Connect with us

W szklanej klatce odc. 93 online – czytaj streszczenie [Camdaki Kiz] – W SZKALNEJ KLATCE odcinek 93 Gdzie obejrzeć?

W szklanej klatce odc. 93 online - czytaj streszczenie [Camdaki Kiz] - W SZKALNEJ KLATCE odcinek 93 Gdzie obejrzeć?

SERIALE

W szklanej klatce odc. 93 online – czytaj streszczenie [Camdaki Kiz] – W SZKALNEJ KLATCE odcinek 93 Gdzie obejrzeć?

W szklanej klatce odcinek 93 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP W SZKLANEJ KLATCE na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 93 serialu W szklanej klatce. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>W szklanej klatce odc. 92 onlineczytaj streszczenie online [Camdaki Kiz]W SZKALNEJ KLATCE odcinek 92 Gdzie obejrzeć? >>

W szklanej klatce odc. 93 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dzień: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

W szklanej klatce Sezon 1, odc. 93 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 93, W SZKLANEJ KLATCE

Przybywa wieść o śmierci robotnika na budowie, co wzbudza duże zaniepokojenie wśród pracowników. Również Sedat dowiaduje się o tym, a wiadomość o możliwości jego aresztowania wywołuje u niego niepokój. Rafaet jest wściekły, że dowiedział się o wszystkim jako ostatni. Nalan, która również dostaje złą wiadomość z kliniki, nie wie, co powinna zrobić i waha się, czy ujawnić swoją ciążę. Tymczasem na budowie pojawia się policja, która przeprowadza dochodzenie w sprawie śmierci robotnika. Okazuje się, że Sedat był oskarżony o narażenie życia pracowników i naruszenie przepisów bezpieczeństwa, co może skutkować jego aresztowaniem. W trakcie rozmowy z Rafaetem Sedat twierdzi, że jest niewinny i prosi go o pomoc w wyjściu z tej sytuacji. Nalan ostatecznie postanawia ujawnić swoją ciążę, co wywołuje zdumienie i radość wśród rodziny. Rafaet próbuje pomóc Sedatowi w ucieczce, jednak zostaje zatrzymany przez policję, a Sedat samodzielnie decyduje się stawić czoła odpowiedzialności za swoje czyny.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 93 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki W szklanej klatce odc. 93 – kliknij LINK i przejdź do serialu W SZKLANEJ KLATCE 93 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie na VOD TVP

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę