Connect with us

Wednesday odc. 1 sezon 2 – kiedy premiera? [S02E01] – Gdzie obejrzeć? Netflix

Wednesday odc. 1 sezon 2 - kiedy premiera? [S02E01] - Gdzie obejrzeć? Netflix

SERIALE

Wednesday odc. 1 sezon 2 – kiedy premiera? [S02E01] – Gdzie obejrzeć? Netflix

Wednesday odcinek 1 s. 2 online NETFLIX – czy już dostępny. Kliknij LINK, żeby dowiedzieć się kiedy premiera serialu Netflix WEDNESDAY na NETFLIX lub czytaj STRESZCZENIE – Wednesday odc. 1 sezon 2 serialu. JUŻ TERAZ:

>>Wednesday odc. 8 – streszczenie odcinka [Addams]Gdzie obejrzeć? Netflix >>

Wednesday odc. 1 sezon 2  – Oglądaj na NETFLIX

  1. gdzie: NETFLIX
  2. Gatunek: amerykański serial telewizyjny z gatunku komedii grozy.

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (netflix.com) Wednesday Sezon 2, odc. 1 emisja na jakim programie? Czy serial Wednesday jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Wednesday jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w NETFLIX lecz dla nowych użytkowników pierwszy miesiąc jest ZA DARMO.

Kiedy premiera odcinka 1 WEDNESDAY 2

Opowieść o córce państwa Addamsów, czyli serial “Wednesday” od Netflixa, zdobył ogromną popularność wśród widzów i krytyków. Choć zakończenie pierwszego sezonu wyjaśniło niektóre wątki, pozostawiło też wiele pytań, na które fani serialu czekają na odpowiedź.

Wreszcie Netflix ogłosił oficjalnie, że pracuje nad drugim sezonem serialu, co ucieszyło wielu widzów. Jednak na razie nie podano daty premiery, choć prawdopodobnie powinniśmy spodziewać się jego powrotu na początku 2024 roku.

Fabuła drugiego sezonu też nie jest jeszcze znana, jednak zakończenie pierwszego sezonu wskazuje na wiele możliwości. Wednesday otrzymuje anonimową wiadomość i serię zdjęć, co sugeruje, że w okolicy jej szkoły może czaić się ktoś, kto nie jest jej przyjacielem. Ponadto wiele wątków z pierwszego sezonu pozostało nierozwiązanych, takich jak los Marilyn czy Tylera.

W drugim sezonie widzowie będą mieli okazję zobaczyć większość postaci z pierwszego sezonu, w tym rodzinę Addamsów, szkolnych kolegów i koleżanki Wednesday oraz innych członków jej rodziny. Również wątek tajemniczej sekty i Akademii Nevermore będą ważnymi elementami drugiego sezonu.

“Wednesday” to serial z gatunku komedii grozy produkcji Netflix, który swoją premierę miał w 2022 roku. Opowiada on o młodzieńczych latach córki rodziny Addamsów – Wednesday. W pierwszym sezonie mogliśmy poznać jej szkolne perypetie w Nevermore Academy, gdzie dziewczyna starała się odnaleźć wśród ludzi o różnych zdolnościach nadprzyrodzonych.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >> [odcinki dostępne online po zalogowaniu, jeśli pierwszy raz korzystasz z oferty Netflix pierwszy miesiąc masz za darmo]

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Serial cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a fani nie mogą doczekać się premiery drugiego sezonu. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy będzie miał miejsce jego debiut. Jednakże, pozytywne opinie i popularność “Wednesday” dają nadzieję na szybką kontynuację przygód tej nietypowej rodziny.

Jeśli ktoś jeszcze nie widział pierwszego sezonu, warto zobaczyć ten klimatyczny serial, który łączy w sobie elementy mrocznej komedii, grozy i tajemniczej atmosfery. Według recenzentów na Filmwebie, “Wednesday” zasługuje na 7,9/10 punktów, co świadczy o pozytywnym odbiorze widzów.

Jeśli chodzi o platformę, na której można obejrzeć “Wednesday”, to odpowiedź jest oczywista – jest to Netflix. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu są dostępne na tej platformie streamingowej, która od lat cieszy się popularnością wśród miłośników filmów i seriali. Nie ma wątpliwości, że gdy tylko drugi sezon zostanie udostępniony, będzie on dostępny również na Netflixie.

Warto zaznaczyć, że “Wednesday” to nie pierwsza adaptacja przygód rodziny Addamsów. W przeszłości powstały już filmy oraz seriale, jednakże ten najnowszy, animowany projekt na pewno przypadnie do gustu miłośnikom klimatu poprzednich adaptacji. “Wednesday” to z pewnością seria, która zainteresuje zarówno młodszych, jak i starszych widzów, a czekanie na drugi sezon na pewno zaostrzy apetyt na więcej niezwykłych i mrocznych przygód córki rodziny Addamsów.

platforma streamingowa Netflix potwierdziła produkcję drugiego sezonu serialu “Wednesday” – spin-offu popularnej rodziny Addamsów. Pierwszy sezon okazał się wielkim sukcesem i zdobył rzesze fanów, dlatego decyzja o kontynuowaniu historii młodej Wednesday była bardzo oczekiwana przez widzów.

Wednesday Opis amerykańskiego serialu:

Chociaż na razie nie podano oficjalnej daty premiery drugiego sezonu, prawdopodobnie odcinki pojawią się na początku 2024 roku. Fabuła nowych odcinków jest jeszcze tajemnicą, ale wiadomo, że twórcy serialu będą musieli odpowiedzieć na wiele pytań, które pozostawili otwarte w finale pierwszej serii.

Wśród najważniejszych wątków, które zostaną poruszone w drugim sezonie “Wednesday”, są: tajemnicza sekta matki Bianki, która z pewnością będzie jednym z głównych zagrożeń dla młodej bohaterki, oraz sytuacja Tylera, który uciekł z więziennego konwoju i może szukać zemsty na Wednesday.

Warto również zwrócić uwagę na postaci, które powrócą w drugim sezonie. Oczywiście, nie zabraknie Jenny Ortegi w roli Wednesday i reszty członków rodziny Addamsów, a także szkolnych kolegów i koleżanek młodej bohaterki. W obsadzie pojawią się również znani aktorzy, takie jak Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez czy Fred Armisen, którzy wcielają się w członków rodziny Addamsów.

Ostatecznie, decyzja o produkcji drugiego sezonu “Wednesday” to dobra wiadomość dla fanów serialu i wszystkich miłośników mrocznej, nieco surrealistycznej klimatyki. Z pewnością nowe odcinki będą pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, dziwnych postaci i intrygujących wątków, co przyciągnie kolejne rzesze widzów do świata Addamsów.

Obsada serial amerykański Wednesday

Możemy założyć, że w nowej odsłonie opowieści spotkamy większość postaci z 1. sezonu – oczywiście za wyjątkiem tych, które spotkał krwawy los. Oprócz Jenny Ortegi grającej Wednesday, z pewnością pojawią się również jej szkolne koleżanki i koledzy:

Emma Myers – Enid Sinclair
Percy Hynes White – Xavier Thorpe
Georgie Farmer – Ajax Petropolus
Joy Sunday – Bianca Barclay
Naomi J. Ogawa – Yoko Tanaka
Na pewno możemy liczyć też na rodzinę mrocznej nastolatki. W jej członków wcielają się:

Catherine Zeta-Jones – Morticia Addams
Luis Guzmán – Gomez Addams
Isaac Ordonez – Pugsley Addams
Fred Armisen – wujek Fester
Oczywiście 2. sezon trudno wyobrazić sobie bez niezrównanego Rączki.”

Kiedy powtórka odcinek 1 sezon 2 online NETFLIX.pl – OGLĄDAJ serial amerykański Wednesday odc. 1 sezon 2 – kliknij LINK i przejdź do serialu WEDNESDAY 2 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale NETFLIX

  • tylko w internecie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę