Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 41, 42, 43, 44, 45 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 41, 42, 43, 44, 45 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 41, 42, 43, 44, 45 ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - WSZĘDZIE TY odcinek 41, 42, 43, 44, 45 Gdzie obejrzeć?

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 41, 42, 43, 44, 45 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 41, 42, 43, 44, 45 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 41, 42, 43, 44, 45 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 41, 42, 43, 44, 45 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Wszędzie ty odc. 36, 37, 38, 39, 40 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen]WSZĘDZIE TY odcinek 36, 37, 38, 39, 40 Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 41, 42, 43, 44, 45 – Oglądaj online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 41, 42, 43, 44, 45 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 41 WSZĘDZIE TY

Demir w swoim gabinecie stara się złożyć porwaną kartkę którą Selin dostała wraz z bukietem do domu. Porównuje z nowym liścikiem załączonym do czekoladek, jest zazdrosny. Na pierwszym liściku czyta: „Ze wszystkich kobiet, które znałem pragnąłem tylko ciebie. Tęsknie za tobą.” Zastanawia się kim jest ów tajemniczy nieznajomy. Czyta drugą karteczkę: ” Dystans przeszkadza a w dotyku, nie w miłości”. Nazywa wielbiciela Selin poetą.

Do Wesołego Placka przychodzi Ibo szuka Aydy. Leyla i Firuze mówią mu że ma spotkanie w pracy, Ibo żegna się, lecz Firuze go zatrzymuje starając się wypytać jaki ma problem z ukochaną. Ibo jest zły bo wszyscy wtykaj nos w nie swoje sprawy. Siostry starają się wytłumaczyć, że Ayda ma wielu przyjaciół i lubi z nimi przebywać, ale każdy powinien mieć swoje. Ibo zaznacza, że Ayda powinna skupić się na swoim a nie przyjaciół. Firuze ostrzega Ibo, aby nie odcinał sznurka od latawca bo bez niego nie poleci, A Ayda ma swoje sprawy i nie powinien jej unieszczęśliwiać. Ibo ma dość tej rozmowy żegna się z siostrami, ma swoje zdanie na ten temat.

Demir udaje się do Vedata z tymi liścikami aby porozmawiać. Vedat jest zaskoczony pyta kim jest ten oszołom. Demir nie wie i nie chce zaznacza, że Selin jedną kartkę podarła abym nie przeczytał. Pomiędzy zakochanymi jest tyle nieporozumień. Demir uważa, że może to być któryś ze znajomych Selin, Vedat sugeruje że może to jest Ibo, lecz Demir zaprzecza wie, że to przyjaciel Selin a poza tym ma dziewczynę. Demir podejrzewa, że jest to Burak, lecz pewny na sto procent nie jest. Vedat nalewa szklankę zimnej wody Demirowi mówi, że zasłużył sobie i aby się nie dziwił, że znalazł się inny chętny, skoro cały czas pomiata Selin. Nie potrafi jej wybaczyć kłamstwa i jeśli uważa, że będzie na niego czekała do końca życia to się myli. Vedat zna Demira i wie, że nie wybaczając rozpala w sobie ogień, który pozwoli mu podbić świat, ale nie będzie miał spokoju. Oboje sobie zdają sprawę że Demir musi odpuścić bo inaczej straci Selin. Vedat kontynuuje swój wywód, mówi Demirowi, że tajemniczy wielbiciel cierpliwe czeka i chwyci ją za rękę gdy ta będzie zmęczona odbijaniem się od jego twardej skorupy. Zaznacza, że mężczyzna który adoruje Selin wie co robi, ożeni się z nią gdy tylko będzie miał okazje a Selin wyprowadzi się do nowego męża a on zostanie sam jak palec. Słowa te tak uderzają w Demira aż ze złości tłucze szklankę z wodą w dłoni. Nic mu się nie stało nie skaleczył się lecz ma już dość i żegna się już z Vedatem.

Selin sprząta w kuchni i jednocześnie rozmyśla czemu Demir tak dziwnie się zachowuje. Daje jej kwiaty i czekoladki a potem trzyma się nie dystans lub pozwala jej przejść do firmy Buraka. Demir wchodzi do domu, Selin chcąc zachować się wg planu mówi, że już wychodzi i idzie do pokoju więc może siedzieć już gdziekolwiek chce. Demir pyta Selin czy przejrzała listę pana Bünyamina, zaprzecza, mówi, że nie ma już siły na zadania domowe. Demir jest zdziwiony, że nadal przychodzi do nich. Wie, że to sprawka Iba, Selin uważała, że to dobrze im zrobi bo dopiero zaczynają ale nie potrafi podjąć decyzji. Demir widzi, że Selin jest coraz bardziej zmęczona więc proponuje aby wykonali zadania powierzone przez psychologa, w końcu to ich nie zabije. Selin wygląda na zadowoloną. Siadają na werandzie i Selin czyta pierwsze zadanie, które polega na tym że usiądą na przeciwko siebie i przez 10 minut będą na siebie patrzeć w ciszy. Selin proponuje aby zaczęli od drugiego zadnia, które polega na tym, że mają zrobić coś razem czego nigdy nie robili. Selin ma pomysł aby skoczyć ze spadochronu, lecz Demir sprowadza ją na ziemie że nie załatwią teraz samolotu, a poza tym on już skakał. Jak zwykle zaczynają się sprzeczać i ostateczna postanawiają wykonać pierwsze zadanie. Przenoszą się do ogrodu.

Bora i Merve jedzą wspólnie ostatnią kolację, jest romantycznie choć Merve jest smutna, wspominają pierwsze spotkania randki.

Demir i Selin siedzą w ogrodzie i starają się wykonać pierwsze zadanie. Selin niestety ciągle się śmieje nie jest w stanie zachować się poważnie przez poważną minę Demira. Ostatecznie Demir ustawia stoper na 30 sekund zamiast 10 min ale w końcu zaczynają się sobie przyglądać i powoli zbliżać się do siebie, lecz dzwoni stoper Demira, czar pryska. Demir proponuje aby drugie zadanie ominęli i przeszli do trzeciego. Selin czyta: „Wyznajcie sobie sekrety o których nikt nie wie” czyli coś co nigdy nikomu nie powiedział. Demir proponuje aby Selin powiedziała pierwsza, kobieta pyta się czy na pewno powie jej swój jeśli i ona zdradzi swój. Demir obiecuje, że to zrobi. Selin obawia się, że jeśli go zdradzi to on zmieni o niej zdanie. Selin zaczyna opowiadać: że kiedyś miała w dzieciństwie przyjaciółkę i przerywa chce to przełożyć.. Demir mówi teraz albo nigdy i idzie zrobić herbatę.

Ayda udaje się do kliniki Ibo, obserwuje go z daleka, widzi jak zajmuje się zwierzętami zdaje sobie sprawę, że Ibo ma rację lecz nie potrafi zrezygnować z pomocy przyjaciołom, lecz chce też pogodzić się z chłopakiem. Zostawia mu na jego motorze paczkę z Wesołego Placka i odchodzi. Ibo wychodzi z kliniki dla zwierząt i zauważa pakunek jest szczęśliwy bo wie, że była tu Ayda. W środku znajduje piernikowego ludzika.

Demir wraca do Selin z herbatą i czeka na jej wyznanie. Selin znów zaczyna: gdy była w podstawówce i pod jej domem była stara studnia i wymyśliła historie ze tam mieszka syrena. Koleżanka miała brata Ediza młodszy od nich. Pewnego dnia postanowił zboczyć syrenę niestety wpadł do niej, a gdy został wyciągnięty był w ciężkim stanie, lecz wyzdrowiał i każdy uważał to za cud. Gdy jej rodzice dowiedzieli się, że to była jej wina wysłali ją do babci, która nie pozwoliła jej się z nikim widywać a potem zaczęła się seria nieszczęść: dwie koleżanki z miasta wyprowadził się, a potem przenieśli jej tatę, Selin miała białego konia, którego podarował jej tata był bardzo stary i złamał nogę i musieli go uśpić. Babcia powtarzała jej, że to była kara, a ona przez całe lato miała koszmary, że opuszczają ją wszyscy bliscy mama tata, przyjaciele, konie ptaki, kot, Ediz. Gdy wróciła do domu jej babcia zmarła więc nie mogła nikomu powiedzieć, że to przez nią miała te koszmary. Demir mówi, że to faktycznie jest smutne i współczuje Selin.
Teraz przyszła kolej na Demira, kiedy był dzieckiem odeszła jego mama nie w snach ale naprawdę. O tej części która chce powiedzieć Selin nie wie nikt nawet jego najbliżsi. Miał zostać z mamą, ale jego ojciec zabrał go do siebie i powiedział, że jeśli z nią pójdzie to się rozstaną jeśli zostanie to jego mama nie wytrzyma i wróci. Jest mu ciężko to mówić załamuje mu się głos. Demir miał wtedy tylko 6 lat i uwierzył ojcu i powiedział mamie, że zostaje z ojcem a z nią nie chce mieszkać, a ona i tak odeszła i więcej jej już nie zobaczył. Demir i Selin płaczą, nie jest to łatwe co sobie wyznają. Selin chce przytulić Demira lecz ten odsuwa się uważa to tylko za wykonanie zadanie, które wykonali nie chce litości ani współczucia, Selin jest na prawdę przykro wie że postępując w ten sposób złamała mu serce, Demir nie chce więcej wracać do tego ponieważ minęło wiele lat i nie jest już dzieckiem i nie chce być tak traktowany. Odchodzi od Selin i udaje się do swojego pokoju, Selin w końcu rozumie dlaczego jest taki zdystansowany ponieważ nadal jest tym porzuconym dzieckiem i nadal będzie to na nim ciążyć. Selin również wraca do domu staje pod drzwiami Demira chce wejść, lecz rezygnuje rozumie, że chce być teraz sam. Demir siedzi sam na łóżku, nie było mu łatwo mu to powiedzieć. Dziewczyna idzie do swojego pokoju.

Poranek, Demir wychodzi z domu a na drzwiach znajduje się kolejny bukiet i liścik, na którym widnieje: „Myślałaś o tym co powiedziałem? Ja myślę o tobie cały czas” Widać na jego twarzy zdenerwowanie gdy Selin schodzi na dół, Demir zatrzaskuje w złości drzwi i idzie do pracy. Selin nie potrafi go zrozumieć o co mu chodzi.

Merve i Bora czekają na taksówkę która zabierze go do domu. Para żegna się i Bora wsiada do niej i chce dojechać, lecz zostaje zatrzymany przez nadjeżdżający samochód. To załoga Artemim przyjechała go pożegnać. Burak Selin, Ayda. Załoga jest wsparciem dla Merve w tym trudnym czasie.

Następne sceny z serialu przedstawiają podział firmy. Załogę która cieszy się z nowego logo, nowych wizytówek, robią sobie wspólne zdjęcia. Demir wychodzi i obserwuje cała scenę oraz to jak Burak przytula się do Selin. W tym samym czasie Ibo dogaduje się Ayda wyglądają na pogodzonych choć Ayda nie zrezygnowała z knucia i pomocy Selin w odzyskaniu Demira. Stara się aby Ibo nie był przy tym i nie chce aby to ich znów poróżniło. Selin stara się zrobić wszystko co dziewczyny jej powiedziały, upada ze schodów przy Demirze ale ten siedzi obojętnie nie reaguje lecz na narzekania na bolącą stopę wstaje i przynosi jej kompres lecz wie, że zrobiła to celowo aby zwrócić na siebie uwagę. Następna scena pokazuje jak Demir ćwiczy jogę w ogrodzie. Selin jak zawsze mu się przygląda gdy nagle przybiega Karamuk (pies sąsiadów) z przypiętą karteczką do obroży na której widnieje: ” Kolacja dziś o ósmej?”. Wściekły wraca do domu, mierzy wzrokiem Selin i nic nie mówić odchodzi. Selin wychodzi do ogrodu i również znajduje tą karteczkę. Dziwi się zachowaniu Demira ponieważ uważa, że to on cały czas obsypuje ją podarunkami i karteczkami a teraz chce się spotkać w restauracji.

Selin spotyka się dziewczynami na tarasie i opowiada, że z Demirem jest coś nie tak. One udając zdziwienie słuchają co mówi Selin. Gdy dociera do nich w jaki sposób Selin to odbiera już wiedzą, że przesadziły i starają się zmienić jej myślenie, że może jednak ma innego wielbiciela ale Selin im nie wierzy. Demir nie reaguje na te gesty innego zalotnika. Selin mówi im, że dostała zaproszenie od niego na kolacje i postanawia iśc do niego i dowiedzieć się o co mu chodzi. Dziewczyny rozmawiają o spotkaniu, myślą, że być może Demir sobie odpuścił. Azmyie uważa, że szef to samiec Alfa więc nie pozwoli sobie na odebranie Selin. Poza tym nawet załatwiły statystę do tego spotkania.
Selin idzie do biura Demira gdzie również znajduje się Burak. Prosi ich czy może wyjść wcześniej bo ma dziś na wieczór plany. Demir patrzy wymownie na Selin. Burak stara się ustalić czemu Demir stara się zgasić go, że nie powinni ingerować sprawy współpracowników. Burak ma odmienne zdanie bo łączy ich w firmie przyjacielska relacja. Demir nie daje za wygraną nie chce słuchać o takich rzeczach w swoim gabinecie. Kipi wręcz z zazdrości, jest nie miły dla Selin odpowiadając na pytanie czy coś jeszcze od ma do zrobienia mówi: że niczego od niej nie potrzebuje. Selin odchodzi. Burak wspomina o wspólnym mieszkaniu ale Demir prosi go aby nie mieszał się w jego sprawy. Demir również kończy na dziś swoją prace

Selin w swoim pokoju przygotowuje się do spotkania wybiera sukienkę na wieczór. Rozmawia ze swoją rybką. W tym samym czasie Demir wyżywa się w ogrodzie Vedata kopiąc dół. Vedat śmieje się z niego. Wspomina mu, że jak pojechał do Paryża z Alarą to ona tez kopała w ogrodzie. Vedat mówi mu, żeby spytał się Selin z kim idzie na kolacje, lecz on nie chce bo stara się trzymać od niej z daleka aby nie robić sobie nadziei dopóki nie upewni się co do jej intencji i uczuć. Poza tym wypytywanie o to kobiety z którą nic go nie łączy nie jest w jego stylu. Vedat mówi mu aby sobie odpuścił lecz i ten pomysł mu się nie podoba, Vedat widzi to w Demirze i sugeruje mu aby poszedł również do tego lokalu aby sprawdzić z kim się umówiła.

Wieczór Demir siedzi już w restauracji i zamawia jedzenie. Zastanawia się co on w ogóle tam robi, gdy do lokalu wchodzi Selin w pięknej białej sukni … wygląda zjawiskowo. Selin widzi Demira i od razu do niego podchodzi myśląc, że to z nim jest umówiona. Siada Demir nie rozumie czemu i dlaczego tak się cieszy z tego powodu. Demir przyszedł tu tylko zjeść kolację i odkręca kota ogonem, że to ona wybrała ten sam lokal co on. Pyta czy go śledzi. Selin już kompletnie nic nie rozumie gdy do stolika podchodzi kelner i mówi, że Selin ma zarezerwowany inny stolik. Demir aby nie zdradzić swoich uczuć mówi, żeby poszła do swojego stolika na randkę na którą się umówiła. Demir wie, że zranił Selin lecz ona jest tu na randce. Ostatnia scena tego odcinka to gdy Selin siada przy swoim stoliku i oczekuje tajemniczego nieznajomego. Co się wydarzy w następnym?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Wszędzie ty streszczenie odcinka 42

W 42 odcinku mamy kontynuację randki z nieznajomym wraz z przyglądającym się tej sytuacji Demirem.

Przyjaciele Selin siedzą w Wesołym Placku i zastanawiając się czy Selin w ogóle poszła na to spotkanie. Chcą nawet zadzwonić do restauracji gdy Selin pisze do Merve i Aydy wiadomość: „To nie Demir mnie zaprosił. Więc kto?” Grupa spiskowa martwi się, że zakochani musieli rozmawiać o tym i obawiają się, że statysta nie przyjdzie na to spotkanie. Szybko dostają drugą wiadomość od Selin „Demir też tu jest. Zaraz zwariuje!” Przyjaciele cieszą, że ich plan wypalił, że Demir czytał również te karteczki i jednak jest bardzo zazdrosny o Selin i szaleńczo w niej zakochany.

Selin siedzi sama przy stole zamówiła wino. Demir przygląda się jej cały czas widzi, że została wystawiona przez wielbiciela. Demir nie może nic przełknąć widząc, że dziewczyna cierpi. Restauracja powoli pustoszeje.

Przyjaciele siedzą jak podekscytowani ale nie mają wiadomości od Selin. Pada pomysł aby pojechać do tej restauracji ale uznają go za ryzykowny, że wszystko się wyda. Selin wysyła wiadomość Azmyie czyta: „Demir siedzi przy stoliku sam, a ja przy innym czekam na nie wiem kogo. Nie chcę, żeby zobaczył, że ktoś mnie wystawił. Wracam do domu”. Plan chyba nie idzie jednak po ich myśli, statysta się nie pojawił więc Azmiye dzwoni do niego ten ją odrzuca i pisze wiadomość że został wezwany pilnie na plan. Azmyje dzwoni do Selin i namawia ją aby została na miejscu, aby nie dała po sobie poznać, że ktoś ją wystawił ma udawać, że przyszła na kolację sama i ma się tym cieszyć. Nie ma żadnego powodu do wstydu. Selin zostaje jednak w restauracji. Merve wpada na pomysł, żeby kogoś do niej wysłać ale nie mają pomysłu kogo, Ibo jest jej przyjacielem więc zostaje tylko Burak, zależy im aby Demir był zazdrosny – czy to jest aby dobry pomysł?

Demir i Selin siedzą praktycznie do zamknięcia restauracji. Demir cały czas przygląda się Selin, widzi, że dziewczyna jest załamana. Przypomina mu się jak kiedyś również został wystawiony przez ukochaną i czekał i siedział sam aż do zamknięcia restauracji. Bardzo dobrze wie co w takiej sytuacji się czuje. Przez chwilę widzimy wiadomość sms która wysłał do swojej ukochanej: „Wciąż czekam. Proszę, przyjdź, Eylül.” Lecz ona się nie pojawia. Do Demira dzwoni Vedat, Demir mówi, że skręci temu facetowi kark za to że wystawił Selin, Vedat mówi mu, że być może to dobrze, że nie przyszedł. Demir nie podziela jego zdania ponieważ był w takiej samej sytuacji i wie jak to jest czekać na kogoś do zamknięcia restauracji. Selin i Demir otrzymują rachunek ponieważ restauracja się zamyka. Demir grozi tajemniczemu wielbicielowi, że go zabije za to co zrobił Selin.
Demir podchodzi do Selin chce ją stąd zabrać, Selin jest już pijana, rozżalona i zła na Dmiera ponieważ uważa, że to on za tym stoi że celowo się z nią umówił aby dać jej nauczkę. Nie chce z nim nigdzie iść, Demir nie rozumie o co jej chodzi, jego punkt widzenia, że została wystawiona, Selin uważa, że to jego pomysł. Selin każe mu spadać nie chce przebywać w jego towarzystwie, Demir jest uparty nie chce jej zostawić, grozi Selin, że wyprowadzi ją nawet siłą z lokalu. Selin śmieje się i mówi, aby spróbował skoro mają się trzymać z dala od siebie lecz Demir łapie ją za rękę i wyprowadza z lokalu. W tym samym czasie pojawia się Burak pod restauracją szuka Selin, przyjaciółki mówią, że Selin jest w kiepskim stanie a one nie mają jak jej pomóc dlatego go wezwały.
Demir nadal nie puszcza Selin chce ją zabrać do domu aby nie myślała o tym przykrym wieczorze. Selin w końcu wyrywa się z uścisku Demira, ten prosi ją aby się uspokoiła bo jest roztrzęsiona. Całą sytuację obserwuje Burak. Demir tłumaczy Selin, że wie jak się teraz czuje ale ktokolwiek ją wystawił nie jest wart jej nerwów. Selin patrzy na niego zdziwiona pyta dlaczego jej to robi, dlaczego tak się zachowuje i że jest już zmęczona. W końcu pyta się go dlaczego wysyła jej kwiaty i czekoladki oraz zaprasza ją na kolacje i każe siedzieć samej, rozumie, że jest na nią wściekły ale to co robi jest bardzo podłe. Selin odchodzi, Demir zaskoczony podbiega do niej i tłumaczy że to nie on wysyłał jej kwiaty, czekoladki i to nie on ją zaprosił do tego lokalu na kolację. Ten mowi, że nigdy nie zrobiłby jej czegoś takiego. Selin jest zaskoczona tymi słowami, Demir tym bardziej ponieważ zrozumiał, że tylko dlatego przyszła na tą kolację, ponieważ myślała, że jest umówiona z nim. Wyznaje, że chciała żeby to był on, strasznie jej teraz głupio nie może spojrzeć mu w oczy oznajmia, że nie wróci dziś do domu na noc i odchodzi szybko. Demir jest w totalnym szoku podbiega do płaczącej Selin odwraca ją i mocno przyciąga do siebie i całuje. Następnie wyznaje jej miłość. Selin w końcu uśmiecha się, Demir chce aby już pojechali do domu. Selin jeszcze przed wejściem do samochodu przytula się szczęśliwa do Demira. Zakochani odjeżdżają. Wszystko widzi niemniej zaskoczony Burak, dzwoni do dziewczyn i pyta gdzie są chce z nimi porozmawiać jest bardzo zdenerwowany.

Selin i Demir jadą do domu, śmieją się. Selin w pewnym momencie otwiera szyberdach samochodu i wychyla się krzycząc dookoła, że Demir ją kocha i to wzajemnością. Jest bardzo szczęśliwa, Demir przerażony stara się ją wciągnąć z powrotem do samochodu ponieważ jest to bardzo niebezpieczne. Selin nie może się powstrzymać chce powiedzieć wszystkim o jej szczęściu, Demir trzymając ją za rękę mówi, że nigdy jej nie puści. Selin myśli życzenie: „chciałaby aby wszyscy którzy boją się otworzyć serce poczuli, co ona teraz” Demir czule całuje ją w dłoń ta z kolei przytula się do niego.

Burak pojawia się w Wesołym Placu, przyjaciółki są zaskoczone, że przyszedł bez Selin. Burak naskakuje na grupę z pytaniem co oni knują ściągając go do restauracji w której była Selin. Dziewczyny są zdziwione i tłumaczą się, że to nie był żart. Burak opowiada co zaszło przed restauracją, widział jak Selin stała z Demirem pod restauracją i całowali się. Dziewczyny są wniebowzięte że udało im się zrealizować plan. Burak nie rozumie tego co zaszło. Przyjaciółki starają się wytłumaczyć, że Selin nie była umówiona z Demirem więc Burak drąży czy Selin wspomniała mówiąc im że fatalnie się czuje, że jest z Demirem. Burak zastanawia się skąd on wiedział, że tam akurat będzie. Dziewczyny kłamią że być może sama po niego zadzwoniła. Dziewczyny martwiły się o Selin, że jest przestraszona dlatego zadzwoniły do Buraka prosząc go o pomoc. Burak nie rozumie dlaczego nagle dziewczyny zmieniły stosunek do Demira skoro niedawno próbowali się go pozbyć. Azmyie mówi, że ich sytuacja się zmieniła Burak nadmienia, że wcześniej mieszkali razem i nic ich nie łączyło a teraz jest już inaczej. I zauważa, że bardzo ich to cieszy. Burak stara się oczernić Demira ponieważ on sam nie rozumie dlaczego wrócił do kraju i kupił udziały w upadającej firmie choć biją się o niego najlepsze firmy architektoniczne świata, a on zają się Artemimem. Burak stwierdza, że Demir się przed czymś ukrywa i postanawia się dowiedzieć i go obnażyć. Wściekły Burak wychodzi. Dziewczyny i siostry Günbakan już wiedzą, że to był błąd prosząc Buraka o pomoc.

Demir i Selin wracają do domu, ukochany sadza pijaną Selin na ławie na werandzie. Oboje cieszą się swoją obecnością. Selin mówi Demirowi, że jest na niego zła, choć przed chwilą szalała z radości, mówi też, że przez niego umrze młodo i pyta go czy na pewno dalej ją kocha i czy nie zmienił zdania. Ten definitywnie zaprzecza, ale Selin prosi go aby powiedział to jeszcze raz. Demir patrząc jej głęboko w oczy mówi, że ją kocha, Selin promienieje z radości. A następnie zaczyna naskakiwać, na niego, na temat czekoladek i kwiatów które dostaje codziennie ale nie od niego. Demir mówi, że nigdy nie sugerował, że dostała je od niego to ona sama sobie to wymyśliła. Selin nie rozumie, skoro ją kocha to czemu on tego nie wysyła tylko ktoś inny. Demir obiecuje poprawę.
Demir udaje się do kuchni aby pomóc Selin wytrzeźwieć przygotowuje więc lód i wodę z cytryną. Selin staje w drzwiach balkonowych i mówi, że przez niego siedziała kilka godzin i czekała na nieznajomego, wszyscy jej współczuli i czuje że zbłaźniła się przy kelnerach. Demir wie, że wcale tak nie myśli ale oboje są uparci odpowiada twierdząco zaznaczając, że ona wcale nie zawiniła przez swoje błędne myślenie. Dzwoni Vedat jest ciekawy jak potoczyła się dalej sytuacja, Demir wyjaśnia Vedatowi co zaszło i pozwala mu słuchać jak Selin dalej go oskarża że to jego wina. Vedat zgadza się z Selin lecz Demir mówi mu, że Selin nie poszła tam przez niego ale dla niego ponieważ myślała, że liściki sa od niego Vedat śmieje się, że Demir wykorzystał sytuację, ze tajemniczy wielbiciel był romantyczny. Demir musi wracać do Selin, żegna się z przyjacielem.
Selin mówi Demirowi co czuła gdy on wyjechał do Paryża z Alarą. Mówi, że ciągle płakała, w każdym miejscu domu. Demir śmieje się z tego ale przeprasza ją za to. Następnie wkłada jej ręce do lodu aby trochę ochłonęła. Ta boi się, ze jej zamarznął ale Demir obiecuje, że też je tam włoży razem z nią. Demir dalej ciągnie temat wyjazdu, mówi żartem, że musiała w trakcie zrobić sobie przerwę bo przecież odwiedziły ją dziewczyny potem z Vedatem sadziła kwiaty. Dalsza rozmowa kieruje się z sytuację z Merve, zakazami związków w firmie oraz to że musieli ze sobą zerwać a potem w tajemnicy się pobrać. Pijana Selin jest strasznie marudna i o wszystko obwinia Demira.

W lokalu została tylko Ayda, zastanawia się nad cała sytuacją która wynikła i czy nie zaszkodzi tym samym sobie albo Selin i Demirowi. Pojawia się jej ukochany Ibo, ta przytula się do niego, Ibo jest zaniepokojony jej zachowaniem. Ayda mówi mu, że znów coś zrobiła i że nie spodoba mu się to, Ibo już rozumie, mówił jej przecież aby nie mieszała w życiu innych i pyta się jej co takiego zrobiła.

Demir kładzie pijaną Selin do łóżka i czule całuje ją w czoło. Rano przychodzi do niej z zielonym smoothie i delikatnie budzi ją nazywając ją Wendy, a ona go Piotrusiem. Selin siada na łóżku Demir podaje jej zielony napój Selin nie przepada za tego typu napojami próbuje ale nie smakuje jej. Demir zaprowadza skacowaną Selin do łazienki aby umyła się wtedy poczuje się lepiej a kręci jej się trochę w głowie. Demir zostawia ją w łazience i idzie przygotować śniadanie. Selin schodzi lecz dalej boli ją głowa, Demir mówi aby coś zjadła i wypiła dużo wody a jeśli potrzebuje to aby wzięła leki przeciwbólowe. Selin pyta Demira co się wczoraj stało udaje że nic nie pamięta. Demir opowiada trochę inną historię, ale Selin dziękuje mu, że jej nie wykpił gdy dostała kosza – Selin wszystko pamięta – Demir proponuje aby inaczej patrzyła na wczorajszy wieczór: nie dostała kosza myślała, że ma spotkać się z nim i tak tez się stało. Selin pyta go jak on zapamięta ten wieczór, Demir od razu odpowiada, że zjadł kolację z piękną kobieta, ale przy oddzielnym stoliku, a następnie uznał, że już nie chce siedzieć oddzielnie. Demir udaje się do kuchni ale odchodząc czule całuje Selin w głowę.
Selin i Demir wychodzą do pracy i widzą kwiaty w drzwiach oraz liścik o treści: „Przepraszam, że wczoraj nie przyszedłem. Mam nadzieje, że zdołasz mi wybaczyć.” Demir uważa, że tajemniczy wielbiciel zna Selin pyta ją czy wie kto to jest, ta zaprzecza bo cały czas była pewna, że to był on. Demir pyta Selin czy naprawdę myśli, że napisałby do niej taki liścik, Selin odpowiada, że nie wie ponieważ nigdy do niej nie pisał oczywiście rozmowa przeradza się w słodką sprzeczkę.
Akcja przenosi się do firmy Artemim, Burak odciąga Ferruh na bok, ma dla niego zadanie. Każe mu wszystkimi możliwymi sposobami dowiedzieć się kim jest Demir co robił w Japonii, dlaczego wrócił i porzucił prace. Ferruh uważa, ze i tak jest na wygranej pozycji ale Burak chce odzyskać całą firmę. Cel jego jest jednoznaczny chodzi o Selin jest zazdrosny. Środki na to nie grają dla niego roli.

W pracy Azmyie nadal podrzuca prezenty Selin, Merve i Ayda uważają, że to już zbyteczne ponieważ Selin i Demir wrócili do siebie. Azmyie i siostry uznały, że będzie to dziwne, że nagle jej tajemniczy wielbiciel zniknął i Demir mógłby uznać, że to była kolejna sztuczka Selin. Dziewczyny nie podzielają tego pomysłu obawiają się, że może to zagrozić ich związkowi, lecz Azmyie jest pewna tego co robi.

Co takiego Burak dowie się o Demirze? Dlaczego opuścił Japonię? Jakie ma tajemnice? Dowiemy się tego wkrótce…

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 43 WSZĘDZIE TY

Demir i Selin wychodzą razem do pracy, jak zawsze zatrzymują się nad Cieśniną aby wypić kawę. Spacerują za rękę Demir przytula Selin są szczęśliwi i cieszą się swoim towarzystwem. W ulubionym lokalu zamawiają kawę, Demir standardowo z mlekiem migdałowym, Selin również prosi o to samo mleko. Demir mówi jej, że nie musi zmieniać swoich przyzwyczajeń i tego co lubi specjalnie dla niego. Selin odpowiada, że akurat polubiła jego kawę. Demir prosi ją aby zachowała coś swojego bo nie chce chodzić z kopią siebie, Selin pyta dlaczego czy boi się kobiecej wersji Demira, on odpowiada że to mogłoby się źle skończyć (czyżby miał coś konkretnego na myśli?), Selin jest trochę zmieszana jego odpowiedzią. Demir szybko dopowiada, że Selin często powtarza, że jest niemożliwy stała by się katastrofą gdyby było ich dwóch, Selin opowiada, że wyobraża sobie że wstawali by wcześnie rano na wachlowanie rękami później śniadanie, wyciskany sok i jedliby owoce sztućcami a pośród burych ścian gadaliby o biznesie. Demir zdziwiony pyta czy na prawdę gada tylko o tym? Selin mówi, że tak by zapewne było ale na jego szczęście ma ją Demir nie zaprzecza mówi, że jest szczęściarzem, że ma ją i pyta czy Selin czy uważa, że już tak zostanie? Selin nie mówi nic, lecz jej oczy mówią, że bardzo by tego chciała. Demir chce ją pocałować ale ta jest speszona poza tym ich kawy są gotowe. Demir płaci a gdy Selin odchodzi kupuje jej jeszcze ulubionego czerwonego lizaka. Demir podchodzi do rozanielonej Selin przytula ją i wręcza lizaka. Mówi „Nie zatracaj siebie. Jesteś taka piękną, barwna, urocza, ciepła… Niewinna.” Selin po tych miłych słowach odwraca się i całuje Demira w policzek. Demir proponuje aby udali się do pracy bo się spóźnią splatają dłonie i udają się do Artemim.

Leyla i Firuze jedzą śniadanie w swoim domu. Leyla proponuje aby zaprosić zakochanych do siebie na kolację, Firuze na początku ma obiekcje ponieważ dopiero zaczynają, lecz szybko przypominają sobie, że młodzi jak są sami to często drą koty i lądują w areszcie.

Demir i Selin wchodzą razem do firmy już nie ukrywają, tego że są razem wyglądają na szczęśliwych. Witają się z załogą wszyscy przyglądają się zakochanym. Ayda mówi, Demirowi, że ma przygotowane plany projektowe tego o co prosił Demir proponuje, że obejrzy je u niej (obok Selin oczywiście). Bierze jeden z foteli i siada obok Aydy, Selin podchodzi do swojego biura i widzi czekoladki nie chce aby zobaczył je Demir i zasłania je szybko swoją torebką. Selin i Demir cały czas na siebie zerkają, nie skupiają się na pracy. Demir wysyła nawet wiadomości Selin, ta aż się rumieni i wstydzi. Wszyscy obserwują zakochanych i są z siebie dumni widząc tak szczęśliwych Demira i Selin. Demir nie daje za wygraną dalej pisze do Selin a nawet głośno zwraca jej uwagę, że ktoś do niej pisze może jakiś klient, kobieta odpowiada, w sms żeby tak nie robił. Demir wie, że się przy Selin nie skupi prosi Ayde aby przenieśli się na taras. W tym momencie do Azmyie dzwoni Firuze chce się dowiedzieć co u zakochanych, Azmyie mówi, że jest bardzo dobrze zakochani po uszy wpatrzeni w siebie. Siostry cieszą się chcą przejść do kolejnej fazy planu, Azmyie ma ich poinformować co zaszło między zakochanymi. Siostry cieszą, że wspólny dom już im nie powinien przeszkadzać, wydaje się im, że zakochani nie będą się już kłócić. Siostry przybijają sobie piątkę, uznają, że nie powinni mieć już przez tą niewygodna sytuację kłopotów.

Na tarasie Ayda przedstawia Demirowi wszystkie projekty, obok siedzi wściekły Burak. Ayda mówi zmartwiona, że obecne projekty kończy zespół Buraka i nie mają więcej zleceń. Wtedy odzywa się Burak mówiąc, że mieliby hotele pana Yıldırıma, który wycofał zlecenie, bo kierownictwo (czyt. Demir) dało ciała. Demir stara się uspokoić Ayde mówiąc, że pozyska nowych klientów, i że poradzą sobie. Demir nadal naskakuje na Demira jest ciekaw jak sobie niby poradzą, ponieważ rynek ma zastój i brakuje zleceń. Demir odpowiada niewzruszony, że jest mu miło, że w końcu Burak chce się czegoś ode niego nauczyć, lecz od podziału biura Demir uznaje to za tajemnicę firmową. Burak stara się dopiec Demirowi wypominając mu jego pobyt za granicą, przez który nie ma kontaktów, a ma tylko udziały w Artemimie. Demir nie pozwala się wyprowadzić z równowagi i proponuje przełożyć rozmowę na później bo teraz jest zajęty. Ayda pyta go czy wszystko w porządku, Demir odpowiada, że zna sytuację firmy jeśli maj a się utrzymać, muszą sobie ufać. Ayda mówi, że nie chce aby jej obietnica była pokryta pustymi słowami, ale jest oddana pracy. Demirowi to wystarczy.

Selin siada z Azmyie i Merve chce porozmawiać o prezentach od tajemniczego wielbiciela, ani od Demira i zaczyna się denerwować. Przyjaciółki starają się ją pocieszyć, że miło mieć takiego kogos, kto ją obsypuje podarunkami, Selin nie podziela tego zdania ponieważ jest z Demirem, nie chce więcej problemów. Dziewczyny próbują wybadać co Demir sądzi o tych prezentach, Selin mówi, że nic, ale irytują go. Selin pyta kto to przyniósł Azmyie kłamie, że jak przyszła do pracy to leżało pod drzwiami z karteczką więc położyła to na jej biurku. Demir jest zła mówi, że na kartce napisane same frazesy, dziewczyny są trochę oburzone (długo pracowały nad nimi). Za dziewczynami pojawia się Burak i słucha rozmowy, jak Selin opowiada co wydarzyło się wczoraj.
Burak wściekły słucha jaka to szczęśliwa jest Selin w końcu postanawia przerwać tą rozmowę wyciągając Selin z biura do potencjalnego klienta. Selin wyjeżdża z Burakiem na spotkanie. Azmyie dzwoni do Firuze opowiada wydarzenia z wczorajszego wieczora o zazdrości Demira. Firuze ma w planach kolejny krok Azmyie pyta jaki, siostrom zależy aby przestali się kłócić, ale sekretarka uważa, że nawet o tym nie myślą, że są zakochani po uszy, a tarcia podsycają miłosne napięcie. Firuze martwi się, że jak zostawi się ich samych, to w końcu trafią do pudła i trzeba ich pilnować. Azmyie mówi, że nie są w stanie stale ich pilnować, Firuze mówi, że podzielą się: one, Azmyie, Merve i Ayda i, że nie będą sami, prosi aby wpadli wieczorem do kawiarni to pogadają i obmyślą plan.
Burak przyjeżdża do restauracji z Selin mają spotkać z Burçiem, który prowadzi tu interesy. Burak i Selin piją kawę Burç się spóźnia. Burak pyta Selin wprost czy jest z Demirem, Selin już nie zaprzecza Burak mówi, że nie muszą się kryć, ponieważ nie obowiązuje ich jego zakaz. Selin mówi, że to nie był powód, że przeszła do jego firmy, wcześniej złożyła wypowiedzenie. Burak mówi że to nie ma znaczenia ponieważ bez względu na powód cieszy się, że została, ponieważ pracuj z przyjaciółką i świetną projektantką. Selin pyta go co sądzi o ich związku, Burak wypomina jej, że po kłótni z nim wylądowała w szpitalu i nie chce aby cierpiała, Selin mówi, że to już się nie powtórzy. Burak jest coraz bardziej zły zaczyna ostrzegać Selin przed Demirem, ponieważ zna go raptem kilka miesięcy i tak na prawdę nic o nim nie wie może coś jej się nie spodoba gdzie ucieknie. Selin stara się przekonać Buraka, że nie będą uciekać a rozwiążą problemy. Burak dalej naciska Selin nie chce dalej ciągnąc tematu. Burak prosi ją aby nie ufała mu bezgranicznie, zna go krótko nie wie, co robił i jak żył. Rozmowę przerywa ojciec Buraka mówiąc, że jest zebranie zarządu w firmie i chce przełożyć spotkanie z Burçem, lecz Selin mówi aby tego nie robił, że sama spotka się klientem, Burak wychodzi. Demir pisze do Selin pyta gdzie jest, pisze, że na spotkaniu, Demir prosi aby wracała szybko bo tęskni. Selin cieszy się jak dziecko.

W biurze Demir w końcu zauważa czekoladki na stole Selin, prosi aby Azmyie przyszła do niego. Demir prosi ją o listę przesyłek, które przyszły do firmy w ostatnim czasie. Azmyie jest trochę zaskoczona wie, że Demir może dzwonić do kwiaciarni i cukierni skąd są wysyłane. Azmyie przerażona szuka dziewczyn od spisku. Znajduje je na tarasie mówi, że Demir na nich poluje. Wyczuł je jak gepard i się zbliża ponieważ próbuje się dowiedzieć, od kogo były czekoladki i kwiaty. Przyjaciółki są przerażone martwią się że jak wyjdzie to na jaw to wyrzucą je z pracy. Obmyślają, że musza powiadomić dostawców, że jeśli ktoś będzie się pytał o te przesyłki to były zamówione anonimowo i zapłacone z góry.

Burç pojawia się na spotkaniu, Selin rozmawia z nim. Klient jest pod wrażeniem wykonania przez nich sierocińca i liczył na współpracę z Demirem, Selin mu wszystko wyjaśnia i rozmawiają o jego zleceniu.

Demir idzie na spotkanie z Vedatem, martwi się brakiem zleceń i klientów. Vedat proponuje mu pomoc, ponieważ ma klika zleceń aranżacji ogrodów i wspominał klientom o zleceniu dla sierocińca postara się pomoc Demirowi. Vedat proponuje kolację, Demir na to a może się tu przeprowadzi, skoro tak tęskni, lecz on chce zaprosić go wraz z Selin, przygotuje rybę. Demir odpowiada, że zapyta, i prosi go aby nie robił wędrówek do dzieciństwa o tym, jaki był, jak rozbił sobie głowę, jak ugryzł go pies sąsiada w jego ogrodzie. Vedat się śmieje, że stara się zachować przed nią pozory, Demir odpowiada, że Selin przebiła się przez jego skorupę
i prześwietliła na wskroś. Prosi go aby uważał co przy niej mówi, nie chce rozmawiać o rodzinnych problemach. Demir dostaje wiadomość od Selin, że spotkanie się przeciąga i że widza się w domu.

Siostry Günbakan, Ayda, Merve i Azmiye spotykają się w Wesołym Placku obmyślają kolejny etap intrygi aby Demir i Selin się nie rozstali. Azmyie opowiada jak o mały włos nie zostały przyłapane na knuciu ponieważ Demir poprosił ją o listę przesyłek które docierały w ostatnim czasie do firmy. Siostry Günbakan maja plan aby Demir nie dowiedział się o tym, zaproszą ich dziś do siebie na kolację. Ayda mówi, że Demir jest totalnie wyluzowany ponieważ nawet Burak nie mógł wyprowadzić go z równowagi. Wspólniczki mówią Leyla aby nie rozdawała swojego posagu (chciała coś dać Demirze i Selin ponieważ może ktoś pojawi się w jej życiu, chyba mają kogoś konkretnego na myśli.

Burak rozmawia z Ferruhem wypytuje go czy czegoś się dowiedział. Ferruh mówi mu, że ma sensacyjne wieści: Dwa lata temu Demir miał narzeczoną. Burak się cieszy ponieważ okazuje się, że Demir jednak ma jakiś sekret. Ferruh opowiada dalej, że narzeczona zostawiła Demira bez pożegnania, po prostu rozpłynęła się w powietrzu. Nawet ich znajomi nie wiedzieli, gdzie jest. Burak zastanawia się co Demir mógł jej zrobić, Ferruh mówi, że nikt tego nie wie. Burak drąży temat uważa, że nie mogłaby odejść bez powodu ma już kilka wizji typu może ją bił albo zdradzał. Ferruh nie ma takich informacji wie jedynie, że gdy zniknęła, Demir był w rozsypce, nawet zerwał kontakt z bliskimi, rzucił pracę i stoczył się na dno, lecz rok później zgarnął kilka nagród za swój projekt i zaczął być rozchwytywany…. Burak jest zadowolony z tych informacji, każe Ferruhowi skupić się na kobiecie, ma dowiedzieć się co się z nią stało i jak się nazywa. Burak chce wszystko wiedzieć na jutro a cena nie gra roli. Uważa, że ta kobieta to jego czuły punkt. Jeśli ją odnajdzie, obnaży prawdziwe oblicze Demira.

W domu Selin czeka na Demira wychodzi na taras podlewa kwiaty, wchodzi Demir przygląda się jej. Selin zauważa go więc ten podchodzi i przytula się do niej teraz dopiero widzi, jaki ten dom jest piękny, gdy ona tu jest. Ukochana zwraca mu uwagę, że starał się ją stąd wyrzucić i zmienił zamki w drzwiach. Mężczyzna odpowiada, że nigdzie jej nie puści a robił to zanim odkrył, jaką jest wspaniałą kobietą. Selin ciekawi jaka jest wg niego, on na to, że taką która kruszy mury i chce ją pocałować lecz ta mówi mu, że muszą wychodzić na kolację do Leyli. Ten myśli, że to żart, lecz niestety Selin nie potrafiła jej odmówić. W tym momencie pojawia się Bünyamin, który wszedł od ogrodu i się im przyglądał, cieszy się, że zadanie domowe odrobili, tłumaczy się że przyszedł popołudniu bo rano się irytują. Siadają na tarasie.

Merve rozmawia z Ayda o wieczorze cieszą się, że Selin i Demir są w końcu szczęśliwi, Merve nadal źle się czuje z tym, że wypaplała wszystko Demirowi, powiedziała o potwornej klientce i powiedziała, że była z mafii. Merve martwi się co mu powiedzieć gdy im zarzuci, że zadają się z bandziorami. Na to pytanie odpowiada Ibo, że mają powiedzieć prawdę, że to był pomysł Burak. Prosi dziewczyny aby nie próbowały go chronić, w przeciwnym wypadku sam powie prawdę.

Bünyamin jest zadowolony z pary ponieważ wykonali dwa zadania z trzech. Tego trzeciego zadania nie chce im odpuścić i pyta czy jest coś czego oboje nigdy nie robili. Bünyamin stara się analizować wykonanie zadania i słucha obojga. Oczywiście uparci nigdy nie przyznają się do błędu. Bünyamin jest niepocieszony, że patrzyli sobie w oczy tylko 30 sekund zamiast 10 minut, mówi, że nie mogą zmieniać zasad bo to nie zadziała. Selin nie chce przyznać się, że nie mogła wytrzymać nazywa to kilkoma małymi błędami. Demir uważa to za urocze, gdy o tym mówi w taki sposób, lecz i tak wyjaśnia, co dokładnie się wydarzyło: Selin podjęła szereg działań, by pozbyć się Demira z firmy i z domu, wypomina jej, że sięgnęła nawet po pomoc mafii. Demir uprzedza, że nie rozmawiali o tym jeszcze, ale to nie oznacza, że zapomniał. Selin stara się złagodzić swoją winę mówiąc, że przestała knuć, gdy go bliżej poznała. Demir nagle mówi: „Moja dziewczyna zna mafię.” Selin i Bünyamin reagują na te słowa są zaskoczeni, Selin słysz to pierwszy raz i chce aby je jeszcze raz powtórzył. Bünyamin cieszy się ponieważ para znalazła kompromis! chciałby znać szczegóły ale para mówi, że są zaproszeni na kolację i już mają opóźnienie. Bünyamin proponuje, że omówią to na kolejnym spotkaniu i przypomina o zaległym zadaniu. Psycholog wychodzi. Demir zwraca uwagę na ubiór Selin, i pyta czy wygląda zabójczo pięknie dla Firuze i Leyli? Selin odpowiada że dla niego i  oczywiście wszędzie widzi drugie dno i pyta Demira czy tylko teraz jest piękna i uderza go w bark, Demir zauważa, że Selin trafia zawsze w to samo miejsce, ale nie jest na nią zły mówi: „Piękna i silna. Niezłe ziółko.”.

Firuze i Leylia są gotowe na przyjęcie gości. Demir i Selin przychodzą razem, siostry witają ich serdecznie. Demir i Selin są trochę zakłopotani. W tym samym czasie Bünyamin spotyka się z Ibo, rozmawiają o Selin i Demirze. Dla Ibo wystarczy informacja, że jest już miedzy nimi dobrze przyznali w końcu, że są w sobie zakochani. Ibo ma jednak inne zmartwienie wspomina mu o Aydzie wyznaje mu, że spotykają się od jakiegoś czasu, jest im dobrze ze sobą, ale miewają zgrzyty i definitywnie różnią się od siebie. Przyjaciel dopytuje co dokładnie ma na myśli, Ibo mówi, że lubi naturę, Ayda z kolei nie za bardzo. Gdy on woli się spotkać sam na sam, ona chce w gronie znajomych. Ibo nie podoba się, że to dość duże grono i każdy komentuje ich relację. Bünyamin mówi, że to pierwszy etap związku. Ibo nie rozumie, przyjaciel pyta czy to miłość od pierwszego wejrzenia? Ibo przyznaje, że wszystko potoczyło się szybko. Ibo dostaje rady jak uratować związek, ponieważ są blisko, ale się nie znają, kochają się, ale nie akceptują. Daje im zadanie domowe: „Chodzić na randki”. Ibo zdziwiony, przyjaciel dodaje, że mają to być niezapowiedziane spotkania. Ibo pyta czy to im pomoże, Bünyamin odpowiada, że jeśli nie to dam im inne zadanie.

Selin i Demir jedzą kolacje wraz z Firuze i Leylia, siostry obserwują jak młodzi zachowują się wobec siebie, czule podają i nakładają sobie potrawy. Siostry są wzruszone ich zachowaniem, Firuze w pewnym momencie się rozkleja i zaczyna głośno szlochać i mówi, że ale tak pięknie razem wyglądają. Leylia dokłada, że gdy tylko ich zobaczyła, już wiedziała, że będą do siebie pasować i cieszy się, że kupili razem dom. Zakochani są zdziwieni tym wyznaniem Demir przechodzi do „ataku” i mówi, że sprawa tego domu nadal jest nierozwiązana, fakt nie chcą go już dzielić, ale to nie zmienia tego, że sprzedały go dwóm osobom i że trzeba to wyjaśnić. Siostry są przerażone tym co mówi Demir, ale postanawia odłożyć to na później i załatwić w obecności prawników. Selin również jest zaskoczona tym co mówi jej ukochany, stara się uspokoić Demira mówiąc, że nie ma takiej potrzeby, ale Demir jest nieugięty uważa, że i tak doszło tu do oszustwa, pomimo tego, że są razem, to nie zmienia faktu tego co się stało. Leylia mówi, że Demir ma rację, ale omówią to innym razem. Siostry sa przerażone, że ich plan nie wypalił, że wychodzą razem do kuchni po deser. Selin pyta Demira dlaczego zadręcza siostry, Demir się uśmiecha i mówi, że nie odpuści bo zgotowały im piekło, więc niech się trochę pomęczą. Selin już rozumie, że Demir nie mówił poważnie.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

WSZĘDZIE TY Opis odc. 44

Demir i Selin wracają z kolacji u Siostr. Selin pyta Demir dlaczego tak męczy ludzi, Demir śmieje się ale zmienia temat na wykonanie zaległego zdania z listy od Bünyamina. Selin mówi, że nigdy nie tańczyła tańców towarzyskich a dokładnie walce, ale Demir mówi, że akurat on tańćzył, ale w sali balowej, ale nie na ulicy przed ich domem. Selin mówi, że nie umie ale Demir poprowadzi ją i razem tańczą walca na ulicy.
W tym samym czasie Ferruh i Burak spotykają się, Ferruh ma dla niego bombową wiadomość, Wie, jak nazywa się była narzeczona Demira. Eylül Gündüzeli, jest córką jednego z członków zarządu – Fikreta Gündüzeliego. Burak uważa, że to nie może być przypadek Demir Erendil kupił upadającą firmę i nabył udziały, żeby dotrzeć do byłej. Burak dziwoni do Fikreta prosi go o numer telefonu do jego córki ponieważ zajmowała się finansami dużych firm, chcą poradzić się w kwestii nowego podziału firmy. Fikret godzi się i prześle numer do córki. Demir ma plan aby zaaranżować spotkanie byłych kochanków.

Selin i Demir wchodzą do domu gdy nagle Selin dostaje telefon od Burça, który chce zobaczyć się z nią na tarasie hotelu w którym się zatrzymał aby omówić szczegóły projektu, ponieważ ma pilny wyjazd. Burak nie może pojechać bo nie było go na spotkaniu. Demir nie jest zadowolony z tej sytuacji ale proponuje że ją zawiezie zaczeka, aż skończy i wrócą razem. Selin zgadza się, podjeżdżają pod hotel przed wejściem Selin prosi aby spotkać się sama z klientem, nie chce angażować do tego Demira, lecz on nie chce się na to zgodzić, lecz ostateczne mówi, że poczeka w holu hotelu. W hotelu czeka już klient ale jest zajęty rozmową, i nie widzi, że Selin przyszła z kimś. Demir bacznie mu się przygląda ta sytuacja bardzo mu się nie podoba. Selin i Burç jadą windą hotelową. Selin myśli, że jadą na taras lecz Burç zatrzymuje się w części pokojowej hotelu. Selin jest zmieszana zwraca mu uwagę, że nie tu się umówili. Burç zapewnia ją, że wjadą na taras tylko musi zabrać laptop z pokoju, szkice oraz jakieś papiery, prosi Selin o pomoc.
Wchodzą do pokoju a oczom Selin ukazuje się pięknie zastawiony stół dla dwóch osób. Selin jest zła i wystraszona jednocześnie mówi, że nie powinna wchodzić, a pokój zarezerwował im aby pomówić z dala od hałasu. Kobieta jest jednak nieugięta zaznacza, że miała to być rozmowa przy kawie na tarasie mężczyzna stara się ją zatrzymać lecz Selin wychodzi mówiąc, że jeśli chce pomówić o pracy, wysłuchają go jutro w biurze. Selin wskazuje na stolik i mówi, że to co zrobił to nie jest miłe i to nie wróży na dobrą współprace. Selin udaje się wyjść z pokoju bez problemów, zjeżdża na dół, gdzie siedzi Demir mija go chce jak najszybciej wyjść na powietrze, jest roztrzęsiona co od razu wyczuwa Demir. Demir [odchodzi do Selin ale jest ona bardzo roztrzęsiona ale nie chce powiedzieć Demirowi co się stało obawia się jego reakcji. Tłumaczy, że to nie było nic pilnego i nie potrzebnie przyjechali a dla klienta kazała przyjść do biura. Prosi go aby już wrócili do domu, Demir prosi o samochód a Selin przytula się do niego. Demir wie że stało się coś złego.

Burak czeka na wiadomość, w końcu ją dostaje i wykonuje telefon, rozmawia z nią i od razu przechodzi do rzeczy, że dzwonię w sprawie wspólnego znajomego – Demira Erendila.

Selin i Demir są już w domu, kobieta żegna się z ukochanym jest zmęczona chce jak najszybciej zapomnieć o tym się wydarzyło się w hotelu, dalej okłamuje Demira, że wszystko jest w porządku. Przytula się do niego i udaje się na górę. Poranek Selin wstaje ale w domu nie ma Demira, dzwoni do niego, ten mówi, że musiał wyjść wcześnie coś załatwić. Widzimy go w tym samym hotelu, czeka na klienta Selin, w końcu się pojawia i idzie za nim do windy hotelowej. Burç nie jest sam jedzie wraz ze swoim znajomym, z którym toczy ciekawą rozmowę, że założył się z nim o to, że prześpi się z Selin, lecz Burç mówi, że Selin była oporna, i wybiegła, gdy zobaczyła pokój. Burç jest pewny, że mu wybaczy jak wyśle jej kwiaty i spotka się z nim ponownie. Wszystkiemu przysłuchuje się Demir już wie co zaszło w hotelu a czego Selin mu nie powiedziała, jest wściekły. Przyjaciel Burça wysiada na wcześniejszym piętrze, a Demir jedzie z nim dalej podchodzi do neigo bliżej a ten dalej pewny siebie mówi, że niektóre kobiety trudno zdobyć a takie są najlepsze – Demir nie wytrzymuje zatrzymuje windę pomiędzy piętrami łapie klienta za bark mówiąc, że założył się, że zdobędzie jego dziewczynę. Co wydarzy się w hotelowej windzie?

Tymczasem w firmie Ayda i Merve rozmawiają przez telefon Ayda z potencjalną klientką a Merve chce zorganizować wywiad dla Tygodnika Biznesu. Cieszy się bo czasopismo chętnie przeprowadzi z Demirem wywiad. Dziwią się, że sami się nie zgłosili dlatego wołają Azmyie i pytają czy ktoś proponował wywiad Demirowi? Dziewczyna potwierdza gdy wrócił z Paryża byłą jakaś propozycja ale tyle się działo, że zapomniała, podział i inne prywatne sprawy. Dziewczyny przytakują, że to może i lepiej że tak wyszło bo teraz będzie mógł wyjaśnić podział firmy. Merve prosi aby Azmyie umówiła rozmowę na wieczór ponieważ wcześniej maja spotkanie z klientem. Chcą to wcześniej skonsultować z szefem, czekają na niego

Selin rozmawia z Burakiem opowiada mu, co zaszło wczoraj, Burak jest zdenerwowany, Selin mówi, że nerwy na nic się zdadzą a najlepsza nauczką będzie jeśli odmówią wszelkiej współpracy. Burak ma do siebie żal, że nie przewidział tego, Selin nie jest na niego zła ponieważ sama zorientowała się w ostatniej chwili. Burak obiecuje, że zrobi wszystko co w jego mocy, chce nawet pozwać Burça, lecz Selin wie, że to będzie trwało bez końca a on się wszystkiego wyprze. Prosi go aby uczulił zarząd, żeby firmy
z nim nie współpracowały. Należy ostrzec inne biura, Selin już rozpuściła wici w branży i w nocy napisała do znajomych i nikt nie będzie z nim współpracował. Selin uważa, że nie leży tolerować molestowania, a żeby zadziałało to musi wyjść od samej góry.
Inaczej nie ma to najmniejszego sensu. Burak obiecuje, że zrobi co trzeba.
Demir przychodzi do firmy Ayda mówi mu, że ma ważne informacje, ten prosi aby przyszła do niego niedługo i wszystko mu powiedziała. Dziewczyny przypatrują się Demirowi widzą, że się zmienił miłość mu służy.

Vedat udaje się na targ aby kupić dobrej rybę na wieczór ponieważ Demir i Selin przychodzą na kolacje. Bierze 3 sztuki gdy znajomy czyści mu rybę Vedat rozgląda się wokoło i ma wrażenie, że widzi Eylül ta patrzy na niego ale szybko odwraca wzrok gdy ten ją zauważa wsiada do taksówki i odjeżdża.

Demir jest zadowolony z pracy Aydy i Merve. Szefa czeka wywiad i spotkanie z klientem prosi tylko aby oba spotkania odbyły się w firmie, ponieważ musi wyjść i coś załatwić. Do gabinetu wchodzi Selin, dziewczyny wychodzą, Selin wita się z Demirem ponieważ już się za nim stęskniła. Demir pyta czy jest zajęta, Selin odpowiada, że jednak nie dogadali się z Burçem, ukochany proponuje aby wyszli na chwilę na kawę. Wychodzą, jada do kawiarni w której wcześniej spotkała się z Burçem, jest trochę zdziwiona ponieważ myślała, ze pojadą nad wybrzeże. Nagle na horyzoncie pojawia się Burç z obitą twarzą i plastrami, przeprasza Selin za to, że zachował się jak łajdak i zrozumiał, że nie powinien tak traktować ludzi. Demir siedzi nie wzruszony, ale Selin domyśla się co zaszło. Demir pobił Burça, Demir mówi, aby nie ukrywała niczego przed nim, Selin jest zdenerwowana ponieważ zamierzała mu powiedzieć ale później a najpierw chciała sama to załatwić. Dziewczyna jest zła, że załatwił to za nią i to w taki sposób, Demir nie ma sobie nic do zarzucenia, nie bije każdego, nie pozwoli źle traktować swoich bliskich. Selin jest wściekła pyta się go czy spytałeś ją o zdanie?
czy pomyślał, czego ona chce? Demir starał się przemówić mu do rozsądku ale był oporny stad ma zadrapania i siniaki. Selin wychodzi z restauracji czeka na ukochanego przed lokalem, dalej się kłócą. Selin nie chce aby Demir decydował za nią, a Burç dostał nauczkę. Demir opowiada co słyszał w windzie to co zrobił miało również chronić inne kobiety przed nim.

Do firmy wraca Burak, jest zły ponieważ już wie co się stało i widzi, że przyszli klienci do Demira. Głośno komentuje zachowanie Demira tak aby nowi potencjalni klienci wszystko słyszeli. Można zauważyć, że stara się dział budowlany sprowadzić na dno aby upadł wtedy Demir zniknie. Pod firmę podjeżdżają Selin i Demir, kobieta jest nadal zła, Demir ją przeprasza nie chce się kłóci, wie że jest silną kobietą i chce sama o sobie decydować, tłumaczy, że nie może znieść gdy jego bliscy w w szczególności ona cierpi. Selin mu wybacza wchodzą do firmy, Demir przejmuje klientów i zaczyna spotkanie. Późnym popołudniem zaplanowany jest wywiad z Demirem. W tym czasie Selin rozmawia z Azmyie ta broni Demira mówiąc, że jest bardzo zazdrosny o nią i będzie jej bronił za wszelką cene. W trakcie wywiadu zostaje zadane pytanie o to czy ktoś zdobył serce Demira, który wymownie patrząc się na Selin chroni prywatność i odmawia udzielenia odpowiedzi na to pytanie. Wracając do domu Selin jest zazdrosna o prowadzącą wywiad, Demir uspokaja ukochana.
Wieczorem jada do Vedata na kolację, rozmawiają śmieją się jest miło.

Ayda obsługuje w restauracji, podchodzi do Iba który rozmawia przez telefon, na jej widok kończy szybko rozmowę, a następnie dostaje wiadomości. Ayda obawia, się że Ibo ma inne dziewczyny a te wiadomości wcale nie sa od przyjaciela czy znajomego, kłócą się.

Burak rozmawia z Ferruh o jutrzejszej bombie którą szykują dla Demira. Ferruh ma obawy, co do tego co ma się wydarzyć, Burak uważa, że potrafi przewidzieć każdy krok. Czy aby na pewno dobrze to przemyślał? Co wydarzy się w następnym odcinku dowiemy się niedługo.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 45 Wszędzie ty

Kolacja u Vedata trwa, Selin i Demir są w sobie bardzo zakochani co widać od razu. Przyjaciele świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Vedat jest zadowolony, że Demir w końcu odpuścił i pozwolił zblizyć Selin do siebie. Zakochani karmią się nawzajem przytulają. Gdy Selin po skończonej kolacji odchodzi zrobić kawę, Vedat psuje trochę nastrój pytają się czy była dziewczyna Demira – Eylül jest w Stambule – ten jest zdziwiony pytaniem – Vedat szybko wyjaśnia, że prawdopodobnie ją widział ale po drugiej stronie ulicy. Gdy Selin wraca zadaje dziwne pytanie, przez co myślą, że słyszała ich rozmowę, lecz Selin chodziło o jesień – przyjaciele wzdychają z ulgą. Selin widzi, że nastrój się trochę zmienił ale nic nie mówi.

W tym samym czasie Ayda rozmawia z Ibo o terapii dla par, jest trochę zdziwiona ponieważ ich związek się dopiero zaczął, i skoro już potrzebują terapii, to może lepiej aby dali sobie spokój. Ibo tłumaczy, że ta terapia była dla Demira i Selin, Ayda jest zaskoczona ale zadowolona, Ibo tłumaczy, że Selin jest nieszczęśliwa bo ciągle się kłócą i pomyślał, że przyda im się pomoc, dlatego ściągnął Bünyamina. Ayda uważa, że to słodkie lecz zauważa że mówi, żeby nie mieszała się w cudze życie, a sam robi to samo. Ibo szybko odpowiada: Kto z kim przestaje, takim się staje. Ayda ciągnie dalej temat dlaczego ta terapia dla nich, Ibo przyznaje, że gdy rozmawiał z nim o Selin i Demirze, mogło mu się wymsknąć parę rzeczy jak np.: niewiele się znają, że inni zbytnio wtykają nosy w ich związek. Dlatego dał im zadanie domowe, Ibo podaje Aydzie swój telefon jest trochę zaskoczona tym zadaniem dlatego Ibo poprosił go o jakieś inne.

Selin i Demir wracają do domu, Demir stara się zbliżyć do Selin lecz ta zaczyna wymyślać, różne wymówki (a to kawa, a to herbata, a to woda). Demir przytula ją do siebie Selin pyta czy są już parą, ukochany potwierdza ale kobieta mówi mu o równych etapach związków, jak np. etap randek ponieważ nie chce go pominąć tylko dlatego, że razem mieszkają. Demir mówi aby włączyła ten straszny film, ale Selin mówi, że nie mogą pominąć dziesięciu etapów. Demir odpowiada: „Panno Selin, nie wiem, jak wyglądały pani flirty, ale czy na całym świecie nie ogląda się filmów na pierwszej randce?” Selin: „Kupiłam ci kwiatek.” Demir: „Dziękuje, Widzisz? Pierwszy etap z głowy.” Selin: „Ty nie kupiłeś mi kwiatów, nie byliśmy na kolacji ani w kinie.” Demir: Byliśmy na kolacji z dziesięć razy.” Selin: „Jako znajomi, nie para.” – A dzisiaj? – Z przyjacielem się nie liczy. Demir pyta czy mówi poważnie Selin uważa, że randki to poważna sprawa, dla trwałości związku powaga jest kluczowa. Dziewczyna odchodzi i kieruje się do swojego pokoju, Demir mówi, że jest niepoważna. Selin żegna się z nią mówiąc do niego „Panie Demirze” Demir zdziwiony ponieważ Selin zwolniła się, żeby tak do niego nie mówić, a teraz „panuj” mu w domu?. Demir zastrzega, żeby go nie wołała jak będzie miała koszmar bo to późniejszy etap, lecz Selin ma wytłumaczenie, że to co robi nieświadomie się nie liczy. Demir obiecuje jej, że wszystko jej później przypomni, zachowanie Selin bardzo podoba się Demirowi ponieważ staje się to dla niego bardzo intrygujące.

Poranek Demir ćwiczy w ogrodzie jak zawsze, jest trochę rozproszony myśli o tym co powiedział mu wczorajszego wieczoru Vedat o jego byłej narzeczonej. Selin budzi się, karmi swoją rybkę, następnie udaje się na dół i przygląda się Demirowi. podbiega do niego ale na początku chowa się z nim i powtarza jego ruchy, gdy ten podnosi rękę ta wślizguje się w jego ramiona i przytula. Demir pyta co znów wymyśliła, a Selin marzyła od dawna aby przyjść i rano przytulić się do niego. Demir cieszy się i proponuje, że nauczy ją „kate”. Selin staje przed Demirem a ten stara się jej wszystko wytłumaczyć, pokazuje prowadzi jej ręce i ciało. Selin trudno utrzymać równowagę traktuje to jak zabawę a jednocześnie możliwość bycia blisko Demira. Selin wychodzi wcześniej do pracy aby kupić im kawę ale zostawiła dla Demira karteczkę i jego ulubione Smoothie które pije zawsze z rana, Demir jest miło zaskoczony, chwali ją, że wyszło dobre.
Demir dociera do pracy przed Selin spotyka się przed drzwiami z Burakiem, witają się jak zwykle chłodno, Burak jest pewny siebie, ponieważ Demir nie wie co mu za niespodziankę przygotował. Gdy Selin szczęśliwa jedzie do pracy z kubkami ich ulubionej kawy w tym samym czasie Demir już zajmuje się pracą, siedzi przy burku i przegląda projekty, ma otwarte drzwi do gabinetu. Nagle pojawia się tajemnicza kobieta, wchodzi powoli dumnie, jest elegancko ubrana. Pojawiają się sceny z przeszłości bardzo podobne do tych co teraz widzimy. Demir bawi się długopisem w tle pojawia się kobieta, którą następnie przytula… czy tym razem będzie tak samo. Demirowi upada długopis, gdy chce go podnieść tajmnicza kobieta stoi już w progu drzwi przygląda się Demirowi. Demir jest bardzo zaskoczony, ponieważ to jego była narzeczona Eylül, która zerwała zaręczyny i znikła bez słowa na ponad 2 lata.
Eylül podchodzi bliżej wita się z byłym kochankiem, Demir pyta co tu robi. Eylül odpowiada, że ją wezwał kupując udziały firmy,
w zarządzie której jest jej ojciec i jest to dla niej wyraźny sygnał. Demir odpowiada, że wcześniej też ją wzywał wysłał tysiąc sygnałów i nie rozumie dlaczego właśnie teraz się pojawiła. Eylül odpowiada, że tęskniła z nim. Demir kręci z poirytowania głową mówić, że nic się nie zmieniła. Eylül odbiera to jednak opacznie i mówi, że cieszy się, że tak myśli bo to oznacza, że widzi w niej tę samą kobietę, której się oświadczył. Demir mówi, że widzi kobietę, która przyjęła oświadczyny i zniknęła następnego dnia i że jest największą oszustką, jaką zna. Eylül tłumacz, że robiła wszystko, żeby zabić w sobie tę kobietę tę, którą pokochał Demir Erendil, ale jej się to nie udało i poddała się nie ma siły walczyć z uczuciem do Demira. Mężczyzna jest nieugięty mówi, aby wracała tam skąd przyszła. Eylül pyta po co ją wezwał w takim razie, aby to powiedzieć? Czy kupując te udziały, marzył o chwili, w której odtrąci ją, patrzą w oczy? Demir odpowiada, że liczył na wyjaśnienie, lecz gdy ona chce to zrobić mówi, jej że już jest za późno nie obchodzi go już, dlaczego odeszła, gdzie była ani co tam robiła. Lecz ta jest zdziwiona skoro kupił te akcje kilka miesięcy temu co się mogło zmienić w tak krótkim czasie? Demir odpowiada ze spokojem, że wszystko i wskazuje jej drzwi wyjściowe. Eylül staje przed nim i mówi mu, że opuści ten gabinet ale tym razem nie odejdzie daleko, ponieważ przejęła udziały ojca i zostanie ich dyrektor finansową. Eylül otwarcie liczy na to, że Demir wróci do niej, zostanie w firmie i będą się widywać. W tym momencie przychodzi Selin, widzi scenę ale nic nie słyszała, nie rozumie dlaczego oboje stoją jak wryci i się sobie przyglądają. Selin wita się z Eylül, ta chwali od razu młodą kreatywną projektantkę. Demir zamyka drzwi, szybko przytula się do Selin już wie, że nie będzie mu łatwo. Selin wyczuwa, że coś się stało pyta go oto ten zmienia temat i prosi ją aby nie wychodziła tak więcej nawet po kawę, że mogą pójść razem, a gdyby bardzo chciała, to ma powiedzieć, że wychodzi, pokazać się i iść. Demir mówi, że w tym domu niemiło jest nagle poczuć się samotnym. Selin martwi się o Demira pyta czy nawiedził go jakiś koszmar? Selin już mówiła, że nigdy nie opuści tego domu. Zachowanie Demira bardzo ją martwi nie wie czym jest spowodowane, rozmowę przerywa dzwoniący telefon to Ekrem. Selin wychodzi.
Pozostali pracownicy przyglądają się Eylül, nikt nie wie kim ona jest i co tutaj robi. Azmyie podchodzi do niej chce jej zrobić kawę lecz ona odmawia i mówi, że sie sama obsłuży. Do Azmyie dzwoni Burak pyta czy pojawił sie już gość, sekretarka potwierdza ten prosi aby przyszła do niego na taras. Eylül idzie do Buraka rozmawiają lecz ona nie chce rozmawiać o sprawach prywatnych w firmie. Eylül mówi, że Demir już wie, że przejęła udziały ojca ale lepiej będzie, jeśli omówią wszystko wspólnie i oczywiście współpracowników trzeba uprzedzić o zmianach. Burak dzwoni do Azmiye prosi aby zwołała zebranie obu firm.
Na zebraniu zostaje ona przedstawiona, zostają też omówione wstępne zmiany i plany. Ferruh obawia się o swoje stanowisko, lecz Eylül wyjaśnia, że będzie pracować w dziale budowlanym ale w ramach ścisłej współpracy będzie również ich doradcą, Ferruh zostaje w dziale wnętrz. Eylül chce naradzić się najpierw ze wspólnikami a następnie porozmawia z każdym z pracowników. Demir nie jest zadowolony z takiego obrotu sytuacji. Eylül widzi obrazek który powiesił Demir o zakazie związków w firmie i mówi, że to dobry żart. Burak jest zadowolony z tego co się właśnie wydarzyło. Burak chce zabrac wspólników na lunch aby omówić wszystkie szczegóły, Demir ma jednak inne plany, lecz Burak mówi, później ma spotkanie. Demir mówi, że niedługo dołączy. Demir patrzy na Selin pisze jej wiadomość, że musi wyjść i z nimi wszystko omówić, Selin to rozumie. Demir wychodzi.
Azmyie jest pełna podziwu dla Eylül, że to kobieta z klasą, szczera, inni mówią, że jest bardzo piękna ma styl i postawę.

Bünyamin spotyka się z Ibo w jego przychodzi weterynaryjnej niezapowiedziany. Rozmawiają o praktyce lekarza, że najlepiej działa efekt zaskoczenia, ze ludzie nie są przygotowani na to i sa bardziej spontaniczni. Bünyamin i Ibo rozmawia o terapii Ibo i Aydy. proponuje aby wybrali się na podwójna randkę z inną parą. Ibo uważa, że i tak dużo osób już w tym związku jest dookoła, Bünyamin tłumaczy, że staną się parą dopiero z akceptacją innej pary. Poza tym nie mogą spędzać czasu tylko razem. Ponieważ ludzie to istoty społeczne dlatego mają wyjść i spotkać się z kimś. Bünyamin wychodzi, Ibo zastanawia się z jaką parą mają wyjśc wspólnie na kolację.

Tymczasem w firmie praca wre choć widać zdenerwowanie współpracowników, ponieważ teraz będą pod obserwacją 3 wspólników co może być bardzo stresujące. Sprzęty odmawiają posłuszeństwa, dostawa się opóźnia, brak internetu… stres daje się we znaki Azmiyje jak zwykle ratuje sytuację, wygania wszystkich na lunch a do tego czasu ogarnie ekipe IT. Po skończonym lunchu przyjaciółki rozmawiają o ostatnich wydarzeniach, terapii dla par, Merve jest smutna ponieważ jej się sypie małżeństwo a przyjaciółki chodzą na terapie.
Co wydarzy się w następnym odcinku? Jak pojawienie się Eylül wpłynie na Demira? Czy powie Selin o byłej narzeczonej, jak ona zareaguje?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 41, 42, 43, 44, 45 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 41, 42, 43, 44, 45 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 41, 42, 43, 44, 45 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie online na platformie vod.tvp.pl

 

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę