Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

W szklanej klatce odc. 1 – streszczenie odcinka [Camdaki Kiz] – Gdzie obejrzeć?


W szklanej klatce odc. 1

SERIALE

W szklanej klatce odc. 1 – streszczenie odcinka [Camdaki Kiz] – Gdzie obejrzeć?

W szklanej klatce odcinek 1 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP W SZKLANEJ KLATCE na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 1 serialu W szklanej klatce. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 1Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

W szklanej klatce odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) W szklanej klatce Sezon 1, odc. 1 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odcinka 1 W SZKLANEJ KLATCE

„W Szklanej Klatce” to turecki serial opowiadający historię Nalan, młodej i pięknej architektki pracującej dla dużej sieci hotelowej Koroğlu w Turcji. Jej matka Feride jest konserwatywną i obsesyjną kobietą, która kontroluje każdy ruch swojej córki. Drugim bohaterem jest Sedat, syn właściciela firmy, dla której pracuje Nalan. Jest rozpuszczonym mężczyzną zakochanym w starszej Canie, jednak jego ojciec postanawia rozdzielić ich, aby nie zniszczyć reputacji swojego imperium. Nalan i Sedat się poznają, a Sedat postanawia odtworzyć Nalan, aby lepiej ją poznać. Wszyscy bohaterowie mają swoje sekrety i problemy, które nie zawsze są obecne na zewnątrz. Serial „W szklanej klatce” to opowieść o ludziach, którzy walczą z tajemnicami i intrygami, w świecie, w którym trudno jest zrealizować swoje marzenia.

Pierwszy odcinek wprowadzający nas w świat Nalan, młoda architektki pracującej dla sieci hotelowej w Turcji, Koroğlu. Nalan jest inteligentna, piękna i ma gorące serce, ale skrywa pewien sekret, którego nie ujawniają ludzie. Drugim bohaterem serialu jest Sedat, syn właściciela firmy, dla której pracuje Nalan.

W szklanej klatce Opis:

Na platformie VOD TVP możemy zobaczyć już pierwsze odcinki tureckiego serialu „W szklanej klatce” (tytuł org. „Camdaki Kiz”). Serial jest o pięknej młoda kobiecie o imieniu Nalan, która swoim ciepłem zdobywa miłość wszystkich od pierwszego wejrzenia.

 

Ponieważ jest jedynaczką, została maskotką rodziny i ukończyła z wyróżnieniem najlepsze szkoły. Nalan przygotowuje się do ślubu z Sedat Koroğlu, który jest jednym z najbogatszych ludzi w kraju.

Obsada serial turecki W szklanej klatce

W obsadzie znaleźli się Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyaz Serifoglu, Nur Surer, Tamer Levent. Za reżyserię odpowiada Nadim Guc.

Kiedy powtórka odcinek 1 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki W szklanej klatce odc. 1 – kliknij LINK i przejdź do serialu W SZKLANEJ KLATCE 1 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę