Connect with us

W szklanej klatce odc. 89 online – czytaj streszczenie online [Camdaki Kiz] – W SZKALNEJ KLATCE odcinek 89 Gdzie obejrzeć?

W szklanej klatce odc. 89 online - czytaj streszczenie online [Camdaki Kiz] - W SZKALNEJ KLATCE odcinek 89 Gdzie obejrzeć?

SERIALE

W szklanej klatce odc. 89 online – czytaj streszczenie online [Camdaki Kiz] – W SZKALNEJ KLATCE odcinek 89 Gdzie obejrzeć?

W szklanej klatce odcinek 89 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP W SZKLANEJ KLATCE na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 89 serialu W szklanej klatce. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>W szklanej klatce odc. 88 onlineczytaj streszczenie online [Camdaki Kiz]W SZKALNEJ KLATCE odcinek 88 Gdzie obejrzeć? >>

W szklanej klatce odc. 89 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dzień: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

W szklanej klatce Sezon 1, odc. 89 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 89, W SZKLANEJ KLATCE

W 89 odcinku serialu “W szklanej klatce” Nalan chce rozwieść się z Sedatem, ale Feride nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw i postanawia pomóc w załagodzeniu sytuacji. Wspiera Nalan, udając, że jest po jej stronie i łączy siły z Gülcihanem, aby pomóc pogodzić parę. W końcu zdają sobie sprawę, że mają szansę na połączenie Sedata i Nalan i podejmują próbę naprawy ich związku.

Tymczasem Sedat nie zaniedbuje swojej córki Cany, ale niespodziewanie pojawia się Alp, który wprowadza zamęt w życie Sedata. Sedat ucieka w ostatniej chwili, ale Alp jest zbyt sprytny, aby dać się oszukać i dalej tropi Sedata.

Czy Feride i Gülcihan zdołają naprawić związek Nalan i Sedata? Czy Sedat ucieknie przed Alpem? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych odcinkach serialu “W szklanej klatce”.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 89 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki W szklanej klatce odc. 89 – kliknij LINK i przejdź do serialu W SZKLANEJ KLATCE 89 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie na VOD TVP

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę