Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Wszędzie ty odc. 1 – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] – Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odc. 1 - streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] - Gdzie obejrzeć?

SERIALE TURECKIE

Wszędzie ty odc. 1 – streszczenie odcinka [Her Yerde Sen] – Gdzie obejrzeć?

Wszędzie ty odcinek 1 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP WSZĘDZIE TY na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 1 serialu Wszędzie ty. ZOBACZ:

>>Wszędzie ty odc. 2streszczenie odcinka [Her Yerde Sen]Gdzie obejrzeć? >>

Wszędzie ty odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Wszędzie ty Sezon 1, odc. 1 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Streszczenie odcinka 1 WSZĘDZIE TY

Serial „Wszędzie ty”, odcinek 1, to historia pełna napięcia, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W roli głównej występuje Demir, biznesmen odnoszący sukcesy, który po latach wraca do swojego rodzinnego miasta. Po przeprowadzce kupuje dom, w którym mieszkał kiedy był dzieckiem, jednakże okazuje się, że w połowie domu mieszka także Selin, architektka wnętrz z firmy Artemim. Kiedy spotykają się w domu, oboje skarżą się policji, ale dowiadują się, że połowa domu została sprzedana Selinowi, a druga połowa Demirowi przez Firuze i Leylę, które są siostrami.

Sytuacja ta wywołuje wiele emocji i zawirowań, co przekłada się na napięcie widzów i utrzymuje ich zainteresowanie fabułą. Ponadto, obecność Firuze i Leyli – sióstr, które sprzedały połowę domu każdemu z nich, wzbogaca tę historię o elementy intrygi i tajemniczości.

Serial ten z pewnością wyróżnia się na tle innych produkcji ze względu na ciekawą i intrygującą fabułę. Widzowie od samego początku zostają wprowadzeni w świat emocji i napięcia, które towarzyszą bohaterom przez cały czas.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Wszędzie ty Opis:

Serial „Wszędzie ty” opowiada historię dwóch bohaterów, Demira i Selin, którzy zostali się współlokatorami w jednym domu. Ich życie zmienia się już na zawsze, ponieważ miłość pojawia się między nimi i wszystko staje się możliwe. Demir i Selin są bardzo różni od siebie, ale mają jeden wspólny cel – chcą mieszkać w tym samym domu. Ich upór i determinacja działa, że ​​nie są skłonni rezygnować z marzeń, oboje uważają, że mają prawo w nim mieszkać. Młodzi ludzie są ofiarami pomyłki wynikłej przez skłócone ze sobą współwłaścicielki domu.

Niedługo po tym okazuje się Demir jest nowym szefem w firmie, w której pracuje Selin. Młoda kobieta jest zdecydowana usunąć Demira jako niechcianego współlokatora i jako natrętnego szefa. Wraz z upływem czasu, dostrzegać swoje pozytywne cechy i zaczynać rodzić się między nimi uczucie.

„Wszędzie ty” to świetna napisana i zagrana produkcja, która porusza temat miłości i zmian w życiu. Oglądając serial, można zobaczyć, jak dwie zupełnie różne osoby potrafią ze sobą współdziałać i rozwiązywać w celu wyjaśnienia sytuacji. Aktorzy grający główną rolę, Demira i Selin, wykonali swoją pracę podstawową i wprowadzili nas w świat wysokiego poziomu poprawy, poprawy i miłości.

Fabuła serialu jest ciekawa i zaskakująca, co sprawia, że ​​każdy odcinek jest wciągający i trzyma w napięciu. Charakterystyczne dla tego serialu jest ukazanie, jak miłość może zmieniać życie ludzi i zastępów, że są lepszymi osobami.

Telenowela turecka „Wszędzie ty” to doskonały wybór dla miłośników romansów i dramatów. Oglądając ten serial można zobaczyć jak miłość jest w stanie zmienić ludzi , sprawie że stają się lepsi. Polecam ten serial każdemu, kto szuka dobrej rozrywki i chce zobaczyć, jak namiętność może zmienić ludzkie życie.

Obsada serial turecki Wszędzie ty

Furkan Andic – Demir Erendil
Aybüke Pusat – Selin Sever
Ali Yagci – Burak Yangel
Aslihan Malbora – Ayda Akman
Ali Gözüsirin – Ibrahim Tunç
Deniz Isin – Merve Mutlu
Cem Cücenoglu – Muharrem
Fatih Özkan – Ferruh Özerdim
Ayfer Tokatli – Azmiye Bosgeçmez
Aziz Caner Inan – Vedat Ayhan
Ayse Tunaboylu – Leyla Günbakan
Binnur Serbetçioglu – Firuze Günbakan

Kiedy powtórka odcinek 1 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Wszędzie ty odc. 1 – kliknij LINK i przejdź do serialu WSZĘDZIE TY 1 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

WSZĘDZIE TY LINK >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE TURECKIE

Advertisement
Na górę