Connect with us

Słodkie Kłamstewko – obsada, opis, odcinki [Benim Tatlı Yalanım] – serial turecki VOD TVP ONLINE

Słodkie Kłamstewko - obsada, opis, odcinki [Benim Tatlı Yalanım] - serial turecki VOD TVP ONLINE

SERIALE

Słodkie Kłamstewko – obsada, opis, odcinki [Benim Tatlı Yalanım] – serial turecki VOD TVP ONLINE

“Słodkie Kłamstewko” to turecki serial wyprodukowany w 2019 roku opowiadający historię Nejata, samotnie wychowującego swoją córkę Kayrę po tym, jak jej matka zostawiła ich. Nejat stara się jak najlepiej poradzić sobie z rolą rodzica, jednak wychowanie dorastającej córki okazuje się dla niego nie lada wyzwaniem, szczególnie kiedy Kayra zaczyna dociekać o miejscu pobytu swojej matki.

>>Barwy Szczęścia odc. 2795, 2796, 2797, 2798Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPBARWY SZCZĘŚCIA Gdzie obejrzeć ONLINE? >>

Słodkie Kłamstewko serial TVP – opis

Nejat z czasem zaczyna opowiadać swojej córce kłamstwa na temat jej matki, by zatuszować faktyczne okoliczności jej odejścia. Jednak jego kłamstwa zaczynają mu doskwierać, a sytuacja staje się nie do zniesienia. Wtedy poznaje Sunę, kobietę, która pomaga mu w sytuacji kryzysowej.

W miarę jak relacja między Nejatem a Suną staje się coraz bliższa, odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego i zaczynają tworzyć rodzinę. W międzyczasie Kayra nadal poszukuje swojej matki, co prowadzi do poważnych konsekwencji dla jej i dla jej ojca.

W “Słodkim Kłamstewku” pojawiają się wiele wątków miłosnych i rodzinnych, których rozwój prowadzi do wielu zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Wygląda na to, że w serialu pojawiają się różne wątki i problemy, które łączą się w jedną historię. Nejat stara się spełnić marzenia swojej córki, a jednocześnie trzymać ją z dala od prawdy o matce. Rodzina Suny natomiast ma problemy finansowe, spowodowane nieudolnością Rafeta w prowadzeniu interesów. W tym samym czasie Nejat szuka odpowiedniego miejsca do reklamy okularów, co prowadzi go do kawiarni rodziny Doğan, gdzie zostaje zaatakowany przez Sunę. Ciekawe, jak ta sytuacja się rozwinie i czy bohaterowie zdołają rozwiązać swoje problemy.

Nejat czuje się przytłoczony sytuacją, w której się znalazł. Właśnie zdał sobie sprawę, że jego kłamstwo zaczyna mieć poważne konsekwencje dla Kayry, która z każdym dniem coraz bardziej tęskni za matką. Nie chce zranić swojej córki, ale jednocześnie wie, że nie może dłużej kontynuować tego fałszu.

Postanawia porozmawiać z Suną, która zawsze była dla niego dobrym przyjacielem. Mówi jej o wszystkim, co się dzieje i prosi o radę. Suna słucha uważnie i stara się pomóc, ale nie jest to łatwe zadanie. W końcu sugeruje, żeby Nejat powiedział prawdę Kayrze, ale zrobił to w delikatny sposób, tak aby nie zranić dziewczynki.

Nejat postanawia postąpić zgodnie z radą Suny. W przeddzień urodzin Kayry, kiedy dziewczynka oczekuje wizyty matki, Nejat mówi jej prawdę. Wyjaśnia, że jej matka odeszła i nie wiadomo, kiedy wróci. Kayra jest w szoku i zrozpaczona, ale w końcu docenia szczerość ojca i to, że próbował ją chronić przed bólem. Nejat obiecuje, że zrobi wszystko, aby zawsze być dla niej obecny i chronić ją.

Dla Kayry to trudny dzień, ale dzięki szczerości ojca i wsparciu rodziny i przyjaciół udaje jej się przejść przez niego. Zrozumiała, że Nejat zawsze będzie dla niej ważny i że mogą sobie radzić jako rodzina, nawet bez matki.

Kto kim jest w Słodkie Kłamstewko

Nejat to samotny ojciec, który pracuje jako projektant okularów. Jego córka Kayra jest rezolutną nastolatką, bardzo tęskniącą za swoją matką, która zostawiła ich. Kiedyś, przypadkowo poznaje Sunę, spontaniczną i żywiołową dziewczynę, która udaje matkę Kayry.

Şevket to ojciec Suny i Rafeta oraz właściciel kafejki, którą odwiedzają bohaterowie. Sam wychowywał swoje dzieci, co sprawia, że dobrze dogaduje się z Nejatem. Saniye to starsza córka Şevketa i najlepsza przyjaciółka Suny. Rafet to brat Suny i Saniye, który nie grzeszy inteligencją i przez jego głupotę rodzina o mały włos nie traci kafejki. Z kolei Burcu to przyjaciółka Suny i Saniye, która przypadkowo zostaje asystentką Serkana i dzięki temu ma pogląd na knowania Hande.

Serkan to najlepszy przyjaciel Nejata i jego współpracownik, który jest typem fifarafa, ale jednocześnie bardzo inteligentnym. Hande to przyjaciółka Nejata, która ma obsesję na punkcie jego osoby i drąży temat nagłego powrotu żony Nejata. Hayri to pan-gosposia u Nejata, który wkrótce staje się wielbicielem Saniye. Wszyscy bohaterowie łączą się w jedną, pełną intryg i niespodzianek historię

Kayra to młoda, rezolutna dziewczyna, córka Nejata, która bardzo tęskni za swoją matką. Jednak, kiedy jej matka zostawia rodzinę, Nejat zostaje sam z córką i musi poradzić sobie z wychowaniem nastolatki.

W trudnej sytuacji poznaje Sunę – spontaniczną i żywiołową dziewczynę, która przez przypadek staje się udawaną matką Kayry. W miarę upływu czasu, Suna zaczyna czuć coraz większe uczucie do Kayry i coraz bardziej angażuje się w jej wychowanie, stając się dla niej bardzo ważną osobą.

Saniye to starsza córka Şevketa, właściciela lokalnej kafejki, i siostra oraz najlepsza przyjaciółka Suny. Razem z rodzeństwem wychowywali się w pojedynkę, co zbliżyło ją do Nejata, samotnego ojca wychowującego córkę.

Rafet, brat Suny i Saniye, nie grzeszy inteligencją i przez swoją głupotę rodzina o mały włos nie traci kafejki. Ma słabość do Burcu, przyjaciółki Suny i Saniye, która przez kompletny przypadek zostaje asystentką Serkana, najlepszego przyjaciela Nejata i jego współpracownika. Dzięki temu, Burcu ma pogląd na knowania Hande, przyjaciółki Nejata, która drąży temat nagłego powrotu jego żony.

Burcu – przyjaciółka Suny i Saniye, przez kompletny przypadek zostaje asystentką Serkana, dzięki czemu ma pogląd na knowania Hande

Hande to przyjaciółka Nejata, która ma obsesję na punkcie jego osoby i drąży temat nagłego powrotu jego żony. Stara się zaszczepić w Kayrze, córce Nejata, przekonanie, że jej matka musiała wrócić do domu, co wpędza dziewczynę w jeszcze większy niepokój.

Hayri to pan-gosposia u Nejata, który wkrótce zostaje wielbicielem Saniye, starszej córki Şevketa i najlepszej przyjaciółki Suny. Jest lojalnym pracownikiem i zawsze chętnie pomaga Nejatowi w codziennych obowiązkach domowych. Jego sympatia do Saniye budzi zazdrość w jej siostrze Sunie, co przyczynia się do powstawania wielu komplikacji w ich relacjach.

Słodkie Kłamstewko produkcja, twórcy

Reżyser: Baris Ercetin, Cihan Vural
Obsada: Ali Yogurtcuoglu, Asli Bekiroglu, Asli Inandik, Cem Zeynel Kiliç, Furkan Palali, Gonca Sariyildiz, Lavinya Ünlüer, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Sevde Zehra Yildirim

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Słodkie Kłamstewko obsada

Oyuncu Karakter
Furkan Palalı jako Nejat Yılmaz
Aslı Bekiroğlu jako Suna Doğan Yılmaz
Lavinya Ünlüer jako Kayra Yılmaz
Gonca Sarıyıldız jako Hande Eymen
Aslı İnandık jako Saniye Doğan
Cem Zeynel Kılıç jako Hayri Hiçdurmaz
Sadi Celil Cengiz jako Rafet Doğan
Seda Türkmen jako Burcu Eren
Ali Yoğurtçuoğlu jako Serkan Demir
Ahmet Saraçoğlu jako Şevket Doğan
Sevde Zehra jako Yıldırım Canan
Tuncay Kaynak jako Ekrem
Efe Poylu jako Tomtom

Ile odcinków serialu Słodkie Kłamstewko

Serial turecki “Słodkie kłamstewko” (“Benim Tatlı Yalanım”) ma 28 odcinków i składa się z 1 sezonu. Seriale tureckie trwają ok 130 minut każdy. W Polskiej telewizji tureckie seriale to ok 45 min. Dlatego w Polsce zawsze jest o około 2,5 razy więcej odcinków niż w oryginalnych produkcjach tureckich. Spodziewamy się, że odcinków będzie około 70. Przewidywana data premiery to 10.04.2023 na platformie VOD. Serial będzie płatny.

SŁODKIE KŁAMSTEWKO streszczenia odcinków:

Słodkie Kłamstewko odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka SŁODKIE KŁAMSTEWKO < = KLIKNIJ I ZOBACZ JUŻ DZIŚ

Słodkie Kłamstewko odc. 2 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka SŁODKIE KŁAMSTEWKO< = KLIKNIJ I PRZECZYTAJ CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO

Słodkie Kłamstewko odc. 3 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka SŁODKIE KŁAMSTEWKO < = KLIKNIJ

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę