Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 149 VOD – Kirimli zabiera narzeczoną na punkt widokowy! Seher mdleje czy Zuhal ją otruła? Ibrahim zakochuje się w czarnej!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 149 VOD - Kirimli zabiera narzeczoną na punkt widokowy! Seher mdleje czy Zuhal ją otruła? Ibrahim zakochuje się w czarnej!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 149 VOD – Kirimli zabiera narzeczoną na punkt widokowy! Seher mdleje czy Zuhal ją otruła? Ibrahim zakochuje się w czarnej!

Dziedzictwo odcinek 149 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 149 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 149 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 9 listopada 2023; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

W rezydencji pojawiają się pracownice opieki społecznej, a rozmowa między nimi a Yamaneim i Seher przebiega znacznie sprawniej niż się spodziewali. Okazuje się, że znają się lepiej, niż przypuszczali. Po konsultacjach, urzędniczki wydają pozytywną opinię na temat ich związku.

Zuhal zachowuje spokój, co budzi niepokój Ikbal. Ta jest przekonana, że jej siostra ma jakieś ukryte plany. Zuhal zaprzecza, choć w rzeczywistości dodała truciznę do ziół podanej Seher na uspokojenie.

Podczas kolacji Czarna prezentuje się bardzo kobieco, co zaskakuje Hayriye. Ibrahim jest zachwycony jej wyglądem i nie może oderwać od niej oczu.

Yaman zabiera Seher na romantyczne wzgórze, gdzie dziewczyna opowiada mu o gwiazdach. Jednak mężczyzna jest zaniepokojony, gdy Seher zaczyna odczuwać zawroty głowy i mdłości.

Zuhal niecierpliwie oczekuje na wiadomość o śmierci Seher w wyniku trucizny. Jednak gdy dowiaduje się, że Ikbal udaremniła jej plany, wpada w szał.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 149 Dziedzictwo

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Pracownice socjalne, przekonane o autentyczności związku Yamana i Seher, postanawiają zaakceptować obecność Yusufa w ich życiu. Chłopiec ostrożnie układa swoje zabawki do pudełka, marząc o przyszłości, w której będzie miał brata – dziecko Yamana i Seher. Wieczorem Kirimli zabiera swoją narzeczoną na malowniczy punkt widokowy, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Jednak głównym celem tej wizyty nie jest krajobraz; Yaman pragnie podzielić z Seher chwilę spędzaną pod rozgwieżdżonym niebem. Okazuje się, że oboje mają wspólną pasję – obserwację nocnego nieba. „Mamy już za sobą trudny egzamin” – mówi mężczyzna. – „Dzięki tobie, Yusuf jest teraz z nami. Przed nami kolejny etap, ale mając obok kogoś, kto pomaga ci znaleźć właściwą drogę, nie ma celu, którego nie da się osiągnąć. Razem przekonamy się przez to.” Nagle na niebie przelatuje spadająca gwiazda. Nie jesteśmy w stanie poznać treści życzenia, które Seher wypowiedziała, ale patrząc, jak mocno trzymała się za rękę z Yamaniem, można przypuszczać, że dotyczyło ono właśnie niego.

Ibrahim i jego matka przybywają do domu Karaz, by oficjalnie ubiegać się o rękę Karaz. Gdy policjantka wychodzi przed nimi elegancko ubrana, w szpilkach i z doskonałym makijażem, oboje są zachwyceni jej wyglądem, a zwłaszcza Ibrahim nie może oderwać wzroku od swojej koleżanki z pracy. Po tej wizycie narzeczeni wracają do swojego domu. Seher sięga po butelkę herbaty i popija kilka łyków, nagle czuje zawroty głowy. Zaniepokojony jej stanem, Yaman wzywa lekarza. Nim ten dociera na miejsce, dziewczyna traci przytomność!

Zuhal, która wcześniej obserwowała rezydencję z samochodu, postanawia wejść do środka, aby sprawdzić, czy trucizna już zaczęła działać. Jednakże na drzwiach zostaje zatrzymana przez Ikbal, która gwałtownie ją zatrzymuje i szarpie po całym ciele, trzymając ją mocno. „Ty nierozsądna!” – krzyczy żona Ziyi. – „Co sobie myślisz? Chcesz doprowadzić mnie do obłędu? Mam już dość twoich chorej intrygi! Czy w ogóle zastanowiłaś się nad konsekwencjami? Czy chciałaś zrujnować nas obie?!” Zuhal zdaje sobie sprawę, że jej siostra odkryła jej tajny plan, co wywołuje w niej frustrację. W gniewie krzyczy: „Wiesz, że wiesz!” i pyta, dlaczego jej siostra nadal żyje, sugerując, że próbowała ją otruć. W tym momencie fabuła przechodzi w retrospekcję. Okazuje się, że Ikbal dokładnie przeszukała pokój Zuhal i znalazła pusty flakonik po truciznie w koszu na śmieci. Następnie wchodzi do pokoju Seher, odkręca butelkę z herbatą i czuje tę samą woń, co w flakoniku. Bez wahania wylewa zawartość do umywalki.

>> Dziedzictwo odcinek 148 VOD oglądaj online ZA DARMOKolejna kontrola pracowników socjalnych! Zuhal umieszcza truciznę w herbacie Seher!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Teraźniejszości, gdzie Zuhal jest zdenerwowana, że jej siostra powstrzymała ją od realizacji jej planu. Krzyczy: „Tak więc udaremniasz to! Byłam tak blisko!” i lamentuje, że prawie to zakończyła sukcesem. Ikbal ukarza swoją siostrę, zadając jej policzek. Wzburzona Ikbal pyta, co Zuhal zamierzała osiągnąć, trując Seher. Wyraża przekonanie, że Yaman nie zostawiłby tego bez kary i zatopiłby obie siostry. Zuhal wyjaśnia, że chciała pozbyć się Seher na zawsze, jeśli Yaman nie mógł być tylko jej. W końcu dodaje, że gdyby Ikbal nie przeszkodziła, Seher byłaby już martwa. Ikbal, wściekła, pyta Zuhal: „Czy chciałaś, żebym oszalała?” i sugeruje, że gdyby plan jej siostry się powiódł, Seher by zmarła, a Yaman nie poznałby prawdy. Wyraża swoje rozgoryczenie, nazywając Zuhal „głupią” i ostrzega, że nawet jeśli udałoby jej się uniknąć gniewu Yamana, to i tak skończyłaby w więzieniu. Ikbal jest już zmęczona zachowaniem swojej siostry i każe jej się ogarnąć. Kamera przenosi się do pokoju, w którym lekarz zakończył badanie Seher.

Lekarz uspokaja Yamana, że Seher nie cierpi na poważne problemy zdrowotne. Wyjaśnia, że miała jedynie niskie ciśnienie oraz niski poziom cukru we krwi, ale odpoczynek pomoże jej wrócić do pełni sił. Seher zauważa, że miała rację mówiąc Yamana o potrzebie wzięcia sobie chwili na odpoczynek. Lekarz sugeruje, że jej stan emocjonalny mógł wpłynąć na te problemy i pyta Yamana, czy Seher przeżyła ostatnio jakieś silne emocje. Yaman informuje, że przygotowują się do ślubu. Lekarz wyraża zrozumienie i przepisuje Seher witaminy. Podkreśla, że choć małżeństwo jest ważne, nie można zaniedbywać zdrowia.

W pokoju Zuhal siedzi na łóżku, zalewając je łzami i ogarnięta jest smutkiem. Przy niej stoi Ikbal. Zuhal wyznaje: „Nie potrafię zaakceptować tego, siostra” i wzdycha głęboko. „Moja dusza jest rozdarta, nie jestem w stanie dłużej tego znosić. Jestem strasznie zakochana w Yamanie. Ta dziewczyna wiejska nie może zostać jego żoną. Ciężko mi nawet oddychać, chciałabym raczej umrzeć.” Ikbal próbuje pocieszyć siostrę i siada obok niej. Mówi: „Nie mów tak” i namawia Zuhal, by zaniechała takich myśli. Zapewnia ją, że wszystko się ułoży, i przytula siostrę, próbując pomóc jej w trudnym momencie.

Kiedy powtórka odcinek 149 online VOD TVP.pl:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 149:

piątek, 10 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę