Connect with us

Słodkie Kłamstewko odc. 5 – Oglądaj na VOD TVP [Benim Tatlı Yalanım] – streszczenie odcinka 5 SŁODKIE KŁAMSTEWKO

Słodkie Kłamstewko odc. 5 – Oglądaj na VOD TVP [Benim Tatlı Yalanım] - streszczenie odcinka 5 SŁODKIE KŁAMSTEWKO

SERIALE

Słodkie Kłamstewko odc. 5 – Oglądaj na VOD TVP [Benim Tatlı Yalanım] – streszczenie odcinka 5 SŁODKIE KŁAMSTEWKO

Słodkie Kłamstewko odcinek 5 online VOD TVP – premiera 14.04.2023. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP SŁODKIE KŁAMSTEWKO na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 5 serialu Słodkie Kłamstewko. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Słodkie Kłamstewko odc. 4 – Oglądaj na VOD TVP [Benim Tatlı Yalanım] streszczenie odcinka 4 SŁODKIE KŁAMSTEWKO >>

Słodkie Kłamstewko odc. 5 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. dzień: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

Słodkie Kłamstewko Sezon 1, odc. 5 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 5, SŁODKIE KŁAMSTEWKO

W odcinku 5 “Słodkiego kłamstewka” Serkan jest zadowolony z pracy swojej nowej asystentki, Burcu. W międzyczasie po urodzinach, Suna decyduje się odejść z domu Nejata, a następnego dnia jej córka Kayra znika ze szkoły. Suna zaczyna się martwić o córkę i próbuje ją odnaleźć.

Tymczasem Nejat proponuje Sunie, aby pomogła mu w ratowaniu kawiarni ojca. Suna zgadza się na propozycję, ponieważ widzi w tym szansę na poprawę sytuacji finansowej rodziny.

W międzyczasie Serkan organizuje spotkanie biznesowe w kawiarni, aby pomóc w jej promocji. W czasie spotkania Serkan i Eda odkrywają, że Nejat może mieć związek z kradzieżą projektu, który przysporzył Serkanowi wiele problemów.

Odcinek kończy się tym, że Suna zgadza się na propozycję Nejata i postanawia pracować z nim, aby pomóc mu w ocaleniu kawiarni. Kayra w międzyczasie zostaje odnaleziona i wraca do domu.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Sprawdź dokładny opis serialu tureckiego: >> Słodkie Kłamstewkoobsada, opis, odcinki [Benim Tatlı Yalanım]serial turecki VOD TVP ONLINE >>

Kiedy powtórka odcinek 5 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Słodkie Kłamstewko odc. 5 – kliknij LINK i przejdź do serialu SŁODKIE KŁAMSTEWKO 5 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie na VOD TVP

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę