Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 36, 37, 38, 39, 40 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 36, 37, 38, 39, 40 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 36, 37, 38, 39, 40 ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - WSZĘDZIE TY odcinek 36, 37, 38, 39, 40 Gdzie obejrzeć?

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 36, 37, 38, 39, 40 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 36, 37, 38, 39, 40 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 36, 37, 38, 39, 40 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 36, 37, 38, 39, 40 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Wszędzie ty odc. 31, 32, 33, 34, 35 ONLINEstreszczenie serialu [Her Yerde Sen]WSZĘDZIE TY odcinek 31, 32, 33, 34, 35 Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 36, 37, 38, 39, 40 – Oglądaj online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 36, 37, 38, 39, 40 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 36 WSZĘDZIE TY

W odcinku 36 serialu „Wszędzie ty” Selin budzi się w swoim domu po omdleniu. Myśli, że to co wydarzyło się w firmie było tylko snem, niestety Burak szybko sprowadza ją na ziemię. Opowiada, że zemdlała przed firmą a ten zawiózł ją do szpitala gdzie podali jej leki. Selin miała atak paniki. Pomimo tego nadal chce rozmawiać z Demirem. Burak przekonuje ją, żeby została w domu i odpoczywała. Zostawia jej leki i kanapkę. Zastrzega, że musi najpierw coś zjeść dopiero może wziąć 1 tabletkę. W tym  samym czasie pracownicy Artemin rozmawiają i zastanawiają się, kto ma opuścić firmę Bora czy Merve. W pewnym momencie z gabinetu wychodzi Demir pyta się gdzie jest Burak i Selin jest wściekły za samowolne opuszczenie firmy. Azmiye dzwoni do Buraka i mówi, żeby jak najszybciej przyszli do firmy, lecz Burak odmawia mówiąc, że Selin źle się czuje i dziś nie pojawią się w firmie. Selin chce zostać sama i spać.

Burak wraca do firmy. Swoje kroki kieruje ku gabinetowi Demira. Burak jest wściekły stara się dowiedzieć co takiego Demir zrobił Selin, że zemdlała i miała atak paniki. Demir uważa, że to kolejna sztuczka Selin. Burak naskakuje na Demira strasząc go że firma nie należy do niego i przyjdzie czas, że to Burak będzie właścicielem nie tylko tej firmy ale też innych. Wychodząc mówi współpracownikom, że załatwi problem z Demirem.

Selin leży w swoim domu na kanapie w salonie jest załamana, nie potrafi zrozumieć dlaczego Demir tak postąpił dlaczego nie zniósł zakazu związków. Bierze tabletki chce tylko spać chciałaby aby Demir już był przy niej. W tym samym czasie Demir analizuje sytuacje które miały miejsce. Zaczyna martwić się o Selin, pyta Azmiye czy miała z nią kontakt. Ta zaprzecza.

W tym samym czasie Burak idzie do swojego ojca aby ten zwrócił mu firmę Artemin. Kłóci się z nim. Każe mu podzielić firmę, gdzie Demir przejmie dział budowlany a on dział projektowania wnętrz.

Demir wraca do domu zastaje Selin śpiącą na kanapie zaczyna do niej mówić uważając, że udaje że śpi. Pomimo prób obudzenia Selin nadal jest nieprzytomna w pewnym momencie jej ręka bezwiednie opada. Demir zaczyna liczyć tabletki które przepisał jej lekarz i spostrzega że wzięła aż 3. Przerażony zanosi ją pod prysznic aby ją ocucić. W pewnym momencie całuje ją. Następnie zanosi do swojej sypialni. Demir uważa, że zrobiła to ponieważ nie może znieść myśli co zrobiła i co się stało, nie potrafi spojrzeć mu w twarz.

Pracownicy Artemin żegnają Borę. Ayda dzwoni do Buraka że spotykają się w jej kawiarni. Ten obiecuje przyjść, następnie dzwoni Alara. Burak jest wściekły za to co zrobiła Selin. Nie ma ochoty z nią gadać. Ibo dzwoni do swojego znajomego prosi aby ten przyszedł do Przecinka. Kiedy pojawia się Bünyamin przedstawia Aydę jako przyjaciółkę Selin. Ayda jest zaskoczona i zdziwiona, że ten nie chciał jej przedstawić jako swojej dziewczyny. Ibo prosi swojego przyjaciela o to aby pomógł Selin i Demirowi jest psychologiem zajmującym się miedzy innymi terapia dla par. Ayda jest bardzo rozżalona tym co zrobił Ibo rozmawia z Merve o tym oraz o Selin. Merve mówi Aydzie, ze Selin wszystko powiedziała Demirowi i że nie muszą więcej ukrywać tego że razem mieszkają. Rozmowę słyszy zaskoczony Burak, który po chwili wychodzi z lokalu. Burak udaje się do baru gdzie upija się. Dopiero zaczyna rozumieć co stracił że zależy mu na Selin. Alara przysiada się do Buraka. Ten opowiada jej co wydarzyło się w firmie, kobieta jest  z siebie dumna wiedziała, że ta informacja totalnie rozdzieli Demira i Selin. Burak stawia Alarze drinka i wychodzi wsiada za kierownice i powoduje wypadek. Trafia do szpitala, tam jest już jego ojciec, który informuje go, że dojdzie do podziału Artemin.

W tym samym czasie Selin budzi się i rozmawia z Demirem lecz ten nie mówi jej o co chodziło co się stało dlaczego tak postąpił jedynie wychodzi wiedząc ze już nic jej zagraża. Selin nie rozumie co takiego Alara powiedziała Demirowi, że ten się od niej odsunął, dlatego jedzie do jej pracowni, która demoluje aby dowiedzieć się co się stało i zabiera obraz Demira za który płaci.

GALERIA:

 

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Wszędzie ty streszczenie odcinka 37

W odcinku 37 serialu „Wszędzie ty” Demir po kłótni z Selin udaje się do Vedata. Jest to jego jedyny przyjaciel któremu może się zwierzyć. Vedat mówi mu, że Selin nie jest na pewno taka sama jak jego była. Vedat wspomina Demirowi jego byłą dziewczynę – Eylül – przez która stracił prace podupadł na zdrowiu dwa lata dochodził do siebie. Vedat bardzo lubi Selin wymienia jej same dobre cechy. Demir jednak nie słucha przyjaciela uważa, że Selin zrobiła to specjalnie rozkochała go w sobie aby ten zniósł zakaz związków i miłości w firmie. Vedat stwierdza jedynie, że sposób w jaki patrzy na Demira nie jest udawany i być może na początku grała ale się zakochała i wpadła we własne sidła. Demir chce zostać u Vedata lecz ten odmawia mu uznając, że potrzebuje nie jego a Selin i każe mu wracać do domu i porozmawiać z Selin.

Selin nad wodą rozmawia z portretem Demira, który zabrała Alarze. Stara się mu wytłumaczyć swoje zachowanie i wie, że zrobiła źle. Ludzie będący dookoła dziwnie się jej przyglądają. Selin uważa że tylko tak może z nim porozmawiać bo w realu nie chce jej słuchać. Stwierdza, że artystka nie ma talentu i nie oddała w obrazie tego jaki Demir na prawdę jest ponieważ nie patrzy na Alare tak jak na nią. W trakcie tego monologu do Selin dzwoni telefon to ze szpitala z informacją, że Burak wypadek samochodowy i znajduje się w szpitalu. Selin prosi właściciela kawiarni nad  wodą aby przechował jej do jutra ten obraz. Ten dla stałej klientki zgadza się.

Do Demira dzwoni ojciec Buraka – Ekrem z informacją, że Burak miał wypadek i znajduje się w szpitalu. Demir jedzie do niego. Spotyka tam Selin. Widzi jak ta pociesza Buraka i trzyma go czule za rękę. Pomimo, że zakończył to co było między nim a Selin nie jest zadowolony z widoku jaki zastaje. Wchodzi jednak do jego pokoju i życzy mu zdrowia. Pyta czy czegoś nie potrzebuje Burak mowi, że ma już wszystko co potrzebuje. Demir pyta więc Selin czy zostanie przy Buraku ta trochę zdziwiona zgadza się choć wolałaby pojechać z Demirem do domu i wszystko wyjaśnić. Do pokoju Buraka wchodzi Ekram jego ojciec z informacją, że wyniki ma dobre i jutro go wypiszą oraz że zostanie z nim na noc. Burak nie jest zadowolony wolałby aby to Selin z nim została tym bardziej, że wie, że pojedzie ona do domu w którym jest Demir.

Ibo pomaga Ayidzie posprzątać kawiarnie. Ta jest na niego bardzo zła i okazuje to w każdy możliwy sposób nawiązując tylko i wyłącznie do przyjaźni. W końcu mówi mu o co jej chodzi, że przedstawił ją jako przyjaciółkę Selin a nie dziewczynę. Ibo stara się to jej wyjaśnić, że potrzebuje czasu aby przedstawić ją jego znajomym i rodzinie. Ayida jeszcze bardziej smutnieje wydaje się jej że Ibo ją sprawdza czy jest godna przedstawienia jego rodzinie. Ayda mówi mu aby dali sobie czas i nie będą już spotykać się w domu zasypiać razem przed telewizorem spotkania tylko i wyłącznie poza do momentu aż uznają, że mogą przedstawić siebie swoim bliskim.

Selin wraca do domu i idzie do sypialni Demira który śpi. Zaczyna tłumaczyć, że Merve i Ayda wiedziały już wcześniej za nim pojawił się w firmie za nim dowiedziała, że będzie jej szefem. Wiedziały tylko one. Selin nie mogła mu powiedzieć, a dziewczyny trzymały sekret w tajemnicy. Selin mówi mu o swoich uczuciach jak cierpi przez to że ją odtrąca i chciałaby drugiej szansy. Gdy wychodzi Demir budzi się łapie za serce jest mu ciężko.

Rano Selin wchodzi do pokoju Demira zauważa, że ten nadal ma jej plecioną bransoletkę uśmiecha się ponieważ nie wyrzucił jej i nadal ją trzyma u siebie. W tym samym czasie Demir ćwiczy w ogrodzie Selin go obserwuje gdy nagle rozlega się dzwonek do drzwi. Demir zwraca uwagę zakłopotanej Selin, ta idzie i otwiera. Odwiedza ich przyjaciel Iba, psycholog który przyszedł rozwiązać ich problem wspólnego mieszkania. Proponuje im terapię. Demir nie jest tym faktem zachwycony. Oboje na siebie naskakują mówiąc o swoich wadach. Psycholog przechodzi do działania, jego metody są dość niekonwencjonalne.

Ekrem mówi Burakowi, że przedstawi jego propozycję dla zarządu i prosi aby ten więcej go tak nie straszył. Merve płacze w firmie jej ojciec ją wyrzucił z domu nie ma gdzie mieszkać. Burak dzwoni do firmy wszyscy dowiadują się, że miał wypadek i jutro będzie w firmie. W trakcie rozmowy wyjawia wszystkim, że Selin i Demir razem mieszkają. Pozostali współpracownicy są zaskoczeni.

Demir udaje się na kawę nad wodę tam gdzie zawsze pił ją z Selin. Widzi swój portret, jest zdziwiony. Selin podjeżdża na rowerze i go zabiera. Gdy Demir podchodzi drugi raz do baristy portretu już nie ma uznaje że zaczyna wariować. Chwilę później słyszy kłótnie Alary i Selin. Przez chwilę przysłuchuje się im słyszy jak Alara odnosi się do Selin i w jaki sposób ją traktuje. Chwilę później przerywa ją, Selin odjeżdża, Demir jest zły na Alare za to jak traktuje Selin. Nie ma już ochoty z nią rozmawiać również odjeżdża zabierając swój portret.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 38 WSZĘDZIE TY

W odcinku 37 serialu „Wszędzie ty” pracownicy Artemim dowiadują się, że Demir i Selin mieszkają razem. Rozmawiają o tym przed przyjściem szefa. Cześć załogi uważa, że szef złamał swój zakaz związków i miłości w firmie. Demir postanawia zwołać zebranie, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Mówi, że nabyli ten sam dom w wyniku pomyłki i nadal nie rozwiązali tego problemu. Selin jest smutna słysząc słowa, że nic ich nie łączy.
Wieczorem pracownicy spotykają się w kawiarni Aydy aby porozmawiać o Borze i Merve. Nowożeńcy nie mają gdzie mieszkać. Przyjaciele naradzają się jak im pomóc. Ostateczne Burak przedstawia im swoją propozycję wszyscy są zaskoczeni.

Alara odwiedza Demira w domu. Ten nie ma ochoty z nią rozmawiać. Jest zmęczony i zły. Alara nie daje za wygraną kłócą się. Demir mówi Alarze, że okazywał jej pewne względy na prośbę jej ojca. Dziewczyna jest wściekła. Mówi mu że pożałuje że ją odtrąca. Demir zaznaczył, że jej projekt jest skończony więc i ona powinna przestać go nękać i nachodzić w domu ponieważ nigdy nie będą razem. Demir przyznaje, że zrobił to ze względu na to, że nie chciał stracić wykonania projektu jej ojca. Alara opuszcza dom Demira wściekła.

Burak proponuje Merve i Borze swoje mieszkanie z którego korzystał w czasie studiów a obecnie stoi puste. Pomimo wielu sprzeciwów w końcu udaje się mu namówić ich aby dali sobie pomóc w związku z mieszkaniem. Przyjaciele są wdzięczni za taka pomoc. Burak musi już wyjść ale prosi Selin o pomoc w przygotowaniu mieszkania dla nowożeńców ta oczywiście zgadza się. Jadą oboje do tego mieszkania aby je wysprzątać wstępnie zaplanować zmiany jakie będą im niezbędne. Wspólnie zajmują się przygotowaniem sprzątają kupują kwiaty.
W tym samym czasie Demir postanawia część salonu przystosować pod siebie. Dokonuje przemeblowania przenosząc rzeczy Selin na druga stronę w kuchni dokonuje podziału szafek i półek w lodówce. Jest z siebie dumny.

Burak i Selin kończą sprzątanie mieszkania Burak wspomina Selin wspólne mieszkanie z szefem mówi jej aby nie dała się dręczyć. Selin doskonale wie co się stało i wie jak bardzo zależy jej na Demirze dlatego prosi aby odwiózł ją już do domu.

Demir po skończonej pracy zaczyna znów wspominać Selin i to co było na początku. Przez przypadek zauważa, że drzwi do pokoju który był wcześniej zamknięty są otwarte pomimo, ze szanuje czyjąś prywatność nie jest w stanie oprzeć się aby zobaczyć co Selin ukrywała tyle czasu. Gdy wchodzi jest zaskoczony, jest to ciemnia do wywoływania zdjęć. Ogląda je, przypatruje się również dla zdjęcia z obrony pracy Selin które ma z rodzicami. Następnie przegląda jej apart chce zobaczyć co ostatnio fotografowała. Jego oczom ukazują się jego zdjęcia w domu w ogrodzie. Przypomina sobie słowa Vedata że Selin go kocha i być może wcześniej chciała się go pozbyć ale zakochała się w nim. Demir wychodzi z tajemniczego pokoju.
W tym momencie wraca do domu Selin. Na początku mijają się patrząc sobie głęboko w oczy życząc sobie spokojnej nocy. Chwilę później Selin wchodzi do salonu jest w szoku i wzywa Demira. Kłócą się. Selin jest zmęczona mówi mu że może dzielić dom ile chce. Demir mówi jej, że chce również podziału stref wspólnych tj. kuchni i łazienki. Selin udaje że jej to nie wzrusza lecz to co robi Demir bardzo ją boli.

Rano Selin spotyka się z Merve i Aydą strzelają do balonów na wodzie. W pewnym momencie Selin wyznaje dziewczynom, że zakochała się w Demirze. Przyjaciółki nie mogą w to uwierzyć są jednocześnie zaskoczone ale szczęśliwe że Selin się zakochała. Wcześniej zgłaszają Azmiye że się spóźnią, będzie ona je kryć gdy pojawi się szef. Dziewczyny wypytują Selin jak do tego doszło, że przecież chciała się go pozbyć. Selin sama nie rozumie jak to się stało o kiedy. Mówi im również o pocałunku. Następnie Merve mówi dziewczynom, że nie rozumie postępowania Demira skoro wiedział o wszystkim i Selin mu wszystko powiedziała (operacja gepard, trudna klientka, zakochanie się w kimś z pracy ..wszystkie intrygi przeciw Demirowi). Selin załamuje się już rozumie dlaczego Demir tak ją traktuje. Postanawia wrócić szybko do pracy. Merve i Ayda obiecują sobie, że zrobią wszystko aby to naprawić.

W miedzy czasie Demir wraca do firmy Azmiye przekazuje mu list z firmy Yildrima. Demir otwiera go jest to wypowiedzenie zlecenia aranżacji hotelu. Demir jest zły nie widzi podstaw do tego, rozmawia z prawnikiem firmy Yildrima który nawet wspomina o odszkodowaniu. Demir próbuje się dodzwonić bezpośrednio do Yildrima lecz ten nie odbiera telefonów.
Na domiar złego w firmie pojawia się Burak z ojcem z nową wiadomością. Firmy zostają podzielone Burak będzie zajmował się działem projektowania wnętrz a Demir działem budowlanym. Selin wraca do firmy już wie co ma zrobić, siada przy biurku i pisze coś na kratce. Do pracowników wychodzi Ekrem wraz z Burakiem i Demirem i ogłasza nowinę na temat podzielenia firmy. Wszyscy wydają się cieszyć poza Selin i Demirem. Dla Selin to już nie ma znaczenia ma inny plan. Gratuluje Burakowi i udaje się do gabinetu Demira. Chce mu wręczyć napisaną przed chwilą kartką. Kładzie zapakowaną w czerwoną kopertę mówiąc mu że jest to jej deklaracja miłości. Demir na początku nie chce tego otwierać mówić, że te tematy powinni zostawić na później jak wrócą do domu. Selin jest jednak nieugięta, dlatego Demir otwiera kopertę .. Selin postanawia zwolnić się z pracy. Demir jest zaskoczony Selin wyjaśnia mu, że szef zakazał miłości a ona zakochała się w szefie dlatego musi się zwolnić.
Co wydarzy się w kolejnym odcinku czy Selin odejdzie z pracy?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

WSZĘDZIE TY Opis odc. 39

Demin otwiera czerwoną kopertę od Selin. Znajduje się w niej zwolnienie z pracy. Tłumaczy to tym, że szef zakazał miłości i nie ma wyjścia ponieważ zakochała się w szefie. Demir jest zaskoczony jej decyzją. Pyta się jej jak ma jej zaufać skoro ona cały czas kłamie. Selin obiecuje że więcej go nie okłamie może skłamie dla niego ale Demirowi zawsze powie prawdę. Demir mówi jej że odzyskanie jego zaufania może potrwać i nie będzie to łatwe, na pewno do tego czasu jej nie dotknie nie obejmie nie pocałuje. Selin zdaje sobie z tego sprawę. Demir zaznacza, że nie jest pewny czy jeszcze jej zaufa. Selin zaczeka mówi Demirowi że nie opuści domu nawet po zwolnieniu, że Demir może dzielić go na pół ustalać nowe zasady jak chce nie ma to dla niej znaczenia. Wierzy że Demir pozna ją na nowo i znów jej zaufa. Delikatnie dotyka jego rąk Demir jest rozdarty i dosuwa się od niej tłumacząc się ciężkim dniem i że nie chce jej zranić przez kłopoty w pracy i prosi aby porozmawiali o tym w domu. Selin zgadza się mówi, ze jest przygotowana na wszystko aby tylko odzyskać Demira, wierzy, że miłość leczy rany. Demir ma z kolei inne zdanie uważa, że miłość dręczy i ciąży na sercu. Następna kłamstw Selin doprowadziły do tej sytuacji. Demir ma żal do niej o to. Selin przyznaje się, że operacja Gepard jest jej pomysłem, aby pozbyć się Demira z domu i pracy z którym skończyła gdy tylko go poznała i pokochała.

Azmiye krąży pod drzwiami do gabinetu szefa martwiąc się o Selin. Merve i Ayda znów wygadują się, mówiąc, że Selin jest zakochana. Azmiye wie od dawna że Selin kocha Demira odczytała to po jej zachowaniu. Ma pretensje do dziewczyn że mąciły wodę pomiędzy nimi sugerując, że Selin i Burak są sobie przeznaczeni. Merve mówi Azmiye o tym że wszystko powiedziała przez przypadek Demirowi, ta jest zła na dziewczyny wygania je na taras nazywa amatorkami i morderczyniami miłości.

Selin nadal znajduje się w gabinecie Demira chce wiedzieć co zrobi z jej rezygnacją z pracy. Demir mówi, że rozważy jej zwolnienie. Selin chce już spakować swoje rzeczy z biurka i pożegnać się z przyjaciółmi, Demir stopuje ją mówiąc, że nie powiedział, że ją przyjmie, poza tym obowiązują ją okres wypowiedzenia. Selin jest załamana mówi, że nie zniesie jego chłodu i zakazu miłości jaki ustalił. Wpada na pomysł aby to on ją zwolnił dostanie odprawę spłaci kredyt będzie mogła poszukać pracy, wypomina Demirowi wszystkie swoje błędy jakie popełniła odkąd się pojawił w firmie, lecz on uważa, że to za mało aby ja zwolnić. Podobnie zakaz miłości i to że kocha szefa również nie jest wystarczającym powodem poza tym firma przezywa kryzys i potrzebują wszystkich pracowników. Selin jest nieugięta napiera na Demira, który w końcu opiera się o ścianę a ta całuje go w policzek. Demir uwalnia się z kłopotliwej sytuacji i w końcu przyjmuje jej rezygnację z pracy ale może odejść dopiero po okresie wypowiedzenia. Selin traktuje to jak przyjęcie jej dowodu miłości, Demir zaznacza że tylko rezygnację. Następnie Selin chce zmazać Demirowi pomadkę która zostawiła na jego policzku lecz ten jej nie pozwala a ona ucieka z biura zadowolona, że niedługo zakaz nie będzie jej dotyczył. Demir próbuje usunąć pomadkę udaje niezadowolenie ale tak na prawdę podoba mu się to. Jest rozdarty uważa, że Selin jest jego próbą.

Na tarasie pracownicy Artemim rozmawiają z Burakiem, który ma już pewną wizję współpracy zależało mu najbardziej na tym, aby Selin pracowała z nim a nie z Demirem. Merve i Ayda zaczynają namawiać Buraka aby przejął budowlankę a nie dział projektowania. Burak jest zdziwiony postawą dziewczyn. Selin udaje się z Azmiye na taras, gdzie dowiaduje się od Buraka, że będzie z nim pracować, że będzie jak dawniej i w jego firmie nie będzie obowiązywał zakaz miłości. Selin zdziwiona ponieważ Demir nic jej nie powiedział. Burak jest szczęśliwy Azmiye widzi w tym szanse na przyszłość związku Demira i Selin, ponieważ w jego firmie zasady Demira nie będą obowiązywać. Zatem odrębna firma inne zasady, nie ma przeszkód na ich miłość. Burak proponuje aby świętować w Wesołym placku prosi aby Bora również przyszedł ponieważ ma dla niego propozycję pracy. Merve jest szczęśliwa. Pierwszym zleceniem będzie mieszkanie Bory i Merve.
Demir udaje się do Yildrima w trasie rozmawia z nim przez telefon. Yildrim mówi mu, że złamał serce Alary dlatego rezygnuje z firmy Artemim. Demir broni się, że to przez niego Alara nie rozróżnia dobra od zła i że lepiej jemu myśleć, że odeszła przez Demira może okłamywać się dalej. Demir nie widzi podstaw do zerwania umowy.

Współpracownicy rozmawiają na temat zlecenia hoteli Yildrima, Burak wyjaśnia, że to przez Alarę Yildrim nie chce już nim pracować. Selin wydaje się zadowolona, przyjaciółki popierają Selin ponieważ w końcu Alara zniknęła z życia Demira. Podniosą się z tej porażki jak zawsze.

Ibo rozmawia z przyjacielem o Selin i Demirze. Ten opowiada o nich co udało mu się ustalić. Proponuje aby porozmawiać z poprzednimi właścicielkami na temat domu. W miedzy czasie Demir pije kawę w swoim ulubionym miejscu i wspomina kłótnie Selin i Alary. W złości gniecie kubek z kawę i oparza sie kawą ma do siebie żal, że zbytnio się zaangażuje.

Tymczasem Ibo wraz z Bünyaminem spotykają się w Wesołym Placku z Leylą i Firuze mówi im, że to one są przyczyną ich nieporozumień ponieważ zostali oszukani przy zakupie mieszkania i mają nadszarpnięte zaufanie. Siostry z kolei uważają, ze zrobiły wszystko aby młodzi się w sobie zakochali. B.. pyta co dokładnie Leyla i Firuze wymieniają np: przygotowały deser afrodyzjak po którym oboje trafili do więzienia. Dlatego siostry dokończyły placek i całą noc tańczyły; następnie opowiadają o tym jak odcięły im prąd w domu, aby stworzyć romantyczną atmosferę; nakłoniły Selin do włożenia czerwonej sukni i wirowania w niej po czym straciła równowagę i wpadła ramiona Demira, to wtedy pierwszy raz coś między nimi zaiskrzyło; Firuze podszeptywała Demirowi kiedy spał u nich w domu jaka to Selin jest cudowna jedocześnie rozpylając perfumy Selin. Psycholog uważa, że kobiety zaszyły mu Selin w podświadomości. Bünyamin jest zaskoczony pomysłowością sióstr, postara się pomóc Selin i Demirowi lecz ze względu na ich upór nie będzie to łatwe.

Selin wraca do domu w którym Demir przygotowuje kolację. Dziewczyna wita się ze swoimi zwierzętami, Demir komentuje jej zachowanie w kuchni. Następnie Selin udaje się do kuchni wcześniej obserwując Demira, opowiada mu, że wybrali materiały do mieszkania Bory i Merve. Demir nie chce tego słuchać proponuje podział części wspólnych. Selin zabiera mu łyżkę którą gotuje ponieważ jest jej, podzieli się kuchenką i garnkiem ale nie łyżką. Ucieka z nią na górę, Demir przypiera Selin do ściany i prosi ją aby oddała mu łyżkę ta odmawia. Następnie Demir wybija ją delikatnie z ręki Selin.

W tym samym czasie Merve, Ayda, Leyla, Firuze i Azmiye spotykają się w Wesołym Placku. Leyla, Firuze i Azmiye są złe na dziewczyny które tyle narozrabiały i doprowadziły do rozstania Demira i Selin. Przyjaciółki chcą naprawić swój błąd dlatego wspólnie już zaczynają opracowywać kolejny plan połączenia zakochanych. Ayda wpada na pomysł aby Demir zaczął myśleć, że Selin ma kogoś lub się z kimś spotyka. W ten sposób nie pozwoli jej sobie odebrać. Rozmowę i wstępny plan przerywa przyjście Buraka. Mężczyzna jest zaskoczony, że nie ma Selin pyta zebranych gdzie jest, dziewczyny odpowiadają, że w domu. Burak jest zazdrosny ponieważ wie że w jej domu też jest Demir. Do lokalu przychodzi Bora i Ibo. Ayda wita się z nimi jak z przyjaciółmi Ibo jest zaskoczony oziębłością ukochanej. Burak informuje Borę, że wraca do pracy, ten jednak ma inne plany. Rodzina ma problemy i postanowił jej pomóc i opuszcza Stambuł na jakiś czas. Merve jest zaskoczona tą informacją, tak ja wszyscy zgromadzeni.
Po skończonym zebraniu kobiety ostatecznie ustalają plan. Selin ma o niczym nie wiedzieć nie może już okłamać Demira aby jej nie winił o nic. Ayda wychodzi z lokalu i zamawia taksówkę na dworze czeka na nią Ibo rozmawiają. Ibo prosił ją o wyrozumiałość lecz Ayda nie ustępuje ponieważ jest pewna swoich uczuć i nie potrzebuje czasu aby się upewnić. Ayda odjeżdża spod kawiarni. Ibo zostaje sam. W ich związku również nie dzieje się za dobrze.

Demir zaczyna jeść kolację. Selin zamówiła sobie niezdrowe jedzenie smażonego kurczaka. Demir jest zaskoczony tym co je Selin i wspomina o tym mówiąc jak można takie coś jeść i tak wyglądać. W brew pozorom jet to komplement dla Selin bo zwraca uwagę na jej wygląd.

Po kolacji Demir przygotowuje herbatę i zaprasza Selin w celu ustalenia godzin podziału stref wspólnych. Selin niechętnie zgadza się lecz i tak dochodzi do kłótni o czas korzystania z łazienki, kuchni. Selin w końcu proponuje aby tez podzielić salon werandę i korytarze oraz drzwi wejściowe i werandy.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 40 Wszędzie ty

Demir nadal przygotowuje harmonogram korzystania z części wspólnych. Selin w tym czasie słucha muzyki nie jest zainteresowana nim. Demir prosi aby jednak przestała, powiesi grafik w kuchni. Selin proponuje aby wspólnie obejrzeli horror, Demir odmawia ma wystarczająco dość horrorów z Selin. Następnie Demir chce omówić kwestię gości w domu. Selin od razu wspomina o Alarze, Demir mówi jej, że nie będzie już jego odwiedzać ponieważ wyjechała do Nowego Jorku. Selin jest szczęśliwa, że wyjechała i nie będzie więcej mącić w relacjach pomiędzy nimi. Selin jest obojętne kogo Demir zaprosi do domu, lecz ten nie zgadza się na odwiedziny żadnych znajomych (ani Demira ani Selin) tym bardziej wizyty przyjaciół Selin ponieważ nie chce widywać współpracowników w pracy i poza pracą. Selin jest niepocieszona Demir mówi jej, że jak rozwiążą kwstie domu to będzie mogła zapraszać kogo tylko chce. Demir chce już iść spać, lecz Selin zatrzymuje go i próbuje się dowiedzieć czemu Alara wyjechała a Yilidrm zakończył współprace. Bardziej interesuje ją to czy coś łączyło Demira i Alare czy mieli romans? Demir przybliża się do Selin ale omija ją delikatnie i zabiera coś ze stołu na werandzie, mówi jej żeby się nie przymilała bo nadal się na nią gniewa i odchodzi. Selin zostaje sama na werandzie i głośno komentuje i robi sobie wyrzuty dotyczące tej sprawy. Jej rozmowę słyszy Demir uważa że mu i tak nie uwierzy że nic go nie łączyło z Alarą dlatego gdy Selin mówi na głos, że nie chce sobie nawet wyobrażać Demira i Alary razem Demir odzywa się aby tego nie robiła i pogania ją bo chce już iść spać.

Rano Demir zastaje Selin w łazience pomimo, że nie jest to jej pora korzystania z porannej toalety. Demir jest zły, że nie trzyma się ustalonych zasad. Selin udaje , że pomyliły jej się godziny bo całą noc nie spała. W końcu wpuszcza Demira gdzie ten delikatnie zerka na nią, Selin to zauważa i mówi mu o tym, Demir jednak zaprzecza zmieszany. W tym samym momencie na ogrodzie pojawiają się siostry Leyla i Firuze niosą bukiet kwiatów przygotowany dla Selin od anonimowego wielbiciela. W tym samym czasie rozmawiają z Aydą i Merve gdzie najlepiej położyć bukiet. postanawiają zostawić go na stole werandy. Selin w tym czasie schodzi na dół do kuchni siostry ulatniają się niezauważona. Selin znajduje bukiet jest zaskoczona i myśli że bukiet jest od Demira w ramach przeprosin a przyniósł go za pewne Vedat. Szybko jej myśli zmieniają się uznając, że Demir kupił jej te kwiaty ponieważ czuje się winny jak niewierny mąż.

Do Aydy w czasie rozmowy z Leyla i Firuze przychodzi Ibo. Dziewczyna nie spodziewa się go. Ibo mówi, że jest przybity i nie mógł spać. Ayda proponuje mu kawę ponieważ chce z nią porozmawiać przed pracą. Ibo mówi jej, że ma już wszystkiego dość, Ayda myśli, że Ibo chce z nią zerwać ten tłumaczy jej, że jest zmęczony i ma wszystkiego dość ponieważ męczy go otoczenie. Dramaty innych ludzi które ich nie dotyczą jak np. Kłamstwa Selin i Demira, ślub Bory i Merve. Uważa, że żyją życiem innych a dla siebie nie mają czasu. Ayda broni się ponieważ są to jej przyjaciele. Ibo mówi jej że to nie przez ich związek inni mają problemy, Ayda odpowiada, że nie potrafi stać z boku gdy jej przyjaciele mają kłopoty. Ibo nie rozumie jej zachowania od rana spiskuje aby sprowadzić na siebie problemy, Ayda tłumaczy się, że mają dobre zamiary. Ukochany Aydy wypomina jej, że ich dobre zamiary zawsze źle się kończą, radzi jej aby nie mieszała się w to skupiła się na swojej karierze na nich, na swoim chłopaku. Prosi ją aby przestała igrać z zżyciem innych z żyła swoim własnym. Ibo odchodzi mówiąc aby dobrze przemyślała swoje postępowanie on poczeka, Ayda płacze.

Rozmyślania Selin o tym dlaczego Demir dał jej kwiaty przerywa dzwonek do drzwi to Bünyamin na kolejną sesję. Psycholog zauważa, że pomiędzy nimi jest gorzej. Pyta co się stało, Selin mówi wszystko co wydarzyło się zeszłej nocy, podział domu, godzinowy grafik i zakaz sprowadzania gości aby lepiej się im mieszkało. Selin wypomina Demirowi, że zapewne gryzie go sumienie bo nawet nie patrzy jej w oczy. Demir jest zaskoczony tym co mówi pyta się jej o to czemu ma niby gryźć go sumienie. Bünyamin dopytuje czemu ustalili grafik i podział domu.

Pod drzwiami Artemim stoi Bora i Merve rozmawiają o wyjeździe Bory do rodzinnego miasta o planach na ostatni wieczór. Merve nie rozumie dlaczego jedzie on na tyle czasu a nie na kilka dni. Bora stara się zmienić temat ale Merve wspomina mu, że dziewczyny organizują im wesele a Burak mieszkanie dlatego nie rozumie dlaczego Bora uparł się aby wyjechać. Bora obiecuje że wróci.

Demir zauważa bukiet kwiatów na stole, widać po nim, że jest zazdrosny. Chce sprawdzić karteczkę która była dołączona do bukietu ale Selin rwie ją na kawałki. Bünyamin sprawdza grafik ustalony przez Demira i mówi, że nie jest on dobry ponieważ nie będzie pomiędzy nimi komunikacji i się nie zrozumieją. Sama idea grafiku jest słuszna. Wręcza parze swój grafik przygotowany dla nich i trzy zadania na wieczór. Demir uważa, że całkiem dobrze się rozumieją tylko jedno z nich nadal udaje głupka wskazując na Selin. Bünyamin pyta o uczucia jakie wobec siebie żywią. Selin mówi, że Demir wysyła sprzeczne sygnały, na co on odpowiada, że się zdystansował i opowiada o sytuacji z łyżką i w jaki sposób ją odebrał. Bünyamin nazywa go gepardem, wymowne spojrzenia wysyłają sobie Demir i Selin. Psycholog pyta dalej o tą łyżkę czy miała jakieś znacznie dla Selin ostatecznie Demir przerywa sesję i udaje się do pracy.

Merve i Azmiye nadal pracują nad karteczką dla Selin i nie mogą nic wymyślić, Merve uznaje, ze potrzebny jest męski punkt widzenia dlatego pokazuje dziewczynom coś bardzo osobistego. Liściki jakie Bora pisał dodawała do podarunków, zostawiał na biurku i w różnych innych miejscach. W tym momencie do pracy przychodzi Ayda i opowiada dziewczynom co powiedział Ibo. Azmiye każe wszystkim zostawić swoje problemy i skupić się na Selin i Demirze. Burak zaskakuje dziewczyny swoją obecnością oraz tym jak wygląda. Komentują jego ubranie aby odwrócić uwagę od czekoladek i liścików.

Demir udaje się do swojej ulubionej kawiarni nad cieśniną. Wyjmuje podarty liścik Selin. Stara się złożyć go i przeczytać wiadomość na jednym kawałku odczytuje słowo „tęsknie”. W tym momencie do tej samej kawiarni przyjeżdża na rowerze Selin, Demir aby go nie zauważyła chowa się za latarnia i ją obserwuje. Selin uważa, że unika jej bo nawet nie przyszedł na kawę, ale wie że spotkają się w biurze, z kolei Demir mówi „uciekaj i tak spotkamy się w biurze”. Ten liścik nie daje mu spokoju.

Burak zauważa czekoladki na biurku Selin pyta dziewczyn od kogo. One udają, że nie wiedzą. Selin podchodzi do burka i widzi prezent. Patrzy się wymownie na Demira, który również zauważa podarunek, jest nim zaskoczony. Burak zabiera Demira w celu omówieni podziału firmy. Selin odczytuje karteczkę jest zaskoczona słowami. Dziewczyny próbują się coś dowiedzieć ale ona milczy. Merve zauważa, że Demir zdążył zauważyć prezent ponieważ patrzył się na biurko.
Demir i Burak rozmawiają na temat podziału a w szczególności o Selin. Demir mówi mu, ze Selin złożyła wypowiedzenie z pracy. Demir jednak jest pewny tego że Selin nie chce już pracować w Artemim. Burak oczywiście znów mąci w związku Selin i Demira mówiąc, że rozmawiał z Selin i dlatego się zwolniła i na pewno będzie pracować z nim, Demir myśli, że Selin celowo złożyła wypowiedzenie korzystając z okazji i nazwała je deklaracją miłości. Demir i Burak ustalają podział klientów i pracowników. Demir pyta go kiedy się przeniosą, ale ten nie chce tego robić uważa, że wydajniej będzie jeśli zostaną w tu jedynie oznaczą podział firm poprzez nowe logo i reorganizację biura. Demir rozumie, że Burak być może będzie chciał odzyskać gabinet ale jest tylko jeden. Burak ostatecznie nie chce go odzyskać ponieważ zawsze pracował z ludźmi ze swojego zespołu dlatego nie potrzebuje gabinetu aby się odgradzać. Będzie siedział przy biurku wraz z nimi. Burak proponuje nowe logo dla działu budowniczego a on w dziale architektonicznym zachowa stare. Demir zgadza się na wszystko.

Dziewczyny siedzą na tarasie i rozmawiają, Selin opowiada im o tym, że Demir odsunął się od niej. Azmiye chce znać szczegóły zależy jej aby pomóc dziewczynie odzyskać ukochanego. Selin opowiada o grafiku, podziale domu, przedmiotów itp. Dziewczyny mówią, że za pewne dalej się gniewa dlatego to robi ale Selin uważa, że Demir postępuje tak ze wstydu ponieważ pocałował Alarę, któa wyjechała do Nowego Jorku a Yilidrim wycofał zlecenie. Dlatego to nie może być zakończenie zwykłej przyjaźni więc jest pewna, że coś było miedzy Alarą i Demirem. Przyjaciółki dają kolejne rady Selin aby znów zaczęła wpadać w jego ramiona albo żeby zepsuła np. kran w kuchni, ponieważ Demir w brew pozorom to opiekuńczy mężczyzna na pewno pomoże Selin. Selin jest zmęczona radami przyjaciółek na dodatek niespodziewanie do rozmowy dołącza Muharrem. Z dalszych wymysłów ratuje ich telefon Demira który wzywa cały zespół ponieważ chce wraz z Burakiem coś ogłosić.
Demir i Burak przedstawiają restrukturyzację firmy podział itp. Burak oczywiście największa uwagę skupia na Selin, która oznajmia wszystkim, że się zwolniła. Demir nie przyjął jej rezygnacji dlatego Selin przechodzi do działu architektonicznego Buraka. Ayda została w firmie Demira, Merve trafiła do Buraka. Azmiye, Ferruh, Muharrem będą pracować dla obu firm. Zespół dowiaduje się również, że nie zmieniają siedziby i beda dalej pracować razem.
Demir ponownie przechodzi obok koszyka ze słodkościami który dostała Selin. Jest zaciekawiony kto jest jej wielbicielem. Czyta kartkę która jest w środku i chowa ją do kieszeni spodni. Wszystko widzi Azmiye i już wie, że trafiły w dziesiątkę. Informuje niezwłocznie o tym dziewczyny.
Burak informuje wszystkich o szczegółach zmian, a w szczególności, że biurko będzie miał wraz z Selin.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 36, 37, 38, 39, 40 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 36, 37, 38, 39, 40 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 36, 37, 38, 39, 40 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie online na platformie vod.tvp.pl

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę