Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 31, 32, 33, 34, 35 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 31, 32, 33, 34, 35 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 31, 32, 33, 34, 35 ONLINE - streszczenie serialu [Her Yerde Sen] - WSZĘDZIE TY odcinek 31, 32, 33, 34, 35 Gdzie obejrzeć?

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 31, 32, 33, 34, 35 ONLINE – streszczenie serialu [Her Yerde Sen] – WSZĘDZIE TY odcinek 31, 32, 33, 34, 35 Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 31, 32, 33, 34, 35 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 31, 32, 33, 34, 35 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Wszędzie ty odc. 30 online – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen]WSZĘDZIE TY odcinek 30 Gdzie obejrzeć?  >>

Wszędzie ty odc. 31, 32, 33, 34, 35 – Oglądaj online na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dni: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 31, 32, 33, 34, 35 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 31 WSZĘDZIE TY

W odcinku 31 serialu „Wszędzie ty” pracownicy Artemimy wyjeżdżają na weekend poza miasto, gdzie czeka ich wiele atrakcji sportowych. W trakcie tych zajęć dochodzi do rywalizacji między pracownikami, którzy starają się pokazać swoje umiejętności i wygrać w różnych dyscyplinach.

Jednak weekend ten to także okazja dla Alary, aby zbliżyć się do Demira i zrobić zazdrość Selin, która od dawna próbuje zdobyć jego serce. Alara próbuje wykorzystać każdą okazję, aby zbliżyć się do Demira i pokazać mu swoje zainteresowanie.

W trakcie wspólnych zajęć i zabaw weekendowych pracownicy Artemimy muszą stawić czoła różnym wyzwaniom, zarówno fizycznym jak i emocjonalnym. Ich relacje zaczynają się rozwijać i pogłębiać, a niektórzy z nich odkrywają, że mają wiele wspólnych zainteresowań i pasji.

Jednakże, Alara zaczyna przeginać w swoich próbach zdobycia Demira, co może prowadzić do poważnych konsekwencji w ich pracy i relacjach między sobą. W tym samym czasie, Selin zaczyna zauważać, że może stracić Demira na rzecz Alary, co skłania ją do jeszcze większych starań w zdobyciu jego uwagi.

W ten sposób, weekend poza miastem staje się okazją do wielu emocji, napięć i zawirowań w życiu pracowników Artemimy, którzy muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i zdecydować, co jest dla nich najważniejsze.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Wszędzie ty streszczenie odcinka 32

W odcinku 32 serialu „Wszędzie ty” Selin i Demir, podczas wyjazdu poza miasto z pracownikami Artemimy, gubią się w lesie i próbują odnaleźć drogę powrotną. W trakcie szukania drogi, rozmawiają ze sobą na różne tematy i zaczynają się do siebie zbliżać.

Tymczasem Alara, która jest zaniepokojona, że Demir i Selin zniknęli, stara się ich odnaleźć i jest bardzo zdenerwowana, gdy nie może ich znaleźć. Kiedy w końcu udaje jej się ich odnaleźć, zauważa, że Selin i Demir są coraz bliżej siebie i zaczyna czuć zazdrość i frustrację.

W międzyczasie, pozostali pracownicy Artemimy wracają do hotelu i zaczynają szukać Selin i Demira. Kiedy w końcu zostają odnalezieni, Selin i Demir ukrywają swoje emocje i udają, że wszystko jest w porządku.

Jednak po powrocie do hotelu, Selin i Demir zaczynają się spotykać i rozmawiać ze sobą coraz częściej. Alara, która obserwuje ich, zaczyna czuć się coraz bardziej zagrożona, że może stracić Demira na rzecz Selin.

W ten sposób, odcinek 32 „Wszędzie ty” ukazuje rozwój relacji między Selin i Demirem, którzy zbliżają się do siebie podczas poszukiwań drogi w lesie. Jednocześnie, Alara zaczyna czuć zazdrość i zaniepokojenie, że ​​może stracić Demira na rzecz Selin, co prowadzi do wzrostu napięcia między nimi.

W czasie śniadania na wycieczce przez przypadek wychodzi na jaw, że Bora i Merve wzięli ślub pomimo zakazu związków w pracy. Demir jest wściekły. Mówi pracownikom że jest zawiedziony i podejmie decyzję, jak wrócą do pracy. Zauważa, że nikt poza nim nie jest zdziwiony tą informacją, jest tym bardziej zły, że Selin po raz kolejny go okłamała.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 33 WSZĘDZIE TY

W odcinku 33 serialu „Wszędzie ty” Demir stara się pogodzić z faktem, że jego przyjaciele oraz osoba, którą kocha, Selin, okłamywali go przez długi czas. Demir ma jedną niepodważalną zasadę, że nie toleruje kłamstw, a jego przyjaciele złamali tę zasadę, co bardzo go zraniło.

Selin próbuje tłumaczyć swoje działania, ale Demir nie jest w stanie jej słuchać. Tymczasem Alara, która jest zakochana w Demirze, rozmawia z Selin i wyznaje jej swoje uczucia do Demira, mówiąc, że nie zamierza się poddawać.

Demir udaje się do domu gdzie spotyka tam Vedata. Rozmawia z nim o sytuacji o jakiej się dowiedział o kłamstwach pracowników i o tym, że nie wie czy może zaufać Selin skoro ta ciągle go okłamuje. Vedat namawia go aby pojechał do jego szklarni i tam się uspokoił, początkowo Demir nie chce liczy, że wróci Selin i rozmówi się z nią. Vedat jako jego dobry przyjaciel tłumaczy mu, że najpierw musi ochłonąć aby nie podjąć zbyt pochopnej deycji. Demir zgadza się lecz cały czas myśli i wspomina przyjemne sytuacje z Selin. W tym samym czasie Selin spotyka się z współpracownikami rozmawiają co zrobić aby Merve i Bora zostali w firmie. Postanawiają spędzić noc u Aidy. Wieczorem wychodzą na lody. Niespodziewanie Selin dostaje telefon od Demira gdzie ten prosi ją aby wróciła na noc do domu. Chce z nią porozmawiać.

Selin i Demir spotykają się w domu rozmawiają o zaufaniu, kłamstwie i konsekwencjach. Demir mówi Selin wprost, że nie wie czy może jej zaufać. Ta stara się wytłumaczyć zaistniałą sytuację, że gdyby nie było zakazu związków w firmie do tego by nie doszło. Selin postanawia zrobić dla Demira sesje terapeutyczną, kładzie go na kozetce w salonie i zadaje różne pytania niektóre bardzo osobiste. Pyta się go o jego pierwszy pocałunek stara się wyczuć co Demir do niej czuje. Ostatnim pytaniem było to aby opowiedział o swoim dzieciństwie. Demir jednak odwraca się i nie odpowiada. Jest to dla niego bardzo ciężki temat. Zasypiają. Rano Demir budzi się pierwszy, Selin śpi obok na fotelu. Demir przygląda się jej jest szczęśliwy. Selin w czasie sesji zapisywała coś na notatniku. Demir widzi, że narysowała chatkę w której spędzili wieczór i gdzie pierwszy raz się pocałowali. Przygotowuje śniadanie, Selin budzi się i idzie myć.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

WSZĘDZIE TY Opis odc. 34

W odcinku 34 serialu „Wszędzie ty” pracownicy Artemis czekają na decyzję Demira odnośnie Merve i Bory. Selin przypomina mu, że jego zakaz dotyczył tylko pracy, a nie ich życia prywatnego. Przez cały dzień Selin stara się wpłynąć na decyzję Demira.

Odcinek zaczyna się od wspólnego śniadania Demira i Selin. Kobieta stara się wypytać go to jaką decyzję podjął w związku z Merve i Bora. Ten nie chce w tej chwili o tym rozmawiać, nie chce łączyć spraw firmowych z prywatnymi. Selin mówi mu, że jesgo decyzja wpłynie nie tylko na sytuację w pracy. Demir zdaje sobie z tego sprawę. Niespodziewanie Demir dostaje telefon do Yildrima, który przypomina mu o spotkaniu. Oboje kończą śniadanie i przygotowują się do wyjścia. W pewnym momencie Selin przytula się do Demira.

W pracy wszyscy gorączkowo czekają na szefa, lecz ten nie zjawia się rano ponieważ postanawia spędzić ten dzień z Selin. Po spotkaniu z Yildrimem, który opowiada o tym, jak to Demir uszczęśliwił jego córkę Alarę we Francji zabierając ją do opery, Selin aż gotuje się z zazdrości. Głównym tematem spotkania z Yildrimem była prośba o przyśpieszenie prac ponieważ za 3 miesiące ma odbyć się międzynarodowa konferencja i chciałby do tego czasu zakończyć remont. Pomimo wątpliwości nad zakończeniem tak rozbudowanego projektu zgadzają się wykonać go w 3 miesiace. Demir aby uspokoić ją zabiera ją do restauracji aby dokończyli śniadanie. Początkowo dziewczyna nie zgadza się. Wypomina Demirowi że pojechał do Francji. Ten w odwecie zaczyna wypominać jej spotkania przed dzień wyjazdu do Francji z Burakiem – Selin nie chce odpowiadać. W końcu Selin uspokaja się w końcu zrozumiała co Demir chciał jej przez to powiedzieć. W drodze biura Selin postanawia zabrać Demira w miejsce gdzie lubi przyjeżdżać aby pobyć sama i poukładać sobie myśli, czyli do schroniska dla zwierząt. Demir jest zaskoczony ale również bardzo dobrze się bawi w towarzystwie zwierzaków w szczególności szczeniaków.

W tym samym czasie Burak spotyka się z Alarą. Rozmawiają o dalszych planach jak rozdzielić Selin i Demira. Alara ma przebiegły plan. Każe Burakowi potwierdzić, że zna tajemnicę Demira i Selin, której dowiedział się od Selin. Wie, jak Demir nienawidzi kłamstwa i liczy, że to skutecznie załatwi sprawę pomiędzy współlokatorami i odsunie ich od siebie.

Wieczorem Selin i Demir jedzą kolacje rozmawiają o zakazie w firmie, Selin argumentuje że ślub nie wpłynął na ich pracę. Pyta się Demira dlaczego w ogóle wprowadził ten zakaz, ten odpowiada wymijająco.. wybucha między nimi kłótnia, ponieważ Demir nadal nie chce opowiedzieć Selin o swoim dzieciństwie ani rodzicach nie chce się przed nią otworzyć. Ma żal do niego o to, że nie chcę wpuścić go do swojego życia. Ten mówi, że mieszka w domu w którym jedynym pokojem który jest zrobiony przez niego jest sypialnia, że żyje jej życiem  i uważa że to wystarczy jako dowód jego zaangażowania. Mówi jej, że nikomu nie pozwolił się tak do siebie zbliżyć jak jej, że mur budowany latami runął w momencie gdy kupił dom a w tym domu znalazł ją. Tłumaczy jej, że że jest na tyle blisko aby złamał wszystkie swoje postanowienia i zasady, godził się na to na co by się wcześniej nie zgodził, robił to czego wcześniej by nie zrobił. W momencie gdy próbuje ja pocałować ta odsuwa się od niego i pyta, czy żałuje tego co się stało. Ten nie zaprzecza, tłumaczy, że jest to dla niego łatwe. Rani tymi słowami Selin, która mówi mu, że gdyby wiedziała, że ten pocałunek sprawi jej tyle bólu nie odwzajemniła by go następnie wybiega do swojego pokoju na poddaszu. Demir jest załamany i wychodzi z domu.

Selin płacze w swoim pokoju, rozmawia z Cziczi o tym, że Demir nie chce wpusić jej do swojego świata, unika rozmów o rodzinie, żałuje pocałunku i że był dla niego jednym z wielu, bez znaczenia, pod wpływem chwili. Selin ma złamane serce.

Ibo przychodzi do lokalu Aiydy dowiaduje się o wydarzeniach dzisiejszego dnia w pracy. Nie słuchając co mówią Leyla i Firuze aby nie dzwonić do nich Ibo wykonuje telefon do Selin. Okazuje się, że dziewczyna płacze ma już dość mieszkania z Demirem. Ibo dzwoni do Demira prosi go o spotkanie. Demir podaje adres Vedata do którego się udał. W końcu Demir przyznaje się, że pocałował Selin. Vedat nie kryje zadowolenia. Wie, że ma ona na niego bardzo dobry wpływ. Odcinek kończy się tym, że oboje czekają na Ibo. Zobaczymy jak potoczą się losy Selin i Demira. Czy Alarze uda się ich rozdzielić? Co jeszcze wydarzy się?

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 35 Wszędzie ty

W odcinku 35 serialu „Wszędzie ty” Demir dowiaduje się, że wszyscy w biurze wiedzą o jego relacji z Selin i uważa, że to ona powiedziała innym.

Do Vedata przychodzi Ibo, mówi Demirowi, że Selin jest bardzo wrażliwa, łatwowierna i jeśli nie chce jej skrzywdzić to musi podjąć decyzję czy zasady są dla niego ważniejsze czy ona. Jeśli zasady to lepiej aby znikł z życia Selin. Demir postanawia wrócić do domu i porozmawiać z Selin. Niestety kiedy dociera na miejsce Selin już śpi, klęka przy niej i przeprasza ją za swoją oschłość i za to, że ją odpycha gdy ta próbuje się zbliżyć. Wie, że nie powinien pozwolić jej się zbliżyć do siebie ale nie wie nawet kiedy to się stało lecz nie potrafi jej już dłużej odpychać. Następnie czule całuje ją w czoło otula kocem i idzie do swojego pokoju.

Rano Selin przygotowuje się do pracy, wychodząc z pokoju zauważa pod drzwiami ustawioną z drewnianych klocków piramidę. Delikatnie stara się ją podnieść gdy orientuje się, że są one ze sobą sklejone, oprócz jednego klocka na którym napisana jest wiadomość: ” Żałuje tylko jednego, że nie pocałowałem Cię wcześniej”. Selin szczęśliwa już rozumie, że Demirowi zależy na niej. Wchodzi do jego pokoju siada na łóżku i czule całuje. Następnie wychodzi do pracy.

Z kolei w pracy pracownicy Artemin zastanawiają się, jaką decyzję podejmie Demir w związku z Merve i Borą. W pewnym momencie pojawia się Alara z prezentem dla pary młodej. I wprowadza swój plan. Stara się namówić młodą parę na zorganizowanie wesela i proponuje ogród Selin jako bardzo dobrą miejscówkę, następnie obserwuje reakcję pracowników i już wie, że Merve i Ayida znają sekret Demira i Selin. Merve i Aiyda jako jedyne starają się zmienić miejsce imprezy.

Demir i Selin spotykają się przed wejściem do pracy. Pomimo, że nie mogą ogłosić, że są razem bije od nich radość. Selin kupiła im kawę z mlekiem migdałowym. Szczęśliwi wchodzą do firmy co widzi Alara która siedzi na stanowisku Selin. Odsyła dziewczynę do znajomych a sama zabiera Demira do jego gabinetu. Selin wita się z przyjaciółmi i mówi przekonana, że Demir zniesie zakaz związków w firmie. Ma ku temu bardzo dobry powód i wie, że jeśli go utrzyma nie będzie mógł być z Selin.

Tymczasem Merve i Bora zaczynają planować swój ślub a raczej wesele. W tym samym czasie Alara realizuje swój plan. Mówi Demirowi, że jego sekret zna cała firma i to Selin im powiedziała. Demir jest zaskoczony tą informacją dlatego postanawia ją zweryfikować wzywa Merve i Borę do siebie. Jako pierwsza idzie Merve. Demir podchodzi ją mówiąc, że wie już wszystko. Merve przekonana, iż Selin wszystko powiedziała Demirowi mówi mu wszystko o tym, że chcieli się go pozbyć z firmy, mówi o planach jakie mieli o planie Gepard potwornej klientce której nie wprowadzili bo została aresztowana. Następnie mówi o planie aby Demir zniósł zakaz związków to albo muszą się go pozbyć albo Demir musi się zakochać w kimś z firmy. W tym momencie wszystko staje się dla niego jasne dlaczego Selin zbliżyła się do niego, pomimo, że nie jest to prawdą w jego głowie zrodziła się myśl, że Selin zrobiła to specjalnie, zbliżyła się do niego aby ten zniósł zakaz związków. Każe Merve aby wszyscy pojawili się w sali konferencyjnej na zebraniu.

Wciekły Demir demoluje swój gabinet. Nie może uwierzyć, że Selin mogła zrobić coś takiego. Nie jest w stanie pohamować emocji w oczach pojawiają mu się łzy. Zakochał się a został tak zdradzony.

Wszyscy czekają na szefa w konferencyjnej. Selin jest uśmiechnięta i pewna siebie, że Demir zniesie dla niej zakaz nie podejrzewa co się stało. Burak bacznie obserwuje i czeka czy plan Alary się spełni. Do sali wchodzi Demir i pierwsze co robi zrywa kartkę z zakazem związków i miłości w firmie. Pracownicy są szczęśliwi, następnie wychodzi i po chwili wraca z większą kartką gdzie jest ten sam zakaz. Selin nie może uwierzyć w to co się stało. Wie że w ten sposób nigdy nie będzie z Demirem, pomimo, że bardzo tego pragnie. Wściekły Demir wskazuje na Merve i Borę, że złamali zakaz, że kłamali i mówi, że jedno z nich już w dniu dzisiejszym odejdzie z firmy, następnie wychodzi z konferencyjnej. Selin jest zaskoczona jego decyzją była pewna, że zakaz będzie zniesiony współpracownicy mają pretensje do niej, że wprowadziła ich w błąd.

Selin chce rozmawiać z Demirem, ale ten nie życzy sobie nikogo w gabinecie, lecz ona pomimo to wchodzi. Pyta się Demira co się stało dlaczego tak zrobił, ten stara się ją trzymać na dystans i w relacjach szef-pracownik. Selin nie daje za wygraną stara się zbliżyć do Demira wyciąga rękę i prosi go aby gdzieś wyszli Demir bierze ją za rękę i wystawia za drzwi. Selin jest w szoku, zapłakana nie potrafi odpowiedzieć, na żadne pytanie przyjaciół. Z wielkim trudem podchodzi do swojego biurka i bierze swoja torebkę i wychodzi na zewnątrz. Ciężko jej złapać oddech, zachowanie Demira świadczy jednoznacznie, że to koniec ich relacji, że nigdy nie będą razem została przez niego odrzucona całkowicie. Demir w tym samym czasie również bardzo źle się czuje nie może złapać oddechu wie co zrobił jest mu bardzo ciężko bo pokochał Selin pozwolił jej wejść do swojego życia a ta go zraniła bawiąc się nim dla dobra przyjaciół.

Selin stoi przed firmą, Burak wybiega za nią ta nagle mdleje jest to dla niej już za dużo. W ostatnim momencie łapie ją Burak. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Czy Demir wybaczy Selin? Czy wszystko wyjaśni się? Czekamy z niecierpliwością.

GALERIA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 31, 32, 33, 34, 35 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 31, 32, 33, 34, 35 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 31, 32, 33, 34, 35 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie online na platformie vod.tvp.pl

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę