sobie szpilki i trudno jej złapać równowagę Demir pomaga jej. Selin jest zachwycona ponieważ jest grill, Ayda jest trochę rozczarowana.

Eylül i Burak jedzą kolację. Burak prosi aby zwracała się do niego po imieniu, ta zgadza się, ale tylko poza biurem. Burak mówi, że zna większość dzieci członków zarządu, uczył się nawet z nimi w szkole czy tez spotykał na firmowych imprezach ale jej nie kojarzy nawet nie wiedział, że pan Fikret ma córkę. Eylül odpowiada, że w dzieciństwie wyjechała z mamą za granicę, i mało czasu spędziła z ojcem, jej brat również. Burak zdziwiony, że kobieta ma brata, ponieważ go nie zna ponieważ nie pracuje w żadnej z firm. Eylül odpowiada, że nie interesowała go praca ojca, jest lekarzem w Afganistanie, wcześniej w Kongo – Lekarz wojenny. Burak mówi, że prawdziwy bohater, Eylül też tak uważa, ale dla ojca to i tak za mało, ponieważ synowie nie mają najłatwiejszych relacji z ojcami. Burak akurat coś o tym wie.

Ayda kroi warzywa na sałatkę, pomaga jej w tym Ibo. Selin podsyca żar w grillu podchodzi do niej Demir i prosi ją czy może wachlować z drugiej strony i nie dmuchać na nich dymem? Selin odpowiada, że świetnie się bawi i pyta czy urządzą kiedyś grilla w ogrodzie, Demir uśmiecha się tylko. Ibo mówi że zna kilka fajnych miejsc na biwak Ayda nie jest co do tego przekonana. Demir mówi, że kiedyś często biwakował i że tęskni za tym „wielkie ognisko, szum wody…” Selin patrzy się na niego wymownie Demir odpowiada, ze to się nie liczy bo za szybko wrócili. Ibo mówi, że zna kilka odludnych miejsc, a nocą jest tam całkiem ciemno i wyostrzają się zmysły. Nie widać zwierząt, ale je słychać. Demirowi i Selin podoba się taka perspektywa, lecz Ayda jest przerażona i zaczynają ją gryźć komary. Ibo daje jej swoją kurtkę i chce pocałować, ale Ayda jest trochę speszona obecnością szefa. Selin mówi, że słodko razem wygalają Demir to potwierdza ale jednocześnie mu niezręcznie oglądać pracowniczkę z chłopakiem. Kobieta zwraca uwagę, że terapeuta będzie zachwycony ponieważ to kolejny ” pierwszy raz”. Demir ironicznie cieszy się i mówi, że szkoda, że musiał złamać własną zasadę, ponieważ, jego życie prywatne i zawodowe się pomieszały. Ukochana mówi, że nie jest z pracownikami tylko przyjaciółmi swojej dziewczyny a İbo go lubi. Ibo nakłada opaskę na rękę Aydy i daje takie same dla Demira i Selin mówi, że to odstrasza kleszcze. Ayda zwraca uwage, że to strasznie śmierdzi ale ma za zadanie ich chronić. Dziewyna ma przerażenie w oczach gdy Ibo wspomina o kleszczach.

Burak pyta Eylül co myśli o Artemimie. Kobieta uważa, że zmiany trochę potrwają, ale jest nadzieja, ponieważ sytuacja finansowa małych firm szybko się pogarsza, ale można ją też szybko naprawić. Burak precyzuje, ze chodziło mu o ludzi. Zespół jest fajny i zżyty, podziały są tylko między Burakiem a Demirem. Burak potwierdza ponieważ niełatwo się z Demirem pracuje ale chyba nie musi jej tego mówić. Eylül stwierdza, że spodziewała się tego. Burak nie rozumie o co jej chodzi. Eylül wyjaśnia, że chyba po to ją zaprosił aby o niego wypytać. Burak potwierdza ale również uważa, że nie powinna być zaskoczona ponieważ od razu przedstawił jej
swoje intencje. Eylül mówi, że przyjął ofertę kupna udziałów i pracy w Artemimie, ale nie zgodziła się na podkopywanie Demira. Burak spokojnie odpowiada, że przecież o to nie prosił, lecz Eylül nie jest głupia i wie, że zaszkodzi mu sama jej obecność. Burak nie owija w bawełnę pyta się czy się mylił. Eylül mówi, że nie wie ponieważ jej obecność może też go znacznie podbudować, lecz zdecydowanie nie przyjechała tu, żeby mu zaszkodzić. Burak mówi, że rozumie i że warto było zaryzykować. Przynajmniej ją poznał.

Randka trwa jest trochę niezręcznie. Demir proponuje Aydzie sałatkę ta odpowiada do niego jak do szefa, następnie pyta czy powinna mówić do niego po imieniu. Demir nie ma nic przeciwko temu. Ayda mówi, że czuje się trochę nieswojo. Ibo pyta czy jedzą z dziewczynami do Antalyi? Demir zaskoczony, ponieważ nic mu o tym nie wiadomo. Selin mówi, że Merve jedzie poznać rodzinę Bory, a Ayda dla wsparcia. Ibo zdziwiony, że Selin nie jedzie, lecz ona tłumaczy, że ma plany na weekend i pojedzie innym razem. Ibo i Ayda odchodzą od stołu ponieważ Ayda chce umyć ręce. Demir pyta czemu z nimi nie jedzie, Selin mówi, że dwa dni z dala od niego to za długo. Demirowi chyba nadal przypominają się słowa byłej narzeczonej i mówi: „Możesz robić, co zechcesz, kiedy zechcesz. Wiem, że wczoraj wypytywałem cię, gdzie byłaś…” Selin: „Przykro mi, ale tak łatwo mnie nie spłoszysz. Jestem twarda.” Demir:” Gdy ktoś staje mi się bliski, robię się upierdliwy. Nie chodzi o potrzebę kontroli. Po prostu się martwię.” Selin to wie, rozumie dlaczego, ale woli zostać w weekend w domu z nim zapowiada, ze będą oglądać horrory. Selin mówi, że zaczesze włosy do przodu jak dziewczynka z horrorów i go przestraszy, Demir mówi, że trenuje aikido. Demir radzi aby lepiej nie zaczesywała włosów na twarz. Selin wstaje i odgrywa scenkę z filmu i następnie łapie Demira od tyłu i przytula go. Demir pyta czy to się liczy jako randka. Selin odpowiada, że nie bo randka jest tylko we dwoje i to nie tylko kolacja, potem muszą być tańce. Demir uważa, że zapowiada się ciekawie.

Burak pyta Eylül czy chce deser, Eylül proponuje, że ona postawi deser skoro on zaprosił ją na kolację i że zna świetną kawiarnię z deserami. Burak się zgadza. W tym samym czasie Selin, Ibo, Ayda i Demir kończą kolację. Ibo mówi, że następną randkę we czwórkę ogarnie Demir, który się zgadza. Demir zaprasza towarzystwo na kawę i deser znam świetne miejsce i zawiezie wszystkich. Ayda mówi, cudownie, że w końcu cywilizacja Ibo jest trochę smutny że Ayda się nudziła, ale Ayda mówi, że chciałaby w końcu zdjąć te niewygodne szpilki. Demir klepie Ibo po ramieniu chwaląc go że wykonał zadanie terapeuty ten dziękuje mu za pomoc.
Przyjaciele jedzą deser w kawiarni, Selin pyta czy wysłali by im do biura zamówienie, Demir wspomina że czekoladki przychodzą często, Selin mówi, że już nie przychodzą i nie wie co za świr wysyłał te dziwne wiadomości i zaproszenia, cieszy się, że już przestał. Ibo patrzy się na Ayde gratuluje jej pomysłu. Ayda prosi Demira aby poszli do samochodu bo zapomniała telefonu, Ibo pyta po co jej komórka ale to jest tylko wymówka aby zostać sam na sam z Demirem. Selin rozmawia z Ibo na temat Bünyamina i terapii w którą ich wkręcił. Ayda zatrzymuje się i rozmawia za Demirem, chce mu wyznać cała prawdę o tajemniczym wielbicielu, prosi go tylko aby Selin się o niczym nie dowiedziała: „Prezenty, liściki, kwiaty…” „Wiesz, kto je wysyłał?”, „My.” „Wy?” -” Ja, Merve, Azmiye, Firuze i Leyla.” Demir ciężko wzdycha „Selin była smutna. Chciałyśmy ją pocieszyć, podszywając się pod wielbiciela. Kobiety lubią być adorowane.” ” Zaprosiłyście ją na kolację i wystawiłyście. To było podłe.” mówi Demir. Ayda: „Nie tak miało być. Azmiye załatwiła statystę. Miał się zjawić i zjeść kolację z Selin, ale wezwali go na plan. Było już za późno, żeby znaleźć zastępstwo.” Demir pyta: Selin miała zjeść kolację ze statystą?” Demir się śmieje. Ayda pyt: „Nie jesteś zły?” – Jestem. I to bardzo. Ale to tak absurdalne, że mnie zatkało.” „Nie powiesz jej? Jeśli się dowie, zabije nas.” pyta Ayda. Demir się zgadza ale prosi aby nie robiły już czegoś takiego. Demir pyta czy zostawiła na prawdę telefon w samochodzie Ayda kręci przecząco głową, Demir mówi „Jedno wielkie przedszkole.” Podaje jej swoje ramię i wracają do stolika.
Do stolika przy którym siedzą Ibo i Selin podchodzi Burak i Eylül. Selin mówi, że przyszli na deser i że są bardzo pyszne. Eylül wie ponieważ kiedyś często tu bywała i postanowiła przyprowadzić Buraka. Selin zaprasza ich do stolika Burak chętnie się zgadza ale Eylül mówi, że zamówiła inny stolik swój ulubiony. Nagle rozbrzmiewa głos Aydy, Eylül odwraca się i widzi idącą pod ramię z Demirem. Myśli, że to jego nowa wybranka. Demirowi szybko schodzi uśmiech z twarzy, nie jest zadowolony z tego, że spotyka ich tu. Eylül przygląda się im, Selin prosi o dodatkowe krzesła ale Eylül stanowczo odmawia ponieważ mają już stolik, odchodzą. Eylül przygląda się Demirowi, Eylül zamawia dla Buraka deser specjalny. Przypominają jej miłe chwile spędzone w tym lokalu z Demirem, jak razem jedli jak było im dobrze ze sobą. Ayda przypadkowo rozlewa kawę, Eylül cały czas obserwuje parę, zauważa to zarówno Demir jak i Burak, który pyta ją czy może chce wyjść lecz ona stanowczo odmawia mówiąc, że przypomniała sobie ostatnią wizytę w tym miejscu, uważa że zmieniły się tylko drobiazgi. Demir prosi kelnera chce zapłacić i wyjść z lokalu. Przyjaciele wychodzą, żegnając się z Burakiem i Eylül. Ibo zauważa, że Demir przygląda się parze i mówi, że nie przepada za Burakiem. Demir mówi, aby się nie przejmował nim, bo nie jest tego wart. Demir odwozi Ayde pod dom ponieważ jutro mają z Merve jechać do rodziny Bory. Selin żegna się z przyjaciółką i prosi aby uważała na Merve bo łątwo się denerwuje. Do Aydy podjeżdża Ibo z małym prezentem, dziewczyna myślała, że pojechał już do domu. Ibo żegna się z Aydą bo wie, że przez weekend jej nie będzie, Ayda jest nieugięta i nie chce widywać się z nim w domu dopóki nie pozna jego rodziny i znajomych ale tez nie będzie na niego naciskać.

Burak odwozi Eylül i mówi, że odwiózł ją tak jak obiecał i może teraz odpocząć, lecz Eylül mówi, że teraz musi spalić 500 kalorii, po takim deserze. Burak jest pod wrażeniem i zaprasza ją na siłownię na która sam uczęszcza, kobieta zastanowi się. Zegnają się, Burak jest zadowolony i mówi: „Eylül Gündüzeli. Sama twoja obecność sieje zamęt.” Co wydarzy się w kolejnych odcinkach czy Burakowi uda się rozdzielić Selin i Demira?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

WSZĘDZIE TY Opis odc. 49 turecki Her Yerde Sen

Demir chce opowiedzieć Selin o swojej przeszłości. Selin boi się, że to coś złego i nie może już tego znieść. Tymczasem w firmie Burak i Demir dzielą obowiązki, po podziale Demirowi zostaje jeden klient.

Demir i Selin wracają do domu z podwójnej randki. Selin jest szczęśliwa, Demir coraz bardziej skupiony i zdecydowany aby powiedzieć jej prawdę o Eylül. Przygląda się Selin i prosi ją czy mogą porozmawiać, siadają na kanapie na tarasie. Demir zaczyna słowami, że musi jej coś powiedzieć, Selin pyta czy coś się stało Demir mówi, że nic z tych rzeczy. Selin jest bardzo przestraszona mówi, że powinna była się przygotować, ale cieszyła się jak głupia. Selin jest pewna, że Demir chce z nią zerwać. Demir kategorycznie zaprzecza pyta skąd jej to przyszło do głowy. Demir podejmuje drugą próbę ale widzi łzy w oczach Selin i pyta dlaczego płacze ona odpowiada, że wie że szczęście nie trwa wiecznie i coś musi je w końcu przerwać, a wszystko, co dobre,
szybko się kończy. Demir prosi aby się uspokoiła, Selin czuje, że Demir powie coś złego bo widzi to po jego minie. Demir tłumaczy, że to nie ma nic wspólnego z nimi i chodzi o Demira przeszłość, ponieważ chcę, aby o czymś wiedziała. Selin pyta czy chodzi jego rodzinę, gdy słyszy odpowiedź, że nie prosi go aby tego nie robił, nie chce słyszeć tego co Demir ma dla niej do powiedzenia. Pyta go po co wyciągać brudy z przeszłości, dlaczego nie może być z nią tu i teraz? Selin widzi tylko, że wcześniej tryskał radością a teraz patrzy na nią ze smutkiem, pros go aby nie rozdrapywał starych ran ma być tu i teraz bo obiecali sobie cieszyć się chwilą i dlaczego chce to zniszczyć. Demir stara się ją uspokoić, lecz Selin odwraca głowę, jest pewna, że Demir ją rzuci, znajdzie pretekst i zniknie, jak wszyscy. Reakcja Selin jest zaskoczeniem dla Demira stara się utwierdzić ją, że nigdzie się nie wybiera i stara się tylko o czymś powiedzieć. Widzi, że dziewczyna boi się. Selin pyta czy powie coś miłego, Demir mówi, że nie, Selin nadal nie chce tego słyszeć, ponieważ czuje, że go traci, ponieważ każdej nocy ma koszmary a on cały czas karmi jej strach i długo tak nie wytrzyma. Prosi go aby powiedział jeśli ma problem z nią albo z nimi, z domem, z rodziną, z dzisiejszym dniem ale nie ma siły na więcej. Selin wchodzi do domu. Demir jest zaskoczony reakcją ukochanej. Selin zdenerwowana krząta się po kuchni, podchodzi do niej Demir i przytula od tyłu starając się aby się uspokoiła, przeprasza ja, że rozbudza w niej lęki, ale nie musi się obawiać ponieważ bardzo ją kocha i nigdzie się nie wybiera. Selin odwraca się i boi się, że jej reakcja była przesadzona, lecz Demir zaprzecza, mówi, że Doświadczyli już wielu problemów i chce wszystko naprawić. Nie chce aby Selin miała koszmary, Selin mówi, że jest zmęczona i idzie spać. Demir martwi się o Selin, ponieważ jej doświadczenia również wpływają na nią samą negatywnie.

Eylül rozmawia z przyjaciółką przez telefon. Tłumaczy że jest przytłoczona pracą, przyjaciółka wypytuje dlaczego wróciła i przejęła udziały ojca oraz pyta wprost czy wróciła dla Demira. Mówi, że prawie się nie zmienił ale pewne rzeczy się zmieniły przyjaciółka domyśla się, że ma kogoś. Eylül mówi, że spotyka się z Ayda, określa ją, że jest ładna ale nie pasują do siebie. Elif mówi, że jest zazdrosna, lecz Eylül zaprzecza mówi, ze oni nie pasują do siebie. Wspomina też o zakazie związków w firmie, w potem miał niby zacząć się spotykać z pracowniczką, uważa, że to się nie trzyma kupy, i nie jest to jego stylu. Przyjaciółka mówi, ze widocznie Demir się bardzo zmienił od tamtego czasu, lecz Eylül ma wątpliwości i uważa, że coś jest nie tak, i będzie ją informować na bieżąco.

Demir nie może zasnąć jest w kuchni i nalewa sobie wodę, przychodzi Selin ponieważ nie może spać. Selin pyta co chciał jej powiedzieć, nabrała odwagi aby tego wysłuchać. Lecz Demir boi się jej reakcji i nie chce jej powiedzieć nazywa to duchem przeszłości i nie chce jej sprawiać przykrości i nie będzie rozdrapywać starych ran. Selin się cieszy i pyta się Demira czy jest śpiący bo ona też nie i nie może się na niczym skupić, a noc jeszcze młoda… Demir chyba na początku to dwuznacznie zrozumiał…. lecz Selin pyta czy obejrzą film, Demir oczywiście zgadza się. Selin prosi go o popcorn z duża ilością masła i soli. Demir już nie dyskutuje z Selin tylko maszeruje do kuchni uprażyć popcorn.

Merve i Ayda rozmawiają o tym co każda z nich robiła. Merve opowiada, że rozmawiała z Borą i po pracy spotkała się z mamą, która poinformowała ją, że ojciec nadal nie chce jej znać a ona jest zawiedziona i do tego wściekła się, że jadzie do rodziny Bory. Ayda stara się ją pocieszyć, że Bora w końcu wróci a Burak ponownie go zatrudni, mają gdzie mieszkać, a rodziny przyzwyczają się. Zmieniają temat Merve pyta jak było na podwójnej randce, Ayda opowiada, że było dziwnie i bardzo się krępowała.

Demir uprażył popcorn, idzie do salonu aby usiąść z ukochaną lecz ta padła na kanapie. Demir chce ją zaprowadzić do łóżka, lecz ona mówi, ze chce spać tutaj. Demir przykrywa ją kocem i całuje na dobranoc. Sam udaje się do swojej sypialni, siada na łóżku i rozmyśla nad tym co się dzieje. Rano Demir jak zawsze ćwiczy w ogrodzie Selin ponownie podchodzi do niego od tyłu, mężczyzna czuje ją dlatego gwałtownie się odwraca aby ją przestraszyć i przywitać się. Proponuje, że nauczy ją wszystkiego, gdy pokazuje jej pierwsze kroki czuje dziwny zapach. Selin myśli, że to jej nowy szampon lecz Demir mówi, że czują zapach spalenizny, Selin przypomina sobie i mówi, że przypaliła grzanki i biegie do kuchni, oczywiści stara się zrzucić winę na Demira.

Eylül je śniadanie i czyta jednocześnie artykuł który pojawił się w gazecie. W tym samym czasie Demir i Selin też jedzą śniadanie, Selin również czyta ten artykuł. Demir jest zdziwiony czym jest ona tak zajęta przy śniadaniu. Selin mówi, że czytam wywiad z kimś, kogo bardzo podziwia do tego bardzo przystojnym mężczyzną. Demir jest zazdrosny ponieważ Selin nawet na niego nie patrzy, więc wyrywa jej gazetę i widzi, że czyta wywiad przeprowadzony z nim, Demir się dziwi, że przecież jedzą razem śniadanie a ona woli patrzeć na zdjęcie a nie na niego. Selin odpowiada, ze pierwszy raz widzi aby ktoś był zazdrosny o samego siebie. Selin nie ustępuje atakuje Demira, że zbyt kokietuje inne kobiety na tym zdjęciu bo patrzy tak zalotnie a one wtedy się zakochują a nim. Selin odzyskuje gazetę bo chce skończyć czytać wywiad, dalej jest podekscytowana tym zdjęciem. Demir znów zabiera jej czasopismo, ale sam stwierdza że całkiem nieźle wyszedł, Selin mówi, że bosko, ale że jedzą śniadanie to popodziwia później.

Eylül intensywnie ćwiczy, boksuje worek treningowy, jednocześnie wspominając dobre i miłe chwile z Demirem, jak razem ćwiczyli i dobrze się przy tym bawili, nie może o nim zapomnieć.

Burak spotyka się z Ferruhem, ten ma pretensje, że wykonała dobrą robotę i znalazł byłą narzeczona Demira, a ona zamiast współpracować z Burakiem chroni Demira. Burak o nic się nie martwi, ponieważ wystarczy sama obecność Eylül, a sprawa rozwiąże się sama, i nie musi ingerować. Burak tłumaczy skoro dwa lata temu Demir chciał się ożenić z Eylül bo pragnął spędzić z nią resztę życia, dlatego Przyjazd Eylül na bank na niego wpłynął. Ferruh uważa, że nie zadziałało. Burak natomiast wie, że Demir bardzo dużo rzeczy nie okazuje i ukrywa swoje cierpienie, lecz gdy jego przyczyna będzie blisko, nie zdoła dłużej udawać. Burak uważa, że może dojdzie między nimi do wielkiej awantury, albo znów zapłoną ogniem miłości, albo Demir postrada zmysły, a cokolwiek się stanie, skorzysta na tym Burak i wykorzysta słabość Demira.

Selin i Demir sprzątają razem kuchnię po śniadaniu w końcu mężczyzna pyta co dziś będą robić. Selin ma pomysł aby przemeblować dom aby był jej i Demira. Demir przytula ją i mówi, że ma rację.

Eylül po skończonych ćwiczeniach dostaje telefon od Buraka, który zaprasza ją na siłownię, poznam ją z trenerem. Eylül dziękuje za pamięć, ale musi się rozpakować. Gdy Eylül powoli rozpakowuje swoje rzeczy wspomina przy tym Demira. Do kobiety przychodzi Burak aby jej pomóc się rozpakować. Burak otrzymuje zadanie skręcenia biblioteczki. Gdy kończy rozmawiają o worku treningowych który stoi w salonie, zaczyna nieudolnie boksować, Eylül wyjaśnia mu aby tak nie robił, bo skręci nadgarstek, wyjaśnia jak ma to zrobić bezpiecznie. Burak już rozumie dlaczego jest taka spokojna, ale widzi otwartą gazetę z wywiadem Demira. Eylül dziękuje mu za pomoc bo z resztą sobie poradzi. Burak chce wyjść, lecz Eylül zadanie mu jeszcze pytanie czy kojarzy nowego klienta budowlanki, ponieważ od początku chciał pracować z Demirem, ale usłyszał, że Demir stracił kontrakt na hotele, bo kręcił z córką klienta. Ostrzega go aby tego nie robił, Burak mówi, że rozumie poza tym musi uważać skoro boksuje, kobieta mówi mu, że Demir robi to jeszcze lepiej i żeby na niego uważał. Burak wychodzi, a Eylül chce zadzwonić do Demira ale powstrzymuje się.

Demir i Selin kontynuują przemeblowanie. Selin prosi go aby zdjął abstrakcyjny obraz. Demir śmieje się i mówi, że specjalnie powiesił obraz Malewicza aby ją wkurzyć, ale zamierzał go zdjąć. Demir mówi, że dom jest przeładowany, Selin proponuje aby zdjęli obrazy lecz mężczyzna ma lepszy pomysł że powieszą zdjęcia, które zrobiła Selin, kobieta zgadza się ale wybrać ma je Demir. Mężczyzna ma jednak warunek mówi, że wywołają kilka zdjęć wspólnie i nauczy go jak to robić. Selin jest szczęśliwa, ze w końcu będzie mogła nauczyć czegoś Demira.
Demir i Selin wywołują zdjęcia, Demir wygaduje się, że widział, że zrobiła mu sporo zdjęć cyfrówką, przez co jedno zdjęcie ulega zniszczeniu w trakcie wywoływania. Selin przeżywa to zniszczone zdjęcie ale Demir nie daje jej zmienić tematu bierze w ręce aparat i pyta ją czemu robiła zdjęcia z ukrycia, pomimo, że nie chce odpowiadać na to pytanie w końcu nie ma jak wybrnąć i przyznaje się do tego. Demir nie rozumie skoro robiła mu zdjęcia i je wywoływała to czemu była zazdrosna o zdjęcia wykonanie przez kogoś innego, prosi ją aby następnym razem powiedziała, gdy będzie się zaczaić, to przynajmniej zapozuje, ale Selin preferuje naturalność, dlatego Demir obiecuje jej że również zrobi jej zdjęcie z ukrycia. Selin ten pomysł się nie podoba bo ona może brzydko wyjść, Demir zaprzecza mówi, że nawet pięknie wygląda gdy sprząta. Selin zabiera mu aparat i mówi, że nie dostanie go, Demir mówi, że kupi drugi.

Demir czyta książkę, gdy dzwoni do niego Azmiye, informuje go że nowy klient działu budowlanego chce się spotkać w poniedziałek rano. Demir jest niepocieszony bo to oznacza, ze będzie musiał pracować w weekend. Azmiye chce odwołać spotkanie ale Demir prosi o mail ze szczegółami. Siostry pytają o Demira czy był spokojny, zdenerwowany jak zareagował itp. Azmiye mówi, ze był spokojny i odprężony, siostry boją, że para będzie się klócic gdy nikt ich nie pilnuje. Selin przychodzi do Demira z kubkami kawy, mężczyzna opowiada, że ma wcześnie rano w poniedziałek spotkanie z nowym klientem, i musi znosić takie niespodzianki do czasu aż zaakceptuje projekt, a potem już wprowadzi swoje zasady. Selin pyta skąd weźmie rekomendacje, skoro Ayda jest w Antalyi, Demir odpowiada, że sam coś wymyśli, kobieta proponuje, że mu pomoże. Demir przedstawia jej plan dnia, pojadą po dokumenty, potem coś zjedzą i popracują, a wieczorem film.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 50 Wszędzie ty

Demir jest niezadowolony, że ​​wszędzie widzi Eylül. Vedat gani go, uważając że to nie jest problem i radzi mu, aby spędzał czas z Selin. Tymczasem Demir jest zmęczony ukrywaniem tajemnicy, ale boi się, że straci Selin.

Demir przychodzi do biura i słyszy znaną mu piosenkę którą jak się okazuje śpiewa Eylül . Wsłuchuję się na początku w tą piosenkę i podchodzi bliżej do gabinetu kobiety. Mężczyzna wraca wspomnieniami do momentu kiedy był z Eylül bardzo szczęśliwy wtedy śpiewała ona też tą piosenkę. Demir jest wściekły że wszędzie gdzie się nie ruszy widzi swoją byłą narzeczoną. Przechodzi niezauważony do swojego gabinetu aby zebrać potrzebne rzeczy do jutrzejszego spotkania z klientem. Było narzeczona wychodzi żeby zrobić sobie kawę widzi że Demir przyszedł do biura, pyta się go kiedy przyszedł ponieważ nie widziała go. Eylül pyta czy wie o poniedziałkowym spotkaniu Demir odpowiada że sekretarka mu przekazała. Przed wyjściem jeszcze pyta się o nowego klienta i o spotkanie w godzinach porannych w poniedziałek kobieta wspomina że kiedyś wstawali bardzo wcześnie i organizowali spotkania bardzo wcześnie. Debil ma jednak pretensje o to że nie dałam mu czasu na przygotowanie się do spotkania z nowym klientem ponieważ jego pracowniczka wyjechała i on przez to musi teraz pracować w weekend. Eylül jestem zaskoczona tym że Demir nie chce pracować mówi że jest to do niego niepodobne, ponieważ wcześniej musiała go wręcz siłą odciągać od biurka. Demir mówi że to było kiedyś ale już taki nie jest od bardzo dawna.
Demir potyka się z Vedatem na herbacie w mieście mówi mu że to jakiś koszmar opowiada zabrałem Selin i jej przyjaciół na kawę i wpadliśmy na Eylül – byłą narzeczoną. Teraz poszedł do biura po papiery i znów ją spotkał mówi że w domu czeka Selin ale nie potrafi tam wrócić. Vedat mówi żeby przestał się przyjmować skoro rozdział ten jest już zamknięty, to nie jest jego problem że ona nie potrafi o nim zapomnieć.  Daniel mówi że nie o to chodzi ale sama jej obecność wszystko zatruwa. Wczoraj się wyjawić wszystko Seline a że miał ponurą minę i głos zaczął mu drżeć to ona rozpłakała się i nie dała nawet mu powiedzieć. Vedat ostrzegam go aby nie męczył dziewczyny ponieważ ona boi się że go straci i teraz przez to cierpi mówi też że Demir jest inny niż Selin ponieważ nie tworzy tak silnych więzi i nic go tu nie trzyma i może znaleźć pracę w innym kraju. Dlatego Selin się boi. Daniel mówi że nie zrobiłby czegoś takiego co zrobiła mu Eylül. Według mówi że powinien być w tej chwili z Selin, ponieważ widać że bardzo lubi spędzać z nim czas dlatego potrzebuje zapewnienia. Do mnie mówi że bardzo nie lubi kłamać i mieć tajemnic w szczególności przed ukochaną ponieważ czuję jak to się może skończyć że Selin dowie się najgorszym momencie. Vedat mówi aby nie kłamał tylko dał kobiecie trochę czasu gdy będzie już pewniejsza jego uczuć wtedy jej wszystko wyjaśni. Demir zgadza się z nim i mówi że wraca do domu bo nie powinna na niego czekać.
Selin i Demir pracują nad projektem działu budowlanego Artemim. Selin proponuje że przedstawi dla klienta dwa projekty, gdzie docenią kreatywność w drugim ale wybiorą ten tańszy więc i tak dopnie swego. Demir jest jej bardzo wdzięczny za pomoc pyta co by chciała, Selin mówi chciałaby się przytulić. Selin proponuję aby ugotowali razem zupę i obejrzeli jakiś film. Wymiar odmawia mówiąc że woli ona obejrzeć horror a on nie chce się zadławić zupą bo to niebezpieczne. Selin chce  odejść lecz Demir przyciąga ją do siebie, bo to zaproponowała że uratuje go jeśli by się zadławił.
Zakochani oglądają wspólnie horror, na ekranie muszą siedzieć straszne rzeczy ponieważ Selin zakrywa oczy. Debil jej na to nie pozwala ponieważ chciała oglądać film. Ze strachu aż rozsypała popcorn i podskoczyła do góry, Demir wyłączył na chwilę film. Kobieta pyta go czy się nie bał on twardo zaprzecza że wiedział że ten mężczyzna będzie na korytarzu i nie ma się czego bać. Selin zwraca uwagę na zaciśniętą w jego dłoniach poduszkę. Oboje są bardzo uparci i nigdy nie przyznają się do popełnionego błędu dlatego Demir tłumaczy się że krzyczała na całe gardło do ucha dlatego ściskał poduszkę. Selin mówi aby się nie bał bo ona obiecuje, że go obroni, przytula się do niego.
Ibo dzwoni do swojej ukochanej która poleciała z Merve do jej teściów. Ayda odpowiada że cały wieczór siedzi w pokoju hotelowym a przyjaciółka żaliła się że teściowa źle ją traktuje nawet groziła że wyniesie się z domu jeżeli Merve tam zostanie. Brat Bory jakoś ją udobruchał. Merve chciała już wrócić do hotelu ale Bora ją powstrzymał. Ibo mówi że to przykra sprawa ale chciał się dowiedzieć co słychać u niej. Ayda opowiada swój cały dzień że była na kawie z Borą i wtedy wróciła do hotelu, później czytała książkę, wzięła prysznic a potem myślała o swoim ukochanym. Teraz Ayda pyta jak mu minął dzień i co robił, mężczyzna odpowiada że miał dwa zabiegi i masę klientów. Myslal o niej.

Demir i Selin skończyli oglądać horror mężczyzna mówi że przeczy ona sama sobie ponieważ boi się horrorów a ja ogląda. Kobieta odpowiada że to jest jak zastrzyk adrenaliny fajne uczucie. Selin pyta czy naprawdę się nie bał przedstawia mu sytuację gdyby ktoś włamał się do jej domu to co by zrobił. Demir nie martwi się o to ponieważ wie z kim by mieli doczynienia ale przytula kobietę i mówi jej że jeśli będzie krzyczeć przez sen to nie zareaguje. Selin śmieje się i mówi żeby on przypadkiem nie krzyczał. Selin wygania Demira do pracy nad projektami a sama idzie się położyć już spać, jest bardzo ciekawa czy nie będzie się bał gdy zostanie w salonie sam.

Eylül rozpakowuje swoje rzeczy w pewnym momencie zaczyna się dusić nawrót astmy szybko wyciąga spray ze swojej torebki. Zauważa koszulę którą podarował jej kiedyś Demir przypomina sobie sytuację w której to się stało. Kobieta ponownie wkłada ją na siebie i kładzie się do łóżka ma do siebie żal o to że zostawiła kiedyś Demira.

Demir pracuje nad projektami dla nowego klienta jest już zmęczony i postanawia się położyć spać. W tym czasie Selin próbuje zasnąć lecz słyszy jakieś dziwne dźwięki i boi się. Zauważ że na pustą szklankę dlatego idzie na dół żeby napić się wody. Na schodach zauważa że Demir wraca do siebie i postanawia go przestraszyć. Udaje jej się to zrobić lecz mężczyzna nie okazuje przy niej słabości.

Rano Demir bierze prysznic w tym w pewnym momencie gdy jest cały namydlony  zostaje wyłączona woda, woła Selin myśli że to jest jej kolejny żart prosi ją aby włączyła wodę. Kobieta idzie sprawdzić lecz w kuchni też jej nie ma, wraca do ukochanego i mówi mu że w całym domu nie ma wody mężczyzna prosi aby się nie wygłupiała ponieważ szampon szczypie go w oczy.  Pyta się jej o zapasowy zbiornik wody lecz kobieta go zlikwidowała ponieważ był zardzewiały miała się tym zająć ale nie zdążyła. Wpada na pomysł że podgrzeje wodę do picia i zaraz wróci do niego z wiaderkiem, w tym samym czasie przez taras wchodzi ich przyjaciel Vedat. Kobieta opowiada że nie ma wody a Demir jest pod prysznicem, Vedat postanawia sam dostarczyć mu wodę sytuacja jest na tyle komiczna ponieważ myśli że to se link i nazywa go skarbem. Demir jest zaskoczony obecnością przyjaciela pyta się go co tutaj robi ten mówi że ma się opłukać i przyjść na śniadanie. Daniel siedzi już przy stole lecz cały czas się drapie i pyta czy do tego wiaderka wlewali jakieś detergenty kobieta zaprzecza. Vedat mówi żeby się nie przejmowała ponieważ on ma obsesję mężczyzna zaprzecza mówi że ma alergię i wszystko go swędzi prosi aby Selin podrapała go po plecach ponieważ pewnie wiadro było brudne. Selin mówi że musiał się niedokładnie opłukać ponieważ wody było mało a on jest duży, Vedat śmieję się że pewnie nie zapłacił za wodę, Demir mówi że będzie jeszcze śmieszniej gdy spuchnie jak balon. Selin stara się mu pomóc pytając go czy nie zagotować mu więcej wody czy go nakremować, Vedat trzeba że Demir będzie cały czas marudził i uspokoi się dopiero wtedy ty weźmie prysznic. Demir nie może uwierzyć że nawet jego przyjaciel jest przeciwko niemu, Vedat wygaduje się że wie o zapasowym zbiorniku Selin pyta się go o to lecz ten szybko wyjaśnia że w domach wolnostojących zawsze był zapasowy zbiornik ponieważ w Stambule były problemy z wodą. Demir nie powiedział jeszcze Selin że to był kiedyś jego dom rodzinny stąd też Vedat wie o takich rzeczach.
W kawiarni jest bardzo dużo ludzi. Na śniadanie przychodzi Ferruh, Azmiye zamawia mu omlet z grzybami. W tym w samym czasie Firuze  wychodzi ponieważ ma coś do załatwienia.
Selin pyta czy Demir przygotował się do prezentacji, Vedat również przyniósł swój projekt opisał rośliny i pomysł na otoczenie. Vedat musi już iść ponieważ ma bardzo dużo pracy ponieważ w weekendy ludzie rzucają się na rośliny które zabijają w przeciągu dwóch dni solinie zdziwiona że tak trudno ludziom zadbać o roślinę. Vedat patrzy wymownie na kwiatek który Selin podarowała Demirowi a on wcześniej wyrwał go z korzeniami z ziemi. Vedat wychodzi wprowadza go Demir następnie wracam do domu do ukochanej. Gdy się przytulają i rozmawiaj na tarasie pojawia się kolejny gość Firuze. Zakochani nie są z tego powodu szczęśliwi lecz Selin idzie przygotować kawę a Demir udaje się do gościa. Firuze przyszła aby poradzić się ich chodzi o jej siostrę która jest starą panną. Tobie to przyszłaś się wypytać o mężczyznę z którym spotyka się jej siostra ponieważ jest to pracownik firmy artemim którego znają czy są w stanie powiedzieć o nim cokolwiek ponieważ martwi się ona o swoją siostrę. Nie jest w stanie wyczuć intencji pana Muharrema, dlatego pytasz się Demira i Selin o poręczenie za niego. Selin nie ma z tym problemu lecz Demir zawsze o takich sprawach podchodzi z dystansem i wypowiada się o nim bardzo ogólnie jako o pracowniku. Firuze przyszła tak naprawdę tylko i wyłącznie po to aby sprawdzić czy między zakochanymi układa się bardzo dobrze czy się nie kłócą a temat jej siostry były tylko pretekstem.
Zakochani delektuję się ciszą gdy w pewnym momencie na tarasie pojawia się Muharrem,  a że jest to człowiek który pojawia się i znika są bardzo zaskoczeni.
W kawiarni bez Firuze ludzie zaczynają się denerwować jak się okazuje kelner obsługuje sam ponieważ Azmiye rozmawia z Ferruhem, a Leyla musiała wyjść.
Muharrem przepraszam ich że nachodzi ich w porze weekendu Nie lubi się spoufalać ale sprawa jest dla niego bardzo pilna i dla niego jest to bardzo poważny problem. Selin aby skrócić wizytę od razu wspomina o Leyli, mężczyzna łapie się za głowę ponieważ jest to tak oczywiste. Demir pyta dlaczego przychodzi z tym do nich, Muharrem wyjaśnia że żywi to niepewne uczucia i że chciałby ją lepiej poznać a że oni są dla niej prawie jak rodzina. Demir stara się wyjaśnić że oni tylko kupili od nich dom że nie są żadną rodziną lecz Selin przerywa mu mówiąc że bardzo dobrze się znają niemal jak rodzina że to jest prawie ciocia Demira. Nie jest bardzo zaskoczony tym co mówi Selin. Muharrem określa się bardzo prostym człowiekiem ale serce nie sługa jego ukochana pochodzi z bardzo dobrej zamożnej rodziny dlatego też ma pewne wątpliwości związane z pochodzeniem czy nie popełniają mezaliansu. Selin mówi że bardzo do siebie pasują, pomimo tego że siostry mają różne pomysły ale mają dobre intencje dlatego ma się niczym nie przejmować i że życzy im dużo szczęścia. Demir ponownie stara się odpowiedzieć bardzo poprawnie starając się nie zaangażować w relacje łączące mężczyznę i kobietę. Uważa że nie ma prawa mieszać się w ich prywatne sprawy ale jeżeli dla Muharrema zależy to on również życzy im wszystkiego dobrego. Muharrem bardzo dziękuję za te słowa ponieważ ojciec jego wybranki już nie żyje dlatego jego błogosławieństwo bardzo dużo dla niego znaczy, w tym momencie aż zakrztusza się kawą Selin klepie go po plecach. Muharrem tak szybko jak się pojawił tak też szybko i niespodziewanie znika.
Nigdy jeszcze nie upadły emocje z dwóch poprzednich wizyt do domu Demira i Selin dzwoni dzwonek debil prosi aby Nie otwierała i żeby udawali że ich nie ma lub ze umarli. Selin na go wygania aby otworzył Demir nie chce nie lubi gości ale posłusznie otwiera drzwi okazuje się że to druga z sióstr Leyla, przyszła z prezentem choć młodzi myślą że chodzi o wcześniejsze sprawy. Leyla przyszła tu całkowicie z czymś innym a oni wygadali się w jakim celu przyszła Firuze i Muharrem. Leyla jest bardzo zaskoczona że przyszedł prosić o błogosławieństwo ponieważ oni pili tylko herbatę ale debil wyjaśnia że chyba to jednak coś więcej skoro siostra o niego wypytywała.
Leyla nie przyszła w sprawie Muharrema tylko przyniosła jej swoją suknię ślubną którą będzie mogła przerobić czy na suknię wieczorową a może na ślub swój. Selin stara się wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji ponieważ widzimy Demira i mówi że mają już pannę młodą i organizują jej ślub więc sukienka będzie dla Merve. Leyla miała inne intencje ale cieszę się że jej suknia przyda się komuś Selin wychodzi powiesić suknie a Demir rozmawia z gościem pyta się jak im się układa mężczyzna odpowiada że doskonale. Mówi Leyli że wie o wszystkim o kwiatach słodyczach adoratorach liściki zaproszenia na kolację, dlatego prosi ją aby już nic więcej nie robiły. Leyla obiecuję że już więcej tego nie będą robiły dziękuje Demirowi że nie powiedział Selin.
Eylül siedzi sama w swoim mieszkaniu jest załamana bierze telefon i chcę zadzwonić do Demira.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 46, 47, 48, 49, 50 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 46, 47, 48, 49, 50 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 46, 47, 48, 49, 50 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie online na platformie vod.tvp.pl

 

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę