Connect with us

Wednesday odc. 2 – streszczenie odcinka [Addams] – Gdzie obejrzeć? Netflix

Wednesday odc. 2 - streszczenie odcinka [Addams] - Gdzie obejrzeć? Netflix

SERIALE

Wednesday odc. 2 – streszczenie odcinka [Addams] – Gdzie obejrzeć? Netflix

Wednesday odcinek 2 online NETFLIX – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Netflix WEDNESDAY na NETFLIX lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 2 serialu Wednesday. JUŻ TERAZ:

>>Wednesday odc. 1 – streszczenie odcinka [Addams]Gdzie obejrzeć? Netflix >>

Wednesday odc. 2 – Oglądaj na NETFLIX

  1. gdzie: NETFLIX
  2. Gatunek: amerykański serial telewizyjny z gatunku komedii grozy.

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (netflix.com) Wednesday Sezon 1, odc. 2 emisja na jakim programie? Czy serial Wednesday jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Wednesday jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w NETFLIX lecz dla nowych użytkowników pierwszy miesiąc jest ZA DARMO.

Streszczenie odcinka 2 WEDNESDAY

W drugim odcinku serialu “Wednesday” pt. “Samotniczka”, tytułowa bohaterka podejmuje się rozwiązania kolejnego tajemniczego przypadku. Tym razem w Nevermore zjawia się tajemniczy złodziej, który okrada mieszkańców miasta. Wednesday postanawia się w to włączyć, aby odkryć tożsamość złodzieja.

W międzyczasie Wednesday i Norma, jej nowa przyjaciółka, decydują się zorganizować wieczór filmowy, podczas którego na ekranie mają pojawić się horrory. Jednakże, kiedy Norma zaczyna się dziwnie zachowywać, Wednesday zaczyna podejrzewać, że może mieć związek z tajemniczym złodziejem.

W trakcie śledztwa Wednesday poznaje również tajemniczą postać, którą jest agentka międzygalaktyczna Lucille Diamond. Lucille oferuje Wednesday pomoc w rozwiązaniu zagadki, ale w zamian za to wymaga, aby dziewczyna odszukała zaginionego diamentu.

Po wielu próbach i nieudanych śledztwach, Wednesday odkrywa, że złodziejem jest dyrektor szkoły, który ukrywał się za maską i włamywał się do domów mieszkańców. Wednesday i jej rodzina udaje się odebrać diament i oddać go Lucille.

Odcinek kończy się z Wednesday, która ujawnia prawdziwe intencje Lucille i podejmuje decyzję, że nie chce z nią współpracować. Wednesday zostaje skonfrontowana również z problemem, gdyż jej ojciec Gomez chce, aby podjęła decyzję w sprawie swojego przyszłego życia, co powoduje w niej niepokój.

Wednesday przekonuje sceptycznego szeryfa Galpina, że napastnik w rzeczywistości jest potworem. Nagle Rowan pojawia się w nienaruszonym stanie. Wednesday wątpi w swoje zdrowie psychiczne i postanawia zbadać morderstwa sama. Przechadza się po kampusie, pytając o Rowana i dowiaduje się, że został wyrzucony ze szkoły. W tym czasie Weems martwi się o wizje Wednesday i obserwuje ją uważnie. Wednesday konfrontuje odtrąconego Rowana, gdy wychodzi ze szkoły, i wysyła eiskalte Händchen, by poszło za nim. Okazuje się, że Rowan to Weems, która się w niego przemieniła, a eiskalte Händchen ją traci. Wednesday ma wizje książki, która należy do starego bractwa studenckiego. Szukając książki, słyszy, jak Bianca planuje sfałszować nadchodzący turniej uczniowski. Wednesday dołącza do Enid, by pokonać Biancę i wygrać turniej. Później Wednesday odkrywa ukrytą bibliotekę w szkole, gdzie zostaje uwięziona.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >> [odcinki dostępne online po zalogowaniu, jeśli pierwszy raz korzystasz z oferty Netflix pierwszy miesiąc masz za darmo]

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Wednesday Opis amerykańskiego serialu:

Serial “Wednesday” to amerykański thriller telewizyjny, który swoją premierę miał na platformie streamingowej Timewatch. Jest to nowa wersja kultowego filmu “Rodzina Addamsów” z lat 90.

Serial skupia się na postaci Wednesday Addams, córce Morticji i Gomeza Addamsów, która po latach spędzonych w internacie w Szwajcarii, powraca do rodzinnego miasta Nevermore. Tam zaczyna uczęszczać do miejscowej szkoły, gdzie poznaje nowych przyjaciół i rozpoczyna swoją własną prywatną śledczą misję.

Wednesday jest nie tylko mroczną i tajemniczą postacią, ale także posiada wyjątkowe moce, które wykorzystuje w swoich dochodzeniach. W każdym odcinku podejmuje się rozwiązania intrygujących kryminalnych zagadek, jednocześnie stawiając czoła własnym wewnętrznym demonom.

Serial “Wednesday” to mieszanka czarnej komedii, thrillera i horroru, który porusza trudne tematy, takie jak tożsamość, rodzina, szkoła i miłość. W rolę Wednesday wcieliła się Jenna Ortega, a w obsadzie znaleźli się również Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams, Luis Guzmán jako Gomez Addams oraz Timothy Simons jako dyrektor szkoły, który jest jednym z głównych antagonistów.

Obsada serial amerykański Wednesday

W rolach głównych: Jenna Ortega, Gwendoline Christie, Riki Lindhome
Autorzy: Alfred Gough, Miles Millar

Wednesday Addams to nastolatka o nadnaturalnych zdolnościach, która zostaje wysłana do Nevermore Academy po tym, jak zaatakowała łobuzów, którzy znęcalili się nad jej bratem Pugsleyem. Wednesday jest inteligentna, sarkastyczna, kanciasta, introwertyczka i sadystyczna. Napisała kilka powieści detektywistycznych. Wednesday jest bardzo opiekuńcza wobec swojej rodziny i przyjaciół, nienawidzi znęcania się nad słabszymi i broni bezbronnych. Ostatecznie zaprzyjaźnia się z Enid Sinclair, swoją współlokatorką, i widzi, jak wiele wartości ma przyjaźń.

Enid Sinclair to wilkołaczka i współlokatorka Wednesday. Jest wesoła, żywiołowa, bezczelna i optymistyczna, innymi słowy, Wednesdays koszmar. Enid kocha kolory, K-Pop, pluszaki, plotki, hokej i filmy sztuk walki. Jest spóźniona do dojrzewania i jeszcze nie udało jej się przemienić w wilka, ale wie, że kiedyś jej się to uda. Pomimo swojego słodkiego wyglądu Enid jest naprawdę twardsza, niż się wydaje. Zakochana jest w Ajaxie i w trakcie serialu zostają razem.

Tyler Galpin to nastolatek, który całe życie mieszkał w Jericho i pracuje w kawiarni, gdzie później poznaje Wednesday. Mieszka razem z ojcem, szeryfem Jericho. Jego matka nie żyje. Na początku wydaje się nieśmiały i nieporadny, ale okazuje się sympatyczny i ciekawski. Tyler nie lubi życia w małym mieście i chce w końcu odejść z miasta. Mimo że wszystkie dowody przeciw niemu, Wednesday odkrywa po pocałunku, że jest Hyde’m, potworem, który odziedziczył po matce.

Xavier Thorpe to nadprzyrodzony (widzący wizje) utalentowany artysta i uczeń Nevermore Academy. Jest bardzo zdolny w rysowaniu i malowaniu i dzięki specjalnej zdolności może ożywić swoje obrazy. Jego ojciec jest bardzo zamożny i na nim ciąży duży nacisk. Jest członkiem tajnej organizacji Nightshades. Był z Biancą w związku, ale się z nią rozstał. W trakcie serialu rozwija uczucia do Wednesday. W ostatnim odcinku daje jej telefon z zapisanym swoim numerem.

Bianca Barclay to popularna uczennica. Jest syreną, członkinią Nightshades i byłą dziewczyną Xaviera. Na początku rywalizuje z Wednesday, która wyzwala w niej chęć walki. Bianca jest ambitna i konkurencyjna, ale posiada silną moralną wartość i potępienie dla manipulowania innymi ludźmi w celu zdobycia popularności. Bianca ma na imię Brady Jane i uciekła z kultu.

Ajax Petropolus jest uczniem i jest chłopakiem Enid. Jest gorgonem, często zadymiony, co często utrudnia mu zrozumienie sytuacji.

Donovan Galpin jest szeryfem Jericho. Bada morderstwa i podejrzewa uczniów z Nevermore.

Marilyn Thornhill jest nauczycielką botaniki i mentorką Wednesday w internacie. Jest jedynym “normalnym” członkiem kadry nauczycielskiej. Pod koniec pierwszego sezonu Wednesday odkrywa, że jest w rzeczywistości Laurel Gates, która była uważana za martwą, i chce zemścić się na outsiderach za śmierć w jej rodzinie.

Rączka jest najlepszym przyjacielem Wednesday. Na początku serii został wysłany przez rodziców Morticię i Gomeza Addamsa jako szpieg do Nevermore, ale Wednesday szybko odkrywa, po co Rączka tam jest. Pomaga jej w dochodzeniu i pisze również powieści. Dobrze dogaduje się z Enid, ponieważ często wykonują razem samouczki dotyczące makijażu. W siódmej odcinku Wednesday znajduje Rączka z nożem wbitym w jego pokój i płacze po raz pierwszy w serii, bo boi się o swojego przyjaciela, ale on przetrwał dzięki elektromagii Wujka Festera.

Eugene Otinger to nerd z zamiłowaniem do pszczół. Eugene jest prezydentem klubu pszczelarskiego Nevermore (Summ-Summs) i jednym z pierwszych przyjaciół Wednesday w Nevermore. Po tym, jak został zaatakowany przez Hyde’a, zapadł w śpiączkę. Budzi się jednak w finale serii i pomaga Wednesday zrozumieć, że pani Thornhill jest mistrzem Hyde’a.

Dr Valerie Kinbott jest terapeutką wielu dzieci w Jericho. Jest szczególnie blisko Wednesday i stara się, aby dziewczyna jej zaufała. Z czasem Wednesday podejrzewa, że jest Laurel Gates, podczas gdy Xavier jest Hyde’em. Jednakże krótko po konfrontacji z Wednesday, prawdziwy Hyde zabija dr Kinbott.

Larissa Weems jest dyrektorem Nevermore i żywi urazę do Morticii Addams, ponieważ ta była popularna w szkole. Larissa była zakochana w Gomez-ie, ale nie odwzajemnił on jej uczuć. Wednesday później odkrywa, że dyrektorka Weems jest przemieniaczką, która podczas jednej z konkursów przemieniła się w aktorkę Judy Garland, aby pokonać Morticię Addams. W ostatnim odcinku zostaje zabita przez Laurel Gates, kiedy zwraca się do niej “Marilyn”. Ginie od zatrucia nocnym cieniem.

Gomez Addams to ojciec Wednesday i Pugsleya oraz mąż Morticii. Został skazany za zabójstwo Garret-a Gates-a, brata Laurel Gates. Uwielbia swoją Morticię bezgranicznie, co często jest pokazywane w serialu poprzez drobne przezwiska czy pocałunki w dłoń.

Morticia Addams to matka Wednesday i Pugsleya oraz żona Gomez-a. Podobnie jak Wednesday ma wizje przyszłości, ale ze względu na swój charakter są one bardziej pozytywne. W szkole była bardzo popularna, między innymi dlatego, że była kapitanem klubu szermierczego. Była obiektem westchnień Garret-a Gates-a i ostatecznie go zabiła, ale Gomez ją obronił. Na końcu uznaje, że Wednesday nigdy nie będzie podążać jej śladami. Mimo to jest dumna ze swojej córki.

Pugsley Addams to młodszy brat Wednesday i drugie dziecko Gomez-a i Morticii. Jest bardziej wrażliwy i emocjonalny niż jego starsza siostra Wednesday. Pugsley kocha wszystko, co związane jest z eksplozjami. Ze względu na niego Wednesday musiała zmienić szkołę. Tęskni za swoją starszą siostrą, ponieważ nikt już nie próbuje go rano zabić.

Wujek Fester to brat Gomez-a, szwagier Morticii i wujek Pugsleya i Wednesday. Posiada elektromagnetyczną magię, dzięki której zachował “zimne ręce” przy życiu. Jest nieco korpulentny, łysy i mieszka u Summ-Summs, aby nie zostać odkrytym.

Kiedy powtórka odcinek 2 online NETFLIX.pl – OGLĄDAJ serial amerykański Wednesday odc. 2 – kliknij LINK i przejdź do serialu WEDNESDAY 2 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale NETFLIX

  • tylko w internecie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę