Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 3 – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] – Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 3 - streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] - Gdzie obejrzeć?

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 3 – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] – Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 3 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 3 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ:

>>Wszędzie ty odc. 2streszczenie odcinka [Her Yerde Sen]Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 3 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 3 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 3 WSZĘDZIE TY

W trzecim odcinku serialu „Wszędzie ty”, trwa spór między Selin a Demirem dotyczący domu, który kupili razem. Oboje mają jednak ważnego klienta, pana Yildirima, którego spotkanie jest bardzo istotne dla ich firmy. Demir postanawia nie dopuścić do tego, aby ich kłótnia wpłynęła na interesy i prosi Selin, aby zachowali spokój.

 

Jednak podczas spotkania z klientem sprawy komplikują się i okazuje się, że Yildirim jest zainteresowany właśnie kupnem ich domu. Selin i Demir muszą działać szybko i próbować rozwiązać swoje spory, aby nie stracić szansy na interes. Czy uda im się znaleźć kompromis i przekonać klienta do kupna innego domu? Tego dowiemy się oglądając trzeci odcinek serialu „Wszędzie ty”.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Wszędzie ty Opis:

Serial „Wszędzie ty” opowiada historię dwóch bohaterów, Demira i Selin, którzy zostali się współlokatorami w jednym domu. Ich życie zmienia się już na zawsze, ponieważ miłość pojawia się między nimi i wszystko staje się możliwe. Demir i Selin są bardzo różni od siebie, ale mają jeden wspólny cel – chcą mieszkać w tym samym domu. Ich upór i determinacja działa, że ​​nie są skłonni rezygnować z marzeń, oboje uważają, że mają prawo w nim mieszkać. Młodzi ludzie są ofiarami pomyłki wynikłej przez skłócone ze sobą współwłaścicielki domu.

Niedługo po tym okazuje się Demir jest nowym szefem w firmie, w której pracuje Selin. Młoda kobieta jest zdecydowana usunąć Demira jako niechcianego współlokatora i jako natrętnego szefa. Wraz z upływem czasu, dostrzegać swoje pozytywne cechy i zaczynać rodzić się między nimi uczucie.

 

„Wszędzie ty” to świetna napisana i zagrana produkcja, która porusza temat miłości i zmian w życiu. Oglądając serial, można zobaczyć, jak dwie zupełnie różne osoby potrafią ze sobą współdziałać i rozwiązywać w celu wyjaśnienia sytuacji. Aktorzy grający główną rolę, Demira i Selin, wykonali swoją pracę podstawową i wprowadzili nas w świat wysokiego poziomu poprawy, poprawy i miłości.

Odcinek 3 to nie tylko historia miłosna, ale także opowieść o wartościach, o tym, jakie są nasze prawdziwe potrzeby i jakie decyzje warto ocenić, by być szczęśliwym. Serial pokazuje, jak ważna jest miłość, ale także jak to się dzieje, że może być w realizacji. Bohaterowie muszą zmagać się z licznymi wyścigami, aby umożliwić swoje cele i razem.

W produkcji „Wszędzie ty” znaleźć można wiele elementów zewnętrznych, takich jak wartości o wartościach, miłości i dojrzałości emocjonalnej. Serial jest również wzorcowym działaniem dla fanów gatunku romansów i dramatów. Dobrane słowa kluczowe, takie jak „miłość”, „decyzje”, „dojrzałość wentylatora” czy „wartości” w dokładnym słuchaczu, który chce słuchać, tę i poznać mój początek na temat produkcji.

Obsada serial turecki Wszędzie ty

Furkan Andic – Demir Erendil
Aybüke Pusat – Selin Sever
Ali Yagci – Burak Yangel
Aslihan Malbora – Ayda Akman
Ali Gözüsirin – Ibrahim Tunç
Deniz Isin – Merve Mutlu
Cem Cücenoglu – Muharrem
Fatih Özkan – Ferruh Özerdim
Ayfer Tokatli – Azmiye Bosgeçmez
Aziz Caner Inan – Vedat Ayhan
Ayse Tunaboylu – Leyla Günbakan
Binnur Serbetçioglu – Firuze Günbakan

Kiedy powtórka odcinek 3 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 3 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 3 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę