Connect with us

Sposoby na marnowanie diamentów Moja Kawiarnia – Na co nie wydawać diamentów w My Cafe

Sposoby na marnowanie diamentów

Poradnik

Sposoby na marnowanie diamentów Moja Kawiarnia – Na co nie wydawać diamentów w My Cafe

Gra mobilna My Cafe Recipes and Stories polega na zarabianiu jak największej ilości monet (o tym TUTAJ) oraz diamentów (o tym TUTAJ), za które następnie kupujesz sprzęty oraz realizujesz zamówienia specjalne. W Moja Kawiarnia gra diamenty możesz uzyskać zarówno za realne pieniądze o czym pisaliśmy w My Cafe VIP  jak również całkowicie za darmo. Tym razem skupimy się na sposoby na marnowanie diamentów Moja Kawiarnia. Zdradzimy Ci czego nie kupować za diamenty, wszystko znajdziesz w artykule poniżej:

>> Moja Kawiarnia diamenty w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Marnowanie diamentów Moja Kawiarnia Gra

Poniżej przedstawiamy listę na co nie marnować diamentów w grze Moja Kawiarnia. 

>>  Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe  >>

18 sposobów na marnowanie diamentów:

1.. Zakup biletów – 1 bilet = 100 diamentów

Sposoby na marnowanie diamentów Moja Kawiarnia

2. Meble i wyposażenie – Nie kupuj podstawowych sprzętów i mebli za diamenty – bądź cierpliwy, czekaj i zbieraj monety.

3. Pojemnik na herbatę – wpływa na cenę mniejszej ilości dań niż młynek do kawy

4. Nie odświeżaj bankomatu za 90 diamentów, kandydatów na pracowników za 20 diamentów, oraz sklepu z przyprawami za 10 diamentów

Bankomat na rubiny

5. Darowizna dla miasta – odśwież zamówienia telefoniczne za 10 diamentów i uzyskaj przyprawy. Podaruj je zamiast diamentów.

6. Odblokowanie przepisów – możesz znaleźć wszystkie przepisy TUTAJ i odblokować za darmo

Odblokowanie przepisów My Cafe

 

7. Codzienny zwykły prezent od Ani – nie płac za ulepszenie umiejętności Ani „Codzienny zwykły prezent” powyżej 5 poziomu.

8. 7+ płatnych zadań Festynowych – nie płac diamentami za więcej niż 6 zadań, jeśli strategią Twojego miasta nie jest wygranie za wszelką cenę.

9. Telefon za 50+ diamentów – czyli nie odświeżaj zamówień telefonicznych za 50+ diamentów.

10. Sprzęt na 2-, 3- kubki bez rabatu – kupuj tylko ze 70% zniżką zaoszczędzisz tysiące diamentów. Cierpliwie czekaj na specjalną ofertę.

11. Zatrudnianie pracowników za diamenty – pracowników możesz kupić również za monety. Sprawdź codziennie pracowników i bądź cierpliwy. 

Sposoby na marnowanie diamentów odświeżanie pracowników

12. Sparowane figurki – kupowanie drugiej połowy specjalnej figurki (499 diamentów) w zamian za złoty prezent. Kup bo je lubisz, a nie dla diamentów czy prezentu

13. Ubrania – kupowanie specjalnego stroju w zamian za niebieski prezent. Kup, bo ci się podoba a nie dla diamentów czy prezentu

14. Historie LVL – zatrudnianie 3-ego i 4-ego pracownika, zanim będzie dostępny bezpłatnie.

15. Napoje – pobieranie dania w czasie produkcji płacisz diamentami lepiej poczekać, aż się zrobią.

16. Miasteczko – otwieranie miasteczka kosztuje 50 diamentów a istnieje >0,6 miliona miast

Otwórz miasteczko My Cafe Sposoby na marnowanie diamentów

 

17. Młynek do kawy/pojemnik na herbatę – korzystanie z młynka do kawy/pojemnika na herbatę za 4500+ diamentów – płatność na tydzień jest bardzo wysoka nawet jeśli chcemy mieć większe napiwki.

My Cafe gra Sposoby na marnowanie diamentów Moja Kawiarnia gra

18. Nie płać za możliwość ustalania najlepszych cen za 95 diamentów ponieważ od poziomu 20 jest to za darmo.

19. Odświeżanie sklepu – nie opłaca się

Sposoby na marnowanie diamentów - odświeżanie sklepu Moja Kawiarnia gra

Ciekawostki:

  • Pracownicy dający przyprawy ze złotego prezentu są do kupienia tylko za diamenty. Zakup tylko ich jest opłacalny (przykład pracownik dający szafran kosztuje 599 diamentów, jeśli daje 2x dziennie szafrany to dość szybko zakup ten się zwraca).
  • Nie opłaca się odświeżać telefonu za 50 diamentów ponieważ możesz otrzymać przyprawy ze zwykłego, różowego czy niebieskiego prezentu gdzie kosztują one znacznie mniej w sklepie
  • Można dogadać się z innym zarządcą który nie może już grać lub poświęcić tyle czasu na grę i napiszcie do wsparcia i przejmij miasteczko które jest już minimalnie rozwinięte.

Formularz kontaktowy Sposoby na marnowanie diamentów Moja Kawiarnia gra:

W tym poście uzyskacie wszystkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. 

Więcej informacji znajdziesz o Marnowanie diamentów MOJA KAWIARNIA TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub jeśli w opisie wkradnie się błąd, prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz. Użyj formularza kontaktowego.

Diamenty są bardzo wartościowymi zasobami w grze, które pozwalają na zakup nowych przedmiotów, ulepszanie istniejących i przyspieszanie czasu produkcji. Zamiast marnować diamenty, warto rozważyć ich wykorzystanie w sposób odpowiedzialny, aby zwiększyć efektywność gry i zwiększyć poziom satysfakcji. Można je na przykład wydać na kupno lepszych sprzętów kuchennych, mebli, roślin i dekoracji, aby przyciągnąć więcej klientów do kawiarni i zwiększyć przychody. Można także wykorzystać diamenty do kupna specjalnych skrzyń z nagrodami lub do zakupu dodatkowych przepisów. W każdym przypadku ważne jest, aby zachować umiar i rozsądnie wydawać diamenty, aby uzyskać maksymalne korzyści z gry.

Oczywiście, ważne jest, aby przypominać graczom, aby nie marnowali swoich diamentów w grze Moja Kawiarnia. Jednym z najczęstszych sposobów na marnowanie diamentów jest kupowanie przedmiotów, które nie są związane z postępem w grze. Na przykład, kupowanie dekoracji, które nie są potrzebne do odblokowania nowych poziomów, czy też kupowanie jedzenia, które nie jest specjalne lub nie jest wymagane do ukończenia zadań.

Warto pamiętać, że diamenty są cennym zasobem w grze Moja Kawiarnia i powinny być oszczędzane na potrzeby, które pomogą w dalszym postępie. Można je wykorzystać, na przykład, do odblokowania nowych poziomów, kupowania lepszych i bardziej wartościowych przedmiotów do kawiarni, lub do przyspieszenia czasu przygotowywania potraw.

Jednak należy pamiętać, że diamenty nie są jedynym sposobem na postęp w grze. Gra oferuje wiele innych sposobów na zdobywanie monet i ulepszanie swojej kawiarni. Dlatego też, jeśli nie chcesz marnować swoich diamentów, warto skorzystać z innych sposobów na postęp w grze.

Podsumowując, diamenty są cennym zasobem w grze Moja Kawiarnia i powinny być oszczędzane na potrzeby, które pomogą w dalszym postępie. Warto wykorzystywać je z rozwagą i tylko na te przedmioty, które są potrzebne do osiągnięcia celów w grze.

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Poradnik

POLECANE

Na górę